Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Menüm genelde aynı oluyor zaten ikracım:)inşallah hepimiz kurtulacagız şu hain kilolardan onları tatile gönderelim hiç geri gelmemek üzere hehe

günaydııınnn a.s.
Ceydacım Pembecim süpersiniz valla,hırsınız azminiz hiç bitmesin olurmuuuu?kilolar ya gidecek ya gidecek =)
ben daha kahvaltı yapmadııımmm...halen pc ile uğraşıyorum :S Win 7 ye alışmışım şimdi xp tuhaf geldi ama mecbur napiiimmm

yaaaaa
ancak böyle oldu
tıklamanız laızm kızlar
buraya yapıştırdıgım zman resimler cok büyük çıkıyor bütün adresleri denedim
hadi bakın bakem bende gecmişe bakiim iki sayfa yazmışsınız yav

Son düzenleme:
öööööööööf kızlar durun becercem :) maaşlallah gecmişi kabartmışsınız efferin size

Oooooooooo kızlar bakıyorum da ben gelmeden canlanmış burası cıvıl cıvılsınız ya ne güzell.. hihoyyyt

Dora'cım merhaba sen de hoşgeldin.. a.s.

sabah kalkar kalkmaz 1 bardak ılık limonlu suyu mideye indirdim.. henüz kahvaltı yapasım yok ama çok da geçirmeden yapayım diyorum..

sonra da fitness zamanıı delikafadulden

pembecikk spersin tatlım valla bravo sana ben henüz tartılmadım açıkçası hemen tartıya çıkmayı da düşünmüyorum ama senin adına çookk sevindim :1hug:

ebrucum hızlı resme kaydettikten sonra forumlar 3 dekini buraya kopyala

deneme
yav karşı kııdaki adamlar bile görünüyor ikracım :))))))))))))))
kollarımdaki tüyler bile
ben sevmedim :))))))))))))))))

Ceydacımm teşekkürler cnm inşallah sende verirsin şu kiloları inşallah hepimiz vereceğiz:)bu arada kilo vermeyi hızlandırıcı neler yapabiliriz?

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hiç olmamışkiiiiiiiiii
ben adrese tıklayıp bakarsınız diyodum
başka şeyler cıkıyor
deli olcam haaaa
ikra başka hangi adresten yapabilirim

Ceydacımm teşekkürler cnm inşallah sende verirsin şu kiloları inşallah hepimiz vereceğiz:)bu arada kilo vermeyi hızlandırıcı neler yapabiliriz?

valla tatlım dün ebrucum bitkisel çayların metobolizmayı hızlandırdığından bahsetmişti.. -ki gerçekten de haklı

mesela yeşil çay içebilirsin.. ben evde olan çayımı içiyorum şuan o bitsin yeşil çay da alıcam benim evdeki çayın içinde mate-biberiye-yeşil çay-funda otu-kekik var.

buraya resim koymaya calışıyorum bana bakın görün diye :) ceydacık
artı metabolizma hızlandırıcı cayımız da var elma karabiber tane karanfil tarcın anlatıırm sonra :)

Ceydacım sağol cnm yeşil çay var bende ama paketliler varya onlardan Ebrucum teneke kutudan bahsetmişti acaba ondanmı alsam

buraya resim koymaya calışıyorum bana bakın görün diye :) ceydacık
artı metabolizma hızlandırıcı cayımız da var elma karabiber tane karanfil tarcın anlatıırm sonra :)

tatlım resim koymayı imageshack.us sitesine girip ordan da yapabilirsin.

bu arda çay tarifini yazarsın tatlım bi ara

Ceydacım sağol cnm yeşil çay var bende ama paketliler varya onlardan Ebrucum teneke kutudan bahsetmişti acaba ondanmı alsam

pembecikk tatlım..ebrucum poşette olanın tadına alışamadığım için teneke kutuludan aldım demişti sende de aynı sorun varsa olabilir tabii..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…