Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ebrucum ben cok inaniyorum,bu kilolari veriyoruz.
hatta hergece uyamadan ince incecik oldugumun hayalini kuruyorum:)

sevgili arkideşlerimb:)
kimler günlük sporunu yaptı?
?
samanyolu?
bu arada samanyolu,asi ve ikrayı tebrik ederim:)
Sağol canım önemli olan kilo vermeyi sürdürebilmek,ben bir verip 2 alanlardanım..:roflol:Hergün düzenli olarak 45 dk yürüyorum...Tek yaptığım spor bu...
günaydın kızlar 2 gündür kk ya giremedim.......:kızgın:
Neyse benim gibi kk ya giremeyen varmış,bende giremedim,heryer açılıyor bir tek buraya giremiyordum....Doracım toparlan artık zaten verecek çok kilon kalmadı,bak Ebru gene coşmuş....kaydirigubbakcemile
LEYLACIMDilerim oğlun için en doğru karar verilir canım çok geçmiş olsun...opuyorumnanaktan

TOPARLANDIM samanyolum.
ben hafta içi iyiymde hafta sonu olunca feleğim şaşıyor maleseff
zümrütcüüğümüm bizde giremedikki tatlım seni özlediğimizi yazalım:sinifsinif:
bu gün pazartesiydi ve malüm temizlik günüydü. sabah 8 de bir başladım akşam 4 te bitti saylırakannehirkafamçokkarıştı
öğlene ıspanaklı omlet bir parçada ekmek yedim. ara öğündede oğlum dışarı çıkmak isdedi. patetest haşladım 1 .5 tane yedim ama küçüktü parçalar.
su hiç içmedim mutfağa gireyimde yarım litre su içeyim:içelim:
akşama yayla çorbası içeceğim. salatayla birlikte.
şimdi biraz uzanayım yorgunlukktan harfleri bile eksik çıkarıyorummkafamçokkarıştı

doracım bütün kalorileri temizlikle beraber vermişsindir kaydirigubbakcemile2

bende bugun oğlen bi tabak çorba ama büyük bi tabakdı

arada yeşil çay ve sabah yiyemediğim elmamı yiyeceğim

LEYLACIM çok geçmiş olsun ama çeşit çeşit insan olduğu gibi çeşit çeşit dr var allah yardımcımız olsun kötü insanların eline düşürmesin her şeyin hayırlısı önemli

LEYLACIMDilerim oğlun için en doğru karar verilir canım çok geçmiş olsun...opuyorumnanaktan

çok sağolun kızlar a.s.
bugün gittik doktorla görüşmeye...en son gittiğimiz profösör bizi yönlendirdiği doktor arkadaşıyla telefonda görüşüp bizimle ilgili bilgi vermiş yani doktor bizi bekliyormuş...o kadar güzel ilgilendikiopuyorumnanaktan30 Martta Alpereni muayene edicek,muhtemelen nisanın ilk haftası ameliyat olur dedi....hayırlısı inşallah...

bugün doktordan geldikten sonra annemin evinde temizlik yaptım ve beslenmem çok kötüydü:eek:lmaz:ev poğaçası yedim 2 tane,1 tane metro yedim:kedi:yedim de yedim açıkçasıakannehir

bu arada haftasonu kk ya girilmiyodu galibaCADIARZUben bi türlü beceremedimde...kk ya girsem takıma giremedim,baya kafayı yedim sempatiksalakcinni

leylacığım allah yardımcın olsun canım.
ben tam gazdiyete başladım kızlar. hemde eşimle birlikte gelişmeleri akşama yazacağım. şimdi acil çıkmam gereklisempatiksalakcinni

DÜn yÜzmıŞtım ama sanırım gıtmemıŞ sıtedekı sorun yyzÜnden ....

Leylecım ŞÜkÜr kı ettıĞı yemıne sadık bırısıne rastlamıŞsın sonunda... Doktorluk zor meslek kabul ama hastaların Üzerınden sırf Çıkar uĞruna prım yapmak o yemıne sıĞmaz...
ıŞn amelıyatı da baŞarılı bır Şekılde geÇer oĞluŞ ııleŞır....

günaydın arkadaşlar
leylacım inşallah oğlunun maeliyatı başarılı bi şekilde geçer rabbim yardımcınız olsun
jujucum sen yazmıyodun artık yediklerini

detoksuma başladım bugun itibariyle
sabah 1 dilim ekmek yumurta az peynir domates yedim

2 saat sonra , 1,5-2 lt ayranın içine yağsız olucak, haşlanmış
4 kaşık mercimek 4 kaşık bulgur 4 kaşık nohut
2 adet salatalık rendesi ekleyip her 2 saatte bi birer tas içiyoruz
bugun tarıldım cumadan beri hiç kilo vermemişim 84,6 çıktım bakalım 2 gün sonra
neler olucak

selam kızlar
takımdaki durgunluk tavan yapmış :1ninca:

leylacım umarım sorunsuz bir şekilde atlatırsınız ameliyatı. dualarım sizinle :Saruboceq:

ikraacım bakalım detoks ne sonuç verecek. iyiyse ben de yaparım belki kaydirigubbakcemile5

bana gelince diyeti biraz gevşettim. eskisi gibi değil. zaten bu gün de kilom fazla çıktı :umursamaz:
sütlaç pişirdim. dün sabah 1 kase, bu sabah da yarım kase kahvaltı yerine yedim. o mu etkiledi bilmiyorum. gerçi cumartesi akşam üzeri de yemiştim sıcak sıcak pişince kaydirigubbakcemile hele pazar kahvaltısı tam bir faciaydı. açık büfeye gittik :kedi:
ama yılmadım. toparlanıcam :lepi:

valla ikracım farkettin demek... hiç yazasım yok napim...

akşam zeytinyağlı sebze yemeği yanında makarna bir tane de dable magnum yedim......sempatiksalakcinni biliyorum yanlış yaptım.......

sabah bir dilim ekmek arası 1 tk. bal bzürdüm yedim...

jujucum yazki motive ol canım ya tamam biraz fazla olmuş olabilir ama
mesela sebze yemeği ve magnum yeseydin dengelerdi
bence biz bütün takım olarak detoksa girelim
hepimiz 2şer kilo verdik mi herkes şevke gelir
daha çok azimleniriz

simitli asimmmmmm zayıfladın mı bakimmmm

zayıflıyorum şekerim zayıflıyorum :lepi:
65 ile başladım. cuma günü 61,7 idi. bugün 62 çıktı ama şişkinlik olabilir. akşam zararlı bişey yemedim. balık ve salata yedim ama miktarı fazlaydı biraz kaydirigubbakcemile mart sonuna kadar 61 i sabitlicem yada 60,x aklinialirimsmile kesin kararlıyım :lepi:
sen neler yapıyorsun bakiim. kaç kilo oldunuz bebişle beraber kaydirigubbakcemile3

valla ikracım farkettin demek... hiç yazasım yok napim...

akşam zeytinyağlı sebze yemeği yanında makarna bir tane de dable magnum yedim......sempatiksalakcinni biliyorum yanlış yaptım.......

sabah bir dilim ekmek arası 1 tk. bal bzürdüm yedim...

jujucum akşamları kendine tatlı yasağı koy. gün içinde yesen eritebilirsin ama akşam yenince erimiyor kaydirigubbakcemile ben sütlacı sabah yiyorum bu nedenle. şeker ve karbonhidrat yüklü olarak uyumamalıyız :1ninca:

jujucum yazki motive ol canım ya tamam biraz fazla olmuş olabilir ama
mesela sebze yemeği ve magnum yeseydin dengelerdi
bence biz bütün takım olarak detoksa girelim
hepimiz 2şer kilo verdik mi herkes şevke gelir
daha çok azimleniriz

ben de onu araştırıyorum şimdi ikraacım. uygulayabilirim gibi geliyor. ama kiloyu verenler tekrar aldı mı acep :uhm:

ikracım senin detoksu yapim die düşünmedim değil ama iş yerinde yiyorum ben yemeklerimi nasıl olucak bilemedim ... ne yapıyorsun bir yazsana sen...

normalde yemiyorum oğlana alınca bir tane de kendime aldım....ciddi ciddi detoksa ihtiyacım var tırtımın aşağı ibreleri göstermesine ihtiyacım var

canım evde yapasın yanında getirirsin

asicim evet uygunabilir hem 2 satte bi yiyosun aç kalmıyosun
hemde içinde birsürü şey var

sabah 9 da kahvaltı bi dilim kepek ekme
az peynir 1 yumurta domates salatalık yeşillik istediğin kadar
jujucum bunu evde yer çıkarsın

saat 11 de 1,5-2 lt ayrnın içine 4 yemek kaşığı hepsi nohut yeşil mercimek bulgur haşlayıp 2 adet salatalık rendesiyle karıştırıyosun her 2 satte bir bi tas yiyosun
şeker kahve tuz asitli içecekler yasak
yeşil çay su sınırsız serbest

ikracım ii hoş da iş yerinde odada nası yicem anam ben o dediklerini.... millet geliyor gidiyor muhasebeciyim ben anam....

neysem bir inceleyim bakim olmazsa hafta sonu yaparım bende

ikracım ii hoş da iş yerinde odada nası yicem anam ben o dediklerini.... millet geliyor gidiyor muhasebeciyim ben anam....

neysem bir inceleyim bakim olmazsa hafta sonu yaparım bende

canım haklısın senin için zor olabilir
ama hafta sonu yapabilirsin dediğin gibi

X