Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

leylacım memnun oldun teyzelerinin burada olmasına. ziyarete gelirseniz görüşürüz belki yerimseniben

sanırım üşüttüm leylacım. karnım midem ikisi birden şiş benim. gerçi regl sinyallerini de almaya başladım. ama 1 haftadan fazla var hesaplarıma göre :KK1:

süpersin daha ne diyeyim ki :lepi:
birde kaptan olursam salarım kendimi diyodun. bak nasıl da erimeye başladın. kıskanıyorum seni boshayallersmile
ama menülerin gerçekten harika canım :nazar:

elbisen de bayağı bollaşmış yaniiii kaydirigubbakcemile2

senin boyun kaçtı leylacım. ideal kilo neydi bilmiyorumkismile

teşekkür ederim asicimŞeniz
evet yaaa kaptan olmaktan korkuyodum açıkçası:KK1:
hı hı o elbise baya baya üzerime oturmaktaydı...
boyum 1.63...ben de 60 kg olmak istiyorum...belki 60 olduktan sonra 58 olmak isterimkaydirigubbakcemile3 ya bi de benim kemiklerim ağır basıyo sanırım:eek:ne kadar zayıflasamda kalçam hep yerindedirkaydirigubbakcemile3

leylacım daha öncede bu şekilde yedim yani sabah 2 dilim tam buğday ekmeği yanına peynir domates
şimdi onu tost yaptım öğlende makarna demekki bu şekilde bi yanlışlık var sanırım bunu mı değiştirmem gerekiyo
senide tebrik ediyorum kaptanlık yaradı gerçekten devamı diliyorum inşallah

leylacım daha öncede bu şekilde yedim yani sabah 2 dilim tam buğday ekmeği yanına peynir domates
şimdi onu tost yaptım öğlende makarna demekki bu şekilde bi yanlışlık var sanırım bunu mı değiştirmem gerekiyo
senide tebrik ediyorum kaptanlık yaradı gerçekten devamı diliyorum inşallah

canım öğlen makarna yerine sebze,tavuk,salata,çorba tarzı yesen?
kahvaltını krallar gibi,öğlen yemeğini prenses gibi akşam yemeğini de fakir gibi ye :KK1:
bi de makarna beni çok şişirir yaaa...kabızlıkta cabasıkafamçokkarıştı:eek:

dün kü mönüm ;

sabah ;

1 dilim kepekli ekmek(pek sevmem kendilerini :S )
1 dilim yağlı peynirkaydirigubbakcemile3
domates,salatalık,biber 3 lüsü..
2 çatal yumurta...

ara;
5 tane kiraz...

öğlen;
ne yedim yaaafisfisfis
hıh tamam:KK1:
k fleksimi yemiştim:KK1:

ara;
1 ya da 2 çatal olsa gerek kakaolu kek...

akşam;
1 tabak yeşil salatanın içine 3 yk makarna karıştırıp afiyetle yedimcokacimcoook

ara;
salatalık :)

2,5-3 lt su içtim...form çayımı içtim...
hoplanıp zıplandı keçi gibihihoyyyt
26 hazirandaki kuzenimin düğünü için aldığım elbise denendi harika oldu:kedi:misafirlerin ısrarıyla giydim...açıkçası şöyle; elbise çok çok sade bişey...elbiseyi görünce hmmmm dediler,giydikten sonra aaaaaaaaa dedilerkaydirigubbakcemile3

68.8:lepi:şeker gibi eriyorum:lepi:ne oldu bana bilmiyorum:1ninca::nazar:

:lepi: :lepi: :lepi:

işte bende bundan korkuyorum zayıflıyacağız diye sağlığımızdan olmak mantıksız haklsın ozman karbonhidrat diyetini rafa kaldırıyoruz sağlıklı ve dengeli bezlenmeye devam hihoyyyt hihoyyyt
Aynen ikraaacığım.. :teytey: Oklar ve moraller aşağı olunca bi'an ben de kendimi unutup heyecan yaptım.. Kusura bakmayın artık.. :roflol: Gerçi ne duyarsam duyayım hocamdan onay almadan hayatta yapmam...
Mısır konusuda dinlemiyorum onu sadece.. sırnaşık şey:dilcikar:
Kısa zamanda çok kilo vermek uğruna hayatımızı ciddi bir biçimde etkileyecek hastalıklara davetiye çıkarmak gerçekten mantık dışı. Kaldı- ki şunu biliyoruz, vücudumuzun belirli oranlar dahilinde her türlü vitamin, mineral,karbonhidrat,protein vs.. ihtiyacı var. Bu sebeple de bunlardan herhangi birini vücudumuzdan eksik ettiğimizde beden fabrikamız sinyal vermeye başlar. yerimseniben
Kesinlikle haklısın Ceydacım... olumunekankayizsmile :lepi:
Zaten aylık kilo kaybının maksimum 4 kilo olması gerekiyor.. Gerçi 50 kilodaki bir adamla 100 kilodaki adam için aynı şey sözkonusu değil..
Ben hepimizi ortak kiloda düşünerek haftada 500-1000 ayda 2-4 kiloyu sınır olarak belirliyorum ama bu işin bilimsel ifadesi şu..
Bir dakika nete zıplıyorum hemen..
http://www.uzmantv.com/hangi-hizda-kilo-vermek-normal-kabul-edilir

bütün alıntıları yaptım. ben konuya dahil olana kadar püsküütüm çözmüş olayı kaydirigubbakcemile3

aslında bana mantıklı gelmişti. şu kilo verme sürecinin bir an önce bitmesini istiyorum akannehir madem bu tez çürütüldü. bildiğimiz şekliyle devam o zaman kaydirigubbakcemile5

iki gündür karnım çok şiş kızlar. rahatsız edecek kadar. gerim gerim geriliyor sempatiksalakcinni ya üşüttüm ya da bir şey dokundu ama ne bilmiyorumkismile

dünkü menümü yazayım

sabah müslü + süt (bana gerçekten iyi geliyor. bunu yediğim zaman kilo kaybım daha iyi oluyor)
ara 1 ayran
öğlen 3 parmak genişliğinde tavuk (patatesle beraberdi ama ben patatesleri yemedim) + salata
ara 1/2 yoğurt
ara 1/2 yoğurt
akşam yarım tabak araka + 2 kaşık pilav + 4-5 çatal makarna salatası (sadece yoğurt ve derotu) + karpuz
pilavı da oğlumun tabağında kaldı diye yedim.

çayla beraber 1 avuç kuruyemiş

aslında bunu yememeliydim ama karnım çok acıkmıştı. hatta bugün de kendimi çok aç hissediyorum. reglime daha var ama neden böyle oldu ki offf :umursamaz:
Evet bulutcum.. İnsan heyecan yapıyor.. Mantık arkadan gelip toparlıyor Allahtan.. yerimseniben
Karpuz çok gaz yapar canım ya.. Ayrıca geçen hafta ben de çok karpuz yedim.. Az kilo vermemin ikinci sebebini de kendisi ilan ederek bu hafta yememeye karar verdim zaten..
Neyse bu kalorisiyle ilgili bir muhabbet.. Hem yoğurt hem karpuz birlikte fazla geliyordur belki de bünyene..
"araka" nedir? hiç duymadım..
Bir de makarnanın az pişmişi ve soğuk olanı çok daha az insülin salgılatıyor haberiniz olsun..

püsküütüm gerçekten bana ne oldu anlamıyorumkafamçokkarıştıbugün 68.8 çıktım desemsositososito:1ninca:zemuszemusyerimseniben

Leylacım.. Kafam karıştı.. Cumadan bu yana 1 kilo daha mı verdin..
İnşallah sağlıklı gidiyordur kiloların.. :nazar:

Canım senden ses çıkmadı.. Excel dosyasını birkaç gün önce göndermiştim. Aldın mı? Yoksa yolladığım mail spamlarda mı duruyor? :roflol:

İçinde deprofundis / sea / bahar sözcükleri olan mail görürsen bil ki tanıdık :roflol:

bu arada geçenlerde eklediğim fotodaki elbiseyle yeni resim çektim...

valla yakında koruma günlüğünü açacak gibiyim haberiniz olsun:jeyyar: meyvelerimi toplamaya başladım zemuszemus

86 lık fotoyu tekrar ekleyelim bu arada yerimseniben

Fıstık fıstık fıstık :nazar: :nazar: :nazar:

Süper görünüyorsun leylacım! :lepi:
Helal olsun sana..

Mönüne de baktım.. Zayıfladıkça az yiyesi gelir ya insanın sen de öyle yemişsin.. a.s.

herese merhaba şekerler
leyloşummmmmmm sen napmışsınnnnnn harikalar yaratmışsın cok kıskandım valla tebrikler ederim canm benim süpersin
resimlerde enfesssssssssss azim örenğisin balım
ceydacım ikracım püskütüm hoşbulduk hepiniiz öpüyorum
hemen bir konuya acıklık getireyim araka bezelye canım aslında biz yanlış kuyllanıyoruz doğrusu araka taneli olunca araka deniliyor tanesiz olunca bezelye deniliyor ve onu taze fasulye gibi pişiriyosun :) ben öyle biliyorum en azından :)
işte böyle
şimdi gelelim bana
bademciklerimmmm felakettttttt bembeyaz iltihap dolu feci haldeyim
iğne yaptırıyorum kendime :KK43: böylece gidiyo işte hayat

samanyolummmm canm acil şiflaar dilerim yeniden
herkesi öpüyorum gelcem yine leyloşum daha sık ugrayacagım inşlalah ta haşla toparlanma evresini atlatamadım bentam atlattım diyorum bişi çıkıyor işte boşver
:KK43:(
doracımmmmmmmmmm
kızının 2 yanlışımı var oy kıyamammmmmm tebrikler ettim onu cok öpüyorum ebru teyzesinden kucak dolsuu sevgiler öpücükler ona

herese merhaba şekerler
leyloşummmmmmm sen napmışsınnnnnn harikalar yaratmışsın cok kıskandım valla tebrikler ederim canm benim süpersin
hemen bir konuya acıklık getireyim araka bezelye canım aslında biz yanlış kuyllanıyoruz doğrusu araka taneli olunca araka deniliyor tanesiz olunca bezelye deniliyor ve onu taze fasulye gibi pişiriyosun :) ben öyle biliyorum en azından :)
işte böyle
şimdi gelelim bana

herkesi öpüyorum gelcem yine leyloşum daha sık ugrayacagım inşlalah ta haşla toparlanma evresini atlatamadım bentam atlattım diyorum bişi çıkıyor işte boşver
doracımmmmmmmmmm
kızının 2 yanlışımı var oy kıyamammmmmm tebrikler ettim onu cok öpüyorum ebru teyzesinden kucak dolsuu sevgiler öpücükler ona

Teşekkürler Ebrucum araka açıklaması için.. Hiç duymamışım bugüne dek.. :kedi:
Sana da geçmişler olsun.. Çabuk atlatırsın dilerim.. a.s.

Takımcım ne zamandır bölük pörçük bi’şeyler var aklımda.. Ama KK ya girince mesaj okuyup cevaplarken bir de bakıyorum ki hepsi uçmuş gitmiş..
O yüzden bu ıvır zıvırları toparlamak istedim daha fazla unutmadan..

Dorişkom bi’zamanlar 300 mekik çektiğini söylemişti. Nasıl mekik çektiğini sormayı unuttum. Ben de eskiden 300 mekik çekiyordum hem de hiç yorulmadan.. Sonra bir de ne göreyim. Meğer yanlış çekiyormuşum… Şimdi doğrusunu öğrendim ve 120 dedin mi karın acısından pes ediyorum.. ılk başladığımda 75 di rakam.. Konuyla ilgilenenler için link de vereyim:
http://www.kadinlarkulubu.com/egzersizler/266357-mekik-hareketi-yag-yakmayi-saglamaz.html

Leyla mıydı hatırlamıyorum şimdi poşette sebzeli tavuk pişirmişti.. Ben de bunun köfteli cinsini yaparım.. ınanılmaz lezzetli bir şey olur.. Hatta bir dönem KK ya yemek bölümüne birkaç yemeğimi ekleyeyim diye fotoğraflar falan çekmiştim ama sonra üşendim.. :roflol: Bildiğin bütün sebzeler, bol baharat, domates sosu ve Pınar ınegöl köfte.. Haftaya kesin yapıyorum.. Zaten o gün okuduğumdan beri aklımda.. :eek:

Sosis… Ayyy onu da özledim. Geçenlerde yine bir arkadaşımız sosis yemişti kahvaltıda.. O da bomba etkisi yaptı tabe kafada :roflol: Sonra Pazar günü marketten sosis alırken yakaladım kendimi. Çok sevdiğim bir kahvaltı öğünüdür. Peynirli omlet ve yanında ızgara sosis.. Ihmmmm
Sonra durdurdum kendimi, yemedim. Bu Cuma sabahı tartıldıktan sonra inşallah iyi bir sonuç alırsam öğlen yemeği ya da kahvaltı olarak lüplemek üzere dolapta duruyor.. hem de öyle bir yere koydum ki kapağı açınca önce sosisi görüyorum.. Bekle anacım diyorum, bekle.. Cuma günü kavuşuyoruz.. yerimseniben

Kumpir..
Arkadaşlarımız bu aralar kumpir tüketmekteler.. ıçeriğine dikkat ediyorlar farkındayım ama yine de bu konuyla ilgili daha önce profiteröl profesör püsküüt olarak yaptığım araştırmaları sizinle paylaşmak istiyorum:
Kadınlar Kulübü, Kadın, Kadınca - Tek Mesaj görüntüleme - Önce Hüplet, Sonra Güplet!

Ohhh be kafamdaki artıkları nihayet topladım.. :teytey:

Leylacığıma taktım kafayı bi'yandan da..
Üst üste kilo kaybı olduğu için endişelendim ne yalan söyleyeyim..
O yüzden hemen ne kadar zamanda ne kadar kilo verdiğine baktım ve rahatladım.. Ohh be! :sm_cool:

Bilgileri paylaşıyorum hemen..
Leylacığımın yarışmamıza dönüşü 29 Ocak / 141. etap ve başlangıç kilosu 76.8
Şu anda da 160. etap diyelim.. Kilosu 68.8

geçen zaman : 160-141: 19 hafta : 4 ay bir hafta eder..
verilen kilo : 76.8 - 68.8 : 8
Dolayısı ile ayda 2 kilo ediyor..

Demek ki ne olmuş..
Vücut isyan etmiş.. kiloyu sen ne yaparsan vermem demiş.. Sonra bakmış ki karşısında yılmayan, iradesiyle devam eden bir'kişilik var.. Pes etmiş! :hooray: :teytey:

Tekrar tebrikler Leylacım.. a.s.

Takımcım ne zamandır bölük pörçük bi’şeyler var aklımda.. Ama KK ya girince mesaj okuyup cevaplarken bir de bakıyorum ki hepsi uçmuş gitmiş..
O yüzden bu ıvır zıvırları toparlamak istedim daha fazla unutmadan..

Dorişkom bi’zamanlar 300 mekik çektiğini söylemişti. Nasıl mekik çektiğini sormayı unuttum. Ben de eskiden 300 mekik çekiyordum hem de hiç yorulmadan.. Sonra bir de ne göreyim. Meğer yanlış çekiyormuşum… Şimdi doğrusunu öğrendim ve 120 dedin mi karın acısından pes ediyorum.. İlk başladığımda 75 di rakam.. Konuyla ilgilenenler için link de vereyim:
http://www.kadinlarkulubu.com/egzersizler/266357-mekik-hareketi-yag-yakmayi-saglamaz.html

Leyla mıydı hatırlamıyorum şimdi poşette sebzeli tavuk pişirmişti.. Ben de bunun köfteli cinsini yaparım.. İnanılmaz lezzetli bir şey olur.. Hatta bir dönem KK ya yemek bölümüne birkaç yemeğimi ekleyeyim diye fotoğraflar falan çekmiştim ama sonra üşendim.. :roflol: Bildiğin bütün sebzeler, bol baharat, domates sosu ve Pınar İnegöl köfte.. Haftaya kesin yapıyorum.. Zaten o gün okuduğumdan beri aklımda.. :eek:

Sosis… Ayyy onu da özledim. Geçenlerde yine bir arkadaşımız sosis yemişti kahvaltıda.. O da bomba etkisi yaptı tabe kafada :roflol: Sonra Pazar günü marketten sosis alırken yakaladım kendimi. Çok sevdiğim bir kahvaltı öğünüdür. Peynirli omlet ve yanında ızgara sosis.. Ihmmmm
Sonra durdurdum kendimi, yemedim. Bu Cuma sabahı tartıldıktan sonra inşallah iyi bir sonuç alırsam öğlen yemeği ya da kahvaltı olarak lüplemek üzere dolapta duruyor.. hem de öyle bir yere koydum ki kapağı açınca önce sosisi görüyorum.. Bekle anacım diyorum, bekle.. Cuma günü kavuşuyoruz.. yerimseniben

Kumpir..
Arkadaşlarımız bu aralar kumpir tüketmekteler.. İçeriğine dikkat ediyorlar farkındayım ama yine de bu konuyla ilgili daha önce profiteröl profesör püsküüt olarak yaptığım araştırmaları sizinle paylaşmak istiyorum:
Kadınlar Kulübü, Kadın, Kadınca - Tek Mesaj görüntüleme - Önce Hüplet, Sonra Güplet!

Ohhh be kafamdaki artıkları nihayet topladım.. :teytey:

eşimin eve mekik sehpası alması ile başlayan mekik maratonumuz, eşimin de bana doğrusunu gösterdiği yöntemi öğrenip karnımda yanmalar hissetmemden beri bende yarıda kalmıştır :umursamaz:

fırın poşetinde sebzeli tavuğu ben de yapmak istiyorum fakat şunu farkettim ki tavuk epeyce tüketmişim bu sebeple kırmızı et zamanıdır yerimseniben

Önce Hüplet, Sonra Güplet eyvahedigeldismile tamam mesaj alınmıştır püsküütüm olumunekankayizsmile

Aynen ikraaacığım.. :teytey: Oklar ve moraller aşağı olunca bi'an ben de kendimi unutup heyecan yaptım.. Kusura bakmayın artık.. :roflol: Gerçi ne duyarsam duyayım hocamdan onay almadan hayatta yapmam...
Mısır konusuda dinlemiyorum onu sadece.. sırnaşık şey:dilcikar:

Kesinlikle haklısın Ceydacım... olumunekankayizsmile :lepi:
Zaten aylık kilo kaybının maksimum 4 kilo olması gerekiyor.. Gerçi 50 kilodaki bir adamla 100 kilodaki adam için aynı şey sözkonusu değil..
Ben hepimizi ortak kiloda düşünerek haftada 500-1000 ayda 2-4 kiloyu sınır olarak belirliyorum ama bu işin bilimsel ifadesi şu..
Bir dakika nete zıplıyorum hemen..
Hangi hızda kilo vermek normal kabul edilir? - UZMANTV

Evet bulutcum.. İnsan heyecan yapıyor.. Mantık arkadan gelip toparlıyor Allahtan.. yerimseniben
Karpuz çok gaz yapar canım ya.. Ayrıca geçen hafta ben de çok karpuz yedim.. Az kilo vermemin ikinci sebebini de kendisi ilan ederek bu hafta yememeye karar verdim zaten..
Neyse bu kalorisiyle ilgili bir muhabbet.. Hem yoğurt hem karpuz birlikte fazla geliyordur belki de bünyene..
"araka" nedir? hiç duymadım..
Bir de makarnanın az pişmişi ve soğuk olanı çok daha az insülin salgılatıyor haberiniz olsun..

püsküütcüm ikrayla senin bu araştırmacı kişiliğinize hayranım. ben olsam bodozlama dalmıştım iradem ölçüsünde kaydirigubbakcemile3 tamamen uygulamasak da zaten bizim yaptığımız diyetler de buna benziyor sonuçta. hepimiz karbonhidratı azalttık. ama bununki gerçekten azmış :KK1: (azmış derken az olduğunu belirtiyorum yanlış anlaşılmasın :roflol: )

ben de haftada 500 gram hedef koyuyorum kendime. fazla olursa ne ala tabiiki kaydirigubbakcemile2 ama ben bundan fazlasını zor veriyorum. önceki deneyimimde de 500 gram 500 gram gitmişti zemuszemus

hmm karpuzun kalorisinden bahsettiğin de iyi oldu canım :kedi: ben karpuzu pek bi masum sanıyordum desem sempatiksalakcinni sadece içerdiği şeker biraz fazla diye duymuştum ama eyvahedigeldismile eee bu karpuz - peynir diyetleri niye var öyleyse akannehir

hem yoğurt hem karpuz derken bilmiyorumkismile gaz yapıcı özelliği dolayısıyla mı bilmiyorumkismile

araka iri bezelye canım. ben de evlendikten sonra öğrendim delikafadulden
hani satılır ya taze taze içi pişirilir sadece :hulya:

Leylacım.. Kafam karıştı.. Cumadan bu yana 1 kilo daha mı verdin..
İnşallah sağlıklı gidiyordur kiloların.. :nazar:

Canım senden ses çıkmadı.. Excel dosyasını birkaç gün önce göndermiştim. Aldın mı? Yoksa yolladığım mail spamlarda mı duruyor? :roflol:

İçinde deprofundis / sea / bahar sözcükleri olan mail görürsen bil ki tanıdık :roflol:

Fıstık fıstık fıstık :nazar: :nazar: :nazar:

Süper görünüyorsun leylacım! :lepi:
Helal olsun sana..

Mönüne de baktım.. Zayıfladıkça az yiyesi gelir ya insanın sen de öyle yemişsin.. a.s.

teşekkür ederim Püsküütüma.s.
ya inan her zaman ki gibiyim...dikkat ediyorum yediklerime...diyet değil de sağlıklı beslenme...kendimi kısıtlamıyorumbilmiyorumkismileyani şok diyet yapmıyorum ki sağlıksız olsunbilmiyorumkismileama işte böyle olması ilginç,ilk defa oluyor:1ninca:tek fark sürekli zayıflıyorum dememde...sanırım martın başlarında katıldım tekrar buraya...4 aydır...yaklaşık 10 kg...normal aslında:1closedeyes:

herese merhaba şekerler
işte böyle
şimdi gelelim bana

doracımmmmmmmmmm

oyyy canım geçmiş olsuuunnnn:teselli:
teşekkür ederim Ebrucuuummm,ne olur sen de devam eeett bırakmaaayerimseniben

Bayılırım bu söze.. :lepi: :lepi:

..........de prenses değildi o..
Yani sabah kral olan öğlen prenses oluyorsa arada ameliyat geçirdi demektir.. :roflol:

yailki yanlış olmuş...kraliçeler gibi olacaktı:KK1:yaa nasıl sıkılıyorum bu gibi durumlarda:kedi:hiiii yüzümü ateş bastı:kedi:

Leyla mıydı hatırlamıyorum şimdi poşette sebzeli tavuk pişirmişti.. Ben de bunun köfteli cinsini yaparım.. İnanılmaz lezzetli bir şey olur.. Hatta bir dönem KK ya yemek bölümüne birkaç yemeğimi ekleyeyim diye fotoğraflar falan çekmiştim ama sonra üşendim.. :roflol: Bildiğin bütün sebzeler, bol baharat, domates sosu ve Pınar İnegöl köfte.. Haftaya kesin yapıyorum.. Zaten o gün okuduğumdan beri aklımda.. :eek:

evet Püsküütüm bendim yerimseniben

maillerime bakmadııımmm:1ninca:hemen bakıyoruummmfisfisfis

Leylacığıma taktım kafayı bi'yandan da..
Üst üste kilo kaybı olduğu için endişelendim ne yalan söyleyeyim..
O yüzden hemen ne kadar zamanda ne kadar kilo verdiğine baktım ve rahatladım.. Ohh be! :sm_cool:

Bilgileri paylaşıyorum hemen..
Leylacığımın yarışmamıza dönüşü 29 Ocak / 141. etap ve başlangıç kilosu 76.8
Şu anda da 160. etap diyelim.. Kilosu 68.8

geçen zaman : 160-141: 19 hafta : 4 ay bir hafta eder..
verilen kilo : 76.8 - 68.8 : 8
Dolayısı ile ayda 2 kilo ediyor..

Demek ki ne olmuş..
Vücut isyan etmiş.. kiloyu sen ne yaparsan vermem demiş.. Sonra bakmış ki karşısında yılmayan, iradesiyle devam eden bir'kişilik var.. Pes etmiş! :hooray: :teytey:

Tekrar tebrikler Leylacım.. a.s.

nasıl rahatladım anlatamamzemuszemusben bile bi an şüpheye düştüm,az mı yiyiyorum,hastamı oldum,ne oluyo banaaaakaydirigubbakcemile3:KK1:
Püsküütüm çok teşekkür ederim,gerçekten çok düşüncelisinŞeniz

X