Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

akrebim... bu mönüyü anlamadım ben :roflol:
Hiç yemek yok ki burada.. Anladımmmm sen hemen verip gidecen kiloyu :roflol:
Monti diyetini zaten hiç bilmiyorum.. Ona uygun mu oluyor bu beslenme şekli..
Meyve bahçelerine mi taşıdın evini.. ? a.s.
Kaptanımız Leyla olduğu için karar onun olacak akrebim.. Demin yeşil ışık gördüm ama gelir herhalde..

akrepcim hoşgeldin canım montiye tam gaz devam anlaşınlan
hoşbuldum şekerŞeniz
evet montiye tam gaz devam tatlışım

yemek yok evet çünkü montiye uygun değildi menü tatlış..
akşam geç saatte yemek istemedim o yüzden meyve yedim bende.
ahh keşke meyve bahçelerinde yaşasam bayanssulusmile çokseverim ben meyveyiopuyorumnanaktan

Monti ile süper kilo veren iki arkadaşımızın karnesini eklemiştim hafta sonu.. Biri CaglayanCicek diğeri de ceren.. 4. Takımdan ikisi de..

Dudağım uçuklamıştı verdikleri kiloları görünce..

ikraaacığım da ters tepti monti nedense.. Anlayamadık.. Montiyi bıraktı kilo vermeye başladı.. Bu işler böyle zaten.. Her bünyeye uygun genel geçerli bir diyet olamıyor..

ınşallah sende de işe yarar akrebim.. a.s.

Ben kaçtım arkadaşlar.. Yarın görüşürüz.. a.s.

haklısın canım..her bünye farklı
iki yıldır iniş çıkışlarla geçen kilo verme serüvenim en son 75 te çakılı kalmıştı ve inmiyordu bir türlü..
montiyle çok güzel devam ediyor
tabi ben bol kaçamaklı yaptım o yüzden hala 69 lardayım
ama artık kaçamak yapmak istemiyorum
gitsin artık bu kilolarlmaz:

İyi tatiller diliyorum canım benim... güneşin, güzel havanın tadını çıkar..

oh ne güzel tatile gidenler çoğaldı... :sm_cool: sana da iyi tatiller diliyorum canım benim... bomba gibi döneceğine eminim... olumunekankayizsmile

öğlen çok hafif geçmiş püsküütcüm.. öpüyorum seni

cevabımı almış oldum sırnaşık şey

menün çok sağlıklı ikraacım.. gerçekten dengeli beslenme diyebilirim bu menü için.. hedefine bir an önce kavuşmanı diliyorum arkdaşım.. a.s.

Geldim Püsküütcüm... :sm_cool:

Görümcemin düğünü yaklaştıkça alışveriş maratonumuz da bir o kadar hızlanıyor. Dün kına gecesi için kıyafetlerimiz de aldık.. eksikler azalıyor çok şükür.. Hırsız olayından sonra dağılan psikolojimi de bu yolla toparlama fırsatı buluyorum..

Sizi kimseciklere bırakmam ben ham yaparım :roflol:

Spor aktivitelerin gerçekten çok güzel ilerliyor canım.. Özellikle Bulut'la dans kısmı çok keyif verici olsa gerek a.s

kirazı bol, ekmeği az... mısırı, domatesi, biberi yerinde olan bir menü... :lepi:

Tatlım bu menüler şu anda mevcut beslenme tarzınla pek uyumlu gibi gözükmedi.. Hayal kırıklığına sebep olmaz umarım.. Deneyelim ve görelim :1hug:

Merhaba takımımıza hoşgeldiniz.. Menünüzü genel anlamda Montiye göre mi ayarlıyorsunuz acaba??

püskütüm aynı şeyi bende yaptım ceydanın son mesajına baktım olumunekankayizsmile belki netinde sorun vardır bugun gelir inşallah

ikraacım, püsküütcüm sizleri merakta bırkatığım için özür dilerim.. Not bırakmam gerekirdi ama olaylar ani geliştiği için istemeden de olsa aksattım takımımı... Tekrarının yaşanmamasını diliyorum.. a.s.

Herkese merhaba hihoyyyt

Hemen Cumartesi menümü paylaşıyorum..

SABAH
2 dilim çavdar ekmeği
3 adet siyah zeytin
1 ince dilim beyaz peynir
2 bardak açık ve çok az esmer şeker ile tatlandırılmış çay

ARA ÖĞÜN
1 avuç kiraz

ÖĞLEN
Evde temizliğe dalıp yemeyi unutmuşum kahvaltıyı geç yapmıştık zaten acıkmamışım da..

ARA ÖĞÜN
1 adet ufak şeftali

AKŞAM
Domates rendesi,siyah zeytin ve roka ile hazırlanmış 3 kaşık erişte
Yoğurtlu semizotu salatası (yağsız)

Püsküütm yediklerin baya az gibi ama görünüm güzel,lezzetli yerimseniben

antibiyotik kokusu:sinifsinif:bana gelmedi öyle bi koku ama normaldir..sonuçta içinde çeşitli vitaminler var...
Püsküütm mutfağımı bi görsen,her yer meyve dolukafamçokkarıştışeftali,erik,kiraz...doldurdular sağolsun...ben de bunların suyunu yapmayı düşünüyorum...sonra 1 günüm de sırf meyve suyuyla geçsin istiyorumşakkıdı
ya o k-9 var yaaa beni bitirdi...aklım halen ondaboshayallersmile bitane köpeğim var dı...bemmbeyaz bişey,cinsini bilmiyorumbüyük,hafif dik kulaklı,bembeyaz,karnında siyah siyah benekleri olan...kaydirigubbakcemile3neyse...bahçeye oturduğum zaman gelir kucağıma otururdu...bacağımı hafif kımıldatayım hemmen yan gözle bi bakışşş ardından diş gösterip hırlama:1ninca:beni tehdit eder gibi,istersen bi kalk der gibi:1ninca:

kıymalı böreeeekk..yutkunmak bu olsa gerek kaydirigubbakcemile3

canım listen süper:lepi:

ya evet Püsküütüm..dün baktım kimsecikler yok...sonra benim de işim çıktı uğrayamadımbilmiyorumkismile

hmmm mönü süper:lepi: Püsküütüm papatya çayı,karabaş otu çayı bu gibi durumlarda bana iyi gelmiştir yerimseniben

PAZAR MENÜLERı...

SABAH
2 dilim çavdar ekmeği
3 adet siyah zeytin
1 ince dilim beyaz peynir
1 bardak açık ve çok az esmer şeker ile tatlandırılmış çay
1 domates
1 salatalık

ARA ÖĞÜN
1 adet yeşil elma

ÖĞLEN

kahvaltı neredeyse öğlen saatlerinde yapıldığı için öğle yemeği yok...

AKŞAM
Saat 18.00' de

Mangalda pişen,
1 adet biftek, 2 adet kanat, 2 adet mantar, 1 adet yeşil biber
2 dilim ekmek (beyaz)
söğüş domates,salatalık,roka

sıkı bi başlangıç,hem de yemeksiz
ben de bu montiyi bi çözemedim gittişakkıdı

Püsküütüm tam geldim diyeceğim iş çıkıyor gidiyorumkafamçokkarıştı
annca oturabildim...

Ceydacım kahvaltıyı geç yaptığın için önemli değil diye düşünüyorumşakkıdı
senin mönülerine hayranım:asigim:

PAZARTESı

SABAH
1 dilim çavdar ekmeği
3 adet ziyah zeytin
1 adet domates
1 adet, yeşil soğan ile harmanlanmış haşlanmış yumurta

ARA ÖĞÜN
1 adet haşlanmış mısır

ÖĞLEN
1 kupa Knorr çabuk çorba ( mantarlı)

Enerji 76 kcal/321kj
Protein 1.4 g
Yağlar 2.8 g
Karbonhidrat 11.3 g

ARA ÖĞÜN

Alış-verişte iken atlandı

AKŞAM
2 kaşık pilav
Marul, domates, salatalık, yeşil soğan, roka ve üzerine çok az zeytinyağı gezdirilmiş salata

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…