Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

babası koydu canım çok istiyodu ikra olmasını ve oldu bende seviyorum anlamı çok güzel ikra ; oku, anla, yaşa ve arkasından git demek

hımmmmm
anlamları güzle canm
ben ilk duydugumda degişik gelmişti de teyzemin kzına koydurmamıştım ismi eyvahedigeldismile kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
inşallah adı gibi okur hedefine ulaşır her konuda canm
allah adıyla analı babalı saglıklı günler nasip etsinnnnnnnn

ben de bunu ilk defa duydum. havucu hep sebze sanırdım :1ninca:
domates için biliyorum ben de onu

bismillahirrahmanirrahim
:)
bak bende yni bişi duydum domates meyve olurmu ay sebze sebze :))))))))))))))))))))
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
enteresan aslında işte :)

aminnnn canım cümlemizinkini

bunu bende bilmiyorum işte ama o topikde yasakdı onu biliyorum sanırım çiğ tüketilmesinde sorun yokta pişince bişeyler oluyomuş havuca :roflol: ayyy ne güzel anlattım :roflol:

asla pişirmem havucu zaten canm cım çiğ tüketiyoruz biz meyve niyetine yerimseniben
yemeklerin içinde havuç yemez bizimkileryerimseniben

ebrucum listeyi kontrol ettim. hesaplamalar doğru. yalnız jujunun 74ünde virgül var ve fark sayı iki basamaklı yazılmış

havucu yemeğin içinde bende sevmem ama yine de yerim. tatlımsı oluyor biraz. meyve olma ihtimali fazla yani kaydirigubbakcemile3

ikracım ilk duyduğumda bana da değişik gelmişti ama şimdi çok hoş geliyor opuyorumnanaktan

dün gece girmedim nete evelsi gün girincede bidirdim herneyse kızımdan fırsatım olmuor hem annemin evinin işi hem benim ev hem işe gitmek ve oğlan çocuğundan yaramaz kızım giremiyorum girince geçmişi okuyorum. ama kızım yazmama fırsat vermiyor

listeden çıkar beni

**** 2.TAKIM 151 .ETAP ****
dora( 71.0 /70.5 / 0.5 / 0.70 % )
samanyolu( 63.9 / 63.9 / 0.0 / 0.00 % )
moda makyaj ( 67.0 /67.5 / -0.5 /- 0.75 % )
EBRULUM ( 81.5 / 81.0 / 0.5 / 0.61 % )
asi_bulut( 61.1 / 61.6 / -0.5 / -0.82 % )
LeyL35 ( 72.9 /72.5 / 0.4 / 0.55 % )
*JUJU*( 74.2 / 74.0 / 0.2 / 0,27 %)
ikraaa( 84.5 /82.5 / 2.0 / 2.37 % )
zümrütüanka ( 78.0 /77.0 / 1.0 / 1.28 % )
TonTonTonDardanelTon( 68.5 /69.7 / -1.2/ -1.75 % )
tebessüm 77 ( 89.7 / 89.4 / 0.3 / 0.33 % )
2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 812.3

jujumun kendisi yaopmıştı güzelim hiç dikkat etmemiştim ebdne baktım da doğrumu hesaplama diye fazlalıkları görmemişim :)

90 kilo topiğine yazıyorsun ya tebessüm onun için dedi ebru :1ninca:

ben snaa bunları alın diye degil daha cok motive olasın diye söyledim ama sen farkında degilsen üzgünüm yapabilecegim bişi yok tebessüm
seni kırmak incitmek asla istemem
geldiğinde ki nasıl girip yazıyorsan farklı topiklere burayada daha cok yazabilrsin diye söyledim
umarım cevap verirsin
hepimziin zman zman yogunlukları sıkıntıları oluyor burayıda ihmal ettiğimiz oluyor özelliklede benim
tekrar söylüyorum kırılasın beni takımdan cıkarın demen için söylemedim
ne kadar cok ayrı kalınırsa o kadar motive eksikliği oluyor bilesin

artık insanlara kendimi anlatmaktan yoruldum ben ya
valla harbi yoruldum
alınan alınsın
madem bu takım toplanacak eger birileri alınacaksa alınsın kimse kusura bakmasın
başta dedik paylaşımınız bol olcak diye mazeret bildirisiniz tamam deriz ama mazeretsiz olmaz bu iş zaten klusura bakmayın arkadaşlar gerildim
dedim ya ben kendimi anlatamıyorum kanımca
nedne benim söyleidklerim faklı algılanıyor
ayrıca ton ton ton içinde gecerli bu söyleidklerim bir mesaj yazmış haftaya cumaya bekleriz artık kendisinide
yok ortada olmaz böyle mesajında ne demek istediğni bile anlayamadım

ebrucum sen niye geriliyosun ki
kimsenin kötülüyü için bişey demiyoruz burda
daha çok motive etmek için çabamız

tebessüm seninde alınmana hiç gerek yok
ebru daha çok motive ol diye soylüyo
hepimiz birbirmizi neler diyoruz motive olalım diye
ama sen az paylaşım yaptığın için dahil olamıyosun
sohbetlerimize yazıyosun gidiyosun önceki sayfalarda
sorulan sorulara bile cevap vermyosun

bende gecmişi okuyun derken bunu kastediyorum ama
ton ton içinde kaç defa bişiler yazdık çizdik dönüp bakmadı bile cevap vermedi vermediğine göre gecmiş okunmuyor
artı ben bir gece önce demişim bir gece önce dmeek benim lügatımda bu gece degil ondan öncekki gece dmeek tebesüüm ne zman girişl çıkış yaptıgını takip ediyorum
neyse işte böyle
12 ye kadar beklerim tebessüm cevap verdin verdin vermedin listeeden cıkarsın
akrep gelirse bu saatten snra oda listeye alınma şansı tamamen kaybolmuştur

artı
zümrüt topla kendini bak sende sınırdasın ona göre
bu takım toplanacakkkkkkkkk

eburucum sen kendini anlatsan da gelip okunacağını pek sanmıyorum. çok önemseme bence. bu bir yarışma evet ama kazanana maddi bir ödül yok sonuçta. ben bu hafta kilo veremedim. sana ne zararı var. versem ne faydası var. sırf listenin kabarık olması veya listede olanların kilo verip de bizi 1. 2. yada 3. yapmaları bana birşey kazandırmaz. herkes kendisi için burada.
kendi fikrimi söylüyorum. listeyi temzileyelim. gelmek isteyen gelsin kapımız açık. paylaşmak isteyen paylaşsın. kendini motive etsin. ama bizi motive edecek başka arkadaşların yolunu tıkamasın...

zümrütle bir bağın var ama ben onun buraya pek fazla vakit ayıramadığını ve ayırmayacağını düşünüyorum. gelsin zaman zaman bir arada olalım ama listede olmamalı. zaten diyet yapmadığını da söyledi.

tontoncuk da listede olmamalı. sohbeti hoş bir kız. gelsin burada konuşalım onunla da.

ve tebessüm. mademki vakti yok. o da gelsin paylaşımını yapsın zaman zaman.

ama listeye 3 yeni kişi için yer açılsın...

günaydın kızlar. kolay gelsin geçmişi okudum... ebruyada hak veriyorum........... kahvaltımı yapayım hemen burdayımmmm
ikracığımmm seni kocaman öpüyorum canım. azmin elinden kuryuluş yokmuşş bunu bize bidaha ispatladınnnn:1hug::teytey:

asicim zümrüt gerekli açıklamaları yaptı
bu hafta bekleyecegim eger haftayada aynı ise artık yapaack bir şey yok canm
evet senin sözün belli ton için
tmam tebesüsümde cıktı o zman
ton için başka birşey söylemek isteyen varsa anında ortaya cıksın

:1hug::1hug: a.s. saol canım sonraki kilolarımızı hep beraber veririz inşallah

**** 2.TAKIM 151 .ETAP ****
dora( 71.0 /70.5 / 0.5 / 0.70 % )
samanyolu( 63.9 / 63.9 / 0.0 / 0.00 % )
moda makyaj ( 67.0 /67.5 / -0.5 /- 0.75 % )
EBRULUM ( 81.5 / 81.0 / 0.5 / 0.61 % )
asi_bulut( 61.1 / 61.6 / -0.5 / -0.82 % )
LeyL35 ( 72.9 /72.5 / 0.4 / 0.55 % )
*JUJU*( 74.2 / 74.0 / 0.2 / 0,27 %)
ikraaa( 84.5 /82.5 / 2.0 / 2.37 % )
zümrütüanka ( 78.0 /77.0 / 1.0 / 1.28 % )
TonTonTonDardanelTon( 68.5 /69.7 / -1.2/ -1.75 % )
tebessüm 77 takımdan ayrıldı
2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 812.3

ebrucum silmen gerekenleri sil canım yeni arkadaşları davet edelim
yeni yeni paylaşımlar olsun takım toparlandı gibi zaten
kurallara uymayanların durmasını bi anlamı yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…