Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

dün kü mönüm;

sabah;
3 ince dilim sucuk
1 dilim peynir
2 kızarmış parmak patates
1 haşlanmış yumurta
1 dilim ekmek...

kahvaltı da misafirler olduğu için biraz ağırdı...

ara yok...

öğlen;
4 yk taze fasulye,1 kase cacık,1 dilim ekmek...

ara;
5 tane erik...

akşam;
fırın poşetinde kendime sebze türlüsü hazırladım onu yedim afiyetle...kabak,patlıcan,domates,patates,biber,bi kaç parça tavuk eti...
1 dilim ekmek...

2.5 lt suyumu içtim
vakit buldukça zıp zıp zıpladım...

leylacım ben monti yapmıyorum canım bıraktım
püskütcümün izinde devam günde 2-3 lt su içerim yaz kış farketmez

hmm tamamyerimseniben
ben yazmayı unutuyorum belki ama her akşam doğadan form çayımı içerim mutlaka..
bi de metabolizma hızlandırıcı çayımmmm...zencefiliiimmmmzemuszemus
aynaya baktığında kendini güzel görmelisin,gün geçtikçe eriyorummmm,elimde değiillllzemuszemus
su içerken,içtiğim su vücuduma çok faydalı,benim zayıflamamı sağlıyooorrr diye düşünerek iç yerimseniben
12 gibi yatıp 7 gibi kalkıyorum...
ilk önce vücuduma dokunup gene zayıflamışım,göbeğim ne kadarda azalmış gibi düşüncelere kapılıyorum:KK1:

hmmm bak şimdi paylaşım alanına neler yaptığımı yazmam gerekiyor ya ben bunlarıda yazayııımmmkaydirigubbakcemile3

sabah: 2 dilim tam buğday ekmeği...Birine labne,diğerine vişne reçeli sürdüm ve 200 ml taze portakal suyu................................................................................................................................................ara:20 adet kiraz...............................................................................................................................................öğle:yağsız dana kıyması ile yapılmış 3 adet ızgara köfte,ızgara domates ve biber eşliğinde,1 dilim ekmek.............................................................................................................................................ara 1 dilim karpuz.............................................................................................................................................akşam 1 su bardağı haşlanmış makarna,bir kase semizotlu yoğurt..............................................................................................................................................bu dünkü menüm yatarken her zamanki gibi soğuk tarçınlı light süt......................................................

bu arada ben nasıl unuttuummm

canım takımıııımmmm 2. liğimizi kutluyoruuummmm:lepi:
hepimiz bir gururuuuuzzz,biz başarırız,yaparııızzz...hatta 1. de oluruuuzzzzŞeniza.s.:dance:

sabah: 2 dilim tam buğday ekmeği...Birine labne,diğerine vişne reçeli sürdüm ve 200 ml taze portakal suyu................................................................................................................................................ara:20 adet kiraz...............................................................................................................................................öğle:yağsız dana kıyması ile yapılmış 3 adet ızgara köfte,ızgara domates ve biber eşliğinde,1 dilim ekmek.............................................................................................................................................ara 1 dilim karpuz.............................................................................................................................................akşam 1 su bardağı haşlanmış makarna,bir kase semizotlu yoğurt..............................................................................................................................................bu dünkü menüm yatarken her zamanki gibi soğuk tarçınlı light süt......................................................

:lepi:süppeerrr afiyet olsuuunnn a.s.

Takımcım tünaydın.. a.s.

Dün yediklerimi yazayım.. sonra karneleri falan eklemek üzere KK turlarına başlıyorum..
Onlar bitince buraya geri dönerim.. yerimseniben
Dolayısı ile mesajları da şimdi okumuyorum, bilginize..

Üçüncü Hafta / Birinci Gün

10:50 Corn Flakes, süt

13:30 1 kayısı, 2 ceviz, 2 badem

16:00 3xbiber dolması, yanında acı biber

20:30 Peynirli marul salatası, 4 badem

22:30 Dondurma

Günlük Spor Aktivitem:
Bisiklet (15 dk-150 kcal)
Yer hareketleri (15 dk)
Masaj Makinesi (15 dk)
Duvara vurma (3x100)
Yürüyüş (iki ayrı zamanda olmak üzere toplam 2 saat)

Açıklama : Meyveyi atladım iyi mi? yerimseniben Bundan sonra ara öğünde öncelikle meyve işini halletmem lazım sanırım.. Yoğurt da yememişim.. Bütün gün kendime az yemeliyim.. az yemeliyim direktifleri vere vere böyle oldu..
Haftada 3 tane olan dondurma hakkımı Cuma, cmt ve pazar kullanmaya karar verdim.. O yüzden de dondurma yediğim günler akşam yemeklerini salata ile bitiriyorum.
Haftanın kalan günlerinde ise akşam yemeğimi biraz daha doyurucu yiyerek, günün son öğününü sütle bitirmeyi planlıyorum.
Dambıl ve ip atlamaya hala başlayamadım.. kaydirigubbakcemile2

Şu ana kadar toplam 900 gr verdim.. Dört haftalık toplam hedefim 2 kilo olduğuna göre önümde vermem gereken 1.1 kiloya karşılık 15 gün var.. Dikkat Püsküüt! :tomato:

Takımcım tünaydın.. a.s.

Dün yediklerimi yazayım.. sonra karneleri falan eklemek üzere KK turlarına başlıyorum..
Onlar bitince buraya geri dönerim.. yerimseniben
Dolayısı ile mesajları da şimdi okumuyorum, bilginize..

kolay gelsin Püsküütüm a.s.

Üçüncü Hafta / Birinci Gün

10:50 Corn Flakes, süt

13:30 1 kayısı, 2 ceviz, 2 badem

16:00 3xbiber dolması, yanında acı biber

20:30 Peynirli marul salatası, 4 badem

22:30 Dondurma

Günlük Spor Aktivitem:
Bisiklet (15 dk-150 kcal)
Yer hareketleri (15 dk)
Masaj Makinesi (15 dk)
Duvara vurma (3x100)
Yürüyüş (iki ayrı zamanda olmak üzere toplam 2 saat)

Açıklama : Meyveyi atladım iyi mi? yerimseniben Bundan sonra ara öğünde öncelikle meyve işini halletmem lazım sanırım.. Yoğurt da yememişim.. Bütün gün kendime az yemeliyim.. az yemeliyim direktifleri vere vere böyle oldu..
Haftada 3 tane olan dondurma hakkımı Cuma, cmt ve pazar kullanmaya karar verdim.. O yüzden de dondurma yediğim günler akşam yemeklerini salata ile bitiriyorum.
Haftanın kalan günlerinde ise akşam yemeğimi biraz daha doyurucu yiyerek, günün son öğününü sütle bitirmeyi planlıyorum.
Dambıl ve ip atlamaya hala başlayamadım.. kaydirigubbakcemile2

Şu ana kadar toplam 900 gr verdim.. Dört haftalık toplam hedefim 2 kilo olduğuna göre önümde vermem gereken 1.1 kiloya karşılık 15 gün var.. Dikkat Püsküüt! :tomato:

baya baya az yemişsin Püsküütüm...o biber dolmalarıda olmasaydı yaniiiakannehir
eveeeettt meyve yoookyerimseniben

slm kızlar.
eve az önce giriş yaptık.....
sabah yürüyüşümü yaptım ve bir çok eğzersiz hareketlerinide yaptım.
bu aralar haketen hep aynı şeyleri yiyorum.......
biraz üşeniyormuyum ne.CADIARZU

ikracığım çizelgemi vermemmmmmmm:eek:lmaz: zorla yapılmış bir çizelge o:tomato:

asiciğim kızımın sınavı bana göre iyi geçti ama o çok üzgün 2 yanlışı çıktı. ful çekmek içinn çalışmıştı....boshayallersmile neyse artık hayırlısı bakalım...

fakat bu gün ne oldu.
kızımı babası sınav stresinden çıkarmak için yemeğe götürdü... tabii benimde çenem boş durmadıcokacimcoook
bu yememle akşama filan birşey yemem. sadece meyve yerim artık.:kedi::kedi:
durumu toparlamam lazım yanii.......:eek:

Son düzenleme:
birşey söleyimmi okul kapısı önünde beklemekten 2 kilo vermişimdir.kafamçokkarıştı.
püsküütüm duymasın ama sabah son kez tartıldım. tabi yürüyüşten gelince. .
yürüyüşte su kaybı oluyor. bunu anladım..... saunaları çekince olmamasıda imkansız dı zaten...
yinede ibrenin kayması hoş oluyor. kayıp suda olsasırnaşık şeysırnaşık şey

Doracım.. Çizgelgen hayırlı, uğurlu, bol kilo vermeli olsun inşallah.. :nazar: Ben senin koç arayışlarını yerim.. Koçun belli olmadı mı senin hala? Karar alıyoruz ama uygulamamız da gerekiyor tabii.. :roflol: Bu iş fazla memleket usulü oldu.. :roflol: Laf çok ya hani.. Hele fırsatını bulunca nasıl şakıyor şaklabanlar.. :1ninca:

İkraaacım haklısın.. Hayatın kendisi gibi bu kilo verme işi de iniş çıkışlarla dolu.. Tartıya çıkmadan önce beklentimi yüksek tutarak hata yapmışım.. Sonra malum hüsran.. Ama ta ki ne zaman masama döndüm.. Defterimi karıştırdım.. Anladım ki ekmek beyle fazla samimi olmuşum bu hafta.. Hak ettiğim bir sonuçmuş meğer.. ohaoldumsmile Boşu boşuna hüsrana uğratmışım kendimi.. yerimseniben Afiyet olsun.. Mönün her zamanki gibi güzel.. Sabah yiyememişsin geri ama arada oluyor böyle şeyler.. Güneşi sevmeyene rastayınca mutlu oluyorum ben nedense.. Şeniz

asi_bulutcum... :a015: Hayır hayır hayır... Bi'kere geçen hafta ben 700 değil 600 gr vermiştim.. :roflol: Şaka bir yana mesajını o kadar ama o kadar çok sevdim ki numarasını kaydediyorum defterimin bugün sayfasına ve ne zaman bunalsam bu mesajı okuyacağım.. opuyorumnanaktan Çok teşekkürler.. O kadar haklısın ve o kadar güzel şeyler yazmışsın ki...Şeniz Ve cümle çok güzeldi... "akılsız irademizin cezasını midemiz çekiyor" hakikaten de böyle.. Su içsek yarıyor yalanı falan yok yani. Yersen olmuyor işte gayet açık.. Aylık karneler o kadar korkutucu muydu yahu? Ben de kendi kendime motive ediyorum diye düşünüyordum.. :KK1: İkraaa evde aklına gelmiş, yine iyi.. Benim nerede aklıma geldi dersin? Duş alırken.. :roflol: Yok böyle bi'şey yani.. Kafa gitmiş iyice.. :roflol:

Leylacım.. :lepi: A-aaaa okuyunca çok şaşırdım.. Demek geçen hafta hazırladığım liste sana şevk verdi.. Oley bee.. Sorma bu hafta ben de taktım kafaya.. O kafasını aşağıya indirmiş oku yerinden çıkartır sonra ters çevirir tekrar yerine mıhlarım! dedim. İşte bu kadar. buyrunnnnnnnnn Yani... möööden sütaş.. oradan candan erçetin.. oradan ben.. Klasik mantık önermesini kullanırsak
möööö : Püsküüt :roflol: :roflol:
Ben hayatımda daha hiç bireyselde dereceye giremedim Leylacım.. Hiç öyle çok kilo kaybetmedim ki.. Hep gıdım gıdım.. Sanırım başlarda kilo ile gidiyordu da sonra hep gram usulüne döndük.. :roflol:
Mönün yine güzel Leylacım.. Diyet mönüsü gibi değil de direkt sağlıklı beslenme mönüsü gibi.. Eriğin kalorisini öğrendiğimde çok şaşırmıştım.. Ondan önce koca bir eriği yerdim bi'oturuşta.. Şimdi seninki misal tane hesabı hatta mümkünse hiç yememeye çalışıyorum..
Biber dolmasını bileğimin hakkıyla kazandım valla yerim sırnaşık şey Bugün de tıpkı dün gibi beslenecem bu yüzden..sırnaşık şey Şöyle ki eşimle tavla oynadık ve kaybetti.. Dolma içini o yaptı ve biberleri de o ayıkladı.. Ben de şef edasıyla baharatlarını ekleyip dolmalaı doldurdum ve afiyetle pişirdim.. ayyy ne zevkli bir dolma yahu :roflol:

zeynepbeyzacım mönün güzel.. Burada bir takımız.. Sen de sadece kendi yediklerini yazmakla kalmayıp, bizim mönülere de bakıp fikir yürütürsen karşılıklı motivasyonu sağlayabiliriz diye düşünüyorum.. Biraz fikir alışverişi lütfen..
Sütü merak ediyorum.. Uyumanı kolaylaştırdığı için mi yatarken içiyorsun?

pembecikk.. katılımın yok denecek kadar az arkadaşım.. Özel bir durumun mu var bilemiyorum.. Daha çok katılımcı olman gerekiyor.. Ben daha hiç (son bir haftayı kastederek) bütün bir gün boyunca ne yediğini anlatan bir mesaja rastlayamadım.. Takım olmanın mantığı budur canım. Eğer tempon böyle paylaşıma uygun değilse de karar senindir. Misal karar aldık.. Sen de onayladın yanlış hatırlamıyorsam.. Koçluk yapacak arkadaşlarımızdan biri de sensin.. özellikle de bununla ilgili "çok daha fazla" katkıda bulunman gerekiyor.. Belki de sıkışık bir dönemdesin bunu da bilemiyorum. Hatırlatma yapmak adına yazıyorum.

Takımcım... katılımlar konusunda sizin fikirleriniz nelerdir? Merak ediyorum.. Bana katılıyor musunuz? Ya da farklı bir bakış açınız var mı öğrenmek isterim mümkünse..

günaydın opuyorumnanaktan
2. liginizi kutlarım güzel hatunlar .......alkisalkisalkis
Teşekkür ederiz.. Siz takım olarak hep beraber tatile çıkın da rahat edelim ayol.. naniknanik
Az önce haftanın karnelerini hazırladım.. Yukarıya doğru listeye bir baktım ki habire 6. takım şekerim.. Nedir bu böyle yahu! Yoksa KK yı Montiamca satın aldı da ondan torpil mi geçiliyor? :roflol: opuyorumnanaktan

kızımı babası sınav stresinden çıkarmak için yemeğe götürdü... tabii benimde çenem boş durmadıcokacimcoook
bu yememle akşama filan birşey yemem. sadece meyve yerim artık.:kedi::kedi:
durumu toparlamam lazım yanii.......:eek:
Ahhh ahhh
Dün çizelge, bugün öğle yemeği.. sanırım döner iskender pide cinsi bi'şeydir.. eyvahedigeldismile Akşam meyve yiyerek kurtulamazsın Dorişko.. Yarın da cezalı olman lazım..
Bak bana.. Dün kendime küçük bir paket çikoletta ısmarlayacaktım.. 500 gr yerine 300 gr verdim diye yemedim.. Oysa sen? Kilo aldın anacım kilosempatiksalakcinni
Ohooo böyle olmaz ki.. sositososito

iç ses: Çok eli sopalı gördüm kendimi.. :roflol: :roflol:

püsküütüm benim koçum yok:sinifsinif: ben kendime bir koç istoyorum.
evde birtane var ama işe yaramıyor:roflol::roflol:
şaka bi yana bu gün benim koçum belli olsaydı emin ol beni boğardıkaydirigubbakcemile3

kızlar az önce profilime resim yükledim.. daha doğrusu yüklettim:kedi:a.s
buyurun size çay ikram edeyim.........:içelim:
eski 63 halimde vardı ama bulamadım .

selam kızlarrr evet biliyorum dün giremedim püsküütcüm beni uyarmışsın biliyorum hatta koçluk yapmam gerekiyormuş:)ama dün çok yoğun bir şekilde çalıştıgım için sadece kilo bildiriminde bulundum bugunde tam 4 saat temizlikten sonra yeni girebildim dün kü menümü yazıyorum kızlar:) sabah 4 5 galeta yiyebildim vakit yoktu öğle kahvaltı yaptım peynir zeytin 2 dilim lıght ekmek dmates akşamda ızgara köfte yanında biraz patates yedim peki ben kime koçluk yapacagım ben anlayamdımda nasıl yapacagız

Ahhh ahhh
Dün çizelge, bugün öğle yemeği.. sanırım döner iskender pide cinsi bi'şeydir.. eyvahedigeldismile Akşam meyve yiyerek kurtulamazsın Dorişko.. Yarın da cezalı olman lazım..
Bak bana.. Dün kendime küçük bir paket çikoletta ısmarlayacaktım.. 500 gr yerine 300 gr verdim diye yemedim.. Oysa sen? Kilo aldın anacım kilosempatiksalakcinni
Ohooo böyle olmaz ki.. sositososito

iç ses: Çok eli sopalı gördüm kendimi.. :roflol: :roflol:

hımm çok haklısın püsküütüm. ne yapayım ceza olarak ataytımmı kendimi balkondan çabuk söle atacam bak:roflol:
ben şimdi kendime ceza ne vereyim. değişik fikri olan varsa sölesin.
şu mideyle akşama meyvede yemem.
akşamki düğünde çokça göbekmi atsam kikaydirigubbakcemile2
ama ben oynamayı bilmemkiiiiyerimseniben
yada kalkıp 300 mekikmi çeksemmm bak bunu yapabilirim...
hadi yanındada 100 sanal ip atlama yapayım. 10 dakikada step yapayım sizce uygunmudurrrCADIARZU

selam kızlarrr evet biliyorum dün giremedim püsküütcüm beni uyarmışsın biliyorum hatta koçluk yapmam gerekiyormuş:)ama dün çok yoğun bir şekilde çalıştıgım için sadece kilo bildiriminde bulundum bugunde tam 4 saat temizlikten sonra yeni girebildim dün kü menümü yazıyorum kızlar:) sabah 4 5 galeta yiyebildim vakit yoktu öğle kahvaltı yaptım peynir zeytin 2 dilim lıght ekmek dmates akşamda ızgara köfte yanında biraz patates yedim peki ben kime koçluk yapacagım ben anlayamdımda nasıl yapacagız

Canım geçmiş mesajlara bakarsan Cuma günü yazdım listeyi..

X