Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

günaydin kizlar, bugün ben de adet oldum
arteria bilmiyorum ne kadar fazla gösterdigini ama ben adet olunca siskinlik ve kilolar gider diye biliyroum yanlis miyim?

dünkü menüm:

sabah: zeytin, peynir, pekmez, 1 haslanmis yumurta, 1 dilim ekmek ve sekersiz cay

ara: bi tabak üzüm

öglen: yok (yusufdan firsat bulamadim yoksa kendime salata yapicaktim)

ara: bir bardak süt

aksam: bir porsion dolma, bir tabak mercimek corbasi, bi dilim ekmek, yogurt ve salata.

gün icinde 2.5 litre su ictim

Aktivite: kahvaltidan sonra Lesliyle 4 mil yürüdüm.

Menü güzel canım fakaaaaaaaaat üzümün kalorisi yüksek bir meyve olduğunu göz önüne alırsak 1 tabak çok olmuş canım. Şöyle ki,

100 gr. üzüm=65 kalori ve dolayısı ile günde 15-20 adetten fazla tüketilmemesi gerekiyor yerimseniben

iyi biyenmne sevındım tatlım zemuszemus
sıkı takıpte olcak herkes ona gore aklinialirimsmile

guzel menu canım
gıı bısı sorcam oğlenle aksam arası acıkmıyon mu sen
ben byaılır gıderım :bbo:

ıtıraf edıyım daha balamadım mekıge
soz bu aksam baslıyorum hocam a.s

yok canım acıkmıyorum daha doğrusu acıkmaya fırsat bulamıyorum ki :roflol:
bu ara benim misafir eksik olmuyor..biri gidiyor biri geliyor :bbo: hep te öğleden sonraya rastgelince gelmeleri ben zamanınnasıl geçtiğini farkedemiyorum
aslında yapmam lazım..bugün alıcaktım yanıma elma felan ama aceleden unutmuşum yine
kııyorum kendime artık ya..sabah kırk tane şey yapıyoırum bir kendim için küçücük bişii unutuyorum :kızgın:
kendimizi geçiştirmeyi bir bırakabilsek sorun epey çözülücek amaCADIARZU

mekiğe kimse başlamadı sanırm..
yarın herkes yaptığı mekik sayısını yazıyor lütfen:eek:lmaz:

bu ara benim misafir eksik olmuyor..biri gidiyor biri geliyor :bbo: hep te öğleden sonraya rastgelince gelmeleri ben zamanınnasıl geçtiğini farkedemiyorum
aslında yapmam lazım..bugün alıcaktım yanıma elma felan ama aceleden unutmuşum yine
kııyorum kendime artık ya..sabah kırk tane şey yapıyoırum bir kendim için küçücük bişii unutuyorum :kızgın:

evet ben de senı kınıyorum bak

kın kın kın :roflol: :roflol:

ara ogun atlamak yok
tependeyım ona gore sırnaşık şey

evet kızlar mekıklerrrrr :eek:

Menü güzel canım fakaaaaaaaaat üzümün kalorisi yüksek bir meyve olduğunu göz önüne alırsak 1 tabak çok olmuş canım. Şöyle ki,

100 gr. üzüm=65 kalori ve dolayısı ile günde 15-20 adetten fazla tüketilmemesi gerekiyor yerimseniben

:1shok: bilmiyordum, neyse zaten aksama kadar bi üüzümle süt icmism yakmisimdir heralde CADIARZU

mekik zor isey ya ben cekemiyorum ohaoldumsmile

dünkü menüm

8:30
peynir,3 zeytin,1 dilim ekmek,salatalık,çay

13:10
bir porsiyon güveçte etli taze fasulye,bir kase yoğurt

20:30
üç küçük tavuk but,iki kase cacık,bir salatalık

22:30
bir kase ahududu

sabah ve akşam 10 ar mekik

Akrepcim merhaba canım... özledim kız seni :KK1: olumunekankayizsmile

Menü güzel canım afiyet olsun yerimseniben

:roflol::roflol: valla çok güldüm kendime..15-20 adet üzüm ve ben ohaoldumsmile mimkin değil..ben üzümü çok sverim bir başladımmı iki kilo yerim garanti..
o yüzden hiç almıyorum aldırmıyorumda..görürsem yerim ben yemiyosam onlarda yemesin ama demi :roflol::roflol:

mekik zor isey ya ben cekemiyorum ohaoldumsmile
tatlışım tam mekik değil benim istediğim..yarım mekik..tam mekik beli sakatlıyor önermiyorum da zaten..yarım kalkıyosun...acaip karın yağlarını yakyor..başlasan iki haftaya kadar farkı farkedersin canım
Akrepcim merhaba canım... özledim kız seni :KK1: olumunekankayizsmile

Menü güzel canım afiyet olsun yerimseniben

ayy evet canım ya bende özlemişim dur bi öpiim seni Şeniz nasıl alışıyoruz birbirimize
ara verince kötü oluyor..

nazlıyla ablası yok görünürlerde giremedilermi acaba

tatlışım tam mekik değil benim istediğim..yarım mekik..tam mekik beli sakatlıyor önermiyorum da zaten..yarım kalkıyosun...acaip karın yağlarını yakyor..başlasan iki haftaya kadar farkı farkedersin canım

ayy evet canım ya bende özlemişim dur bi öpiim seni Şeniz nasıl alışıyoruz birbirimize
ara verince kötü oluyor..

nazlıyla ablası yok görünürlerde giremedilermi acaba

Evet.. işleri var sanırım bilemiyorum ki :sm_confused:

ya sinir oldum dünya kadar yemek yaptım misafir gelcek diye ama gelmiyorlar hepside okadar güzellerki çok yemek istiyorum şimdi otrsam bi tepsi börek yerim ya açım aç bakalım ne olacak bu diyetin sonu eşim bıraktı kızlar hemde dün önümde dondurma yiyerek çok hain çoook

ha birde yarın ne olacak şimdi arkadaşlar bi anlatırmısınız

ya sinir oldum dünya kadar yemek yaptım misafir gelcek diye ama gelmiyorlar hepside okadar güzellerki çok yemek istiyorum şimdi otrsam bi tepsi börek yerim ya açım aç bakalım ne olacak bu diyetin sonu eşim bıraktı kızlar hemde dün önümde dondurma yiyerek çok hain çoook

Canım kötü bir durum gerçekten... o kadar da hazırlık yapmışsın. Başka birini davet etsen? Ne bileyim bi komşunu ya da arkadaşını vs. hiç değilse ziyan olmaz yaptıkların. Eşin de tam Cuma öncesi bombayı patlatmış yani amann sen uymayasın sakınn bilmiyorumkismile

Yarın en geç 12' ye kadar kilo bildirimi yapman gerekiyor canım yarın giremeyecek olursan bu akşamdan yaz kilonu yerimseniben

Ay cok kotu bır durum ya
Haklısın sınır olmakta
İnşallah mısafırlerının mantıklı bır acıklaması vardır...

Ben cok hassasımdır mısafır ve mısafırlık konusunda...
Vardır bırkac es dost
Sağlolsunlar
Aksam ıcın 8 de haber verırler...
10 a doğru gelırler... alsanaalsanasmile
Bana saygı duymayana ben de duyamam doğrusu
Gidip yatarım
Peh... :umursamaz:
Çok sınırlendım

CEYDACAKMAK akrep33 aydasu bursa86 ebru5454 senaysanl nazliksk

bizim grup bu kadardı..üçümüz burdayız peki diğer arkadaşlar nerde...

canım adet öncesi şişer vücut dolayısı ile kilo artışı olur ama adet dönemi ilk 2 yada 3 gün sonra iner kilo.adet bitiminde ise tam rahatlarvücut

kızlar bende dün akşam regl dönemine girdi ve yarın tartılıp kilomu yazmam gerekiyoo napcamm:1no2:

öztrk ben de ayni durumdayim, yazicaz kilomuzu mecbur, ama ben bu sabah tartildim gecen haftadan az cikti :sm_cool:

canım cuma olsun takımı toplayalım..duruma göre bakarız artık..
ama yer kalmazsa bile gelsin..katılsın bize..yer boşaldığında ekleriz onuda..
önemli olan birarada paylaşım içinde olmak..kilo vermesi böyle daha kolay olur şeker

ok anlaşıldı ya ablam başka takıma girmek istemiyo beraber daha iyi olur birbirimizin foyası olursa dökeriz diyekaydirigubbakcemile öyle bi muhabbet geçti biran önce başlamak istiyo daa

inş. benimde az çıkar en son 69dum pazartesi başladım yenilerdenim yani:teytey:ya bişey sorcam yarın en geç kaçta bildirmemiz gerekiyo kilomuzu

yarın 12 ye kadar bildirmen gerekiyor canım..önceki kilo ve sonraki kilo yazıcaksın unutma
paylaşım biraz daha artsın tatlışş

X