Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Ceydacım.. Kocaman tebrikler.. :lepi:

Samanyolucum.. Annen akıllı kadınmış vesselam.. Nereden vuracağını bilmiş.. Bravo sana! Bak ben senin kadar iradeli davranamadım geçen gece.. Çocuklarını da başarıları nedeniyle tebrik ediyorum canım.

Akrebim.. Ders olacak inşallah bu durumlar sana da bana da.. yerimseniben

zümrütüankacım da 600 gr vermiş.. Süper gidiyorsunuz kızlar, süper... Farkında mısın kilo alan ya da veremeyen yok takımımızda..

Leyloşum.. Bugün itibariyle ben de başladım 3 lt. su içmeye.. Yedek bez alacam yanıma :roflol:

Beşinci Hafta / CUMA

Malum listeye uygun olarak beslendim... yerimseniben
Ama buna devam edemeyecem.. Adı listeye uyum olunca benim içim kıpır kıpır oluyor ve motivasyonum bozuluyor.. Canım sıkkın oluyor yani.. O yüzden yine bildiğim gibi yemeye devam ediyorum bugün itibariyle..

Günboyu 3 lt su :hooray: Leyloşumun geçen gün verdiği anekdotla konuyu çözdüm.. :lepi: Bardakla içince daha yavaş içiyormuşum.. Leyloşum gibi yapıp pet şişelerle dolaşınca bir de baktım ki hiç zorlanmadan 3 lt. su bitivermiş.. darısı bugüne..

Günlük Spor Aktivitem:
Bisiklet (15 dk-150 kcal)
Yer hareketleri (15 dk)
Masaj Makinesi (15 dk)
Duvara vurma (3x100)
Dambıl (9x10 set)
Bulutla Dans (10 dk)
Bulutla Yürüyüş ( 2 ayrı seferde olmak üzere toplam 2 saat)

Açıklama :
Bu sporlar iyiymiş gibi görünmekle beraber dambıl ve dans bölümü hariç hepsi de senelerdir hiç aksatmadan yaptığım şeyler.. Artık vücut alıştı. Kalori yakımı gibi bir etkisi olduğunu düşünmüyorum.. Arttırayım diyorum ama ilave zaman yaratamayacak durumdayım.. Böyle kalacak herhalde..
Yemekle ilgili de kafamda bir şeyler var..
Acaba diyorum günde bir kez (bu öğün en geç 17:00 ye kadar olmak kaydıyla) doyurucu yemek yesem ve kalan zamanlarda da 2 saatte bir minik minik mi yesem..? Kararsızım.. Kilo korumaya geçtiğimde bu yöntem işe yarıyordu.. ama şimdi ne olur kestiremiyorum..
Neyse ben serbest beslenme takılayım.. :roflol:

Dün akşam takımı ben kapatmışım bugün de öğlen oldu açılışı ben yaptım..
Haftasonu çok sıkıcı oluyor buralar...
- Görüşmek üzere Püsküüt..
- Tamam görüşürüz, kendine iyi bak Püsküüt..
- Sen de Püsküüt

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Teşekkür ederim Püsküütüm.. evet harikayız bizzz :teytey: :hooray:

Canım benim, yalnız mı kaldın kıyamam sana :1hug:

Bence bahsettiğin yöntem riskli püsküütüm.. bir de şu var ki öğlen sıkı yersen yakma ihtimalin daha yüksek fakat gel gör ki öğlen hemen hemen herkeste atlanıyor.. yani vakit ayırabileceksen doyurucu yemeğe olabilir aslında yerimseniben

CUMA

SABAH
2 dilim çavdar ekmeği
2 çatal peynirli yumurta
4 zeytin
1 domates
1 bardak açık ve esmer şeker ile tatlandırılmış çay

ARA ÖĞÜN
2 top sade dondurma

ÖĞLEN
1 kase yoğurt
1 dilim limonlu kek

ARA ÖĞÜN
Maalesef yok

AKŞAM
3 kaşık taze fasulye (sadece taneleri)
3 kaşık prinç pilavı
dereotlu cacık

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
opuyorumnanaktan olumunekankayizsmile
Teşekkür ederim Püsküütüm.. evet harikayız bizzz :teytey: :hooray:
:sm_cool: :sm_cool:
Ay iyi ki uğramışsın Ceydacım.. Yoksa piskopata bağlayacaktım.. şakkıdı
Haklısın.. Mutlaka gündüz yemek kaydı ile işe yarayabilir.. Bakalım artık.. Zamanla yükselme olmazsa grafikte yeni bir şeyler denemek ya da vazgeçmek arasında bir seçim yaparım.. yerimseniben
Ya bi yandan da önceki kilo verdiğim dönemi düşünüyorum da.. Hatta düşünmeyeyim bir gün üşenmeyip etap başı verdiğim kiloyu yazayım. Moralimi bozacaksam sonra bozarım di mi?
sırnaşık şey

Sabaha laf yok..
Öğlen çok minnak olmuş.. Aslında kelime yüzünden.. Öğlen yazmasan böyle bakmayacağımdan eminim.. Gün içerisine bütün olarak bakılınca normal aslında.. Fasulye yemeğinin tanelerini, suya yağı karıştığı için mi yemedin..?
Akşam yemeğini sen genelde son öğün yapıyorsun di mi Ceydacım..?
Bak Leyloşum da 19:00 dan sonra yemiyorum diyor.. Sen de takımın iyi kilo verenleri arasında olduğuna göre bize düşen ikinizin ortak noktalarını tespit etmek herhalde.. :1ninca:
Topluma faydalı olmak için soruyorum son soruyu.. Çünkü yatış saatim nedeniyle buna uyum sağlayabilmem mümkün değil.. Mümkün de mutlu olarak mümkün değil.. delikafaduldendelikafadulden
[/I]

Canım benim, öğlen kek yediğim için bu şekilde bıraktım neticede içinde un ve şeker var... benim son öğünüm akşam yemeği canım evet.. sonrasında sadece su içmeye çalışıyorum. Yalnız Temmuz sonunda Samsun'da olacağım.. orada nasıl ayarlanacak bu menüler hiç bilmiyorum.. boshayallersmile

Püsküütcüm bu arada taze fasulyenin suyunu ekmek yememek için koymadım kaydirigubbakcemile3 yoksa o lezzete ekmeği bandıra bandıra yemek varrr boshayallersmile

Doğru ya.. Limonlu kek olunca kalori yüksek tabii.. yerimseniben
Ya nasıl dayanıyorsunuz akşam yemeğinden sonra bi'şeyci yememeye? Yoksa hakikaten çok mu erken yatıyorsunuz? Kıvıracam da yer ayarlıyorum şimdiden :roflol: :roflol:
Samsun işi zor.. Dileğim şu olabilir.. Taaaa Temmuz sonuna kadar nereden baksan 40 gün var.. Bu da ortalama 6 hafta eder.. 4 kilo daha vermiş olsan misal.. Başarının verdiği gazla eline, diline hakim olacağını düşünüyorum.. a.s.
Eline sağlık... Şeniz

Azminle o aşağı bakan okun yönünü değiştireceğine inanıyorum a.s.
ınşallah Ceydacım.. kaydirigubbakcemile5 Şu haftalık hedefim olan 500 gr. tutsa bana yetecek.. Bak gör bi'daha sesim çıkacak mı? bilmiyorumkismile
Yani hayalleri bulutlarda olan biri değilim neticede her ne kadar gönlüm bulutumda olsa da.. opuyorumnanaktan
Püsküütcüm bu arada taze fasulyenin suyunu ekmek yememek için koymadım kaydirigubbakcemile3 yoksa o lezzete ekmeği bandıra bandıra yemek varrr boshayallersmile
Hah anlaşılmıştır.. delikafadulden cokacimcoook

iyi geceler şekerler
sohbeti kaçırmışım anlşılan...
neyse en azından okuma zevkini yaşadım..
ben de akşam 19:30 da eve elim
yemek yedim
akşam yürüyüşümü ve koşumu yaptım duş sonrası yoğun bir ev işi maratonuna başlaım..
bıraktığım yerden başlicam şimdi bugünkü payıma düşen kısmını bitirmek istiyorum en azından
oturup bişiler tıkıştırmaktan daha iyi geliyor bana..
mutfak bitti..
çamaşır toplama bitti
makineden çamaşır al as bitti
makineye çamaşır koy bitti
çay ve meyve fslı bitti
evin babasını işe gönder (gece vardiyasında)bitti
şimdi kalkıp topladığım çamaşırları katlayıp yrleştiricem..
rahatlama hareketleri sonra
ve yatış olur sanırım
su içmeye devam tabi
kızımda bu arada şarklar söyleyip duruyor yanımda
onuda duş aldırıp yatrırım bu arada,
herkese iyi geceler
iyi hafta sonraları tatlışlaar

çok sıcak çooook
bu ara sadece suyla yaşıyorum bir de kirazla evde tek yaptığım iş var su iç şişeleri doldur duş al su iç şişe doldur aman tanrım çok sıcak canım hiç yemek istemiyor
sabah kahvaltım 1 dilim kepekli ekmek domates peynir yeşil çay
öğlen 1 dilim karpuz peynir
aralar sadece su ve 1 tane neskahve
akşam 2 kaşık menemen
1 kase kiraz
bu gün dip temel ev temizledik annemle kolumdan dolayı tek başıma yapamıyorum ama yinede o kadar ter attım ki anlatamam 1 kilo su gitmiştir

günaydın arkadaşlar

kadınlar kulübü yönetimini kutluyorum bu kadar hassas oldukları için
11 askerimize kıyan eller kahrolsun

Yediklerini yazmamışsın ama bunca "biten" şeyden sonra yakmışsınıdır herhalde hepsini.. opuyorumnanaktan

Zümrütüanka ne kadar az kalori alarak geçirmişsin gününü.. Sıcaklar bütün kilolarını alıp götürecek herhalde.. yerimseniben

Beşinci Hafta / CUMARTESı

Motivasyon Notu: Son 4 etapta 1.6 kilo verdim.

11:00 1 bardak ayran

13:45 3 kepekli kraker, 2 dilim tulum peyniri, domsalbib

16:15 1 bardak süt, 1 tane şeftali, 5 badem

18:30 3 uno denge light ekmek, 1 yumurtalı ve 4 domatesli menemen (1 tatlı kaşığı z.yağı ile pişirdim)

22:00 1 salkım üzüm, 1 dilim tulum peyniri, yarım kase (malum kase) tuzsuz kabak çekirdeği

Günboyu 3 lt su

Günlük Spor Aktivitem:
Bisiklet (15 dk-150 kcal)
Yer hareketleri (15 dk)
Masaj Makinesi (15 dk)
Duvara vurma (3x100)
Dambıl (9x10 set)
Bulutla Dans (10 dk)

Açıklama : Hani habire fikir değiştiriyorum ya.. Kabak çekirdeğini de güya uygulayacağım listem için almıştım.. E aldık o kadar ziyan olmasın di mi? :roflol: Haftalık kalori bombamı da böylelikle almış oldum.. klava: Demek ki neymiş? Bu hafta başka cıss yokmuş.. Eğer olursa da mutlaka ceza verilmeliymiş..

Yediklerini yazmamışsın ama bunca "biten" şeyden sonra yakmışsınıdır herhalde hepsini.. opuyorumnanaktan

ah bebikim büsürü şey arasında yediklerimi unuttumda
şeyy ramızda kalsın acıcık cıss şeylerden yedim gibi o yüzden yazamadım
aebenim görmesin diye
görürse bu sefer asar beni
ne yapmalı ne etmeli diye beynimi toparlama dönemindeyim efem:1closedeyes:

bu gün ne zamandır yapamadığım tatili yaptım tatil dediğim evde uzun zamandır bu kadar uyumamıştım 11:00 e kadar uyuduk tabi tüm aile olarak okullar kapanınca hepimize bir rehavet çöktü bu yüzden sabahla öğlen karıştı
11:30 da kelle paça çorba içtik
15:00 küçük kase kiraz yedim
20.00 ızgara balık salata ve bira içtimklava:ama buz gibiydi
22.00 1 tane şeftali yedimm
kötü bir menü ama bu gün hafta sonu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…