Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

slm millet ben geldimmmhihoyyyt kusura bakmayınız ancak girebildim. pc dün geldi ama benim bazı sorunlarım oldu. değil pç başımı kaşıyacak vaktim olmadı.....:sinifsinif:
pembeciğim diyetimi sormuşun ya liste olarak zaten yazamadım ama kilo vediğimi biliyorum.
sabah yürüyüşlerimi hergün yaptım. hatta fazlalaştırdım bile. geçmişi tam olarak okuyamadım o kadar çok sayfalar ilerlemiş ki.kafamçokkarıştı bu tabi okumayacam anlamına gelmiyor.
leylacığım yeni resmini gördüm. sanırım senin kilon üst tarafta değil çünkü çok zayıf görünüyorsunboshayallersmile
bu arada tebrik ederim 1 kilon daha gitmiş bile:nazar:

püsküütüm ben mekiki aklıma geldikçe atarım kendimi yerlere tam mekik değil yarım mekik çekiyorum.
bu hafta kilo bakımından çok mutluyum:teytey:

oh maaşallah bu hafta pek çok kişinin yüzü gülecek inş. olumunekankayizsmile

evet canım düğün sebebiyle bizi çoook yoğun günler bekliyor. Düğün hem burada hem samsun'da yapılacak. Dediğin gibi o da tatil olacak bize bi tarafta düğün stresi atacağız :)

Ağva çok güzel hayatım biz de eşimle gitmiştik.. inşaallah çok güzel bir tatil geçirirsiniz a.s.
inşallah canım
slm millet ben geldimmmhihoyyyt kusura bakmayınız ancak girebildim. pc dün geldi ama benim bazı sorunlarım oldu. değil pç başımı kaşıyacak vaktim olmadı.....:sinifsinif:
pembeciğim diyetimi sormuşun ya liste olarak zaten yazamadım ama kilo vediğimi biliyorum.
sabah yürüyüşlerimi hergün yaptım. hatta fazlalaştırdım bile. geçmişi tam olarak okuyamadım o kadar çok sayfalar ilerlemiş ki.kafamçokkarıştı bu tabi okumayacam anlamına gelmiyor.
leylacığım yeni resmini gördüm. sanırım senin kilon üst tarafta değil çünkü çok zayıf görünüyorsunboshayallersmile

püsküütüm ben mekiki aklıma geldikçe atarım kendimi yerlere tam mekik değil yarım mekik çekiyorum.

doracım gelmiş hoşgeldin canım opuyorumnanaktana.s.

Doracım gelmiş hoş gelmiş.. a.s. a.s.

dorişkom güzel bir hava estirmişsin.. Senin okun da yukarı dönecek, öyle anlaşılıyor.. :lepi: :nazar: Ayy inşallah hepimizin okları yukarıyı gösterir.. hihoyyyt

Sanal ip fikri de hoşuma gitti.. İpe takılıp kazalara sebebiyet vermekten iyidir.. yerimseniben

Sen gideli beri aç sayfa birikmiştir düşünmek bile istemiyorum.. sen bilirsin tabii ama bence okuma.. İnsanın başı döner yahu! sempatiksalakcinni

Yürüyüşü arttırarak da en güzelini yapmışsın..

menü harika bence.. yoğurt, meyve, sebze de ayarında. Salata yok diyemiyorum söğüş olarak tükettiklerin onun yerine geçer sanırım yerimseniben

Meyve kasesini de çok güzel anlatmışsın tatlım, en azından benim yönteme başvurmamışsın :roflol:

Ceydacım bu mesajı alıntıladığımı sanıyordum ben.. Mouse un azizliğine uğradım demek ki..
Şimdi aklıma geldi.. yerimseniben

Ben de öyle ümit ettim.. Adeta kayısı görünümünde salkım domatesler almıştım.. Mis kokulu.. ve yanında da çıtır bostan salatalığı.. E bunlar varken kim bakar marulun suratına.. hele benim gibi aran limoniyse..

Ben de öyle ümit ediyordum ama bulutcum anlamadım deyince kalakaldım.. Allahtan nette buldum fotoyu da senin yönteme başvurmak zorunda kalmadım..

Bir de sporla ilgili sorum olacaktı sana.. Nasıl gidiyor.. Yoğun bir program neticede.. Ağrı durumların nasıl? Yoksa çabuk adapte oldun mu?

Ceydacım bu mesajı alıntıladığımı sanıyordum ben.. Mouse un azizliğine uğradım demek ki..
Şimdi aklıma geldi.. yerimseniben

Ben de öyle ümit ettim.. Adeta kayısı görünümünde salkım domatesler almıştım.. Mis kokulu.. ve yanında da çıtır bostan salatalığı.. E bunlar varken kim bakar marulun suratına.. hele benim gibi aran limoniyse..

Ben de öyle ümit ediyordum ama bulutcum anlamadım deyince kalakaldım.. Allahtan nette buldum fotoyu da senin yönteme başvurmak zorunda kalmadım..

Bir de sporla ilgili sorum olacaktı sana.. Nasıl gidiyor.. Yoğun bir program neticede.. Ağrı durumların nasıl? Yoksa çabuk adapte oldun mu?

Canım spor durumum iyi gidiyor. Pazartesi günü setlerim 10 tekrar halindeydi -ki hocam o şekile vermişti programımı. Ben çarşamba günü kendi kendime arttırıp 15 tekrara çıkarttım ama hata ettim çünkü çok zorlandığımı hissettim. Özellikle ağırlık ile yapılan çalışmalar elbette o bölgedeki kasları zorladığından ağrı yapıyor. Ama gel gelelim bende yine de abartacak derecede ağrı olmadı. Şeniz

Canım spor durumum iyi gidiyor. Pazartesi günü setlerim 10 tekrar halindeydi -ki hocam o şekile vermişti programımı. Ben çarşamba günü kendi kendime arttırıp 15 tekrara çıkarttım ama hata ettim çünkü çok zorlandığımı hissettim. Özellikle ağırlık ile yapılan çalışmalar elbette o bölgedeki kasları zorladığından ağrı yapıyor. Ama gel gelelim bende yine de abartacak derecede ağrı olmadı. Şeniz

Acele davranmışsın Ceydacım.. Hocana danışarak yaparsan daha iyi olur diye düşünüyorum.. Sonuçta salondan ziyade hoca bilgisi önemli.. Sen de biliyorsun zaten..
Ama spora başlayarak kendin için iyi bir şey yaptın.. a.s.

Acele davranmışsın Ceydacım.. Hocana danışarak yaparsan daha iyi olur diye düşünüyorum.. Sonuçta salondan ziyade hoca bilgisi önemli.. Sen de biliyorsun zaten..
Ama spora başlayarak kendin için iyi bir şey yaptın.. a.s.

Haklısın canım, hata yaptığımın farkına vardım. Bundan sonra hocanın sözünden dışarı çıkmak yok :eek:lmaz:

a.s.

Leylacım.. Henüz maillerime bakma fırsatı bulamadım.. bakalım olmuş mu bi'şeyler.. yerimseniben halimi hatrımı soracak olursan ne diyeyim.. fineeee :roflol:
Şaka bir yana senin bu konuşma sistemini öğrenmemiz ve uygulamaya başlamamız şart.. Mönüne gelince süpersin süper.. Sen oturttun bu işi anacım.. :nazar:

yerimseniben
gerçekten çok faydalı Püsküütüma.s gülmeyin ama ben kirpiklerimi bile uzattım bu sayede:kedi: kirpiklerim ne kadar da uzun görünüyor,kirpiklerim uzuyor vs... diyip durdum aynaya baltıkça,rimelimi sürerken...gerçekten de uzadılarkaydirigubbakcemile3
ya dün kü mönüm gerçekten güzel oldu ama bana çok fazla geldi:1ninca:tıka basa yemiş gibi bi halim vardı:1ninca:

Sabah:közlenmiş biber,patlıcan ve soğandan bol limonlu salata,150 ml taze sıkılmış nar suyu,2 dilim tam tahıllı ekmek..Ara:1 kase ev yapımı yoğurt...Öğlen:Haşlanmış tavuk göğsüyle yapılmış salata..Ara:5 taze kayısı,10 kiraz..Akşam:Fırınlanmış 3 kalem pirzola ve 3 çorba kaşığı patates püresi,salata...Bugünkü menüm bu..

süperrrr:lepi:

sanal ip atlamak elimde ip varmış gibi mümkün olduğunca kendimi yukarı atıp geri düşmem oluyor canıma.s

aynen öyleşakkıdı

Doracım hoş geldin canıma.s.
evet canım benim kilo sorunum alt taraftabenneyaptımki
üst bedenim 38-40
alt beden 42 :1no2:
ama şimdilik tabiiii...o kalçaları az mı duvara vuruyoruuuzzz ya gidecek ya gidecek...:jeyyar:
teşekkür ederimm a.s.

Ceydacım çok acele davranıp ağır spor yaparsan kaslarının şişmesine sebep olur ve kiloda fazla çıkarsın haberin olaşakkıdı

lapa günü başarıyla tamamlandı:lepi:
2,5 lt su içildi...
hoplanıp zıplandıııhihoyyyt
pop ve yanlar duvara vuruldu...
1 elma,10 kiraz,3 salatalık yenildizemuszemus

yarın güzel sonuçlar alırız inşallah takımcımŞeniz

Merhaba arkadaşlar paylaşımda bulunamadığım için hepinizden özür diliyorum..Ama hastane,ev ,çocuklar çok bunaldım artık....Diyette yapamaz hale geldim,ara öğün olmayınca kilo vermek yerie alıyorum....:1no2:.Benim sizlere faydam olmuyor.İzninizle ayrılmak istiyorum,bir türlü motive olamıyorum...toparlanınca devam etmek istiyorum...Babam daha 10 gün hastanede kalacak,daha sonra eve gelince yine anneme yardımcı olmak zorundayım....Paylaşımda olmayınca da burada yer işgal ediyorum gibi geliyor bana......:gitme:Tekrar aranıza dönene kadar hoşçakalın.....Zaten kilomda değişiklik olmadı yine.....

Merhaba arkadaşlar paylaşımda bulunamadığım için hepinizden özür diliyorum..Ama hastane,ev ,çocuklar çok bunaldım artık....Diyette yapamaz hale geldim,ara öğün olmayınca kilo vermek yerie alıyorum....:1no2:.Benim sizlere faydam olmuyor.İzninizle ayrılmak istiyorum,bir türlü motive olamıyorum...toparlanınca devam etmek istiyorum...Babam daha 10 gün hastanede kalacak,daha sonra eve gelince yine anneme yardımcı olmak zorundayım....Paylaşımda olmayınca da burada yer işgal ediyorum gibi geliyor bana......:gitme:Tekrar aranıza dönene kadar hoşçakalın.....Zaten kilomda değişiklik olmadı yine.....

Canım, Allah kolaylık versin sana ve ailene... Moralini yüksek tutmaya çalış, dualarım seninle.

gunaydın gunaydın kızlar bugun sadece kilo bildirimi yapabilirim sanırım aceleyle girdim çok işim var:KK43: bugunkü kilom 71.9:)azcık verebilmişim ama olsun napalım inşallah sizlerde vermişsinizdir hepinizi kocaman öptüm kızlarr:)

b-69660-Hay&

Tadım tuzum yok...Üzgünüm..kilom 86.6..Zaten çok stresli bir haftaydı..90 olmadığıma şükür..Sanırım takımda revizyon yapmalısınız..yaprak dökümü gibi oldu..Ben de size konsantre olamıyorum..Performansı yüksek olabilecek bir sürü aday var bekleyen..Yerimi onlara bırakmalıyım gibi..Ama Leylacım vazgeçmiyorum..Seni gördükten sonra salmam kendimi...Bence ara ara resim ekle...Maşallah sana....

zeynepbeyzacım seni çok iyi anlıyorum çünkü ben de bu hafta kötü bir hafta geçirdim ama hemen pes edemeyiz dimi moralimizi bozmak yok ve ben bir karar aldım bundan sonra olumsuz düşünmek istemiyorum ve kendimi şişman olarak görmektense ben tığ gibiyim diye düşünüyorum oda beni motive ediyor
Tadım tuzum yok...Üzgünüm..kilom 86.6..Zaten çok stresli bir haftaydı..90 olmadığıma şükür..Sanırım takımda revizyon yapmalısınız..yaprak dökümü gibi oldu..Ben de size konsantre olamıyorum..Performansı yüksek olabilecek bir sürü aday var bekleyen..Yerimi onlara bırakmalıyım gibi..Ama Leylacım vazgeçmiyorum..Seni gördükten sonra salmam kendimi...Bence ara ara resim ekle...Maşallah sana....

Takımcım..
Bulutcum.. Her ne kadar köpişime olan aşkımla sana bulutcum diyor olsam da "asi" sıfatına da bayıldığımı söylemeden edemem.. yerimseniben Sana ara öğün için bir tavsiye daha.. hem dışarıdaki yaşama da oldukça uygun... Migroslarda "sağlıklı çerez" diye satılan bir karışım var.. Onlardan alıp vakumlu kavanoza ve çekmecene ve çantana koyabilirsin.. Karışımı bulamazsan da önemli değil.. Kayısı, badem, ceviz, fındık, miktarlarına dikkat etmek kaydı ile ara öğün olarak tüketebilirin..
Ben de reglimi bekliyorum.. Karnım kocaman ama eminim kısa sürede olamam havalardaki değişiklik muhtemelen bünyeyi etkileyecek..
Seninki de veteriner olacak öyle mi.. Lulutum uzun yaşasın da size gelelim inşallah :nazar: Polis olursa da işime yarar.. Haftada 2-3 kere lazım oluyor tanıdık polis.. sempatiksalakcinni Buluuuutt diye bağırınca "efendim" demedin inşallah :roflol:
Ay ne güzeeeeell tatil yolları taştan yemekleri çıkardı beni baştan.. olumunekankayizsmile
Güzel güzel git güzel güzel dön bulutcum.. Kiloya da takılma tatile her zaman gidilmiyor neticede.. Kiloyu verirsin dönüşte..
Akşam yemeklerim yatış saatime göre geç olmuyor bulutcum.. 02:00-03:00 de yatıyorum ve açıkçası bu hafta akşam yemeğinden sonra ara öğün yapmadığım için çok ama çok zorlandım.. Mideyi delecem sigara yüzünden bi'şey değil.. :kedi:

Kaseye gelince.. Netten buldum fotosunu.. Buyur..

püsküütcüm ara öğün önerilerin için teşekkür ederim canım. fındık kayısı badem cokacimcoook bunlar 2-3 tane ağzıma atıp bırakabileceğim atıştırmalıklar değil gibi geliyor bana. bunları günlük ölçülü olarak yanımda taşımalıyım o zaman. markete gidemedim henüz. galeta da alamadım :umursamaz: dün kuafördeydim. tatile gideceğimiz için saçımı boyattım ama bizim tatil yine ertelenebilir. offf diyorum artık :gitme: eşimin işiyle ilgili sorunu oldu. izne çıkamayabilir. bu sene tatil yapmak kısmet olmayacak galiba :sinifsinif:

Asiciğim tatil deyince benim de tatil duygularım hareketlendi gerçekten. İki yıl önce balayı, geçen yıl da eşimin evlilik yıldönümü hediyelerinden biri de 1 haftalık tatildi. Beni alıştırdı bi kere bu sene de olmazsa olmaz di mi sırnaşık şey ama bu yıl kısmetse ev almayı düşünüyoruz bu sebeple birikimimizi dikkatli olarak harcamalıyız bu sebeple bu yaz tatilimiz görümcemin de düğününün olacağı eşimin memleketi Samsun'da olacak. Samsun'a Karadeniz'in Paris'i diyorlarmış.. bakalım gidip göreceğiz ..

bu da tatil sayılır canım. mutluluklar diliyorum görümcene opuyorumnanaktan

olsun canım sonuçta oda tatil hem düğün dernek bayağı hareketli günler seni bekliyo şimdiden görümcene hayırlı olsun diyelim rabbim tamamına erdirsin inşallah sizde gönlünüze ve bütçenize göre bi ev alırsınız rabbim sizede nasip etsin inşallah

bizimde tatil planlarımız vardı bu sene temmuzun birinde 3.senemizi bitiriceğiz evliliğimizde allahın izniyle ki 3 senede antalyaya gelin gitmiş olmama rağmen tatile çıkamadık eşimin işi dolayısıyla günü birlik gezintilerimiz oldu ama zaten denizi sevmem ben eşim sever kızımı araba tutması sebebiyle uzak yerlere gidemiyoruz bizde yakın olan ağvayı tercih ettik 1 saattelik mesafe istanbula bakalım ilk defa başbaşa tatile çıkacağız kızımızla nasıl geçicek onuda yaşayıp göreceğiz sanırım sempatiksalakcinni

günü birlik bile olsa yetiyor. ben de denizi fazla sevmem. her şey kumlanıyor sempatiksalakcinni havuzu tercih ederim. kısmet artık bizim için :sinifsinif:

çocukla pek iyi geçeceğini söyleyemem kaydirigubbakcemile3 pek tatil gibi olmuyor tabiiki sempatiksalakcinni önceki sene oğlumla gittik biz 1,5 yaşındaydı o zaman. yemek yedirmeye çalış, uyutmaya çalış. oradaki arkadaşlara bile tam olarak ayak uyduramadık. ama bu bir kayıp değil elbette. oğlumla olmayı tercih ederim opuyorumnanaktan

sanal ip atlamak elimde ip varmış gibi mümkün olduğunca kendimi yukarı atıp geri düşmem oluyor canıma.s

doram gelmiş hoş gelmiş leyy leyy lümülümü leyyyyyy :dance:

oh maaşallah bu hafta pek çok kişinin yüzü gülecek inş. olumunekankayizsmile

ben hariç :gitme:

yerimseniben
gerçekten çok faydalı Püsküütüma.s gülmeyin ama ben kirpiklerimi bile uzattım bu sayede:kedi: kirpiklerim ne kadar da uzun görünüyor,kirpiklerim uzuyor vs... diyip durdum aynaya baltıkça,rimelimi sürerken...gerçekten de uzadılarkaydirigubbakcemile3

gerçekten mi delikafadulden

ben de dün akşam karabiberli çayımı içeceğim zaman "bu çay bütün gün yediğim yiyecekleri eritecek. sabaha kilo vermiş olarak uyanıcam" diye telkin etmeye çalıştım kendimi. gel görki beynimin bir tarafı bunu söylerken diğer tarafı "hadi ordan" diyordu kaydirigubbakcemile3 önemli olan inanmak sanırım kaydirigubbakcemile3

samanyolum Allah kolaylıklar versin canım. zor bir süreçtesin. babanın sağlığı düzelir inşallah en kısa sürede

sana da kolaylıklar diliyorum zeynepbeyzacım. aslında menülerin güzeldi çoğunlukla bilmiyorumkismile
bebeğin kendini bir toparlasa sen de tekrar azimlenirsin diye düşünüyorum. zayıflamayı istiyor olmak önemli

günaydın kızlar......

bu hafta çabalaya çabalaya 1 kilo verebilmişim:sm_cool: kilom 68sırnaşık şey
menülerim 4 günde çok biriktiği için sadece dünü yazacağım.
sabah 1 dilim azcık krem peynir sürülmüş tam buğday ekmeği
domatest salatalık. 3 zeytin....

öğlen sadece 1 tane dondurma yedim:kedi:
akşama 5 mercimek köftesi yarım küçük karnıyarık
bol salata ve kıvırcık yedim
yatmadan öncede 1 dilim karpuz yedim
bu günkü menümü artık akşama veririmsempatiksalakcinni

X