Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ben pek zannetmiyorum canım çünkü zaten ben yemek yemediğim için kilo veremiyorum benim de sıkıntım bu benim yanımda yaşasanız yediğim yemekleri görseniz bu kiloları nasıl aldığımı siz de merak ederdiniz

Kızlar merhaba, bugün yakın bir akrabamızın düğünü vardı. Yarın da görümcemin çeyizi serilecek sabah erkenden oraya gideceğim. Yarın akşam paylaşabilirim menüleri.. sizleri öpüyorum a.s.

herkese merhaba
öncelikle kıadınlar kulübü yönetimeine hassaiyetleri,nden dolayı cok teşekkür ediyorum sayfaya girer girmez görmek beni çok duygulandırdı

gecmişe şöyle bir baktım asicim ve doracıgımın lisetden ayrıldıklarını gördüm onun araştırması içerisindeydim ki neyseki tatile cıkmışlar fıstıklar inşlalah iyi vakit gecirrler

ceydacım cok azimlenmişsin harikasın motivesin belli bütün sayfalar senin yazılarınla dolu öpüyorum şeker
samanyolum allahım daim etsin cocuklarının başarılarını inşallah canım ablam benim

ikracım ???? ?? negatif birşey yoktur umarım ?? az rastlaştım meajlarınla
bu arada karlı kayın ormanında caylar da içilmiş bakıyorum da afiyetler olsun püskütle ikraya

modacım hiç ugramamışmı ben mi görmedim (((
zümrütcüm ebuşummmmm fıstıgım götürmüşsün buz gibi biraları bira kilo yapar kilooooo göbüşün büyür bak az iç :))))))) böbreklerede dikkat :))
ve
akrep
takıma girmişşş
hoşgeldin
inşallah daha önceki takıma girmene benzemez bu girdiğin
( bilmeyenler için dipnot: akrep daha öncede takıma girmek istemiş bir kaç gün devam etmiş sonra diğer topiklere devam edip bize bir açıklama bile yapmadan ortadan yok olmuuştur )
veeeeeeee o bir fıstıkkkkkk, o bir şekerrrrrrr, o bir hanfendiiiiii, o bir harikaaaaaaa,o bir kiloluyum desede güzellik abidesiiii , o bir patroniçe o bir kaptan o bir LEYLOŞŞŞŞŞ fıstıgım gözünüzaydın daha önce söylemiştim ama burdan da yenileyim
herkesi öpüyorum cok
kendimden bahsetmeye gerek yok hala aynı yogunlukların içerisindeyim :) benim yakışıklıların da karneleri süper cok şükür :)
bu hafta sonu düğünümüz vardı gelecek hafta sonuda düğünümüz var anlayacagınbız misafirler hayatımıza giren yeni bebkler hastane düğün ev yemek fasılları hayat bir koşturmacayla devam yani
bende yokum ortaarda köylere atcam kendimi inşallah
herkese hayırlı akşamlar

dün gecenin son mesajı ve bugünün ilk mesajı bana ait olsun bakalım
herkese günaydınnnnnnn yüüznüzden gülücükler hiç eksik olmasın herşey gönlünüzce olsun inşallah
dedim ya düğün vardı herkes bana kilo vermişsin dedi :) ben öyle hissetmesemde :)
bir bakıyorsun asılıyorum bir bakıyorsun salıveriyorum kendimi sabah kahvaltım yarım dilim ekmek iki çatal ucu peynir bir tutam maydonoz bu kadar şimdide yeşil demledim kendime içine taze kekikte koydum misler gibi bir kupa onu içiyorum devamı var mutfakta sevdiklerimle paylamak isterim hadi bakalım kim geliyor banaaaaa

kızlar günaydın yoğun bi hafta sonundan sonra gelebildim çok şükür

püskütcüm cumartesi yanlız kalmış normale ben oek seni yanlız bırakmazdım canım ama girdim okuyamadan geri çıktım canım düğün vardı ona hzırlan işleri bitir derken yazamadım kusura bakmayın
püskürüm okları hiç kafaya takma eğer benimkiler yükseltiyse sana laf bile soylemeye gerek yok ama en son menüdeki akşam 3 dilim ekmek ve gece 22 de yenilen yemekler gözüme çarptı genel anlamda süper de akşam yediklerinizmi biraz azaltsak acaba (bu arada içsesim sen kendi yediklerine bak diyor)

ceydacımın menüleri süper kolaylıklar diliyorum canım sana çeyiz sermek falan zordur ben anneme yaptırmamak için kırk takla atmıştım ki yaptırmadımda

akrepcim bütün kalbimle katılıyorum sana rabbimşehitlerimizin ailelerine sabırlar versin çok acı tarifi bile yok onlarıda bu acıların daha fazlasını yaşatsın inşallah

ebrucum gelmiş hoşgeldin canım yine aynı hızla tempona devam anlaşılan bi sorun yok çok şükür buralardayız canım hep öpüyorum seni kocaman

unuttuğum varsa kusura bakmayın arkadaşlar işlerde beni bekler yazayım hemen onlara bakacağım
oldukça yoğun hafta sonumdu cumartesi düğünümüz vardı sabahada pazar sabahada misafirlerim akşam düğünü git ki bayağı uzak bi yerdeydi yollar trafik ikra arabada durmaz düğün salonunda desen bi dk.kucağımda inmedi normalde çok sıcakkalıdır ama beni mahvetti eve gel onu yedir uyut hadi temizliği giriş sabaha hazırlık yaptım biraz yatam 1,30 du ama bitmiştim sabah yedide kalktım kahvaltı sofrası hazıradım börekler poğaçalar pişti ama ben hiç bişeyden yemedim merak etmeyin bi ik parça oeynir yumurta ve bi dilim ekmek yedim misafirlerim gitti bendebide o yordunluklar oğlenden sonra pikniğe gitttim orda bol bol kalori yaaktım ama uzun uzun yürüdük eşimle ve sadece kanat yedim derileri ayıklanmış yanında salata akşamda 2 top dondurma yedim başkada bişey yemedim sızmış kalmışım zaten

:1shok: benmiyim o :1shok:
ben neden hatırlamıyorum amaa:1shok:

ben ben ben delikafadulden

:1shok: benmiyim o :1shok:
ben neden hatırlamıyorum amaa:1shok:

ben ben ben delikafadulden

guclubacismile valla akrep hanım şok oldugunuza inanamadım bence b vitamini almalısınız kaydirigubbakcemile3
keşke asi olsaydı burdaaaaaaaaa :jeyyar: :roflol: :roflol:

ayrıcaaaaaaaaaaa
öyle ben ben ben demekte yetmez
atlayın gelin buyrun inanalım aynı şehirlerde ve evlerimizin de yakın oldugunu düşnüüyorum buyrun açık davet :ecrin_bebek: :lepi:

hmm b vitamini
sanırım almalıyım hiç hatırlamıyorum ya

evet aynı şehir bacım..
çalışıyor olmasam kesinlikle gelirdim..
sen ne tarafta oturuyosun şekerim

akrep ciddimiisn sen ya nasıl hatırlamazsın sanki senelrr gecti üzerinden
adresim belli toki :)

nerde calışıyoresun de bakem :))) ben geliiim ziyarete :))))))))))))
jujuma gitmiştim bir kayvesini içmeye :)

hyırdrı ya ne güzel toprlanmıştınız sayfaları oku ku bitiremiyorsdum ben geldim diyemi sustunuzzzzzz
ikracımmmmm canm arkadaşım bende snei çok öpüyoum bir tanem

epey yoğun bir hafta sonu olmuş canım yaa
bende dün denize gittim
deniz mevsimini açmış olduk yaniizemuszemus

akrep ciddimiisn sen ya nasıl hatırlamazsın sanki senelrr gecti üzerinden
adresim belli toki :)

nerde calışıyoresun de bakem :))) ben geliiim ziyarete :))))))))))))
jujuma gitmiştim bir kayvesini içmeye :)

kıs ciddiyim hatırlamıyorum
acaba diyorum alınana kadar takılmam söylendi sonra başka bir takım çağırınca oraya mı gittim..
beyin durdu şu an
tel yaz şekerim özelden görüşelimkaydirigubbakcemile5

CUMA
8:30
peynir zeytin ekmek çay

12:00
kiraz 1 kase

13:00
peynirli börek,cacık

18:00
kızımın çokoprensinden 1 tane ve çubuk

19:30
taze fasulye,makarna,salata,ayran

22:00
1 tane nektari

90 dk yürüyüş

CUMARTESİ
8:30
peynir zeytin ekmek çay

12:00
1 tane yeşil elma

13:30
patlican salata(söğürme,babagannuş)2 bardak ayran,lavaş

18:00
1 yeşil elma

19:45
1 yumurtalı menemen,salata,süsbiberi,ayran

22:00
nektari,şeftali,bol kiraz

120 dk yürüyüş

PAZAR
9:00
sucuk,ekmek,peynir,zeytin,çay domates

14:30
1 kk peynir,karpuz

18:30
balık bol salata

21:00
ayçekirdeği 1 avuç,karpuz

90 dk yürüyüş

:) terleyemiyorsan mecbur öyle olacak :)))

Leyloşum.. Bugün itibariyle ben de başladım 3 lt. su içmeye.. Yedek bez alacam yanıma :roflol:

Püsküütüm ben de hiç listelere uyamam...kafama göre
hı hı evet 500 ml lik şişeyle içmek çok daha kolay yerimseniben
hmmm ben de en erken gece 12 de uyurum ama yemeğim hep 19 da tamamlanmış olur...acıkırsam salatalık,meyve,1 bardak süt ya da 1-2 tane grissini yerim yerimseniben

Hazırlayan: Listenin oku yere bakan tek kişisi

:roflol: :roflol:

Püsküütm ellerine sağlıka.s.
Listenin oku yere bakan tek kişisi....yani Püsküüt az yere bakan yürek yakan değil hani :jeyyar: emin adımlarla ilerlemek bu olsa gerekyerimseniben

hmmm Püsküütüm kabak çekirdeği baya kalorili...bana hemen kilo olarak yapışır sengözlerimebaksanab dediğin gibi başka cıs olmasa iyi olur yerimseniben

Ebrucum hoş geldin a.s.
ya akrep demişsinde başka akrep olmasın sakın obilmiyorumkismile

teşekkür ederim gözünaydın dileğin için yerimseniben bu arada kendimi sahneye çıkıyomuş gibi hissettimkaydirigubbakcemile3:kedi:

kızlar merhabayerimseniben
Cumartesi gecesi 1.30 gibi düğün çekiminden gelip sayfaya baktım,cevaplarımı yazayım dedim ama sanki aklım başımda değildi...yorgun hissettim ve sadece okuyup kapattım...dün de çeşmedeydimşakkıdıyani deniz sezonunu ben de açmış oldum...düğünden önce gitmeyi hiç mi hiç istemiyordum ama kardeşimle bu yaz başka gidebilecek zamanımız olmadığı için mecbur gittiimmm...yandım,kapkara olduuummm...hafta sonu kuzenimin düğünü vaaarrrr kafamçokkarıştı
haftasonu mönülerim çok kötüydü :kedi: kötüydü derken cıslardan dolayı değil de öğün eksikliğinden...cumartesi bitek kahvaltı yaptım,k fleksimle...akşama kadar bişey yiyemedim...düğün çekimindeykende grissini atıştırıp durdum...
dün sabah minik ıspanaklı gül böreği yedim...akşama kadar meyve meyve....gecede çok ince 1 dilim pastaevet cıs varmış
kaç lt su içtiğimi bilmiyorum ama baya bi çok içtim...
yoğunluktan dolayı spor yok...

1 kk peyniri okuyunca
'Allah allah kk peynirde mi çıkarmış'
diye düşündüm bi ankaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ne kafa bendekidekafamçokkarıştı
eveeeett görüyoruuummm görüyoruuummmm sucuk vaaarrr(miktarı yazmıyor),kabak çekirdeği vaaarrr...çokoprens falanyasakkelime

kabak çekirdeği değil şekerim ayçekirdeği ama acıcık..
evet kızımın yediklerinden tırtıkladım.Çok üzgünüm çoook
.

samanyolucum oğluşlarını tebrik ederim rabbim devamını getrsin inşallah maşallah onlara
nekadar güzel kocaman olmuşlar bizede göztersin inşallah o günleri rabbim

Evlatlarının başarısını yürekten kutluyorum.. ne mutlu ki emeklerinin karşılığını almışlar. zemuszemus

Ceydacım.. .. Çocuklarını da başarıları nedeniyle tebrik ediyorum canım. :
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim...Allah sizin yavrularınıza da başarılar versin...Olmayanlara hayırlı evlatlar nasip etsin...Püsküütüme ne diyeyim...Bulutuyla uzun uzun yıllar yaşasın....kaydirigubbakcemile3

Yaaa seni görmek ne güzebir gittin görünmez oldun..Biz seni özlüyoruz ama...:gitme:

Haftasonu evde yoktuk,bugün de oğlumun karnında bir beze vardı,artık büyümeye başlamıştı,onu aldırdık.Patolojiye falan gitti..Aslında dr yağ bezesi olduğundan eminim dedi,ama ailede kanser vakaları olduğundan oda korktu....Sabah arabayla gittim,ama bir garisağa sola çekip duruyor...Meğer direksiyon rotili mi ne o kırılmış..Adam demez mi nasıl kaza yapmadınız anlamadım diye...:1shok:bende tangur tungur sesler geliyor diye herhalde egzoz borusunda sorun var demiştim....Kadınlar bu konuda gerçekten tecrübesizmiş,yani ben kendi adıma öyleymişim...Bu yaz bir tamirci yanında mı çalışsam acaba....:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…