Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Keşke püskütüm mesela pastalar,dondurmalaçikolatalı şeyler ve tüm hamurişleri kötü koksa....Ayyy Allahın gücüne gidecek,ancak hasta olursak kötü kokar,boşver Allah bize irade gücü versin daha iyi.....a.sCanım hiiiç istemiyor diyebilelim....Dün babamı görmek için anneme gittim misafir vardı,keklet,r ,salatalar ve en dayanamadığım hamur kızartması.....:1no2:Tabi yemedim hemen kızma...Birde annem demez mi 'yemez o çok iradeli; diye....:roflol:İnadımdan yemedim zaten,o lafın üstüne yenmezdi yani....:roflol:
Bu arada sürprizlere bayıldım,valla bu sıcakta iyi geldi....Üzümü çok kalorili diye düşünürdüm,demekki abartmadan yenebilirmiş.zemuszemus..Sağol arkadaşım.....
Ben kilo bildirimi yapmayı unutmuşum evet.. ya bu güzel haberi nassıl paylaşmamışım yahuu.. kızlar sıkı durun kilom 63.7 :lepi: delikafadulden :sm_cool:
Ya Ceydacım ne güzel kilo vermişsinUnutulur mu hiç,tebrik ederim,emeğinin karşılığını almana sevindim.....
Benimki dün gitti yolcu ettim akşam :roflol: :roflol:
İyi Alah bir daha kavuştursun mu diyeyim yoksa kavuşturmasın mı halana.....:roflol:
Pembecik canım çok geçmiş olsun,benim oğlumda da var,birara çok kötüydü,hem ülser,hem reflü,şimdi daha iyi,ama final zamanı sıkıntıdan mı nedir yine başlıyor....Yediklerine çok dikkat etmen gerek....
İKRACIM
Az da olsa kilo vermene sevindim arkadaşım,bizim kilomuz kıymetli,azar azar gidiyor.....:roflol::roflol:

Kızlar bugün çok sevindirici haberler aldım...Küçük oğlum lise 2 ye geçti,takdir almış,karnesinde bir tane 4 var,gerisi 5 çok sevindim...Yavrum çok çalıştı....Başarı bursuyla girmişti okuluna...
Büyük oğlumda üniversitede 2, sınıfa geçti,o da bursluydu....Çok şükür burs devam ediyor...İkisi de özel okulda çünkü...Yoksa nasıl öderim.....Rabbime şükürler olsun....
Bu mutlulukla kilolarım da gitse ya....:umursamaz:

ceydacım tebrikler canım bu hafta çok umutluydum senden devamını diliyorum inşallah

samanyolucum oğluşlarını tebrik ederim rabbim devamını getrsin inşallah maşallah onlara
nekadar güzel kocaman olmuşlar bizede göztersin inşallah o günleri rabbim

canım benim sağolasın.. 2 haftadır hızlıca gidiyor kilolar ama biren duracak diye korkuyorum eyvahedigeldismile

Evlatlarının başarısını yürekten kutluyorum.. ne mutlu ki emeklerinin karşılığını almışlar. zemuszemus

ikracım çok teşekkür ederim.. a.s.

uffffffffffffffff
55.6
ramazan öncesi geçen yıl
ve ramazan sonrası pufff
bir insan bu ladar çabuk yağ tulumuna dönüşürmü evet dönüşür örnek ben..
ama bu sefer öyle şoklanmadan vericem kiloları ağır ağır ve dönüşü de imkansız olucak eminim bundan turkbayragi

iştee monti listesiiihihoyyyt

Arkadaşlar kusura bakmayın mesajları okuyacak vaktim yok..
Leylaya not bırakıp çıkıyorum..

Leylacım.. zümrütüankanın kilosu yok henüz..
zeynepbeyza konusu muallakta gibi görünse de bence ayrıldı yazalım. Ayrıldığını yazdı ama ifade karışık olduğu için sen de takıldın ama cevap gelmedi bir haftadır da eğer yanılmıyorsam uğramadı.

Dora ve asi için geri dönmek üzere ayrıldı yazalım bence.

Son bildirim süresi dolmadan ben yine uğrayacağım.. senden ses çıkmadıysa yukarıda yazdıklarım doğrultusunda listeyi yayımlarım.

canlarım lütfen beni affedin hepinizden tek tek özür diliyorum sabah erkenden dr gittim kolum için ve bu saaate kadar uzadı buraya yazamadım ve bu saate kadar sizi beklettim çok özür dilerim

2. TAKIM ***161. ETAP***

dora (68,0 geri dönmek üzere ayrıldı )
samanyolu ( 63,9 /63.7/ 0.2/0.31%)
asi_bulut (59,2 geri dönmek üzere ayrıldı )
Leyl35 ( 68,5 / 67.7/0.8/ 1.17%)
ikraaa ( 82,6 /82.2 /0.4/0.48%)
zümrütüanka ( 75,6 /75.0/0.6 /0.79%)
pembecikk ( 71,9 / 71.0/ 1.25%)
CEYDACAKMAK (65,0 /63.7 /1.3/2.0 %)
püsküüt (68,3 /68.0/0.3/0.44%)
zeynepbeyza kendi isteğiyle takımdan ayrıldı
akrep33 (55.6/69.1/-13.5/-24.3%) *eski üye*
2. TAKIM TOPLAM KİLO ( 551,4 / 560.4 / -9.0/-1.63%)

kızlaaarrr geç olsada bildirimi yaptım:kedi:
evdeki hesap çarşıya uymuyo yaaaa ben de 2-3 gibi gelirim dedimmmm,15.30 da geldim ama resimleri pc ye aktar,ayarla,gelen müşteriyle ilgilen derken böyle oldu:kedi:
18.30 da da sünnet çekimim var...affınıza sığınarak gidiyorum
gerçekten çok mahcubum
msjlarınıza tek tek cevap vermeye çalışacağııımmm,hepinizi seviyoruuummmm Şeniza.s.

Püsküütüm çok teşekkür ederimŞeniz
bu hafta kilo vermeyi beklemiyordumbilmiyorumkismilesu içimimi artırdım belki ondan...belki de akşam yemeğimi en geç 19 da bitirmemden...belki de yediğim,içtiğim şeylerle konuşmamdan...hı bir de 3 lt gündüz içtiğim suuuu...3 gündür gece de uyanıp 1 lt su bitiriyorumkafamçokkarıştı
su içerken kendimi zorlamıyorum,ihtiyacım olduğundan...gün de 3 kez falan üstümü değişiyorum inannn...öyle çok terliyorum kiiii....
bileğim geçti ama zorlamaya gelmiyo...

okurken bile su içtim
bende günde 3 lt su içmek istiyorum artık..
ama günde 3 defa üstümü nasıl değiştiriceö işyerinde ya
ve zaten klima var değişmem gerekmiyor ama wc ile bayağı ahbap olurum artıkCADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…