Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

kahvesiz duramıyorum malesef kahve çay içmessem kendime gelemiyorum
napcam
tek kötü alışkanlığım bunlar

evet aksam biraz fazla kactı ama zaten gece yarısı 3ten 4ten önce uyumadıgım icin -tabi bu sürede yalnızca su tüketiyorum- sorun olmaz dıye umuyorum kaydirigubbakcemile2

Bir sürü yeni arkadaş olmuş 2. takımda.. Dilerim keyifli paylaşımlarda bulunur, sağlıklı bir şekilde zayıflarsınız.. a.s.

Lolocum.. Seni burada gördüğüme sevindim.. Yanlış hatırlamıyorsam 8 li kilolardan yeni kurtulduğun bu dönemde 1. takım kapanmış oldu.. Devam etme kararın için tebrik ediyorum.. Kolay gelsin.. a.s.

teşekkür ederim püsküüt
inşallah istediğim kiloya düşücem burda pes etmek yok

yarın iş görüşmesine ve hastaneye gitcem sonuçlarımı göstermek için
salı günüde başka bi rahatsızlığım için hastaneye gidicem
fazla yazamaya bilirim ama muhakkak yediklerimi yazarım

tamamdır şeker..
takıma devam edebilirsinvereliniortak
tekrar geçmiş olsun

merhaba arkadaşlar bende 2 .takıma geldim benide aranıza alırsanız sevinirim yarından itibaren rejime ve spora başlıyorum .sizlerin nasıl başardığını yazarsanaız sevinirim .ilk defa böyle bişeye katılıyorum .bana yardımcı olursanız sevinirim .hata yaparsamda şimdiden özür dilerim .

ben de yarın tek gıda yapmayı düşünüyorum karpuzla ama emin değilim daha evden cıkarsam her sey bozulur akannehir

yarın iş görüşmesine ve hastaneye gitcem sonuçlarımı göstermek için
salı günüde başka bi rahatsızlığım için hastaneye gidicem
fazla yazamaya bilirim ama muhakkak yediklerimi yazarım

tamam canım
işin rastgelsinopuyorumnanaktan

hoşgeldin a.s. a.s

senide deneme süresine alalım o zaman
hoş geldin canım

bide deneme süresi neye göre oluyo ne yanlış olursa alınmıyoruz gruba

hemso senaysanl hoşgeldin bende bursalıyım:)inşallah beraber veririz o kiloları:)bol şans sana şimdiden:)

ben de yarın tek gıda yapmayı düşünüyorum karpuzla ama emin değilim daha evden cıkarsam her sey bozulur akannehir

bence tek gıda yapma mesela patates diyetilmaz: ben onu çok denedim.çok halsiz kaldım başım dönmeye başladı hatta daha çok acıkmaya başladım maalesef verdiğim kilolarda 2 kat geri döndü....

tatlışlar deneme süresi 1 hafta boyunca birbirimizi tanıma kaynaşma süresi..
ne kadar istekli olduğumuzu gösterme süresi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…