Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

leylacım arkadaşlar düzeni bilmediği için püskütünde gitmesi herkesde moral bozukluğuu oldu belki senin yazdığın o meseja göememiş olabilir olur boyle şeyler ama sen devamlı bu şekilde yoğun olucaksan başka bi kaptan seçebiliriz aside mesaj atmış takımdan ayrılıyomuş nete giremediği için zaten kaç kişi kaldık resmen yaprak dökümü oldu

slm arkadaşlarım

esracım da söylemiş zaten takımdan ayrılıyorum. püsküütüm de ayrılmış. yolumuz açık olsun ne diyelim.

yalnızzzzz bu kadar abartılı ifadeler kullanılmasına ve bu ifadelerin ne takımı ne bizleri tanımayan kişilerden gelmiş olmasına çok güldüm... insanlık hali öyle değil mi. hepimiz buraya kendi isteğimizle geliyoruz. bizi bağlayan sözleşme falan yok. leyla da kendine ve oğluna ayırdığı vakti kısıp da burada kaptanlık yapmaya uğraştıysa teşekkür etmeliyiz sadece.
belki hastayız belki cenazemiz var belki netimiz kesik...

evet ayrılıyorum. daha iyi yapabilecek birileri kaptan ve yardımcısı olsun. bakalım kimler parmak kaldıracak. söylemek kolay ne de olsa :umursamaz:

slm arkadaşlarım

esracım da söylemiş zaten takımdan ayrılıyorum. püsküütüm de ayrılmış. yolumuz açık olsun ne diyelim.

yalnızzzzz bu kadar abartılı ifadeler kullanılmasına ve bu ifadelerin ne takımı ne bizleri tanımayan kişilerden gelmiş olmasına çok güldüm... insanlık hali öyle değil mi. hepimiz buraya kendi isteğimizle geliyoruz. bizi bağlayan sözleşme falan yok. leyla da kendine ve oğluna ayırdığı vakti kısıp da burada kaptanlık yapmaya uğraştıysa teşekkür etmeliyiz sadece.

evet ayrılıyorum. daha iyi yapabilecek birileri kaptan ve yardımcısı olsun. bakalım kimler parmak kaldıracak. söylemek kolay ne de olsa :umursamaz:

asicim canım benneyaptımki ben çok duygusal,dayanıksız ve sabırsızım sanırım...
takmamam gereksede acayip taktımbenneyaptımki
beni anlayışla karşılayacağınız için ve sizler olduğunuz için takım kaptanı olmuştum...

:roflol::roflol:

günaydın arkadaşlar

akrepcim hala çok üzgün hepimiz üzgünüz canım ama elden gelir bişey yol eski temponla dönmeni diliyorum

didomido hoşgeldin arkadaşım yeni arkadaşlar alıcaz evet ama önce kaptanımız bi gelsin takımı bi rayına oturtalım sen yinede gel takıma paylaşımda bulun olur mu a.s. bu arada didoya bayılırım sempatiksalakcinni

ceydacım su böreğinimi görmesem danetteyi mi bilemedim kafamçokkarıştı genel anlamdada az yemişsin canım ama ben az yemeye karşı değilim kendini iyi hissediyosan sorun yok nasıl olsa diyet yapıyoruz herşeyden yiyeceksek nasıl kilo vericez yediklerimizi azaltalımki kiilolarımızada yansısın bakalım sen benim menüde neyi dörmeyeceksin bilmiyorumkismile

dünkü menüm

sabah 2 dilim kavun az peynir

arada 20 tane kiraz

öğlen yarım tabak domates soslu makarna

arada küçük kase çikolatala parçalı dondurma ( tamamen ceydamın yüzünden o aklıma sokmasaydı yemeyecektimdelikafadulden buda bahenem hemen hazır :lepi:)

akşam 2 parça tavuk pirzola derileri ayrılmış ızgara salata bi bardak ayran
hoşbulduk bu arada menünü çok beğendim tam bana hitap ediyor makarna filan sempatiksalakcinni

3 msja genel cevap yazmak istedim...
3-4 hafta öncesine kadar takım kaptanı ben değildim,Ebrulum arkadaşımızdı...o ayrılınca arkadaşlarımızın desteği ve ricasıyla takım kaptanı oldum...üstelik ben gereken motivasyonu sağlayamayabilirim,gereken vakiti ayıramayabilirim dediğim halde...yani arkadaşlarımızda bunu biz bi takımız sen olmadığında biz varız diyerek kabul ettiler...
evet ben gereken vakti ayıramıyorum çünkü ben fotoğrafçıyım...yaz mevsimi benim adım atacak vaktimin olmaması demek...1,5-2 haftadır da askerde ki kardeşimin izinde olması sebebiyle,ona olan özlemimden dolayı bu vaktimi onunla geçirmek istedim...haftasonu da düğünümüz vardı...kuzenimi evlendirdik...dün gece de kardeşimi yolcu ettik...Cuma günü de yazmıştım zaten;haftasonu kuzenimin düğünü var,salı günü de kardeşimi yolcu edicez gelemeyebilirim diye...yani nerde bu kaptan?niye buralar sahipsiz demek için benim haber vermemiş olmam gerek değilmi? ben koştura koştura geldim takımıma...moral 0 !
evet ben gereken vakti ayıramıyorum,bunu da demiştim kaptan olmadan önce....
gereken vakti ayırabilecek takım kaptanı ve yardımcısı aranıyor... buyrun gerçek aktörler sizi sahneye alalım...

ikracım Şeniz moralim gerçekten çok bozuldu...

asicim canım benneyaptımki ben çok duygusal,dayanıksız ve sabırsızım sanırım...
takmamam gereksede acayip taktımbenneyaptımki
beni anlayışla karşılayacağınız için ve sizler olduğunuz için takım kaptanı olmuştum...

Merhabalar
Bır yanlıs anlasılma mı soz konusu bılemıyorum kı gordugum kadarıyla ben de ıtham altındayım.
Ben genel olarak takımda az kısının yazdıgını gordum ve bunu belırttım kaptanlıkla ılgılı hıcbır lafım olmadı bana da dusmez zaten...
Ha eger eskı kaptanımız sılvısden bahsetmem sızı gucendırdıyse bunu da uzuntuyle karsılarım cunku lafım kaptana ve kaptanlıga degıldı.
Silvis arkadasımız kaptanken takım uyelerının genel anlamda az paylasımda bulundugunu motıvenın dustugunu ve bu yuzden ayrılmak ıstedgını soylemıstı.Yanı ozetle kendı adıma soyleyım ben bazı arkadasların hıc yazmadıgından bahsetmıstım ama alınmanıza uzuldum ben de krıldım
Uc gun olmus daha takıma gırelı kımseyı ne elestırme ne de ahkam kesme hakkına sahıp degılım.
Sanırım uzuldugunuz ıcın boyle soyledınız ama aktorluk yapmaya calısmadım akrebınde ole bır nıyetı oldugunu dusunmuyorum

ozetle uzuldum

29 HAZıRAN SALI

Sabah: 45 gr k flakes+150 gr sut

Ara: 1 bardak ayran

Öğle: 1 sımıt+40 gr peynır+domates

Ara: 4 kayısı

Ara: 12 kıraz

Aksam: 1 tabak patlıcan yemegı+150 gr yoğurt+2 dılım ekmek

30 Haziran Çarşamba

Sabah: 1 yumurta+1 dılım peynır+domates+45 gr ekmek

Ara: 1 bardak süt

Öğle: 1 kuçuk but+ 200 gr haslanmıs kepeklı makarna ıle yapılmıs makarna salatası

Ara: 4 kayısı

Ara: 1 bardak ayran

Aksam: Bunu da aksam eklerım...

Vaktım olmaza dıye gunduzden eklıyorum menumu

evet yaa
ne kadar şeker bişii bu opuyorumnanaktan

haklısın canım bildirim saati konusunda
ve gelelim takımın durumuna..
ben 2 haftadır burdayım ama takım arkadaşlarından katılanların sayısı bir kaçkişiyi geçmiyor..
paylaşım sıfır..kaptan yok yardımcısı yok..
en azından daha çok vakit ayırabilecek kişiler yapsa çok daha iyi olucak..
konul oyunculardan çok takımın gerçek aktörlere ihtiyacı var bence..
ne kadar çok paylaşım o kadar çok motivasyon

hoş geldin canımŞeniz
kaptanmız ve diğer arkadaşlar da gelsinler..
bu arada sende paylaşımına devam et..
sonuçta aynı amaç için biraradayız

yeni katılan için güzel heyecan güzel hırs
bu hep böyle devam ederse çabuk ulaşırsın şekerim hedfine..
burda bol paylaşım var,yediklerimizi sporlarımızı yazmaca var ve diğer kuralları da zaten katılım yaptıkça öğrenirsin canım..

Şeniz:çok üzgünüm::a015:eek:lumunekankayizsmile

canım çok kötü oldum bugün ya..püskütümün ayrılışı çok dokundu..girmek istemedim..
takım kaptanının ve yardımcısının bu kadar rahat davranmasına kızdım..eğer ki iş yoğunluğumuzdan dolayı yapamıyorsak devrederiz ve takımı bu kadar başıboş bırakmayız..

Şeniz:1hug:

evet akrepcım bu konuda senle hemfıkırım
gunlerce gırmemek bana uzucu gelıyor
pembecık arkadsımızın hıc paylasımını gormedım mesela ben geldıgımden berı

cok buyuk kopukluk var takımda
eskı kaptanımız sılvıya bu yuzden gıtmıstı senağlama

şu msjlar tam olarak okunursa iyi olur heralde :S

aktörükten bahseden ben değilim...

kaptan yok yardımcısı yok..
en azından daha çok vakit ayırabilecek kişiler yapsa çok daha iyi olucak..
konul oyunculardan çok takımın gerçek aktörlere ihtiyacı var bence..ne kadar çok paylaşım o kadar çok motivasyon

ve bu fikirle hem fikir olmak,bütün yazdıklarını onaylamak olmaz mı? şu konuda haklısın ama bu konuda değil demek ayrı...bu ayrı...

Meramımı anlatamadım galıba

anlatmaya calıstıgım buydu ve az once de yazdım bunu ozellıkle belırttım ama kırılmakta ısrarlısınız sanırım

yardımcımız asi_bulut...
merakınızı gidermişimdir umarım..............
üç haftadır burdayım blkmiyorum sormam gayet doğal..ama hala bilmiyor olmam sizlerin eksikliği bu kadar gergince cevap vermenin manası yok..
ayrıca bir eksiklik daha paylaşımda cevap vermemiz gereken bir konu var ama hala bizden çıt yok..çünkü ortada takım kaptanı ve yrdımcısı yok
3 msja genel cevap yazmak istedim...
3-4 hafta öncesine kadar takım kaptanı ben değildim,Ebrulum arkadaşımızdı...o ayrılınca arkadaşlarımızın desteği ve ricasıyla takım kaptanı oldum...üstelik ben gereken motivasyonu sağlayamayabilirim,gereken vakiti ayıramayabilirim dediğim halde...yani arkadaşlarımızda bunu biz bi takımız sen olmadığında biz varız diyerek kabul ettiler...
evet ben gereken vakti ayıramıyorum çünkü ben fotoğrafçıyım...yaz mevsimi benim adım atacak vaktimin olmaması demek...1,5-2 haftadır da askerde ki kardeşimin izinde olması sebebiyle,ona olan özlemimden dolayı bu vaktimi onunla geçirmek istedim...haftasonu da düğünümüz vardı...kuzenimi evlendirdik...dün gece de kardeşimi yolcu ettik...Cuma günü de yazmıştım zaten;haftasonu kuzenimin düğünü var,salı günü de kardeşimi yolcu edicez gelemeyebilirim diye...yani nerde bu kaptan?niye buralar sahipsiz demek için benim haber vermemiş olmam gerek değilmi? ben koştura koştura geldim takımıma...moral 0 !
evet ben gereken vakti ayıramıyorum,bunu da demiştim kaptan olmadan önce....
gereken vakti ayırabilecek takım kaptanı ve yardımcısı aranıyor... buyrun gerçek aktörler sizi sahneye alalım...
ben olması gerekenleri ve burda gördüğüm eksiklikleri söyledim..gerçeklerden bahsettim
bu kadar gerilmenin manası yok..bazen gerçekler hakikaten acı olur maalesef..kabul etmek gerekirken üstüne üstlük söylenilenlere hayıflanılması şaşırttı beni...
ve yapılan sorumsuzluklar püskütümün gitmesine nedenoldu..
ne söylenirse söylensin boş.hemde çok boş

slm arkadaşlarım

öncelikle burda kimse parmak kaldırma heveslisi değil..
hepimizin mücadelesi aynı..kilo verme..
herkesin frklı farklı soumluluarı var..
varsa bir mazeretimiz kısacık da olsa yazarak bildiririz.. diğr arkadaşlara duyuln saygıdn dolayı..
kims br sözleşm hazırlamaz buna gerek yok zaten..çünübilirizki buran sorumluyuz..
eğer gruptaysk sorumluluğumuzu yerin getririz.getiremiyorsak uygunbir dile anlatır ayrılırız..hem problem olmaz hemde saygısızlık..
şimdi
siizin adıza gerçeten çok üzüldüm.çıkan olumsuzluklardansomlu olak özür dilmeniz yerde
hem suçlu hem güçlü durmlarına girmek hoş değil.he de hiç hoş değil:1no2:

slm arkadaşlarım

bana gore bunlar cok agır ıthamlar kımse buda parmak kaldırmaya heveslı degıl, cocuk gıbı azarlamak ne kadar doğru tartışılır
anlamadıgım fıkır beyan edınce bu sekılde mı yaklsım oluyormus, ne kadar ılımlı...
takımı tanıma konusuna gelınce sene 2008. 2. takım daha yenı kuruldu, ilk yarışmacılarda ılk mezunlardanım, emın olun takımı bılıyorum

ve bu fikirle hem fikir olmak,bütün yazdıklarını onaylamak olmaz mı? şu konuda haklısın ama bu konuda değil demek ayrı...bu ayrı...

dedıgım gıbı ben yıne de sıze kırılmıs olmanızdan oturu acıklama yaptım ızah ettım buna ragmen sert yaklasımınız devam ettı
ben de turkceyı en az sızın kadar ıyı bılıyorum
tek bır kelıme secerek hemfıkırı acıklamanız kırıcılıgı arttırdı
alınmıssınız bellı ama sız de kırmaktan cekınmıyorsunuz

hayır kımse kalkıp da höt höt birsey demedı kı
püsküütümde eksıklık oldugunu gordu GENEL MANADA ve gitti

arkadaşlar gereksiz yere birbirinizi kırmaya değermi ortada bi yanlış anlaşılma var leyla yazmış bikaç gün giremiyeceğini sanırım biz görmemişiz genel olarak paylaşım eksikliği var doğru püskütde bu yüzden gitti doğru ama bu ne leylanın ne asinin suçu şimdi bizde gidelim takım kapansın ozman oylemi bu şekilde birbirimizi idare edicezki elbet toparlanacak takım

çok komiksiniz başka birşey diyemiyorum...
Püsküütün takımdan gitmesine sebep benim demek...

yaz mevsimi herkesin izinleri olucak bikaçgünlüğüne yok olucaklar bu bikaç arkadaşımızın aynı zmanlarınada denk gelebilir olanlar birbirleriyle sohbet etsin motive etsin sonuçta hepimizin amacı aynı kilo vermek bişeyleri paylaşaamk söz konusu bile değil

Sonuç olarak gergınlık olan bır ortamda durmak benı daha da gerer, uzer...
Ben musadenızı ısteyecegım...
Kımsenın kalbını kırmak gibi bır cabam olmadı bu gune kadar...
Hatamız olduysa affola...
Hakkınızı helal edın 2. takım...
Allah a emanet...

ozman ben püskütüe bi mesaj atayım ikinci takım kapatılsın kimsenin kalmaya niyeti yok bunumu istiyosunuz açık açık herkes soylesin

Merhabalar
Bır yanlıs anlasılma mı soz konusu bılemıyorum kı gordugum kadarıyla ben de ıtham altındayım.
Ben genel olarak takımda az kısının yazdıgını gordum ve bunu belırttım kaptanlıkla ılgılı hıcbır lafım olmadı bana da dusmez zaten...
Ha eger eskı kaptanımız sılvısden bahsetmem sızı gucendırdıyse bunu da uzuntuyle karsılarım cunku lafım kaptana ve kaptanlıga degıldı.
Silvis arkadasımız kaptanken takım uyelerının genel anlamda az paylasımda bulundugunu motıvenın dustugunu ve bu yuzden ayrılmak ıstedgını soylemıstı.Yanı ozetle kendı adıma soyleyım ben bazı arkadasların hıc yazmadıgından bahsetmıstım ama alınmanıza uzuldum ben de krıldım
Uc gun olmus daha takıma gırelı kımseyı ne elestırme ne de ahkam kesme hakkına sahıp degılım.
Sanırım uzuldugunuz ıcın boyle soyledınız ama aktorluk yapmaya calısmadım akrebınde ole bır nıyetı oldugunu dusunmuyorum

ozetle uzuldum

Meramımı anlatamadım galıba

anlatmaya calıstıgım buydu ve az once de yazdım bunu ozellıkle belırttım ama kırılmakta ısrarlısınız sanırım
üzülme tatlışım ya..
biz gerçeklerdenbahsettik..genel anlamda olması gerekenlerden..
açıklama yapmak zorunda da değiliz aslında..
zira baksana sözleşme yok zorunluluk yok düşünce ypısnda olan insanlara ne açıklayabilirsnki

ben söylediklerimin arkasındayım..
üzücü olan sölediklerim kadar değlde karşımdakinin anlayabildiği kadar sınırlı olması
gereksiz uzatmalara gerek yok..

ozman ben püskütüe bi mesaj atayım ikinci takım kapatılsın kimsenin kalmaya niyeti yok bunumu istiyosunuz açık açık herkes soylesin

ikracım toparlayama calısıyorsun canım ama sadece sen yapıyorsun bunu
neden kapatılsın tkaım
baska yenı arkadaslar gelır
sız varsınız

X