Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

,-

CADIARZUmaille mi göndersem site linkini alıpta acabaaaCADIARZU
galiba tenhalarda buluşma vakti geldi Püsküütüm:asigim:ay bunlar duymasınlar aman:jeyyar:sengözlerimebaksanab

:lepi:sağlıklı beslenme programı:lepi:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3yaaa çok komik olmuşlar bayıldımkaydirigubbakcemile3

canım önemli bi sebebi yoktur umarım:teselli:beslenmen çok çok eksik...kilo alrısın diye korkarımşakkıdı

canım asim ben ingilizce öğretmiyorum,bi çaba içerisinde değilim...oğluş dediğim gibi alt yazılı filmleri falan çok sever,anne bu ne dedi şu ne dedi?anne ben sütü isterken ingilizce nasıl dicem?ben de onunla birlikte öğrenmeye başladım dermişim how are you babacııımmm? Leylaaa al şu çocuğu başımdan,cevap veremeyeceğim sorular sormaya başladı genekaydirigubbakcemile3 fine de hayatım fine deeee

boynumda Nikonum asılı gezerim ben çoğunluklakaydirigubbakcemile3

fotoğraf çekmeyi gerçekten çokseviyorum...poz vermeyide...

asicim suyumu içerken bile olumlu düşüncelerle içiyorum,gerçekten çok faydalı yerimseniben

demek hepimiz birbirimizi anar olduk bi şekilde yerimseniben bu çok güzel bişey:asigim:

:lepi:biz bu işi düzene oturttuk sanırım,çok süperiz biz süperiz:lepi:

pembecik senin öğünlerinden biri hep eksik oluyor sankiCADIARZUbisküviyle geçiştirme canım,zararlı çıkabilirsinyerimseniben

yesek yesek tüm yağlar erisekaydirigubbakcemile3işte benim yaptığıımmm:lepi:uygula derim
teşekkür ederim İkracımŞeniz

'fine de hayatım fine deeee' bu kısıma bayıldım leyloşşş :roflol:

Gerçekten çok enerjik ve neşeli hatunsun vesselam.. olumunekankayizsmile

canım arkadaşlarııımmm merhabaaa a.s.

dün kü mönüm;

sabah:
1 dilim beyaz ekmek
1 dilim tam yağlı peynir :)
domates,salatalık..
1 fincan açık ve şekersiz çay...

ara:
5 tane fındık..

öğlen:
2 yumurta büyüklüğünde haşlanmış tavuk göğsü...
3 yk yoğurt..
yeşil salata...

ara:
1 dilim karpuz,1 dilim tam yağlı peynir :)

akşam:
2 kepçe ezogelin çorbası
2 yk pilav
4 yk yoğurtlu semizotu...

ara:
1 koca bardak tam yağlı süt:1ninca:

3 lt su içildi...
hoplanıp zıplandı...
50 tane mekik çekildi...
popo ve yanlar duvara vuruldu...
form çay içildi...
aynaya bakıp biraz daha incelmişim denildi:jeyyar:sengözlerimebaksanab

ve ve veeee tabi ki bugün lapa günüüüü:lepi:

'fine de hayatım fine deeee' bu kısıma bayıldım leyloşşş :roflol:

Gerçekten çok enerjik ve neşeli hatunsun vesselam.. olumunekankayizsmile

kaydirigubbakcemile3
hepimiz öyleyiz canııımmm,bizim takım komple böyleeee...neşeli,cilveli,çalımlı,gösterişli hatunlarız vesselam şakkıdı

Harika olmuş Leylacığımmm olumunekankayizsmile hihoyyyt

menü süper canım vee tabikii bugun lapa günü :lepi:

Takımcım merhaba.. a.s.

Bugün lapa diyeti günü..

Yoğurtlu ve bol baharatlı lapa dışında şunları tüketiyorum ve tüketeceğim..

Kiraz (miktara dikkat etmek kaydıyla) salatalık ve marul.. İlerleyen saatlerde belki elma da eklerim..

Lapanın yanında zehir acı biber yediğim de aklınızda olsun.. yerimseniben

En önemli konu tuzdan tamamen uzak durmamız.. :sm_cool:

Şimdi bakalım neler olmuş bugün..

Selam kızlar evet dün öğle hafif geçiştirdim bende eti formun ara öğünlerde yenmesi taraftarıyım ama dün o kadar çok işim vardı ki geçiştirmek için öyle yedim ama bugun öğle yemeğimi yedim:)

Takımcım.. Öncelikle dün hatırlayamadığım daha doğrusu Tahsildaroğlu sandığım lor peynirinin markası gece aklıma geldi.. Ekici.. Diğerlerini denemediğim için tat karşılaştırması yapamam.. Ama normalde lor peynirini sevmem ve kullanmam.. Ama Ekici marka çok hoşuma gitmişti..

Bulutcum.. Her ne kadar köpişime olan aşkımla sana bulutcum diyor olsam da "asi" sıfatına da bayıldığımı söylemeden edemem.. yerimseniben Sana ara öğün için bir tavsiye daha.. hem dışarıdaki yaşama da oldukça uygun... Migroslarda "sağlıklı çerez" diye satılan bir karışım var.. Onlardan alıp vakumlu kavanoza ve çekmecene ve çantana koyabilirsin.. Karışımı bulamazsan da önemli değil.. Kayısı, badem, ceviz, fındık, miktarlarına dikkat etmek kaydı ile ara öğün olarak tüketebilirin..
Ben de reglimi bekliyorum.. Karnım kocaman ama eminim kısa sürede olamam havalardaki değişiklik muhtemelen bünyeyi etkileyecek..
Seninki de veteriner olacak öyle mi.. Lulutum uzun yaşasın da size gelelim inşallah Polis olursa da işime yarar.. Haftada 2-3 kere lazım oluyor tanıdık polis.. sempatiksalakcinni Buluuuutt diye bağırınca "efendim" demedin inşallah :roflol:
Ay ne güzeeeeell tatil yolları taştan yemekleri çıkardı beni baştan.. olumunekankayizsmile
Güzel güzel git güzel güzel dön bulutcum.. Kiloya da takılma tatile her zaman gidilmiyor neticede.. Kiloyu verirsin dönüşte..
Akşam yemeklerim yatış saatime göre geç olmuyor bulutcum.. 02:00-03:00 de yatıyorum ve açıkçası bu hafta akşam yemeğinden sonra ara öğün yapmadığım için çok ama çok zorlandım.. Mideyi delecem sigara yüzünden bi'şey değil.. :kedi:

Kaseye gelince.. Netten buldum fotosunu.. Buyur..

ikraaacım.. Bu sefer öğlen yemeği ayarı güzel olmuş.. :lepi: Yanında salata/söğüş olsaydı çok daha bi'süper olacaktı.. Senin dün verdiğin bitter puding fikri de çok güzel.. Çok severim ama kendimi tutamam en az 2 tane yerin diye korkuyorum ben.. eyvahedigeldismile
Masaj makinesi şu ikraacım:

Leylacım.. Henüz maillerime bakma fırsatı bulamadım.. bakalım olmuş mu bi'şeyler.. yerimseniben halimi hatrımı soracak olursan ne diyeyim.. fineeee :roflol:
Şaka bir yana senin bu konuşma sistemini öğrenmemiz ve uygulamaya başlamamız şart.. Mönüne gelince süpersin süper.. Sen oturttun bu işi anacım..

Asiciğim tatil deyince benim de tatil duygularım hareketlendi gerçekten. ıki yıl önce balayı, geçen yıl da eşimin evlilik yıldönümü hediyelerinden biri de 1 haftalık tatildi. Beni alıştırdı bi kere bu sene de olmazsa olmaz di mi sırnaşık şey ama bu yıl kısmetse ev almayı düşünüyoruz bu sebeple birikimimizi dikkatli olarak harcamalıyız bu sebeple bu yaz tatilimiz görümcemin de düğününün olacağı eşimin memleketi Samsun'da olacak. Samsun'a Karadeniz'in Paris'i diyorlarmış.. bakalım gidip göreceğiz ..

olsun canım sonuçta oda tatil hem düğün dernek bayağı hareketli günler seni bekliyo şimdiden görümcene hayırlı olsun diyelim rabbim tamamına erdirsin inşallah sizde gönlünüze ve bütçenize göre bi ev alırsınız rabbim sizede nasip etsin inşallah

bizimde tatil planlarımız vardı bu sene temmuzun birinde 3.senemizi bitiriceğiz evliliğimizde allahın izniyle ki 3 senede antalyaya gelin gitmiş olmama rağmen tatile çıkamadık eşimin işi dolayısıyla günü birlik gezintilerimiz oldu ama zaten denizi sevmem ben eşim sever kızımı araba tutması sebebiyle uzak yerlere gidemiyoruz bizde yakın olan ağvayı tercih ettik 1 saattelik mesafe istanbula bakalım ilk defa başbaşa tatile çıkacağız kızımızla nasıl geçicek onuda yaşayıp göreceğiz sanırım sempatiksalakcinni

Sabah:közlenmiş biber,patlıcan ve soğandan bol limonlu salata,150 ml taze sıkılmış nar suyu,2 dilim tam tahıllı ekmek..Ara:1 kase ev yapımı yoğurt...Öğlen:Haşlanmış tavuk göğsüyle yapılmış salata..Ara:5 taze kayısı,10 kiraz..Akşam:Fırınlanmış 3 kalem pirzola ve 3 çorba kaşığı patates püresi,salata...Bugünkü menüm bu..

slm millet ben geldimmmhihoyyyt kusura bakmayınız ancak girebildim. pc dün geldi ama benim bazı sorunlarım oldu. değil pç başımı kaşıyacak vaktim olmadı.....:sinifsinif:
pembeciğim diyetimi sormuşun ya liste olarak zaten yazamadım ama kilo vediğimi biliyorum.
sabah yürüyüşlerimi hergün yaptım. hatta fazlalaştırdım bile. geçmişi tam olarak okuyamadım o kadar çok sayfalar ilerlemiş ki.kafamçokkarıştı bu tabi okumayacam anlamına gelmiyor.
leylacığım yeni resmini gördüm. sanırım senin kilon üst tarafta değil çünkü çok zayıf görünüyorsunboshayallersmile
bu arada tebrik ederim 1 kilon daha gitmiş bile

püsküütüm ben mekiki aklıma geldikçe atarım kendimi yerlere tam mekik değil yarım mekik çekiyorum.
bu hafta kilo bakımından çok mutluyum:teytey:

evet canım düğün sebebiyle bizi çoook yoğun günler bekliyor. Düğün hem burada hem samsun'da yapılacak. Dediğin gibi o da tatil olacak bize bi tarafta düğün stresi atacağız :)

Ağva çok güzel hayatım biz de eşimle gitmiştik.. inşaallah çok güzel bir tatil geçirirsiniz a.s.

salatası bol bir gün olmuş canım. Nar suyunun kalorisini bilemiyorum .. bunun dışında güzel geldi bana. afiyet bal şeker ve bol bol süt olsun a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…