Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

kızlar inşallah dediğiniz gibi olur. iki haftadır kilo veremiyorum. inanın ki kaçamak yok denecek kadar az. sadece geçen akşam makarna yedim işte ketçaplı mayonezli ohaoldumsmile
dün akşam geç yedim ya umarım ondandır. çorba + yarım tabak kurufasulye + bir kase yoğurt yedim. bunlar mı kilo yaptı yaa offf puding vardı onu bile yemedim. keşke yeseydim diyeceğim nerdeyse

asicim metobolizmanda yavaşlamış olabilir bank bende 4 kilo verdim 2 hafta kilo veremedim arada oluyo oyle durgunluklar sen kekik çayı iç ebrulum ve doracım gibi form çayları iç yeşil çay iç belki bunlar metobolizmayı hızlandırır

ikracım bu arada tebrik ederim seni. çok iyi verdin. geri alma da fazlası olmayıversin. ben de yapmak istiyorum bu diyetten. ama sizin söyledikleriniz gözümü korkuttu biraz :1ninca:

ebrucum diyet yapmıyorum diye takımdan ayrılmak isteyen sennnnnnn kilo vermişsin tebrik ederim canım :lepi:

modacım sen de bir albüm oluşturup resim koysana canım merak ediyorum senii aklinialirimsmile

hayatım bozma moralini bak görceksin haftaya hepsi birden bitcek inşallah canm cım oky
yediklerinde bişi yok valla
eyvahedigeldismile
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

bugun yumurta ve lıght yoğurt süt günü ben yumurtanın beyazını hiç sevmem ama mecburen yiyeceğim
şimdi yeşil çay içiyorum yumurtalar kaynıyo yeşil çaydan sonra 2 tane haşlanmış yumurta 1 kaşıkda lıght yoğurt yiyeceğim :sinifsinif:

ebrucuma katılıyorum asicim yediklerin gayet normal şeyler haftaya daha fala kilo vermiş olucaksın kaydirigubbakcemile5

gıdım gıdım güzelim ya
ben yemesem çok iyi vercemnde şu boğazımı tutamıyorum ki lmaz: alsanaalsanasmile alsanaalsanasmile
ayrıca
neen şu karabiberli tarcınlı metabolizma hızlanrıcıyı yapmıyorsunuz siz ya diyetisyenler veiyor bu tarfii arkadaşlar bakın bir hafta için faydasını göreceksiniz
yeşil çay hem zayıflamaya yardım cı hemde vücudu sıkılaştırıyor benimde bitti :S
alayım kendime en kısa zmandaopuyorumnanaktan

ikracım haftaya kociş yok egitime gidiyo :S
ben bu diyeti yapabilirim aslında
yada sıkıntıdan kendimi atarım mutfaga :)))))))))))))))))))))
şimdi sne halanmış yumurta deyince vazmı geciyorum ne
beni benden alıyor haşlanmış yumurta bişeylerimi yükseltiyor ama ne ??????? agzımın tadı kaçıyor kendimi kötü hiissediyorum yediğim zman hiiiiiiiiiiii

saol canım opuyorumnanaktan evet biraz zor bi diyet ama kısıtlamalı olduğu için ama alışırsan arada küçük kaçamaklarla gidiyo he 5 değilde 2 yada 3 kilo verirsin ama boylesi daha iyi gibi

canım haşlanmış yumurta yemezsen lıght yoğurt ve süt içebilirsin bıkana kadar altarnatif var yani

geçen hafta kilom 89.7
bugün 89.4
ama çok şişim bir kaç gün sonra şişler inince farklı olur

ben haftada iki kilo versem dhaa ne isterim yav :)))))
tamam bugün meyve günü ilan ettim kendime detoks gibi bişi olur hem :)
ya meyve sınırsızmı yemememiz gereken meyveler varmı
benim ekşi ile aram hiç yoktur meyve ilede anında midem bozulur bu duurma :)
yenidünyalar dolapta ama ben tadına bile bakmadım hiç özlememişim :S
çilek yenidünya havuç portakal elma var evde şu an uygunmu bunlar ikracık

bitki çayları içiyorum kızlar
beşi bir yerde çayıma başladım yine. için de kekik, nane, mate, yeşil çay ve biberiye var. günde en az 3 kere falan içiyorum. aralarda sallama poşet bitki çayı içiyorum o da günde üçü buluyor. bazen akşamları karabiber+karanfil bir süre kaynatıp içinde ya beşi bir yerde yada adaçayı papatya demleyerek içiyorum :1shok: akannehir
daha ne yapayım ya.
spor dediğinizi duyar gibiyim kaydirigubbakcemile
ona da başlıyorum en kısa zamanda olumunekankayizsmile

tebesssüm kilo bildirimine vaktin de geldiğin için önce teşekkür ediyorum
sonrasında ise
katılımının az oldugunu düşünüyorum biraz daha fazla vakit ayrırsan hem snein için hemde bizim için daha faydalı olacagı kanaatindeyim
oky mi

tamam haftaya denmeyee calışacgım inşallah ikracım
ikra adı ?????
biliyorum anlamını da kim koydu merak ettim birden

tamam haftaya denmeyee calışacgım inşallah ikracım
ikra adı ?????
biliyorum anlamını da kim koydu merak ettim birden

babası koydu canım çok istiyodu ikra olmasını ve oldu bende seviyorum anlamı çok güzel ikra ; oku, anla, yaşa ve arkasından git demek

**** 2.TAKIM 151 .ETAP ****
dora( 71.0 /70.5 / 0.5 / 0.70 % )
samanyolu( 63.9 / 63.9 / 0.0 / 0.00 % )
moda makyaj ( 67.0 /67.5 / -0.5 /- 0.75 % )
EBRULUM ( 81.5 / 81.0 / 0.5 / 0.61 % )
asi_bulut( 61.1 / 61.6 / -0.5 / -0.82 % )
LeyL35 ( 72.9 /72.5 / 0.4 / 0.55 % )
*JUJU*( 74.2 / 74,00 / 0,20 / 0,27 %)
ikraaa( 84.5 /82.5 / 2.0 / 2.37 % )
zümrütüanka ( 78.0 /77.0 / 1.0 / 1.28 % )
TonTonTonDardanelTon( 68.5 /69.7 / -1.2/ -1.75 % )
tebessüm 77 ( 89.7 / 89.4 / 0.3 / 0.33 % )
2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 812.3

asicim şöyle bir kontrol edersen sevinirim bende bakiim bir canm
heyo erkenden bitiyo işim abo daha yemek yapcam hadi hadi :)akannehir

allah allah hvuç aslında en masum meyvelerden ( meyvemi sebzemi bir türlü karar verilebilmiş degil ama ) :))))))))) neden yokki

bunu bende bilmiyorum işte ama o topikde yasakdı onu biliyorum sanırım çiğ tüketilmesinde sorun yokta pişince bişeyler oluyomuş havuca :roflol: ayyy ne güzel anlattım :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…