Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

slm kızlar ben geldimm.........
geldim ama takım nerdeyse dağılma aşamsına gelmiş...
bende listeden çıkmak için uğramıştım ama zaten geri dönmek üzere ayrıldı ibaresini gördüm ve içim rahatladı.
çünkü günlerdir canım daralmıştı. tatilim çok uzadı ve sizlere bildiremedim diye.....:kedi:

leylacığım gerçekten bizlerin ısrarıyla kaptanlığa aday olmuştu. yoksa işleri çok yoğun olan bir arkadaşımızdır.
püsküütümde motivasyonu sağlayamadı. halince insan kilo veremeyince bir isteksizlik oluyor. onada çok hak veriyorum. onunla aynı takımda olmaktan büyük zevk aldım. çok teşekkürler püsküütüm yolun açık olsun canım. inşallah tez zamanda motivasyonunu sağlar istediğin kiloya ulaşırsın..Şeniz

sizleri tanıdığıma çok sevindim.......
bende izninizle takımdan ayrılmak istiyorum. eğer musade ederseniz her fırsatta uğrayıp slm vermek isterim...
kilo durumuma gelince tatilimde sürekli aktif haldeydim ve 66 lara kadar indim.sırnaşıkşey memleketten gelince üzerine birde hastalandım mide spazmı geçirdim.
ve görenler yüzümün sararıp solduğunu sölediler... ve diyeti bir müddet hayatımdan çıkarmaya karar verdim.......(öldüm öldüm dirildimkafamçokkarıştı)

inşallah tüm takım arkadaşlarım istedikleri kiloya ulaşırlar...
sizleri çok sevdimmmmmm :1hug::1hug:
hepinize tek tek bu çiçekleri taktim ediyoruma.s. sık sık sizleri ziyaret edeceğim. hoşca kalınŞeniz
asiciğimmmma.s.
ikracığımmmmmŞeniz
ceydacığıma.s.
zümrütüma.s.
samanyolumŞeniz
sizleride unutttuğumu sanmayın. şu an bile kıvranıyorum.yeniden gelip devam edeceğima.s.
yeni gelen arkadaşlarada hoş geldiniz demeyi sölemeden gitmeyimyerimseniben

geçmiş olsun canım allah şifa versin

Günaydınlar arkadaşlar...
Hayla düzelemedim...
Boğazlarım felaket...
öksürük aldı başını gidiyor, yer yerınden oynayacak yakında... :roflol:
Ama su pastıl ne ıyı bıseymıs valla cok memnun kaldım...

dun aksam bırav pılav ve koftelı patates yemegı yedım az da yoğurt

Çok cok gecıs olsun
Allah tez zamanda şifa versın ınsallah arkadasım a.s.

kızlar bende ayrılıyorum takımdan yaşanan gerginlikler giden arkadaşlarım verilemeyen kilolar herşey üstüste geldi bende şevk motivasyom hiç bişey kalmadı valla geride kalan arkadaşlarımıza güzel günler diliyorum bana yardımcı olna destek olan sohbetini muhabbetini eksik etmeyen arkadaşlarımada çok teşekkür ederiyorum hoşçakalın

ikraa naptın
bana kal dedın mucadele ettın
ben de vazgecmıstım
kararını bırdaha gozden gecır canım

öğlene kadar fakir öğleden sonra kraliçe olmuş ikracım :roflol: bahaneni geçerli kabul ediyorum canım çikolatayı çok özlemişim n'apalım boshayallersmile bu arada tavuğun derilerini ayırman çook güzel olmuş. tebrik ederim vereliniortak

Asiciğim, sen bilirsin tatlım. Gidenlerin ardından böyle bir bir üzülüyoruz :a015: :gitme:

Aydasu, akşam 2 dilim ekmek fazla olmuş bence. Bu arada ekmek olarak hangisini tüketiyorsun?

Haklısın İkracımm

akannehir

ozman ben püskütüe bi mesaj atayım ikinci takım kapatılsın kimsenin kalmaya niyeti yok bunumu istiyosunuz açık açık herkes soylesin

Canım, ben takımımda kalmaya kararlıyım . Takımda kalanları bir toparlayalım da eminim yine eskisi gibi olacağız a.s

Sen de kendine iyi bak canım a.s.

Canım Dora'cım.. Allah acil şifalar versin. Umarım bir an önce iyileşirsin...

Gitmene elbette üzüldüm ama önce sağlığın önemli. Lütfen arada gelip bi selam ver. Hoşçakal :gitme: a.s. :1hug:

Aydasu'cum, menülerini yarım olarak değil de tam olarak paylaşırsan sevinirim canım. Bu konu daha önce de konuulmuştu başka bi arkadaş da yarım paylaşıyordu bazen. Bu şekilde olunca yorum yazmak zor oluyor. Mesela sen akşam öğününe kadar belki güzel beslenmişsindir ama akşam çok yediysen onun karşılaştırmasını yapmak zor olur. umarım anlatabilmişimdir. yerimseniben a.s.

ikracım lütfen.. bak ben buradayım, yalnız bırakma beni 2. takımı yeniden canlandırabiliriz.

ÇARŞAMBA

SABAH

1/2 simit
çok az tulum peyniri

ARA ÖĞÜN

2 adet form bisküvi

ÖĞLEN
1 bardak ayran 3 adet köfte

ARA ÖĞÜN

yok

AKŞAM

çok az arnavut ciğeri
1 dilim ekmek
1 kase yoğurt
1 şişe maden suyu

Aydasu, akşam 2 dilim ekmek fazla olmuş bence. Bu arada ekmek olarak hangisini tüketiyorsun?

çok acıkıyorum canım ara ogun yapsam da
bırde sonrasında hıc bırsey yemedıgım ıcın oyle tesellı edıyorum kendımı
ben kepek ekmegı tercıh edıyorum ama oyle bakkalda satılan ıcı fos degıl
alman ekmegı gıbı
tas gıbı

aksam annem ne yapacak bılmedıgım ıcın gunduzde ertesı gune unutmayım dıye yazıyordum ama bır yere not alıyım canım
anladım ben senı Şeniz

öğlen ekmek yemedın mı bacım

yok yemedim canım zaten dün sabah evden 10.30'da çıktım, akşam 21.00'de geldim. Kayınvaldem,ben, görümcem alışverişe gittik. Yorgunluktan iştah da gitti anacım :hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…