Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ton tonnuda bu hafta bekliyelim net cevap versin bize
ona göre sen karar verirsin

ton ton ve zümrüt için bu hafta beklemeye alındı o zman takımda iki kişilik yer var
müracaatlara bie bakayım uygun olanları cagırayım ikracım
ben kalkıyourmşimdilik birazdan burdayım

ebrucum silmen gerekenleri sil canım yeni arkadaşları davet edelim
yeni yeni paylaşımlar olsun takım toparlandı gibi zaten
kurallara uymayanların durmasını bi anlamı yok

bende asi ebru ve ikraya katılıyorum. neyse gereği yapılmasından yanayım. eğer arkadaşlarımız misafir olacaklarsa başımızla birlikte hiç olmazsa niye gelmiyolra nerdekiler demeyiz. listede olana odaklanırız..... kızmayın kırılmayın kızlar.
burda motivasyon eksik olunca insanın gün geliyor diyet yapası bile gelmiyor.
meselaaaaklinialirimsmile
günlerden cuma ve nasıl olsa tartıldımda deyip
oğlumla birlikte sup yiyecektim kahvaltıda ama buranın canlandığını görünce ne yaptımmm
supu buzdolabına geri sürdüm. oğlum kendinin kini yedi tabiiiiiiiiiiiiidelikafadulden
iyiki kahvaltıdan önce bakmışım yaniiii:sm_cool:
dün yaptığım kepekli tam buğday unlu 1 tane küçük kopit ve peynir salatalaık domatestle bir parçada peynirle kahvaltı yaptımmm:sm_cool:

motivasyon çok önemli. kimse kimse için kilo vermiyor ama kilo verene özenip bende vereyim diyesin geliyor.
paylaşım şarttttttkaydirigubbakcemile5

ay canım bişiler istedi
:KK43:((((((((((
tama tamam yemeyecegim başkaısna kzııpta kendi,mi mutfaga atmayacagım ben e iyyisi bir portakal yiyeyim :)

doracım aferin sana sakın ymee nolur artık kilo dmeekten gına geldi bana
bende şimdi kalkıp portakal yiyecegim bundan sonra daha cok dikkat edecegim ve verecegim dedim ya akşam bedenimden ben sıkıldım :KK43:
artık böyle olmayacak
asi ile modayı okuyunca ben hala kendimden utanıyorummmmmmmmm

havucu bizim evdede yiyen olmaz sadece salatlarda. heleki pişmiş havucu hiç yiyemem yani haşlanıp yoğurtluyolarya. bana şekere yoğurt dökmüş gibi geliyor...
ebrucuğum bu hafta benim eşimde şehir dışına çıkacak.....
salı günü daha doğrusu.
eşim daha henüz gelmeden kızım cuma günü okul ile çanakkale gezisine katılacak. bende bu şekil çok sıkılırım. inşallah sıkıntıdan yemeye vermem kendimi. dün akşam 7 de bir kitaba yani hikayeye başladım. kızım ertesi gün akşama kadar bitir anne sana dile benden ne dilersen dedi. bende eti brovni diledimmmcokacimcoookdelikafadulden

tabi ben ne yaptım saat 10 a gelmemiştiki hikayeyi bitirdimmkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
kız şaştı kaldı..........:1shok:
anne sen ne yaptın yaa ben o kitabı 1 haftada okumuştum diye.
ben başladığım işi çabuk yaparım diyet dışında yaniii:roflol::roflol:
kitap 150 sayfalıktı bu arada. çok değil tabi ama ben eskiden daha çabuk okurdum.
bu hafta kendimi kitap okuma haftası vereceğim. bugünde başka kitaba başlıyacağım. hazır evde kimsede olmayınca canımın sıkıntısını yiyecek yerine kitapla bari alayım dedimmmm:1rolleyes::sm_cool:

tama m o zman ben ikinci elmamı ve kalan işlerimi yapmaya gidiyorum
derse de gitcem bugün feci yogun bir gün ama ben burda yım
görüldüğü üzre
cuma günki telaşımı anlatabilmem mümkün degil şimdi cocuklar gelcek onlara yemek hazırlayacagım akşama yemek hazırlayıp koyacagım ortalık toplanacak hazırlnılacak dolmuşa binilecek yetemiyroum

çok iyi ediyorsun doracım
kitap okurken burayıda unutma ama :)
bende cok seviyorum kitap okumayı yatagıma yattıgımda mutlaka okumaya calışıyorum ancak o zman vakit bulabilyiorum :)
aaaaa tesadüfe bak benim eşimde salı günü gidiyo ama benim ki14 gün yok :KK43:
14 günde ben versme şöyle gözle görünür bir kilo benimki çok şaşırsa ne güzel olur dimi
:))))))))))))

bende asi ebru ve ikraya katılıyorum. neyse gereği yapılmasından yanayım. eğer arkadaşlarımız misafir olacaklarsa başımızla birlikte hiç olmazsa niye gelmiyolra nerdekiler demeyiz. listede olana odaklanırız..... kızmayın kırılmayın kızlar.
burda motivasyon eksik olunca insanın gün geliyor diyet yapası bile gelmiyor.
meselaaaaklinialirimsmile
günlerden cuma ve nasıl olsa tartıldımda deyip
oğlumla birlikte sup yiyecektim kahvaltıda ama buranın canlandığını görünce ne yaptımmm
supu buzdolabına geri sürdüm. oğlum kendinin kini yedi tabiiiiiiiiiiiiidelikafadulden
iyiki kahvaltıdan önce bakmışım yaniiii:sm_cool:
dün yaptığım kepekli tam buğday unlu 1 tane küçük kopit ve peynir salatalaık domatestle bir parçada peynirle kahvaltı yaptımmm:sm_cool:

motivasyon çok önemli. kimse kimse için kilo vermiyor ama kilo verene özenip bende vereyim diyesin geliyor.
paylaşım şarttttttkaydirigubbakcemile5

doracım menüler çok güzel aklinialirimsmile senden heveslendim bende tam buğday unu alıp hafta sonu serbest günümde krep yapıp yiyeceğim en azından hamurlu bişey isteğimi bu şekilde köreltebilirim krepide çokkk severimm

bu hafta 500 gr. da vermişsin zaten haftaya daha iyisi olacağını düşünüyorum opuyorumnanaktan

kızlar ben normalde eskilerde cok yii bilir
yürüyüş yapmayı cok severim bayılrıım
amma velakin şehrin baya bir dış tarafına taşındım ve hava sıcaklıgı şehrin içi ile çok farklı cok ciddyim ya o rüzgar başıma degdikçe başagrısından kurtulamıyorum o yüzden de korkuyorum yürüyüş yapmaya evde leslie ile devam edeyim inşallahhhhhhhhh

bende cok seviyorum kitap okumayı yatagıma yattıgımda mutlaka okumaya calışıyorum ancak o zman vakit bulabilyiorum :)
14 günde ben versme şöyle gözle görünür bir kilo benimki çok şaşırsa ne güzel olur dimi

sabah tam ben sana bunu diyecektim son anda sıkılırsın belki o diyetten diye vazgeçtim
gel sen benim yaptığım diyeti yap 14 günde kesin en az 4 kilo verirsin tabi bu dahada çoğalabilir ben kaçamak yaparak 4 günde 2 kilo verdim eşinde geldiğinde gözlerine inanamaz

arkadaşlar gülmeyin ama bişey sorucam bu konu hakkında hiç bi bilgim olmadığı için leslie dediğiniz şeyi evde yürüyüş bandıyla yapıyosunuz dimi bilmiyorumkismile

ne telim biter ne gelenim gidenim( tel çalıyor bir yandan onun için dedim :) )

tamam ikracım
yalnız şimdi arkadaş baar tele bakmadım ya :)
kahve faklan yasakmı acil cevap

ikracım canm yok
yürüyüş bandıyla yapmıyorsun oldugun yerde bazı hareketler yapıyosun karşındaki video ile birlikte canm ama epey kalori harcattırıyor
leslie yi ben indirdm ama tam anlamıyla yapamaıdm ki
bu arada arkadaşlar cagrııyorrrrrrrrrrrrrrrr
ısrarlaaaaaaaa :KK43:

türk kahvesini az şekerli severim ama tamamen şekersi z içemme ıyyyyy :)
tamam kahveyi ya şakersiz içcem yada içmeecegim o zman :)
gittim ben oyacaklar beni

ayy bak senin için çok iyi işte daha ne istiyorsun. bir azmin olur hedef koyarsın.
ben çıkıyorum kı8zlar. elti çok olunca birine oturm ayarladık şimdikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ötümmmmmmmmmmmmm hepiciniziiiiiŞenizŞeniz

X