Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Ay aay aaayy detaylara bak.. :nazar:
Israrcı olduğun konudan bi'gün vazgeçersin elbet..
Patron karar versin işbaşvuruna.. Ben onayladım.. :roflol:

tamamdır püsküütüm çok tesekkur ederım Şeniz
benım kuruyemıs konusunda guc aldıgım ne bılıyon mu aslında selahattın donmez abı dıyor kı gunde ara öğün olarak 50 gr badem ya da fındık yenebılır.
benımkıler toplamda 30 gr edıyor, üstüne hesap artıyor bıle
hımm bırde kalorı var tabı
bır ara oğun kalorısını ortalama 100-200 arası dusunursek bu kurular toplamda 180 kalorı yapıyor.

kendımı bı an Alı Tezel gıbı hıssettım :roflol: :roflol: :roflol:

aydasu çok hoş bi giriş olmuş geçerkten hoşgeldin takımımıza o gramlerı uğraşmayıp ölçüyomusun çok merak ettim de canım kaptanımız leylacım o san bilgi verir canım

teşekkur ederım ikraaa a.s.
evet ıkracım hiç üşenmıyorum ben ya o konuda
adım gr kıza cıktı sorma bunun yuzunden :roflol: :roflol:
babam sırf bu manyaklıgım yuzunden hassas mutfak tartısı aldı da kurtuldu çenemden sempatiksalakcinni

ne bıleyım ılk kılo vermeye basladıgım zamandan berı alıstım boyle
olçum oldu benım, dısına cıktım mı rahatsız hıssedıyorum kendımı zemuszemus

o vakit ben de leyla kaptandan onay çıkana kadar beklıyorum vereliniortak

kendımı tanıtayım barı bos durmayım

efem bendenız 23 yaşında 24 den ısrarla gun almakta olan, çok ama çok yoğun bır iş temposuyla çalışan, nişanlı, 167 boyunda su aralar 63 kılo sularında dolaşan kaydirigubbakcemile bır kızcagızım

dipnot: 2. takımın mezunlarındanım :kedi:
90 kilaya kadar çıkmış son olarak 1,5 sene önce 59-60 larda sabıtlenmıstım.
2. takıma gırdıgımde 76 kıloydum cıktıgımda 59 :lepi:
bunca zaman bozmadım asla duzenımı, ara oğunlerımı...
aynı gazla devam ettım fakat spor aksadı son 1 yıldır duzenlı degıldı malesef
verılecek kılom az gıbı gorunse de ben de püsküütüm gibi minnak hedeflerle, motıvasyona dayalı bır yol ıcın tekrar burda paylasımda bulunmak ıstıyorum ısın acıkcası
1,5 yılda 3 kılo cıvarı almak cok da kotu degıl sanırım ne dersınız mafoldumben
ama ben yıne de o essız tadını sevdıgım 59 u gormek ıstıyorum ya da 60 ı.

dibe vurduysan ya da hala düşüyorsan

bir yaz günü.. bir yaz günü

hiç bu kadar üşüdün mü?

rüzgar gülü.. rüzgar gülü..

hiç ölümü düşündün mü...?

Püsküüt kendine gel.. Adam gibi mesajları oku cevaplarını ver sonra dönersin.. Nereye diye de sorma..

püskütüm bu kiraz sevdamdan vazgeçemiyorum bana bi çare lütfen sempatiksalakcinni
bu arada en kısa zamanda karışık makarna alıp deniyeceğim canım bu cıslarımızı yazmasak mı acaba boyle canlarımız çekiyo :1ninca:

aydasu çok hoş bi giriş olmuş geçerkten hoşgeldin takımımıza o gramlerı uğraşmayıp ölçüyomusun çok merak ettim de canım kaptanımız leylacım o san bilgi verir canım

Vazgeçme be ikraaacım.. Alt tarafı kiraz.. Germe kendini.. Kiraz dediğin mevsimi geçer.. Sonra istesen de bulamazsın.. (Tanrı kelamdır. Ağzından çıkana dikkat et Püsküüt)

....bu durumda katipten son cümlemin aşağıdaki biçimde değiştirilmesini talep ediyorum.

Vazgeçme be ikraaacım.. Alt tarafı kiraz.. Germe kendini.. Kiraz dediğin mevsimi geçer..
Yaz biter, sen başka meyveye geçersin. Çok geç yememeye çalış, gün içerisinde yediklerini düşün. Kalorisi fazla değilse kirazın kasesini doldur gitsin.. Afiyet olsun, can olsun..

Cıss konusunda kendi fikrimi söylüyorum. Cıss diyelim gitsin.. Biliyorsak kalorisini de yazarız.. şakkıdı Çünkü benim canım çekiyor..cokacimcoook

tamamdır püsküütüm çok tesekkur ederım Şeniz
benım kuruyemıs konusunda guc aldıgım ne bılıyon mu aslında selahattın donmez abı dıyor kı gunde ara öğün olarak 50 gr badem ya da fındık yenebılır.
benımkıler toplamda 30 gr edıyor, üstüne hesap artıyor bıle
hımm bırde kalorı var tabı
bır ara oğun kalorısını ortalama 100-200 arası dusunursek bu kurular toplamda 180 kalorı yapıyor.

kendımı bı an Alı Tezel gıbı hıssettım :roflol: :roflol: :roflol:

teşekkur ederım ikraaa a.s.
evet ıkracım hiç üşenmıyorum ben ya o konuda
adım gr kıza cıktı sorma bunun yuzunden :roflol: :roflol:
babam sırf bu manyaklıgım yuzunden hassas mutfak tartısı aldı da kurtuldu çenemden sempatiksalakcinni

ne bıleyım ılk kılo vermeye basladıgım zamandan berı alıstım boyle
olçum oldu benım, dısına cıktım mı rahatsız hıssedıyorum kendımı zemuszemus

o vakit ben de leyla kaptandan onay çıkana kadar beklıyorum vereliniortak

kendımı tanıtayım barı bos durmayım

efem bendenız 23 yaşında 24 den ısrarla gun almakta olan, çok ama çok yoğun bır iş temposuyla çalışan, nişanlı, 167 boyunda su aralar 63 kılo sularında dolaşan kaydirigubbakcemile bır kızcagızım

dipnot: 2. takımın mezunlarındanım :kedi:
90 kilaya kadar çıkmış son olarak 1,5 sene önce 59-60 larda sabıtlenmıstım.
2. takıma gırdıgımde 76 kıloydum cıktıgımda 59 :lepi:
bunca zaman bozmadım asla duzenımı, ara oğunlerımı...
aynı gazla devam ettım fakat spor aksadı son 1 yıldır duzenlı degıldı malesef
verılecek kılom az gıbı gorunse de ben de püsküütüm gibi minnak hedeflerle, motıvasyona dayalı bır yol ıcın tekrar burda paylasımda bulunmak ıstıyorum ısın acıkcası
1,5 yılda 3 kılo cıvarı almak cok da kotu degıl sanırım ne dersınız mafoldumben
ama ben yıne de o essız tadını sevdıgım 59 u gormek ıstıyorum ya da 60 ı.

Ya bu kitap olsa arasına ayraç koyasım geldi kaldığım yeri unutmamak için

:roflol: :roflol: Demişsin ya çenem düşmüş.. hiç kaçırır mıyım fırsatı.. sempatiksalakcinni

Demek ki benim Müftüoğlu takıntım gibi sende de Dönmez takıntısı var.. Ne yaptığını biliyorsan mesele yok.. Ben bu kadar tüketemem kuruyemişi.. Toleransım düşük herhalde.. yerimseniben

Ya bu kitap olsa arasına ayraç koyasım geldi kaldığım yeri unutmamak için

:roflol: :roflol: Demişsin ya çenem düşmüş.. hiç kaçırır mıyım fırsatı.. sempatiksalakcinni

Demek ki benim Müftüoğlu takıntım gibi sende de Dönmez takıntısı var.. Ne yaptığını biliyorsan mesele yok.. Ben bu kadar tüketemem kuruyemişi.. Toleransım düşük herhalde.. yerimseniben

:KK1: :KK1:
arkası yarın yapcam zaten böyle giderse zemuszemus

Bakalım bakalım bu takıntı benı daha da mı takıntılı yapcak yoksa kurtarak mı

Bu arada püsküütüm mısırı sayende haftada bır tuketıyorum
aklıma dusurdun napim çok da doyuru oluyor

tesekkurler a.s.

Bi' lahmacun olsa da yesek..

Ben demedim mi?

:roflol: :roflol:

Ya var ya... Ben kendimi bugün kamuya zararlı ilan ediyor ve pılımı, pırtımı ve hatta tırtımı da alıp gidiyorum..

Bir dahaki gelişimde daha farklı bir kişilikte olmak dileğiyle.. Hoş kalın takımcım.. a.s.

:KK1: :KK1:
arkası yarın yapcam zaten böyle giderse zemuszemus

Bakalım bakalım bu takıntı benı daha da mı takıntılı yapcak yoksa kurtarak mı

Bu arada püsküütüm mısırı sayende haftada bır tuketıyorum
aklıma dusurdun napim çok da doyuru oluyor

tesekkurler a.s.

Ah ah beni o mısır mahvetti..
O mısırın sarı, parlak, içi dolu taneleri mahvetti.. Ben yedim sanıyordum meğerse o beni yemiş..

Şimdi bir lahmacun bir de mısır olsa.. Lahmacunu mısıra rulo yapsam da yesem...sempatiksalakcinni

Yok yok. gittim ben... :tomato:

Vazgeçme be ikraaacım.. Alt tarafı kiraz.. Germe kendini.. Kiraz dediğin mevsimi geçer.. Sonra istesen de bulamazsın.. (Tanrı kelamdır. Ağzından çıkana dikkat et Püsküüt)

....bu durumda katipten son cümlemin aşağıdaki biçimde değiştirilmesini talep ediyorum.

Vazgeçme be ikraaacım.. Alt tarafı kiraz.. Germe kendini.. Kiraz dediğin mevsimi geçer..
Yaz biter, sen başka meyveye geçersin. Çok geç yememeye çalış, gün içerisinde yediklerini düşün. Kalorisi fazla değilse kirazın kasesini doldur gitsin.. Afiyet olsun, can olsun..

Cıss konusunda kendi fikrimi söylüyorum. Cıss diyelim gitsin.. Biliyorsak kalorisini de yazarız.. şakkıdı Çünkü benim canım çekiyor..cokacimcoook

:roflol::roflol: çok haklsıın canım vezgeçmeyim dimi senden onay aldım ya kim tutar beni hihoyyyt kaloriside ortalama 50 kalori sanırım abartmam lazım yinede offff çünkü ben bi oturuşta çok rahat yarım kilo yerim sempatiksalakcinni kafamçokkarıştı parantez içinde bugune kadar yani diyette olduğum döçnemde hiç yarım kilo yemedim henüz
bu arada cıslar konusunda püskütüme katılıyorum yazmayalım cıssss olarak belirtelim bende geçmişe dalıp hemen düzeltiyorum okuyan arkadaşlarımda kusuruma bakmasın

Bi' lahmacun olsa da yesek..

Ben demedim mi?

:roflol: :roflol:

Ya var ya... Ben kendimi bugün kamuya zararlı ilan ediyor ve pılımı, pırtımı ve hatta tırtımı da alıp gidiyorum..

Bir dahaki gelişimde daha farklı bir kişilikte olmak dileğiyle.. Hoş kalın takımcım.. a.s.

O mısırın sarı, parlak, içi dolu taneleri mahvetti.. Ben yedim sanıyordum meğerse o beni yemiş..

Şimdi bir lahmacun bir de mısır olsa.. Lahmacunu mısıra rulo yapsam da yesem...sempatiksalakcinni

püskütüm ya hepsi benim suçum kusura bakma :gitme::gitme:

Şimdiden iyi sonuçlar dilerim samanyolucum..
Direksiyon milidir o.. yerimseniben
Nereden biliyorsun diye sorarsan, tamircide çalıştım da ondan :roflol: :roflol:

Küçük aksaklık mı?
3 tane kandil simidi + 1 lahmacun küçük aksaklık mı? :roflol:
Hayır, merak ettim. Büyük aksaklık olsaydı ne olacaktı? :roflol:

Püsküütün kapsın seni.. zemuszemus
Alemsin valla püsküütüm....kaydirigubbakcemile3Ama ikra da yemiş o cıstan ona kızmamışın,d,farklı olan sadece ve sadece sevimli kandil simitleriydi......:roflol:Üstelik birde spor yapmıştım....benneyaptımki
yahu kan mı cekıyor nedır anlamadım kı
ne zaman kkya gırsem kendımı burda buluyorum
acaba bunu sebebı sporu aksatmamdan kaynaklanan ve de tartıya bunca zaman sonra yansıyan 3 kılo :hulya: olabılır mı kı?
yoksa ben farkında olmadan eskı takımcıma bunu atlatabılmek ıcın ufaktan ufaktan yanasıyormuyum ne?
Aydasu seni aramızda görmekten mutlu oluruz....Belki bizde sayende gramlarla doğru yolu buluruz....:roflol:
samanyolu akşam 3 kandil smidi olmasa gayet gzel bi menü aralarada meyve serpiştirseydin tadından yenmezdi
Ama ama akşam yedim meyvemi.....:mymeka:

Söz canım arkadaşım cısları artık yazmıcaz....:çok üzgünüm:

çok güzel olmuş senin yazılarını bir gün okumayı çok isterim:kahve:
dibe vurduysan ya da hala düşüyorsan

bir yaz günü.. bir yaz günü

hiç bu kadar üşüdün mü?

rüzgar gülü.. rüzgar gülü..

hiç ölümü düşündün mü...?

Püsküüt kendine gel.. Adam gibi mesajları oku cevaplarını ver sonra dönersin.. Nereye diye de sorma..

samanyolu ablacım (çok net olmasa da kucuk bır onızleme yaptım, ablacım dıyorum, 2 tane oğlun varmıs dımııı çalısmısmıyım dersıme :KK1:) kaptan kabul ederse ben de kendımı kıradan cıktıgım eve tekrar kıracı gırecek gıbı hissedecem kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

samanyolu ablacım (çok net olmasa da kucuk bır onızleme yaptım, ablacım dıyorum, 2 tane oğlun varmıs dımııı çalısmısmıyım dersıme :KK1:) kaptan kabul ederse ben de kendımı kıradan cıktıgım eve tekrar kıracı gırecek gıbı hissedecem kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
Evet canı dersini iyi çalışmışsın,biri üniversite de diğeri lise de 2 oğlum var....Kiracı değil ev sahibi gibi gel bekliyoruz.....opuyorumnanaktan
teşekkür edrım cidden çok zıpırım bugun ya
içimde bır çocuk var sanırsam sositososito

Sakın içindeki o çocuğu öldürme,hep böyle kal olur mu???opuyorumnanaktanLeylacım alır seni merak etme....Melek gibidir bizim kaptanımız....

Kızlar merhaba.. dün o kadar yoruldum ki anlatamam.. çeyiz sermek ne kadar zormuş yaa kaydirigubbakcemile3 diyeceksiniz ki kendi çeyizinde yorulmadın mı.. valla ben o zaman çalışıyordum benim çeyizimi annem ve akrabalarımız serdi yani hazıra kondum.. Çok yorulduk ama değdi doğrusu, herşey çok güzel oldu. en büyük görümcem yani zelişimin yeri ayrıdır bende. çok severim onu ayrılacağımız için de çok üzülüyorum gerçekten. 2 tane daha görümcem var ama onlar ufak daha.

Neyse, dün biraz cısslı oldu :kedi: yarın sporda telafi etmem gerek.. bu arada cıss tabirini literatürümüze ekleyen püsküütümüze de bi teşekkür edeyim.. telif ücreti ister neme lazım :roflol
:

PAZAR

SABAH
2 dilim çavdar ekmeği
1 ince dilim peynir
3 zeytin
1 bardak açık ve esmer şeker ile tatlandırılmış çay

ARA ÖĞÜN
1 kraker

ÖĞLEN

düğündeydik.. o sebeple yok

AKŞAM

saat 18.00 civarı

çok az yayla çorbası
1 köfte birkaç tane elma dilimli patates (fırında)
1 bardak ayran
1 dilim beyaz ekmek

gün içinde 2 lt su..

PAZARTESİ

SABAH
1 dilim beyaz ekmek
1 dilim beyaz peynir
1 bardak 1 küp beyaz şeker ilave edilmiş çay

(başka birşey yemedim çünkü çok yağlı yiyecekler vardı)

ARA ÖĞÜN
3 dilim kavun

ÖĞLEN

1 adet patatesli gül böreği
1 bardak çay
salata

ARA ÖĞÜN

2 dilim kavun

AKŞAM

yok.. (yorgunluktan sızmışım)

gün içinde 2 lt su içildi

Evet canı dersini iyi çalışmışsın,biri üniversite de diğeri lise de 2 oğlum var....Kiracı değil ev sahibi gibi gel bekliyoruz.....opuyorumnanaktan

Sakın içindeki o çocuğu öldürme,hep böyle kal olur mu???opuyorumnanaktanLeylacım alır seni merak etme....Melek gibidir bizim kaptanımız....

allah bağışlasın ablacım :Saruboceq:
tamamdır ev parasını denklestırdıgıman burdayım ınsallah kaydirigubbakcemile3

O çocuk hiç susmuyor bu aralar ya hadı hayırlsı :mymeka: bakem

:roflol::roflol: çok haklsıın canım vezgeçmeyim dimi senden onay aldım ya kim tutar beni hihoyyyt kaloriside ortalama 50 kalori sanırım abartmam lazım yinede offff çünkü ben bi oturuşta çok rahat yarım kilo yerim sempatiksalakcinni kafamçokkarıştı parantez içinde bugune kadar yani diyette olduğum döçnemde hiç yarım kilo yemedim henüz
bu arada cıslar konusunda püskütüme katılıyorum yazmayalım cıssss olarak belirtelim bende geçmişe dalıp hemen düzeltiyorum okuyan arkadaşlarımda kusuruma bakmasın
Deliden alınan onayla gidilen yolun açık olsun.. :roflol:
Parantez içleri daha çok ilgimi çektiği için onayımın altını bir kez daha çizmek istedim..
Bu ne ayol? Kendimizi baştan mı yapılandıracaz? Kiraz yemeyi severim ama eskiden bi'oturuşta yarım kilo yerdim şimdi daha az yiyorum..
Usa uygun cümle budur.. :lepi:

Özet: Deli, deliyi bir kere daha onayladı.. :roflol:
püskütüm ya hepsi benim suçum kusura bakma :gitme::gitme:
Yok senin suçun.. Ben mıknatıs misali çekiyorum zararlıları bünyeye.. yerimseniben
Alemsin valla püsküütüm....kaydirigubbakcemile3Ama ikra da yemiş o cıstan ona kızmamışın,d,farklı olan sadece ve sadece sevimli kandil simitleriydi......:roflol:Üstelik birde spor yapmıştım....benneyaptımki
Ama o bi'tanecik cısssslamış.. Senin gibi cıssssa kat çıkmamış samanyolucum.. :teselli:
çok güzel olmuş senin yazılarını bir gün okumayı çok isterim:kahve:
Teoman adına teşekkür edeyim o halde.. Yazdıklarım o anda üst üste dinlediğim bir şarkıya aitti.. (Rüzgar gülü / Teoman)
Buyrun linki de burada : yerimseniben
Dailymotion - Teoman - Rüzgar Gülü - Müzik Kanalı
Yok vazgeçtim.. Bu akustik versiyonu.. Canım rock parçasını böyle hellederler işte.. Sen tıklama arkadaşım..
Allah bir an önce evsahibi olmayı nasip etsin de kurtul bu kiracılıktan.. a.s.

Neyse, dün biraz cısslı oldu :kedi: yarın sporda telafi etmem gerek.. bu arada cıss tabirini literatürümüze ekleyen püsküütümüze de bi teşekkür edeyim.. telif ücreti ister neme lazım :roflol
:

PAZAR

SABAH
2 dilim çavdar ekmeği
1 ince dilim peynir
3 zeytin
1 bardak açık ve esmer şeker ile tatlandırılmış çay

ARA ÖĞÜN
1 kraker

ÖĞLEN

düğündeydik.. o sebeple yok

AKŞAM

saat 18.00 civarı

çok az yayla çorbası
1 köfte birkaç tane elma dilimli patates (fırında)
1 bardak ayran
1 dilim beyaz ekmek

gün içinde 2 lt su..

PAZARTESİ

SABAH
1 dilim beyaz ekmek
1 dilim beyaz peynir
1 bardak 1 küp beyaz şeker ilave edilmiş çay

(başka birşey yemedim çünkü çok yağlı yiyecekler vardı)

ARA ÖĞÜN
3 dilim kavun

ÖĞLEN

1 adet patatesli gül böreği
1 bardak çay
salata

ARA ÖĞÜN

2 dilim kavun

AKŞAM

yok.. (yorgunluktan sızmışım)

gün içinde 2 lt su içildi
Pazar..... hayvansal protein, sebze, meyve açısından eksik olmuş Ceydacım.. yasakkelime
Ama pazartesi günü de böreği görmezden gelirsek :1ninca: olması gereken şeyler yine eksik gibi geldi bana..
Yani demem o ki vücudunun ihtiyaç duyduğu besinleri vermemiş bir de üstüne bu kadar yorulmuşsun.. Dikkat et kendine lütfen.. a.s.
Telif ücreti istemiyorum.. Takımımıza da bi'torpilimiz olsun di mi ama? :roflol:

Sırra kadem basan kaptoşum Leyloşuma bir kez daha teşekkür etmeyi vazife bilirim..
Pet şişeyle içiyorum dediğin günden beri lıkır lıkır 3 lt. su lüplüyorum ben ya.. :sm_cool:
Bardakla içmeye çalışarak azap çekiyormuşum meğer..
Su içmekte zorlanan bütün arkadaşlarımın aklında olsun.. Pet şişeyle içiniz, en kestirmeden deniz olunuz.. kaydirigubbakcemile3

püskütüm :roflol::roflol::roflol: sana bayılıyorum ya şu benzetmelerine yorumlarına ilginç cümlelerine hele iç sesine :roflol: :roflol:

samanyolucum ben bitane cıssssladım ama sen ama sen 3 tane şaka bitana toplasan benim yediğim kirazlar kadar kalorisi vardır canım üstelik sporda yapmıştır erimiştir onlar erimiştir

püskütüm bende isyerinde olmanın verdiği avantajla süreli pet şişde 3 lt.içerim hatta bazen daha fazla ama su bile yarıyo bana

kaptanımız bugun kayıp

ceydacım menülerde bende eksiklikle gördüm canım ama zamanın olmadığı için diyosun en azından süt yoğurt yeki metobalizma hepten yavaşlamasın kutu süt taşı mesela yanında ceyz serme olayına hepten karşıyım şimdi bide onları toplayacaksınız bide eve sereceksiniz valla işin zor allah kolaylık versin

şu kilolara kızsak falan söz dinlemezlermi acaba başka türlü gitmeyecek bunlar yapıştı kaldılar üzerimize gidin kardeşim bukadarda yüzsüz olunmazki istemiyoruz istemiyoruz (kafayı yiyen esra smile buda sempatiksalakcinni)

Son düzenleme:
X