Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

hımm çok haklısın püsküütüm. ne yapayım ceza olarak ataytımmı kendimi balkondan çabuk söle atacam bak:roflol:
ben şimdi kendime ceza ne vereyim. değişik fikri olan varsa sölesin.
şu mideyle akşama meyvede yemem.
akşamki düğünde çokça göbekmi atsam kikaydirigubbakcemile2
ama ben oynamayı bilmemkiiiiyerimseniben
yada kalkıp 300 mekikmi çeksemmm bak bunu yapabilirim...
hadi yanındada 100 sanal ip atlama yapayım. 10 dakikada step yapayım sizce uygunmudurrrCADIARZU

ama ben bunları yaparsam akşama kalmaz yeniden acıkırım....benneyaptımki yada yan gelip yatayım.... mı kiiii:tomato::tomato:
tamam tamam kızmayın kalkıp bişiler yapacağımkaydirigubbakcemile2

dorişkom baktım profiline göremedim foto falan.. Albüm yok.. Sazan mıyım neyim? :roflol:

akıllım arkadaşım değilsindir:roflol::roflol:
hemen davet gönderiyorumm. ben niye göndermemişim şimdiye kadar . çok özür dilerim püsküütümmmmŞeniz

ben şimdi kendime ceza ne vereyim. değişik fikri olan varsa sölesin.

Dorişkom bence...

Hareketi arttırman zatan Allahın emri.. :roflol:

İlave olarak yarın bütün karbonhidratlardan uzak kalmalı ve sadece sebze_meyve_protein ile beslenmelisin.. Belki fazlalığı atar bünye bilemiyorum artık.. eyvahedigeldismile

Mısır çıkmış mısıııırrrr :roflol: :lepi: :teytey:

Allahım nasıl sevindim yaa.. Diyetimin baş yiyeceği.. Bugün mönüm belli olduğu için mısırlar buzdolabında bekleyecek..

Kavuşma yarın..

Ben de bu arada eski defterlerime bakıp haftada kaç mısır yediğimi, diğer yemek akışını nasıl düzenlediğime bakıp dersimi çalışacam.. Sonra girecem sınava.. :sm_cool:

Tabe mısırın iyisi bulunamazsa bu söylediklerim bir sonraki alışveriş gününe kayacak..

Dorişkom bence...

Hareketi arttırman zatan Allahın emri.. :roflol:

İlave olarak yarın bütün karbonhidratlardan uzak kalmalı ve sadece sebze_meyve_protein ile beslenmelisin.. Belki fazlalığı atar bünye bilemiyorum artık.. eyvahedigeldismile

kesinnnn atar püsküütüm. bak sana burdan söz veriyorum. yarın sölediklerini yapacağım. hey allahım bir keyf yaptım..... ne zulümlere kadir oluyorum. kendim ettim kendim buldum. gül gibi sararıp soldum eyvahh eyvahhhhh:roflol::roflol:

Mısır çıkmış mısıııırrrr :roflol: :lepi: :teytey:

Allahım nasıl sevindim yaa.. Diyetimin baş yiyeceği.. Bugün mönüm belli olduğu için mısırlar buzdolabında bekleyecek..

Kavuşma yarın..

Ben de bu arada eski defterlerime bakıp haftada kaç mısır yediğimi, diğer yemek akışını nasıl düzenlediğime bakıp dersimi çalışacam.. Sonra girecem sınava.. :sm_cool:

Tabe mısırın iyisi bulunamazsa bu söylediklerim bir sonraki alışveriş gününe kayacak..

bende yiyebilirmiyim yarın....delikafadulden şimdi sana yok sen sınıfta kaldın diyecen demiiiialsanaalsanasmile tamam sen ye ben sana uzaktan bakarımboshayallersmile haftayada ben yerim artık:çok üzgünüm:

dorişkom... baktım fotolara.. gayet iyi göründün gözüme.. :nazar:
hee şımarma hemen.. cezan geçerli.. fotoyu gösterdin diye torpil geçeceğimi sanma.. :roflol:

Ya ben bu çıkma tekliflerini hiç anlamıyodum.. Demek ki bi'sebep buymuş.. Albümün görünme olayıymış.. Yahu hiç haberim yok.. :roflol:
Bakıyorum mel mel.. Dora nerede acaba diye iyi mi?

Cigaram bitince kaçıyorum arkadaşlarım.. Sporumu halledeyim akşam olmadan..

bende yiyebilirmiyim yarın....delikafadulden şimdi sana yok sen sınıfta kaldın diyecen demiiiialsanaalsanasmile tamam sen ye ben sana uzaktan bakarımboshayallersmile haftayada ben yerim artık:çok üzgünüm:

E mümkünse yeme dorişkom..
Hazırladığım çizelgeyi kaydet pc ne..
Son bir ayı 1 kilo alarak geçirmişsin dorişkom.. Toparlanma zamanı geldi de geçiyor bile..kaydirigubbakcemile

Emziren bir anne olduğum ve gece sık sık uyanan bir bebeğim olduğu için içiyorum gece sütünü..Haşlanmış bir koçan süt mısırın kalori değeri nedir? Ara öğün olarak değerlendirilebilir mi?

dorişkom... baktım fotolara.. gayet iyi göründün gözüme.. :nazar:
hee şımarma hemen.. cezan geçerli.. fotoyu gösterdin diye torpil geçeceğimi sanma.. :roflol:
tamam o ceza boynumun borcu kızma yaaaeyvahedigeldismile hatta şimdi kalkıp başlıyorum bile.....:eek:

Ya ben bu çıkma tekliflerini hiç anlamıyodum.. Demek ki bi'sebep buymuş.. Albümün görünme olayıymış.. Yahu hiç haberim yok.. :roflol:
Bakıyorum mel mel.. Dora nerede acaba diye iyi mi?

Cigaram bitince kaçıyorum arkadaşlarım.. Sporumu halledeyim akşam olmadan..

:roflol::roflol::roflol: . şimdi sen benim arkadaşımsın yaniiiiiŞeniz her işte bir hayır vardır derlerya. bakk bir resim yükledim koçum olarak seni seçtim:roflol::roflol:
akşam olmadan bende cazama başlayımmmohaoldumsmile

Son bir ayı 1 kilo alarak geçirmişsin dorişkom.. Toparlanma zamanı geldi de geçiyor bile..kaydirigubbakcemile

bu hafta yüzümün derisini yere indirdineyvahedigeldismile:kedi::kedi: arkadaşımmmmm:roflol:
gelecek aydaki listede bende en başta olmazsam neyimmmmdelikafaduldendelikafadulden
senide un ufak edeceğim.....püsküütümmmm:roflol::roflol: ne zaman gelecek ay sonundadelikafadulden:lepi:

Leylacım teşekkürler canım benim...Ben form çayını nadiren peklik yaşadığımda kullanırım..Sadece su kaybettiriyor ve bağırsak tembelliği yapıyor diye biliyorum,yanılabilirim..Kuşkulu olduğum için zaten tüketmiyorum da..

bakk bir resim yükledim koçum olarak seni seçtim:roflol::roflol:
Ben koçluk yapmıyorum anacım, kilo verdiğim için tatildeyim.. :roflol:

içses: koçluk yapmıyormuş muş muş.. üleyn püsküüt elinden gelse uçan kuşa da kural, karar, beslenme şekli diye diretecen.. Ayıptır ayıp!

gelecek aydaki listede bende en başta olmazsam neyimmmmdelikafaduldendelikafadulden

Allah derim beeeee! Yakışır dorişkoma a.s.

Takımcım izninizi rica ederek bisikletime doğru koşuyorum.. :eek:

Esen kalınız..

çok haklısın püsküütümmmmmmmmafoldumben bu hafta çok ama çok dikkatli olacağım. yarın pazar ama ben diyet yapacağım.........
beni bana getirdin aslında. pişmanımmm :kedi: hemde çokk.:kedi: ama moralimi bozmayacağım...... yarın yürüyüşümüde yarım saat daha fazla tutacağım... bu günü telafi edeceğimm:lepi:Şeniz

Bu sabah kahvaltım tümüyle meyveden ibaretti..300 ml sıvı alan bir kaseye kiraz,kayısı,şeftali,muz,elma ve karpuzu kesmeşeker büyüklüğünde doğradım.....arada 2 kuru incir,2 kuru kayısı....Öğlen,dışarda kömür ateşinde defne ve sarımsakla aromalandırılmış 1 alabalık ve salata yedim...Ara yok...Akşam için pazıyı haşlayıp yoğurtlayarak 2-3 dilim tam buğday ekmeğiyle tüketeceğim..Süt ve türevlerini özellikle akşamları bebeğim için alıyorum..

Benim metabolizma da başlangıçta savunmaya geçer ve 15-20 günün sonunda çorap söküğü gibi patır patır dökülür kilolar...2 haftada 600 gramın tek açıklaması bu..Leylanın şuan yaşadığı sürece az kaldı diye umuyorum...Doracım bi ara her akşam nizami ölçülerdeki bir futbol sahasını 15 kez turluyordum ve sonunda 4 kilo almıştım şaka değil..Çünkü spor yaparak harcadığım kalorinin kat be katını nasılsa spor yapıyorum havasıyla kapasite üstü yiyerek almıştım..

X