Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Diyetim küçük aksaklıklarda olsa devam ediyor....
SABAH 2 dilim etimek+lor peynir+domates
ÖĞLEN taze fasülye+salata
AKŞAM 1 lahmacun+ayran+kandil simidi hem de 3 tane:kedi:mafoldumben
Artık meyve yerim bu saaten sonra...Durmadan su içiyorum,45 dk da bisiklete bindim....

ah bebikim büsürü şey arasında yediklerimi unuttumda:eek:
şeyy ramızda kalsın acıcık cıss şeylerden yedim gibi o yüzden yazamadım
aebenim görmesin diye
görürse bu sefer asar beni
ne yapmalı ne etmeli diye beynimi toparlama dönemindeyim efem:1closedeyes:
Beynini toparlama yolunu bulursan bana da çıtlat.. Acayip sıkıldım ve nasıl motive olacağımı bulamadım henüz.. Her gün, bugün ayrılayım diye geçer mi yahu? :roflol: sırnaşık şey

bu gün ne zamandır yapamadığım tatili yaptım tatil dediğim evde uzun zamandır bu kadar uyumamıştım 11:00 e kadar uyuduk tabi tüm aile olarak okullar kapanınca hepimize bir rehavet çöktü bu yüzden sabahla öğlen karıştı
11:30 da kelle paça çorba içtik
15:00 küçük kase kiraz yedim
20.00 ızgara balık salata ve bira içtim:eek:klava:ama buz gibiydi
22.00 1 tane şeftali yedimm
kötü bir menü ama bu gün hafta sonu:eek:
Normalde bira sevmem ama sonuna eklenen buz gibiydi betimlemesi yüzünden offf dedim yani.. yerimseniben
Ama bu offflamayı bir satır üste çıkarak derhal sonlandırmış oldum.. delikafadulden
Kızlar merhaba, bugün yakın bir akrabamızın düğünü vardı. Yarın da görümcemin çeyizi serilecek sabah erkenden oraya gideceğim. Yarın akşam paylaşabilirim menüleri.. sizleri öpüyorum a.s.
Kolay gelsin, iyi eğlenceler Ceydacım..
bu arada karlı kayın ormanında :KK70: :KK70: caylar da içilmiş bakıyorum da :KK70: afiyetler olsun püskütle ikraya :KK70:
Teşekkürler Ebrulumcum.. a.s.
dün gecenin son mesajı ve bugünün ilk mesajı bana ait olsun bakalım
herkese günaydınnnnnnn yüüznüzden gülücükler hiç eksik olmasın herşey gönlünüzce olsun inşallah
dedim ya düğün vardı herkes bana kilo vermişsin dedi :) ben öyle hissetmesemde :)
bir bakıyorsun asılıyorum bir bakıyorsun salıveriyorum kendimi sabah kahvaltım yarım dilim ekmek iki çatal ucu peynir bir tutam maydonoz bu kadar şimdide yeşil demledim kendime içine taze kekikte koydum misler gibi bir kupa onu içiyorum devamı var mutfakta sevdiklerimle paylamak isterim hadi bakalım kim geliyor banaaaaa
Ah ne güzel.. Dışarıdan bakanlar bazen bizden daha iyi görüyorlar herhalde.. :nazar:

kızlar günaydın yoğun bi hafta sonundan sonra gelebildim çok şükür

püskütcüm cumartesi yanlız kalmış normale ben oek seni yanlız bırakmazdım canım ama girdim okuyamadan geri çıktım canım düğün vardı ona hzırlan işleri bitir derken yazamadım kusura bakmayın
püskürüm okları hiç kafaya takma eğer benimkiler yükseltiyse sana laf bile soylemeye gerek yok ama en son menüdeki akşam 3 dilim ekmek ve gece 22 de yenilen yemekler gözüme çarptı genel anlamda süper de akşam yediklerinizmi biraz azaltsak acaba (bu arada içsesim sen kendi yediklerine bak diyor)

ceydacımın menüleri süper kolaylıklar diliyorum canım sana çeyiz sermek falan zordur ben anneme yaptırmamak için kırk takla atmıştım ki yaptırmadımda

akrepcim bütün kalbimle katılıyorum sana rabbimşehitlerimizin ailelerine sabırlar versin çok acı tarifi bile yok onlarıda bu acıların daha fazlasını yaşatsın inşallah

ebrucum gelmiş hoşgeldin canım yine aynı hızla tempona devam anlaşılan bi sorun yok çok şükür buralardayız canım hep öpüyorum seni kocaman

unuttuğum varsa kusura bakmayın arkadaşlar işlerde beni bekler yazayım hemen onlara bakacağım
oldukça yoğun hafta sonumdu cumartesi düğünümüz vardı sabahada pazar sabahada misafirlerim akşam düğünü git ki bayağı uzak bi yerdeydi yollar trafik ikra arabada durmaz düğün salonunda desen bi dk.kucağımda inmedi normalde çok sıcakkalıdır ama beni mahvetti eve gel onu yedir uyut hadi temizliği giriş sabaha hazırlık yaptım biraz yatam 1,30 du ama bitmiştim sabah yedide kalktım kahvaltı sofrası hazıradım börekler poğaçalar pişti ama ben hiç bişeyden yemedim merak etmeyin bi ik parça oeynir yumurta ve bi dilim ekmek yedim misafirlerim gitti bendebide o yordunluklar oğlenden sonra pikniğe gitttim orda bol bol kalori yaaktım ama uzun uzun yürüdük eşimle ve sadece kanat yedim derileri ayıklanmış yanında salata akşamda 2 top dondurma yedim başkada bişey yemedim sızmış kalmışım zaten

Haklısın ikraacım.. Akşamı azaltmak lazım herhalde.. Ama 22:00 konusunu çözmem için önce insan gibi yatmayı öğrenmem lazım.. Bir önceki hafta yememiştim ya son öğünleri çok fena olmuştu midem.. Sigara içmiyor olsam belki ama.. Şu anda zor görünüyor..
Sana da tebrikler.. Poğaça pişti ve yemedin.. Helal olsun.. :lepi:

CUMA
8:30
peynir zeytin ekmek çay

12:00
kiraz 1 kase

13:00
peynirli börek,cacık

18:00
kızımın çokoprensinden 1 tane ve çubuk:eek:

19:30
taze fasulye,makarna,salata,ayran

22:00
1 tane nektari

90 dk yürüyüş

CUMARTESİ
8:30
peynir zeytin ekmek çay

12:00
1 tane yeşil elma

13:30
patlican salata(söğürme,babagannuş)2 bardak ayran,lavaş:eek:

18:00
1 yeşil elma

19:45
1 yumurtalı menemen,salata,süsbiberi,ayran

22:00
nektari,şeftali,bol kiraz

120 dk yürüyüş

PAZAR
9:00
sucuk,ekmek,peynir,zeytin,çay domates

14:30
1 kk peynir,karpuz

18:30
balık bol salata

21:00
ayçekirdeği 1 avuç,karpuz

90 dk yürüyüş

Cuma... gözüme çarpanlar.. börek.. çokoprens ve makarna.. :roflol: Ne yaptın yahu? :roflol:
Cumartesi lavaş olmasaymış pek bi'güzel olacakmış..
İçlerinde en çok pazarı beğendim.. kaydirigubbakcemile2

Püsküütüm ben de hiç listelere uyamam...kafama göre :KK1:
hı hı evet 500 ml lik şişeyle içmek çok daha kolay yerimseniben
hmmm ben de en erken gece 12 de uyurum ama yemeğim hep 19 da tamamlanmış olur...acıkırsam salatalık,meyve,1 bardak süt ya da 1-2 tane grissini yerim yerimseniben

Püsküütm ellerine sağlıka.s.
Listenin oku yere bakan tek kişisi....yani Püsküüt az yere bakan yürek yakan değil hani :jeyyar: emin adımlarla ilerlemek bu olsa gerekyerimseniben

hmmm Püsküütüm kabak çekirdeği baya kalorili...bana hemen kilo olarak yapışır sengözlerimebaksanab dediğin gibi başka cıs olmasa iyi olur yerimseniben
Leyloşum kaptanım.. Beni de 12 de uyutur musun rica etsem :roflol: :kedi:
Uykudan beş saat önce bitiriyorsun yemeği.. Benimki de aslında böyle.. 03 yatış düş 5 saati 22:00 Ama önemli olan bu değil tabe.. Bakma ben şımarıyorum..
Ne zaman ki güneş batıyor, metabolizma dükkanı kapanıyor..

Emin adımlarla mı ilerliyor görünüyorum?.. Ha'di canım.. zemuszemus Ahhh aaahh ne zorluklar çekiyorum bilemezsin.. Nelere elim uzanıyor.. "Yabancı el sendromu hastalığım var" a yatacam da kim yiyecek :roflol: :roflol:
Yine de desteğin için teşekkürler arkadaşım.. opuyorumnanaktan

Sorma.. sorma... bilmem mi kabak çekirdeği kalorisini.. bilmiyorumkismile
kızlar merhabayerimseniben
Cumartesi gecesi 1.30 gibi düğün çekiminden gelip sayfaya baktım,cevaplarımı yazayım dedim ama sanki aklım başımda değildi...yorgun hissettim ve sadece okuyup kapattım...dün de çeşmedeydimşakkıdıyani deniz sezonunu ben de açmış oldum...düğünden önce gitmeyi hiç mi hiç istemiyordum ama kardeşimle bu yaz başka gidebilecek zamanımız olmadığı için mecbur gittiimmm...yandım,kapkara olduuummm...hafta sonu kuzenimin düğünü vaaarrrr kafamçokkarıştı
haftasonu mönülerim çok kötüydü :kedi: kötüydü derken cıslardan dolayı değil de öğün eksikliğinden...cumartesi bitek kahvaltı yaptım,k fleksimle...akşama kadar bişey yiyemedim...düğün çekimindeykende grissini atıştırıp durdum...
dün sabah minik ıspanaklı gül böreği yedim...akşama kadar meyve meyve....gecede çok ince 1 dilim pasta:eek:evet cıs varmış:eek:
kaç lt su içtiğimi bilmiyorum ama baya bi çok içtim...
yoğunluktan dolayı spor yok...
Cıss var da toplam kalori az olduğu için bişeycik olmaz bence.. Hem sen beyninle yok edersin bütün o cıssları.. yerimseniben
Ohhhhh akrebimden sonra sen de deniz sezonunu açmışsın..
Denize selam söyleyin benden.. Sorarsa kim diye, Gri şehirli kadın, dersiniz.. :umursamaz:
püskütü arayan smile :eek:
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
Püsküütüme ne diyeyim...Bulutuyla uzun uzun yıllar yaşasın....kaydirigubbakcemile3
Amin arkadaşım.. :nazar: mafoldumben

Kalan mesajlar sonraya artık.. Cevaplarken okuyorum çünkü..

Yemeğimi geciktirmeyeyim daha fazla.. Sonra tamamlarım ve listemi de eklerim..

Samanyolucum hoşça kal.. a.s.

Haftasonu evde yoktuk,bugün de oğlumun karnında bir beze vardı,artık büyümeye başlamıştı,onu aldırdık.Patolojiye falan gitti..Aslında dr yağ bezesi olduğundan eminim dedi,ama ailede kanser vakaları olduğundan oda korktu....Sabah arabayla gittim,ama bir garisağa sola çekip duruyor...Meğer direksiyon rotili mi ne o kırılmış..Adam demez mi nasıl kaza yapmadınız anlamadım diye...:1shok:bende tangur tungur sesler geliyor diye herhalde egzoz borusunda sorun var demiştim....Kadınlar bu konuda gerçekten tecrübesizmiş,yani ben kendi adıma öyleymişim...Bu yaz bir tamirci yanında mı çalışsam acaba....:roflol:
Şimdiden iyi sonuçlar dilerim samanyolucum..
Direksiyon milidir o.. yerimseniben
Nereden biliyorsun diye sorarsan, tamircide çalıştım da ondan :roflol: :roflol:
Diyetim küçük aksaklıklarda olsa devam ediyor....
SABAH 2 dilim etimek+lor peynir+domates
ÖĞLEN taze fasülye+salata
AKŞAM 1 lahmacun+ayran+kandil simidi hem de 3 tane:kedi:mafoldumben
Artık meyve yerim bu saaten sonra...Durmadan su içiyorum,45 dk da bisiklete bindim....
Küçük aksaklık mı?
3 tane kandil simidi + 1 lahmacun küçük aksaklık mı? :roflol:
Hayır, merak ettim. Büyük aksaklık olsaydı ne olacaktı? :roflol:
Eyvah Püsküütüm gelmiş yakalandımmafoldumben,gidip bitki çayımı alayım bari....
Püsküütün kapsın seni.. zemuszemus

Beşinci Hafta / PAZAR

Motivasyon Notu: Son 4 etapta 1.6 kilo verdim.

10:30 Corn Flakes

14:00 2 dilim uno light denge ile yapılmış domatesli, peynirli, biberli sandviç

17:00 1 bardak ayran, 5 badem

20:00 Marul salatası (içinde bir bardak haşlanmış sebzeli makarna ve peynir ekledim)

22:00 1 şeftali

Günboyu 3 lt su

Günlük Spor Aktivitem:
Bisiklet (15 dk-150 kcal)
Yer hareketleri (15 dk)
Masaj Makinesi (15 dk)
Duvara vurma (3x100)
Dambıl (9x10 set)
Bulutla Dans (10 dk)

Beşinci Hafta / PAZARTESı

Motivasyon Notu: Son 4 etapta 1.6 kilo verdim.

09:30 Corn Flakes

12:45 1 dilim kavun, 1 lokma tulum peyniri

15:30 1 biber dolması, 1 patlıcan dolması, 2 yk yoğurt, yarım dilim ekmek

17:30 Sade dondurma (100 ml)

20:15 Marul salatası (makarna ve peynir eklenmiş)

22:00 1 dilim kavun, 10 tane leplep

Günboyu 3 lt su

Günlük Spor Aktivitem:
Bisiklet (15 dk-150 kcal)
Yer hareketleri (15 dk)
Masaj Makinesi (15 dk)
Duvara vurma (3x100)
Dambıl (9x10 set)
Bulutla Dans (10 dk)

Çok geçmiş olsun canım ayrıca allah korumuş başına kötü bir şey gelmeden atlatmışsın canım aman bundan sonra çok dikkat et
Haftasonu evde yoktuk,bugün de oğlumun karnında bir beze vardı,artık büyümeye başlamıştı,onu aldırdık.Patolojiye falan gitti..Aslında dr yağ bezesi olduğundan eminim dedi,ama ailede kanser vakaları olduğundan oda korktu....Sabah arabayla gittim,ama bir garisağa sola çekip duruyor...Meğer direksiyon rotili mi ne o kırılmış..Adam demez mi nasıl kaza yapmadınız anlamadım diye...:1shok:bende tangur tungur sesler geliyor diye herhalde egzoz borusunda sorun var demiştim....Kadınlar bu konuda gerçekten tecrübesizmiş,yani ben kendi adıma öyleymişim...Bu yaz bir tamirci yanında mı çalışsam acaba....:roflol:

yahu kan mı cekıyor nedır anlamadım kı
ne zaman kkya gırsem kendımı burda buluyorum
acaba bunu sebebı sporu aksatmamdan kaynaklanan ve de tartıya bunca zaman sonra yansıyan 3 kılo :hulya: olabılır mı kı?
yoksa ben farkında olmadan eskı takımcıma bunu atlatabılmek ıcın ufaktan ufaktan yanasıyormuyum ne?

yahu kan mı cekıyor nedır anlamadım kı
ne zaman kkya gırsem kendımı burda buluyorum
acaba bunu sebebı sporu aksatmamdan kaynaklanan ve de tartıya bunca zaman sonra yansıyan 3 kılo :hulya: olabılır mı kı?
yoksa ben farkında olmadan eskı takımcıma bunu atlatabılmek ıcın ufaktan ufaktan yanasıyormuyum ne?

:roflol: :roflol:
Yanaş aydasucum yerimiz bol... Yalnız kalma fobin yoksa buyur gel.. :roflol:

selam kızlar
püskütümm yediklerin gayet güzel bak akşamlarınıda azaltmışsın gözümden kaçmadı bide senin şu salata içine olan makarnana bayılıyorum çok orjinal eminim tadıda güzeldir bi akşam bende denemek istiyorum

samanyolu akşam 3 kandil smidi olmasa gayet gzel bi menü aralarada meyve serpiştirseydin tadından yenmezdi

benim dükü yediklerim

sabah 2 dilim karpuz

öğlen cıssss 250 kalori bi bardak da ayran

arada 1 dilim kavun

akşam 3 kanat derileri alınmış ızagarada salata

arada 1 tabak kiraz tabağın boyutunu hiç sormayın sempatiksalakcinni

Son düzenleme:
:roflol: :roflol:
Yanaş aydasucum yerimiz bol... Yalnız kalma fobin yoksa buyur gel.. :roflol:

vallahi mi kız püsküütüm
ne kaa mutlu olurum anlatamam
tamam sıcak bir giriş yaptım eyvallah :hulya:
ordan bakınca yeterınce sevımlı gozukuyorum sanırsam :kedi:
alt yapı calısmalarım sımdıden başladı sempatiksalakcinni
hanı dıyorum kem kum nasıpse yanı şey 1 temmuz ıtıbarı ile surda bır koşede ben de kaynasam arada dıyom zemuszemus
kabul gorur mu acep :jeyyar:

valla çok tatlıyımdır ben :roflol:
hiiiç sorun cıkarmam
uslu uslu gırer paylasırım ne de olsa eskı takımcım

bak mesela ne kadar sevımlı oldugumu gostereyım mı sıze aklinialirimsmile

sabah: 60 gr kepek ekmek+5 zeytın+40 gr peynır+domsalbibip :roflol: :roflol: + yeşıl cay

ara: 1 bardak yağsız süt+3 form bisküvi

öğle: 1 konseve mısır ve ton balıgı ıle hazırlanmıs salata

ara: bu konuda hayla ısrarlıyım kaydirigubbakcemile3 8 badem+10 fındık+1 cevız

ara: 2 porsıyon kıraz (1 porsıyon kıraz= 75 gr= ortalama olarak 12 adet)

aksam: anacımın ellerınden operım :lepi:

aksam 7den sonra ağzıma lokma sürmem zemuszemus
3 lt de su içerim

işe alınmak için krıterlerım uygun mu patron :roflol: :roflol:

(not: pek deli gördüm kendimi)

Akrebim iyi geceler tatlım.. a.s. Görüşmek üzere..

ah tatlışım benim
gelmişsin demek ama ben görmedim seni çok vaktim yoktu okuyayım dedim sadece
onu da çok fazla okuyamadım çıkmak zorunda kaldım..
görüşürüz şekerimŞeniz

selam kızlar
püskütümm yediklerin gayet güzel bak akşamlarınıda azaltmışsın gözümden kaçmadı bide senin şu salata içine olan makarnana bayılıyorum çok orjinal eminim tadıda güzeldir bi akşam bende denemek istiyorum

samanyolu akşam 3 kandil smidi olmasa gayet gzel bi menü aralarada meyve serpiştirseydin tadından yenmezdi

benim dükü yediklerim

sabah 2 dilim karpuz

öğlen bi lahmacun biraz cıs oldu ama bi bardak da ayran

arada 1 dilim kavun

akşam 3 kanat derileri alınmış ızagarada salata

arada 1 tabak kiraz tabağın boyutunu hiç sormayın sempatiksalakcinni
Baktım ki yemeden olmuyor bari azaltayım dedim ikraaacım.. Hakikaten de senden bi'şeycik kaçmıyor.. opuyorumnanaktan

Makarna ile ilgili hemen şunu söyleyeyim.. Marul salatasına kullandığım makarna tipi ya kepekli ya da sebzeli (domatesli, ıspanaklı ve kepekli karışık) oluyor.. Bir keresinde sade makarna ile denemiştim.. Onu beğenmedim.. kepekli çooook yakışıyo..
Öğlen cıssından benim de canım çekti şimdi.. :teytey:
Ama gün içerisinde o kadar az yemişsin ki o cıss etkisiz olmuştur sende de..
Kirazlı satırı okumadım.. :roflol:

vallahi mi kız püsküütüm
ne kaa mutlu olurum anlatamam
tamam sıcak bir giriş yaptım eyvallah :hulya:
ordan bakınca yeterınce sevımlı gozukuyorum sanırsam :kedi:
alt yapı calısmalarım sımdıden başladı sempatiksalakcinni
hanı dıyorum kem kum nasıpse yanı şey 1 temmuz ıtıbarı ile surda bır koşede ben de kaynasam arada dıyom zemuszemus
kabul gorur mu acep :jeyyar:

valla çok tatlıyımdır ben :roflol:
hiiiç sorun cıkarmam
uslu uslu gırer paylasırım ne de olsa eskı takımcım

bak mesela ne kadar sevımlı oldugumu gostereyım mı sıze aklinialirimsmile

sabah: 60 gr kepek ekmek+5 zeytın+40 gr peynır+domsalbibip :roflol: :roflol: + yeşıl cay

ara: 1 bardak yağsız süt+3 form bisküvi

öğle: 1 konseve mısır ve ton balıgı ıle hazırlanmıs salata

ara: bu konuda hayla ısrarlıyım kaydirigubbakcemile3 8 badem+10 fındık+1 cevız

ara: 2 porsıyon kıraz (1 porsıyon kıraz= 75 gr= ortalama olarak 12 adet)

aksam: anacımın ellerınden operım :lepi:

aksam 7den sonra ağzıma lokma sürmem zemuszemus
3 lt de su içerim

işe alınmak için krıterlerım uygun mu patron :roflol: :roflol:

(not: pek deli gördüm kendimi)
Ay aay aaayy detaylara bak.. :nazar:
Israrcı olduğun konudan bi'gün vazgeçersin elbet..
Patron karar versin işbaşvuruna.. Ben onayladım.. :roflol:
ah tatlışım benim
gelmişsin demek ama ben görmedim seni çok vaktim yoktu okuyayım dedim sadece
onu da çok fazla okuyamadım çıkmak zorunda kaldım..
görüşürüz şekerimŞeniz
Yok şekercim üzülme sen..
O anda zaten ben listelerimi ekleyip vınlama teşebbüsüne geçmek üzereydim.. Aşağıda senin adını görünce hoşçakal demeden gitmek ayıp olur diye yazmıştım.. a.s.
Ama buna takılmamak lazım herhalde.. Çünkü bazen isim aşağıda olduğu halde aslında KK da çıkmış olunuyor, daha sonra off a geçince anlaşılıyor..
Mouse bozuk.. Ne zor oluyor yazmak.. :hulya:

püskütüm bu kiraz sevdamdan vazgeçemiyorum bana bi çare lütfen sempatiksalakcinni
bu arada en kısa zamanda karışık makarna alıp deniyeceğim canım bu cıslarımızı yazmasak mı acaba boyle canlarımız çekiyo :1ninca:

aydasu çok hoş bi giriş olmuş geçerkten hoşgeldin takımımıza o gramlerı uğraşmayıp ölçüyomusun çok merak ettim de canım kaptanımız leylacım o san bilgi verir canım

X