Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

öğlen yemediğin halde akşamı çok hafif geçirmişsin canım
bravo

Dün az yediğim için bu sabah karnım kurt gibi açtı kaydirigubbakcemile3 ama yine e abartmadım :hulya:

Kızlar bu arada bu sabah Hepatit B aşısı vuruldum.. kolum ağrıyor senağlama bir de hemşire ateş yapabilir dedi. Ateş olursa ne yapayım??

günaydın fsıtıklarımmmmm:)
bütün gece uyumadımmmmm ufak oğlum diş çıkarttı sonunda:))))sabah 6 da yattık şu an yeni uyandım yürüyüş hayal oldu gidemedim ama plates yaptım biraz önce 30dk.oğlum halen uyuyo:)

kızlar her sabah tv 8 de ebruli programında yani ebru şallıyla plates yapabilirsiniz.ben netten set aldım içinde dvd olduğu için 45 tldi.isterseniz sadece plates topu+ there bandı 20 tl ye alabilirsiniz.böylelikle plateside her sabah tv 8 den yaparsınız:)))Aklıma geldi yazayım dedim:)
yanlız bentakip ettiğim için şu an eskş bölümlerini yayınlıyolar sezona girdiklerinden dolayı. sezon başı yine canlı canlı takip edebilirsiniz ebru şallıyı:))))

menüme gelelim:)

sabah: 1 kase corn flakes soğuk süt eşliğinde
ara öğün 2 kepekli grisini 1 seftali ve 1 fincan yeşil çay
öğlen 1 tabak kepekli makarna ve 1 bardak ayran
ara öğün eti form 5 adet ve 1 fincan yeşil çay
akşam 2 dilim karpuz
gün boyunca 2.5 lt su

kızlar size bir tavsiyede bulunayım malüm havalar sıcak yeşil çayda sıcak gitmiyo ben aktardan alıyorum yeşil çayı yaprak halinde onu 1 lt ye demlıyorum şişeye koyuyorum içinede 1 tane limon sıkıyorum ve buzdolabina koyuyurom soğuk daha iti gidiyo:))))şimdilik bu kadar

gözünüz aydın diş çıkmış .menünü çok beğendim yeşil çay fikri gerçekten harika.mutlaka denicm .

Dün az yediğim için bu sabah karnım kurt gibi açtı kaydirigubbakcemile3 ama yine e abartmadım :hulya:

Kızlar bu arada bu sabah Hepatit B aşısı vuruldum.. kolum ağrıyor senağlama bir de hemşire ateş yapabilir dedi. Ateş olursa ne yapayım??

Canm hepatit b lerde ateş çıkması nadir diye biliyorum ama olurda çıkarsa eczacıya danışıp ateş düşürücü al ablam için öyle yapmıştık tanıdık eczacı vardı sağolsn yardım etmiştii :KK1::KK1::KK1:buyrunnnnnnnnn

Canım karpuzla peynir birlikte yenilince kilo aldırıyo diye duydumm. Benden uyarmasıı :sm_confused::sm_confused::sm_confused:

neden, karpuz zaten su gibi, peynirde kalsiyum, malum dogum yaptim dislerimi kurtarmak icin kalsiyuma ihtiyacim var. ya ben neyi nasil yicemi anlamiyorum artik herseyde bisey var üff :KK43:

bu arada ben sekersiz muhallebi yaptim doya doya yicem :dance:

canım ateş düşürücü ağrıkesici al bir tane..
bişeyin kalmaz..
kolunda birkaçgün ağrır geçer sonra sabrediceksin artık birazolumunekankayizsmile

neden, karpuz zaten su gibi, peynirde kalsiyum, malum dogum yaptim dislerimi kurtarmak icin kalsiyuma ihtiyacim var. ya ben neyi nasil yicemi anlamiyorum artik herseyde bisey var üff :KK43:

afiyet olsun canım

Zor bu diyet işi yaa kötükedihüso ama biz inatçıyızzz sempatiksalakcinni

afiyettler olsnn tatlımm:dance::dance:

Zor bu diyet işi yaa kötükedihüso ama biz inatçıyızzz sempatiksalakcinni

afiyettler olsnn tatlımm:dance::dance:

önce tamamen sekersiz yaptim yarisini bi kaba döktüm sonra kalana seker ekledim onu da esime vericem ins sonradan eklenen seker kötü olmamistir:KK1:

Hayırlı akşamlar 2. Takım buyrunnnnnnnnn

Günümü menümü ve aktivitemi yazayım sonra girerim giremem unutmayım sengözlerimebaksanab

07 Temmuz Çarşamba

Sabah: 2 dılım ekmek+40 gr peynır+1 yumurta+5 bıber+domates+yesıl cay

Ara: 10 fındık+8 badem+1cevız

Öğle: 2 dılım ekmek+4 kaşık menemen+2 kasık yoğurt

Ara: 1 bardak süt

Ara: 3 mısır patlağı

Akşam: 2 dılım ekmek+ 1 tabak diyet sositososito hünkar begendi (anacım her yemegı az yağlı yapar)

Günboyu 3 lt su

Spor: 30 dakıka bantta 5 km hızla yuruyus+ 15 dakıka twıst shape

benim bugünlük menüm

kahvaltida peynir ve karpuz

öglen sekersiz muhallebi

aksam taze fasulye yemegi ve salata

kızlar bugün 3 yaşındaki oğlumu kreşe yazdırdım:)okullar başlayınca yarım gün kreşe gidecek arkadaş edinecek:)bende spora daha fazla zaman ayrıcam:)

merhabalar 2 takım üyeleri ve denemedeki arkadaşlar umarım güzel ve sağlıklı bir gün geçirmişsinizdir.benim kız hazır yokken yazayım dedim.bgün güzel ve stresli bir gündü.kızım beni çok üzüyo. 3 yaşında ve kakasını sölemiyo bilerek çamaşırına yapıyo .napıcamı şaşaırdım . neyse gelelim menüye .
sabah :
aç karınla yeşil çay 1 bardak
1 dilim ekmek
1 adet domates
sade menemen zeytin yağlı
ara:3 adet form bisküvi
1 adet salatalık
5 dilim karpuz
öğle:1 kase yoğurt ve az havuç çorbası(akşamdan kalan )
ara:
1 adet domates
form mısır patlağı
birde dayanamadım 1 tane süt dilimi (kızıma aldım bide kendime aldım )
akşam:
1 porsiyon havuçlu patatesli bezelye
1 kase yoğurrt(bunları daha yicem)
2 kaşık pilav
gece :
1 bardak soğuk süt
2.5 lt su
aslında suyu daha çok içsem metabolizmam daha hızlı çalışır ama anca bukadar içebiliyorum.sanırım biraz fazla oldu ama napalım oldu artık.

Hayırlı akşamlar 2. Takım buyrunnnnnnnnn

Günümü menümü ve aktivitemi yazayım sonra girerim giremem unutmayım sengözlerimebaksanab

07 Temmuz Çarşamba

Sabah: 2 dılım ekmek+40 gr peynır+1 yumurta+5 bıber+domates+yesıl cay

Ara: 10 fındık+8 badem+1cevız

Öğle: 2 dılım ekmek+4 kaşık menemen+2 kasık yoğurt

Ara: 1 bardak süt

Ara: 3 mısır patlağı

Akşam: 2 dılım ekmek+ 1 tabak diyet sositososito hünkar begendi (anacım her yemegı az yağlı yapar)

Günboyu 3 lt su

Spor: 30 dakıka bantta 5 km hızla yuruyus+ 15 dakıka twıst shape

Güzel menü aydasucum ah şu ekmekler de gözüme çarpmasa :1ninca:

benim bugünlük menüm

kahvaltida peynir ve karpuz

öglen sekersiz muhallebi

aksam taze fasulye yemegi ve salata

Menüyü kesinlikle çok yetersiz ve dolayısı ile de sağlıksız buldum canım. Takıma girdiğim zamanlar bende de hiç ara öğün denilen bişey yoktu taaa ki Püsküütcüm beni uyarana dek. Menülerime ara öğünleri kattığımdan beri diyet yaptığımı anlamıyorum bile. Ayrıca metobolizmanın da canlı ve hareketli olmasını istiyorsan ara öğün şart tatlım kaydirigubbakcemile5

ben oğlumada hepatit b aşısı yaptırdım hiç ateşi çıkmadı ama eğer çıkarsa parasetamol türevi bir ailaç alırsanız. iyi gelicektir
gerçi ben oğluma aşı yapılmadan nolur nolmaz diye 1 kaşık içirmiştim

X