Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

kızlar ben yatıyorum çok yorgunum ve ayaklarım çok ağrıyo sabahta hastaneye gitcem gene yorulcam kaç gündür bir kaç saatlik uykuyla duruyorum dinlenmem lazım
size iyi sohbetler yarın gelince yazdıklarınızı okurum

iyi geceler lolo kaydirigubbakcemile5
Hastane zor iş Allah yardımcın olsun
not: hastanede calısan uye smıle kaydirigubbakcemile3

ay dönüyorum dolaşıyorum yediremiyoum kendime
leylama yapılan haksızlıkları ve sarfedilen kelimeleri
leylacıgım ki benim takım kaptanı oldugum dönemde işini gücünü bırakıp var gücü ile bu takım için saatlerini dakikalarını harcamıştır siz insanları tanımadan nasıl yargılarsınızzzzzzz
inanamıyorum yaaaa vallahi pes insanların bir an gelir ki yogun günler olur bunu hepimiz yaşamıyormuyuzzzzzz
nasıl yüklenirsiniz bir insanın üzerine bu kadar anlayamıyorummmmmm
lütfen sizde kendininizi bir anlamaya çalışın bakalım anlayabilmeyi başaracakmısınızzzz ??
bu takımda herkessss ama herkesssss herkes diyorum sorumluluklarını bilirrrr biz bazı şeylweri sanal yaşamayız şu andada benim sanal bu deyip gecemediğim gibi yüregimde bunun acısını hisseettiğim gibi
arkadaşımı kırmanıza üzmenize asla ama aslaaaaaa müsade etmemmmmm
leylacım
takımdamısın ?? ayrılıyormusun ??
ben geliyorum eger burdaysan devam ediyorsan hemde azimle
ha 2. takım olmazda başka takım olur be gülüm sen sıkma sakın canını olurmu canm
yine biz bizzzzzz oluruzzzzz ;:KK66:

Ebrucum canım çok teşekkür ederim a.s. bitanemsin Şeniz yürekli arkadaşım :1closedeyes:
ben burada devam etmeyeceğim tabikiiii...
başka takımda olabilir ama arkadaşları toparlamak kolay mı?
ikraacığım,asicim gelir...dora?
bakalım hayırlısı...

anlaşıcaz da biraz zaman zaten arada içiyorum kolayı devamlı içmem evdende eksik olmaz ama eşim devamlı içer
ben genelde kahve içiyorum
şimdi diceksinki kahve çokmu iyi
en azından şekersiz içiyorum koladan iyidir
ve benim iştahımı kesiyo

kahvenin iştah kestiğini bende duymuştum en iyisi yarın deniyim, Gerçi hiç sevmem ama napalım..
iştee bnm günüm;
sabah; yarım omlet + çay
ara: 1 sigara böğreği(vazgeçemiyorum)
öğle: yarım pors. taze fasülye yarım dilim ekmk
ara:karpuz
akşam:yarım pors. taze fasülye yarım dilim ekmek
ara:çekirdek ve dondurma :eek:
keşke akşamdan sonra bişey yemeseydim yaa mafoldumben

selam kızlar ben geldim:)
eveeet gelelim zurnanın zııırt dediği yere:)şaka bi yana bugün çok yoruldum temizlik alışveriş derken:)sabah spor yapamadığım için üzülürken kaynanama yürüyerek gittim:)hahah normalde arabasız bi yere çıkmam abiiiiii:)ufaklığı kaynanama bıraktım şimdi biraz daha iyi:)sonra ödemelim vardı onları hal ettim sonrada alışveriş yaptım kıyafet:)reklam olmasın lc.waikikde süper indirim var:)
neyse yediklerimi yazayım ben:)

sabah 1 fincan yeşil çay 2 salatalık 1 domates ve az peynir

öğlen: maalesef yiyemedim aç kaldım alıverişe daldım:)

akşam :) kaynanamda yedim küçük parca beyaz yerinden tavuk çok az haşlanmış patates ve bitane küçük biber dolması

ya umarım çok yememişimdir:))))yarın yürücem inşallh yazarım gene bu gün sanki biraz sağlıklız oldu gibi:KK43:

selam kızlar ben geldim:)
eveeet gelelim zurnanın zııırt dediği yere:)şaka bi yana bugün çok yoruldum temizlik alışveriş derken:)sabah spor yapamadığım için üzülürken kaynanama yürüyerek gittim:)hahah normalde arabasız bi yere çıkmam abiiiiii:)ufaklığı kaynanama bıraktım şimdi biraz daha iyi:)sonra ödemelim vardı onları hal ettim sonrada alışveriş yaptım kıyafet:)reklam olmasın lc.waikikde süper indirim var:)
neyse yediklerimi yazayım ben:)

sabah 1 fincan yeşil çay 2 salatalık 1 domates ve az peynir

öğlen: maalesef yiyemedim aç kaldım alıverişe daldım:)

akşam :) kaynanamda yedim küçük parca beyaz yerinden tavuk çok az haşlanmış patates ve bitane küçük biber dolması

ya umarım çok yememişimdir:))))yarın yürücem inşallh yazarım gene bu gün sanki biraz sağlıklız oldu gibi:KK43:

oldukça iyi bence ama keşke öğleni atlamasaydın az da olsa bişey yeseydin ama yine de çok güzel..Tebrikkler arkadaşmmmalkisalkisalkis

tekrardan merhabalarr a.s.
evett bugün ne yedim

sabah:
elma sirkesi-sandaloz
kaşarlı tost
light cola
ara: ice tea mango
türk kahvesi
öğlen hatta akşamüstü
bir top ligt beyaz dondurma,bir top fıstıklı dondurma
akşam
tavuklu corba zerrinin corbasından iste , bir de tavuklu marul salatası
ve de su 1,5 lt falan icmisimdir henüz ama gece uzun

bugun bıraz fazla kacırdım :1shok::1closedeyes:

tekrardan merhabalarr a.s.
evett bugün ne yedim

sabah:
elma sirkesi-sandaloz
kaşarlı tost
light cola
ara: ice tea mango
türk kahvesi
öğlen hatta akşamüstü
bir top ligt beyaz dondurma,bir top fıstıklı dondurma
akşam
tavuklu corba zerrinin corbasından iste , bir de tavuklu marul salatası
ve de su 1,5 lt falan icmisimdir henüz ama gece uzun

bugun bıraz fazla kacırdım :1shok::1closedeyes:

dondurmayı götürürken:icecream: bugun bıraz fazla kacırdım demıyodun ama:mymeka:

ne demek canım rıca ederım kaydirigubbakcemile5

öğlen az mı olmus canım CADIARZU
aksam da ıkı kasık fasulye az degıl mı gel sunu 8 kasık yapalım vereliniortak :roflol:

tatlım ben bıraz meraklıyım da ben rıca etmıstımv boy kılo kısmını :kedi:
tesekkur ederım kaydirigubbakcemile5

sana bır sey soyleyeyım mı arkadasım
bır hastalıkla kılo vermenın ne zor oldugunu cok ıyı bılıyorum
umarım sana moral olur
duymussunuzdur polıkıstık over hastalıgını bende var
ben ona ragmen tam 30 kılo verdım
ısteyınce oyle bır oluyor kı anlatamam
basarılar dılıyorum sana da canım

akrepciiiiiiiiiiiiimmmm
napıyorsunnnn
özledım senı bugun karsılasamadık kuzum opuyorumnanaktan

sanırım az oldu galiba gerçekten çünkü başım dönüyo .snırım tansiyonum düştü.öğrencem ben bu işi.kaydirigubbakcemile3

oldukça iyi bence ama keşke öğleni atlamasaydın az da olsa bişey yeseydin ama yine de çok güzel..Tebrikkler arkadaşmmmalkisalkisalkis

evet ebrucum keşke atlamsaydım şimdi ben okuyuncada fark ettim.aslında böyle alışverşşte yolda felan yolculukta yanı çantada lıght bisküvi eti form felan bulundurmak lazım en azından atıştırmalık ya bu arada ben bugün hiiiç su içmedim:KK43:(((

yediklerin iyi canım ama bence akşamları ekmek yememelisin:eek:lmaz:
yürüyebilmen de çok güzel alkisalkisalkis ben yürüyüş yapamıyorum malesef anca mecburi gitmem gereken yerlere onda bile ağrıdan ölüyorum :bbo:

koşu bandınmı var canım?bende almaya düşünüyorum şimdi havalar iyi ama kışın insanın evinden çıkası yoook yaaa:KK43:

benim bugünkü menüm

sabah kahvaltida, biraz peynir, 2 zeytin, yarim yumurta, biraz pekmez.
öglen yok, cünkü kütüphaneye giderken bayagi bir dolastik sonra bebek huysuzlandi bebek arabali kosu sporu yaptim kaydirigubbakcemile3
eve geldim aksama misafir gelecegini ögrendim ve yemek yapmaya basladim
aksam karniyarik, pilav, salata yedim cokacimcoook
bu kadar.

aksam yemeginden öncne 63.5 idim yemekten sonra 64.7 oldum :kedi:

evet ebrucum keşke atlamsaydım şimdi ben okuyuncada fark ettim.aslında böyle alışverşşte yolda felan yolculukta yanı çantada lıght bisküvi eti form felan bulundurmak lazım en azından atıştırmalık ya bu arada ben bugün hiiiç su içmedim:KK43:(((

Benim çantamda hep bulunur altınbaşak,tavsiye ederim canm,Yemek yemeye vakit bulamadğında süper oluyor,hem de light :KK1:

nazlıyla bızım sıtede uzun vakıt gecırmemız uzerıne abım meraktan catlamış ve sıteye uye olmuş butun gun napıyosunuz sız dıye bende nıckını oğrenemedığım ıcın yonetıcıye msj attım ama o bunu gordu ve konyaya kadar tel acıp arkadaslarını da haber verdı sıteyı erkekler bastı haberınız ola kızlar
akrep33 dıyet dısında yazmak yasak ama sızlerı bılgılendırmek ıstedım

kahvenin iştah kestiğini bende duymuştum en iyisi yarın deniyim, Gerçi hiç sevmem ama napalım..
iştee bnm günüm;
sabah; yarım omlet + çay
ara: 1 sigara böğreği(vazgeçemiyorum)
öğle: yarım pors. taze fasülye yarım dilim ekmk
ara:karpuz
akşam:yarım pors. taze fasülye yarım dilim ekmek
ara:çekirdek ve dondurma :eek:
keşke akşamdan sonra bişey yemeseydim yaa mafoldumben

yanlış anlaşılmasın kahveyi önermiyorum ben bir sürüde zararı var ben alışkın olduğum için tüketiyorum
vücuttaki suyu alıyo ve kahve içerken normalden daha çok su tüketmek gerekiyo suyu emdiği için
kalp hastalarına önerilmiyo çarpıntı yapıyo dişleri sarartıyo
ve en önemlisi bana yaptığı gibi bağımlılık yapıyo :1no2:
aslında ben kahve içmiyodum ameliyat olucam zaman netten araştırdım anestezininin etkisini çabuk atabilmek için kafein tüketmek gerekiyomuş
o zaman bi başladım şimdi içmeden duramıyorum :içelim:
gerçi ameliyattan sonra baya bi işe yaradı ama
neyse

iyi geceler lolo kaydirigubbakcemile5
Hastane zor iş Allah yardımcın olsun
not: hastanede calısan uye smıle kaydirigubbakcemile3

teşekkür ederim tatlım
evet hastaneye gitmek hastanede uğraşmak çok zor 2 senedir aralıksız gidiyorum ben
artık bıktım gitmekten ama mecbur işin olunca gidiyosun sempatiksalakcinni

yok ben nazlının ablasıyım buyrunnnnnnnnn
nazlı 94lü ben 93lüyüm ama onun boyu benden uzun ondan onu hep büyük sanıyolar aramız 1bucuk yas olunca ikiz bıle sananlar oluyoolumunekankayizsmile

benimde ablamla aramda 1 buçuk yaş var gerçekten çok iyi oluyo insanın birşeylerini paylaşabileceği kanından canından bi yaşıtının olması çok güzel bişey bizde ikiz gibi büyüdük ablamla
ablam daha minyondur bense daha uzun boylu posluyum zemuszemus
ahh eskiden nasıldım ahhh

kızlar en yaşlınız benmiyim ne komplekse girdim haaa
zaten 30 a merdiven dayadım diye vasiyetimi yazmaya başladım.
kompleksliyim galiba..

çok yogunum dedim erkenden yattım bakın bu saatte hortladım
ayy bana bişey oldu yahu uyuyamıyorum
anca böyle ara ara en az 10 kerede uyandım yani
yok bana bişeyler oluyo galiba
birazdan yarın için zeytinyağlı taze fasülye ve barbunya pişircem araya bide şehriyeli pilav attırırım
gerçi komşular kafayı yedi gece gece yemek yapıyo dicekler ama napim yarın evde yokum
şimdiden yapmak lazım ee zeytin yağlıda soğuk yenir

X