Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

günaydın kızlar

samanyolucum zor bi dönemdesin canım kolaylıklar diliyorum sana babacığınada acil şifalar diliyorum biraz toplandığın zman gelirsin canım sıkma canını

zeynepcim bebişin biraz toparlasın canım sende toparlanırsın sıkma canını istersen bu şekilde devam et tabi sen bilirsin ama

doracım tebrikler canım bi kilo daha gitmiş maşallah

abencim duana amin diyorum canım sanada hayırlı cumalar

veee kızlar tammm 400 gr vermişim üstelik dün regli oldum ve acayip şişkinlik var şuanda
regli olmama rağmen kilo verdiğime seviniyorum vee kaç aydır veremiydum sanırım kırdım zincirleri aslında verdiğim oran çok değilde bunada şükür kaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:
bu arada kilom tatile gidecek olmanın verdiği rehavetle
59,2 :gitme:
canım hiçte öyle fazla kilon yok bence.... sıkma canını. senin kilonda olabilmek:1rolleyes: için millet etini butunu sallıyorkaydirigubbakcemile2
günaydın kızlar

samanyolucum zor bi dönemdesin canım kolaylıklar diliyorum sana babacığınada acil şifalar diliyorum biraz toplandığın zman gelirsin canım sıkma canını

zeynepcim bebişin biraz toparlasın canım sende toparlanırsın sıkma canını istersen bu şekilde devam et tabi sen bilirsin ama

doracım tebrikler canım bi kilo daha gitmiş maşallah

veee kızlar tammm 400 gr vermişim üstelik dün regli oldum ve acayip şişkinlik var şuanda
regli olmama rağmen kilo verdiğime seviniyorum vee kaç aydır veremiydum sanırım kırdım zincirleri aslında verdiğim oran çok değilde bunada şükür kaydirigubbakcemile2

ikracığım regl ken bu kadar kilo verdiysen haftaya daha çok vereceksşn anlamındadır bu tebrikler canımdelikafadulden

samanyolum biraz dinlen zaten çokta abartacak kadar değilsin. bende bugün nerdeyse tüm takımı dağıtıyorum:roflol: buraların hakimi ben olayım diye:roflol:

Merhaba hanımlar.

Çok zor bir gece geçirdim hala yazarken bile ağlıyorum. Gece evime hırsız girmeye çalıştı. görümcem bende kalıyordu hem de biz ayaktayken kapının açılma sesini sonra alarmımızın çalışını, hepsini duyduk. Çok çok kötü bir tecrübeydi psikolojim bozuldu hiç uyuyamadım..

Kilom 65

Merhaba hanımlar.

Çok zor bir gece geçirdim hala yazarken bile ağlıyorum. Gece evime hırsız girmeye çalıştı. görümcem bende kalıyordu hem de biz ayaktayken kapının açılma sesini sonra alarmımızın çalışını, hepsini duyduk. Çok çok kötü bir tecrübeydi psikolojim bozuldu hiç uyuyamadım..

Kilom 65

canım ya çok geçmiş olsun nasıl cesaret edibiliyolar nasıl vicdanları el vereriyo anlamıyorum allah onları akıl fikir versin sizede tekrarını yaşatmasın inşallah

Günaydın takımcım.. a.s.

Sadece 400 gr vermişim.. Düşündüğümün altında ama yapacak bi'şey yok.. Yapabileceğimi yaptım.. Takmıyoruz, aynen devam.. :lepi:

Sınırımı daha önce de söylemiştim. Hedefimin 2 kilo gerisinde kaldığım gün vazgeçerim mücadeleden.. Çünkü yarışma için kendimi çok zorlayarak ayırdığım zamanın bana bir şekilde geri dönmesi gerekiyor..

İlk 4 etap toplam hedefim : 2 kilo
İlk 3 etapta verdiğim kilo : 1.3 kilo
Bu hafta vermem gereken : 700 gr

püsküüt ( 68,7 / 68,3 / 0,4 / 0,58%) Leylacım bu da senin için yerimseniben

Merhaba hanımlar.

Kilom 65

Geçmiş olsun Ceydacım yaa...:teselli:

İyi ki alarmınız varmış.. Basıp gitmiştir şerefsiz!

Biz de benzer tecrübeyi yaşamıştık.. Bilirim nasıl zor olduğunu.. Allah tekrarını yaşatmasın canım.. a.s.

günaydın fıstıklaaarrr a.s.

1-2 saat işim var...daha sonra gelip listeyi hazırlarım tamammı?
yetişmesi gereken fotolar var yerimseniben

Günaydın takımcım.. a.s.

Sadece 400 gr vermişim.. Düşündüğümün altında ama yapacak bi'şey yok.. Yapabileceğimi yaptım.. Takmıyoruz, aynen devam.. :lepi:

Sınırımı daha önce de söylemiştim. Hedefimin 2 kilo gerisinde kaldığım gün vazgeçerim mücadeleden.. Çünkü yarışma için kendimi çok zorlayarak ayırdığım zamanın bana bir şekilde geri dönmesi gerekiyor..

İlk 4 etap toplam hedefim : 2 kilo
İlk 3 etapta verdiğim kilo : 1.3 kilo
Bu hafta vermem gereken : 700 gr

püsküüt ( 68,7 / 68,3 / 0,4 / 0,58%) Leylacım bu da senin için yerimseniben

önce tebrikler püskütüm sen şimdi haftaya 500 veya 600 gr versen ayrılacakmısın e okadar verdiğin kilo boşamı gidicek yani sadece bikaçyüz grdan dolayımı bırakacksın sonuçta verebiliyosun emeklerin karşılığımı alıyosun

Kilo veren arkadaşlarımı tebrik ediyorum.. a.s. :nazar:

Ne yalan söyleyeyim aklım hep ikraacığımdaydı.. Herkes kilo verince seviniriyorum o ayrı konu ama ikraanın durumu çok daha farklıydı benim için.. Sizde biliyorsunuz ne kadar uzun süredir aynı kiloda kaldığını.. O yüzden bu 400 gr beni en çok sevindiren 400 gr. oldu. :lepi: :teytey:

Bunun dışında sorunları olan bütün arkadaşlarıma da kolaylıklar dilerim.. a.s.

canım ya çok geçmiş olsun nasıl cesaret edibiliyolar nasıl vicdanları el vereriyo anlamıyorum allah onları akıl fikir versin sizede tekrarını yaşatmasın inşallah

Teşekkür ederim canım.. Ben de sabaha kadar bunu düşündüm, nasıl bir cesaret, nasıl bir vicdan???! Psikolojim çok bozuldu. Eşim sabah geç gitti işe zar zor beni bırakarak. Sürekli kapıya bakıyorum şu an bile sanki her an biri girecekmiş gibi. Şimdi ben nasıl toparlanacağım diye düşünüyorum.

Geçmiş olsun Ceydacım yaa...:teselli:

İyi ki alarmınız varmış.. Basıp gitmiştir şerefsiz!

Biz de benzer tecrübeyi yaşamıştık.. Bilirim nasıl zor olduğunu.. Allah tekrarını yaşatmasın canım.. a.s.

Amin canım sağolasın. Eşim 2 ay kadar önce alarm taktırmıştı onun sesinden korkmuş zaten belli ki..

Kilo veren arkadaşlarımı tebrik ediyorum.. a.s. :nazar:

Ne yalan söyleyeyim aklım hep ikraacığımdaydı.. Herkes kilo verince seviniriyorum o ayrı konu ama ikraanın durumu çok daha farklıydı benim için.. Sizde biliyorsunuz ne kadar uzun süredir aynı kiloda kaldığını.. O yüzden bu 400 gr beni en çok sevindiren 400 gr. oldu. :lepi: :teytey:

Bunun dışında sorunları olan bütün arkadaşlarıma da kolaylıklar dilerim.. a.s.

saol canım benim düşünceli püskütümmm banada sabah sabah ilaç gibi geldi dahada şevklendim üstelik regli onlamama rağmen veremem ayrı bi moral oldu :eek:

2. TAKIM
dora ( 69,0 / 68,0 / 1,0 / 1,45% )
samanyolu ( 63,9 / 63,9 / 0,0 / 0,00% )
asi_bulut ( 58,9 / 59,2 / -0,3 / -0,51% )
Leyl35 ( 69,8 / / ? / #DEĞER! )
ikraaa ( 83,0 / 82,6 / 0,4 / 0,48% )
zümrütüanka ( 76,0 / 75,6 / 0,4 / 0,53% )
pembecikk ( 72,0 / 71,9 / 0,1 / 0,14% )
CEYDACAKMAK ( 66,0 / 65,0 / 1,0 / 1,52% )
püsküüt ( 68,7 / 68,3 / 0,4 / 0,58% )
zeynepbeyza ( 86,4 / 86,6 / -0,2 / -0,23% )
2. TAKIM TOPLAM KİLO ( 713,7 ) 641,1 / 72,6 / 10,17% )

Oldu galiba.. yerimseniben
Ayrılmak istediğini söyleyenler için de not düşmedim..

canım hiçte öyle fazla kilon yok bence.... sıkma canını. senin kilonda olabilmek:1rolleyes: için millet etini butunu sallıyorkaydirigubbakcemile2

ikracığım regl ken bu kadar kilo verdiysen haftaya daha çok vereceksşn anlamındadır bu tebrikler canımdelikafadulden

sağol doracım benim inşallah olumunekankayizsmile

ceydacım çok geçmiş olsun canım allah korusun bir daha inşallah gelmez başına bol bol dua da et canım

önce tebrikler püskütüm sen şimdi haftaya 500 veya 600 gr versen ayrılacakmısın e okadar verdiğin kilo boşamı gidicek yani sadece bikaçyüz grdan dolayımı bırakacksın sonuçta verebiliyosun emeklerin karşılığımı alıyosun
Sağ ol ikraaacım...
Yok canm ben anlatamadım sanırım..
Toplamda 2 kilo geride kalırsam ayrılacağım..
Yani 4 hafta geçmiş ve ben vermem gereken 2 kilo olduğu halde 0 kilo vermişim.. O zaman..

Teşekkür ederim canım.. Ben de sabaha kadar bunu düşündüm, nasıl bir cesaret, nasıl bir vicdan???! Psikolojim çok bozuldu. Eşim sabah geç gitti işe zar zor beni bırakarak. Sürekli kapıya bakıyorum şu an bile sanki her an biri girecekmiş gibi. Şimdi ben nasıl toparlanacağım diye düşünüyorum.
Amin canım sağolasın. Eşim 2 ay kadar önce alarm taktırmıştı onun sesinden korkmuş zaten belli ki..
Ceydacım haklısın.. Bu biraz zaman alacak arkadaşım.. Alarm olması büyük talih.. Aklına onu getir ve rahatlamaya çalış.. Zor biliyorum..
saol canım benim düşünceli püskütümmm banada sabah sabah ilaç gibi geldi dahada şevklendim üstelik regli onlamama rağmen veremem ayrı bi moral oldu :eek:
Hem de nasıl haklısın ikraaacım.. Şaka değil yani.. Haftalardır milim oymayan kilo nihayet oynadı ki arada ufak tefek de olsa bazı hataların olmuştu ve üstelik regl durumu..
Şifre kırıldı demektir bu.. Oley!
Benim de karnım dünden beri kocaman.. Acaba olmasaydı daha mı az çıkardı kilom diye de düşünmeden edemiyorum..:KK1:

X