Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

bence tek gıda yapma mesela patates diyeti:eek:lmaz: ben onu çok denedim.çok halsiz kaldım başım dönmeye başladı hatta daha çok acıkmaya başladım maalesef verdiğim kilolarda 2 kat geri döndü....
hmm öyle mi diyosun yeni basladım ya şöyle azcık attırayım dedim kiloları ama kaydirigubbakcemile2 neyse ben normal sekilde devam edeyim en iyisi zemuszemus iyi geceler bu arada :KK1:

arkadaşlar kusura bakmayın 2 haftadır haber vermeden uğrayamadım ama başımıza umulmadık bir kaza geldi annemin banyosundaki elektirikli sofben duvardan düştü o sırada da annem banyodaymış ayağının üzüerine düştü ve annemin ayağı kırıldı o yüzden 2 haftadır anneme bakmak zorundaydım o yoğunlukta bilgisayarı açamadım diskalifiye olduğuma çok üzüldüm geri alınamazmıyım acaba

Canmmmm !!! Geçmiş olsn yaaa,, benm de ablamın ayağı kırıldı 2 aydır çektiği acıyı o feryatları ben bilirimm, Umarım tez zamanda iyileşir cnmm,, Bu arada bize de yardımcıları olarak sabır düşüoo:1rolleyes:

günaydın şekerler
güzel bir gün ve güzel kilo verilen bir hafta diliyorum herkese

Günaydınlar 2. takım zemuszemus

Yeni gelen arkadaslar hosgeldınız safa getırdınız

Bekleyın kaynaşcaz sızınle aklinialirimsmile

Tek tek dönecimmm hepinize :jeyyar:

Akrepcım sana yetısmem ne mumkun kız o neydı oyle elmalı gunun. Yemınlen duser bayılırım ben. Bugun normal beslenme duzenıne gecıyorsun degıl mı
Senınle yarısmaktan korkuyorum ha eyvahedigeldismile

Günaydınlar 2. takım zemuszemus

Yeni gelen arkadaslar hosgeldınız safa getırdınız

Bekleyın kaynaşcaz sızınle aklinialirimsmile

Tek tek dönecimmm hepinize :jeyyar:

Akrepcım sana yetısmem ne mumkun kız o neydı oyle elmalı gunun. Yemınlen duser bayılırım ben. Bugun normal beslenme duzenıne gecıyorsun degıl mı
Senınle yarısmaktan korkuyorum ha eyvahedigeldismile

:roflol::roflol: bugün değil şekerim yarın geçiyorum..

bu arada dünkü menüm

1 lt yoğurt :1closedeyes:

:roflol::roflol: bugün değil şekerim yarın geçiyorum..

bu arada dünkü menüm

1 lt yoğurt :1closedeyes:

akannehir akannehir
bütün gun sadece 1 lt yoğrut mu akannehir
Allah ım aklımı koru
kım yazmıs bu dıyetı adı sanı ne
ay bayılazaim sempatiksalakcinni

akannehir akannehir
bütün gun sadece 1 lt yoğrut mu akannehir
Allah ım aklımı koru
kım yazmıs bu dıyetı adı sanı ne
ay bayılazaim sempatiksalakcinni

ünlü bir rus diyetisyen..
rus arkadaş netten çevirip yazdı..
acil verilmesi gereken kilolar içinmiş bu..
rusyada ünlülere verdiği listeymiş..
mideyi küçültüyomuş..
hakikaten de küçültüyo yani:roflol:

günaydın herkeze
ben bu sabah daha kahvaltımı yapmadım oğluşumu bekliyorum uyansın beraber yapıcaz

şu an 1 koca bardak su içiyorum
alışkanlık yaptım sabah kalkar kalkmaz koca bir bardak suyu yavaş yavaş içerim

selam kızlar benim içinde takımınızda yer varmı acaba:)
eğer varsa kendimi şöyle tanıtayım:

24 yaşındayım ev hanımıyım 2 tane cocuğum var....
bursalıyım ve bursa mudanyada yaşıyorum. 1.70 boyundayım ve 70 kg yum .ikinci oğluma hamile kalmadan 62 kg dum ne yazıkkı ne yapsam ne etsem bi türlü kg veremiyorum zannedersem metobolizmam yavaşladı:) hedefim 60 kg ya inmek!!!
diyet yapmıyorum yediklerime dikkat ediyorum un şeker ekmek makarna bu tarz yemekler şu an için hayatmda yok....spor yapıyorum sabahları deniz kenarında oturuduğum için 1 saat yürüyorum.
spordan gelince evde ayrıca 1 saat ebru şallının dvdsiyle plates yapıyorum.
benide aranıza alırsanız çok memnun olurum:))))))

hosgeldınız a.s.
maşallah ayı yastayız bır de ıkı cocuk :nazar:
epey boylusunuz suan bıle emınım goze batan kılnuz yoktur
her verdgınız kılo kar olacak sıze
basarılar dılıyorum vereliniortak

CUMARTESİ

SABAH

3 dilim karpuz
1 dilim beyaz peynir

ARA ÖĞÜN

Salata

ÖĞLEN

1 adet haşlanmış mısır
1 şişe meyveli soda

ARA ÖĞÜN

1 kase yoğurt

AKŞAM

Bol yeşillikli salata
1 dilim çavdar ekmeği
2 dilim karpuz

tatlım sen neden ay yıyorsun ya

Kızlar ben yarın doktor kontrolü nedeniyle evde olmayacağım ve bu sebeple de akşam saatlerine kadar gelemeyebilirim bilginiz olsun. Sabahtan annem ve teyzemle buluşacağım, oradan geçeceğim doktora.

Kendinize iyi bakın a.s.

Canım Allah yardımcın olsun, iyi haberlelr gel Şeniz

selam benim menümde bugün bunlar var:)

sabah: 1 fincan yeşil çay, 2 adet kepekli ekmek salatalık domates ve beyaz peynir
Öğle: yeşil salata yanında 1 kase yoğurt
ara öğün: 1 şeftali
akşam : ufak kase yağsız makarna
not:akşam yemeğimi 6 ya kadar yemeğe çalışıyorum 6 dan sonra yemek yemiyorum ve 1.5 litre su icebiliyorum anca...

hanı bakıyım oğlen yemegı :eek:lmaz:
olar mı hıc sadece salata ve yoğurtla

selam
ben 1. takımdaydım malum takımın kapanması sebebiyle sizlerin ararsına katılmak istiyorum
80 kiloyum şu anki hedefim 10 kilo verebilmek en azından 38 beden giyebilmek
ayağımdan ameliyat olmam sebebiyle spor yapamıyorum haşimoto hastası olduğum içinde zor kilo veriyorum bu halimle kilo vermek istiyorum zor ama önemli olan zoru başarmak değilmi
tek başına olmuyo grupla daha motive olup daha dikkatli olunuyo
benide aranıza alırsanız sevinirim
ayrıca grubunuza ait kurallar varsa bildirirseniz daha iyi olur

lolo hosgeldın a.s.
biz de ımkansız yok be tatlım

ay sunu takım kuralı yapak mı akrepcım

ZORU BAŞARIRIZ
İMKANSIZ BİRAZ ZAMAN ALIR aklinialirimsmile

Teşekkürlerr tatlımm bnmm kaydirigubbakcemile3
30 dk yürüyüş ve 100 mekikle başlıyim diyorum bugüne .. Haydi rastgele opuyorumnanaktan

ebru sen de hosgeldın a.s.
keyıflı paylasımlar

Merhaba 2. Takımcım.. Söz verdiğim üzere listenizi hazırladım.. Cuma günkü bildiriminizi esas aldım.. Dilerim bir hata yapmamışımdır..
Bu arada paylaşıma da linki ekledim.. Aylık kim, kaç kilo verdi listesi de hazır.. Dikkat ederseniz takımın listedeki sıralamaları oldukça iyi.. :nazar:

Keyifli paylaşımlar dilerim.. a.s.

Bu arada 163. etaptaki başarınızın da devamını dilerim.. :nazar:

püsküütüm canım ellerıne sağlık...
parmaklarını yorduk tatlım opuyorumnanaktan

arkadaşlar kusura bakmayın 2 haftadır haber vermeden uğrayamadım ama başımıza umulmadık bir kaza geldi annemin banyosundaki elektirikli sofben duvardan düştü o sırada da annem banyodaymış ayağının üzüerine düştü ve annemin ayağı kırıldı o yüzden 2 haftadır anneme bakmak zorundaydım o yoğunlukta bilgisayarı açamadım diskalifiye olduğuma çok üzüldüm geri alınamazmıyım acaba

zumrutcum cok gecmıs olsun
Allah sıfa versın canım
Bununla atlatmıssınız ıyı kı :teselli:

akrep33 benide aranıza aldığınız için teşekkur ederım
bugun yedıklerım:
1 bardak yesıl cay
1bardak sut yarım paket petıbor
1 tabak yağsız sehrıyelı domateslı çorba 2 lıtrede su bu saate kadar bu kadar

sen de hosgeldın kuzum a.s.

geldim bende:)
ne zaman başlıyacağız

kaçakkız aramıza hosgeldın a.s.

biz nazlıksk ile kardeşiz bu yuzden yedıklerımız aynı olabılır lutfen sahte uyelık gıbı anlaşılmasın yanı aynı olunca:dd.kaydirigubbakcemile5

kardes dayanısması ha aklinialirimsmile

ilk gün ama bn aşırıya kaçtım galiba yaa eyvahedigeldismile
sabah; diyet çay,peynir zeytin domates salatalık
öğlen; mercimek çorbası,az miktarda kaymak,peynir,ekmek,1 kaşık sosisli yumurta
akşam; 5 tane sigara böğreği, 1 yemek kaşığı salata bi de yarım cips,
maşallahım var yaa :KK43:

ben bısı gormedım :roflol: :roflol:
ilk gun dıye galıba :roflol:

oh ebru sigara böreğini çok severim ama yemeyeli aylar oldu:KK43:((
akrep özrüdilerim bundan sonra yediklerimi yazarım:)))haklısın doğrusuda bu
ben sabahları 1 saat deniz kenarında sahilde yürüyüş yapıyorum bu imkanım var eve gelince kahvaltmı yapıyorum sonrada ebru şallı dvd 2 yle plates yapmaya çalışıyorum sporum bu...

deniz kenarında yuruyus mu akannehir
ne kadar sanslı oldugunun farkındasın demı :lepi:

Günaydin herkese, beni dün takima cagirmistiniz ama dün misafirlerim oldugu icin cevap yazamadim, bugün de sabah son 3 günün mesajlarini okiyim dedim biraz ortam gerilmis galiba sonra pes ettim cok sey yazmissiniz en iyisi direk yaziyim dedim ...
simdi bu takim tamamen mi degisti, herkes benim gibi yeni mi? cünkü baktim Akrep arkadasimiz 7 kisiyi cagirmis zayiflama yarismasina katilmak isteyenler bölümünden.

hmmm bu saatlerde burasi biraz tenha galiba,

o zaman ben yarismaya katilmak isteyenler bölümünde yazdigim kendimi tanitma mesajini buraya da aktariyim

Merhaba, ben 83 lüyüm ve 1.55 civariyim boyumu net bisekilde ölcmedim hic :KK43:. ben evlenene kadar hatta 15 ay öncesine yani hamile kalana kadar, 52 ilde 54 arasi degisirdim hic 56 oldugumu görmemistim, 6 ay önce dogum yaptim, ve 3 ay önce süt vermeyi kestim. 3 aydir süt vermedigim icin zayiflamaya calistim ama her seferinde nefsime hakim olamadim
simdi 65 civariyim, tabi sabah ve aksam arasinda faklar var, 65 ile 66 arasi gidip geliyorum.
bir ara düzenli spor yaptim ve cukulata yemedim ( benim asil sorunum aburcubur cukulata tarzi seyler yemedigimde kilolar cabuk gidiyor) spor ve diyet yaptigim o bir hafta 67 den 64 e düsmüstüm. ama türkiyeye gidip gelince hepsini tekrar geri aldim.
benim de kilo verebilmek icin disipline girebilmek icin bir takim ruhu iyi olur diyie düsündüm.
Isvicreye yeni tasindim cevremizde yürüyüs yapacak cok yer var ve tanidik es dost kimse yok , ama ayni zamanda evde oturup calismam gereken seyler de var.

keyıflı paylasımlar

Allah sıfa versın canım

cnmm teşekkür ederim!! .. ben de ilk günü görmezden geliyim.Bugünü istediğim gibi geçireyimmm.. kaydirigubbakcemile3

keyıflı paylasımlar

Allah sıfa versın canım

evet cnm boyum 1.70 baya orantılını duruyorum fakat balık etliyim:KK43:ben 1inci oğlumdan sonra 62 kg kadar düştüm o duygunun nasıl bişey olduğunu biliyorum o yüzden kg vermek istiyorum:)o zamanlar idrar yolu enfeksiyonu geçirmiştim çok ateşlendim hiç yemek yiyemedim yaklaşık 2 haftada 8 kg verdim çok sağlıksız ama elimde olab bişey değildi sürekli sadece su içiyodum yemek yiyemiyodum.evet deniz kenarında oturuyorum her sabah yürüyüş yapma fırsatım var.ama bus abah yine yapamadım ufak oğlum 11 aylık diş çıkartıyo gece ateşlendi beraber sabahladık o yüzden kalkamadım açıkcası:)sempatiksalakcinni

Günaydin herkese, beni dün takima cagirmistiniz ama dün misafirlerim oldugu icin cevap yazamadim, bugün de sabah son 3 günün mesajlarini okiyim dedim biraz ortam gerilmis galiba sonra pes ettim cok sey yazmissiniz en iyisi direk yaziyim dedim ...
simdi bu takim tamamen mi degisti, herkes benim gibi yeni mi? cünkü baktim Akrep arkadasimiz 7 kisiyi cagirmis zayiflama yarismasina katilmak isteyenler bölümünden.

aramıza hoşgeldin poseidon83:)isviçrenin neresine taşındın acaba?ben isviçrede doğdum büyüdüm basel tarafındanım.5 sene önce evlendim bursaya türkiyeye temelli döndüm yani bursaya gelin geldim diyebiliriz:)umarım sende bizimle kg verirsin en kısa zamanda bol sans diliyorum sana:lepi:

aramıza hoşgeldin poseidon83:)isviçrenin neresine taşındın acaba?ben isviçrede doğdum büyüdüm basel tarafındanım.5 sene önce evlendim bursaya türkiyeye temelli döndüm yani bursaya gelin geldim diyebiliriz:)umarım sende bizimle kg verirsin en kısa zamanda bol sans diliyorum sana:lepi:

Aaaa ben de Baseldeyim, musikal theater in arka tarafinda oturuyorum.

sen tanirsin o zaman buralari....
ama ben kleinbaseldayim
bana spor yapacak yerleri tarif edersin artikin hihoyyyt

Son düzenleme:
biliyorum canım klein basele ait galiba yoksa gros baselmiydi:)valla ben pek bilmem spor salonu cnm benim havalar güzel derenin kenarında yürüyüş yapsana rhein deresinin:)manorun arkasından felan köprüyü felan geç aklıma gelen bunlar:)))))

hoşgeldin şekerim..
öyle sayılır canım..takımı yeniden oluşturuyoruz

ay sunu takım kuralı yapak mı akrepcım

ZORU BAŞARIRIZ
İMKANSIZ BİRAZ ZAMAN ALIR aklinialirimsmile
neden olmasın şeker

X