Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

tontonum senin ölçü alma fikrine bittim be tatlım. hiç üşenmemişin santi santimine her noktanı ölçmüşün:roflol:

evet hiç kimsenin keyfi yok maalesef
bende bir gün iyi oluyorum iki gün kötü
kızlar benden ne köy olur ne kasaba
saglık problemlerim hat safhada yarın yine dr gitcem
neyse işte böyle yazayım diye girdim kaç defa yazamadım ne yazacagımı bilemedim işin acıgı

ebfucuğum çok geçmiş olsun tatlım. birazda havaların etkisinden olsa gerek. herkezse bir halsizlik ve darmansızlık hakimmbenneyaptımki

tontonum senin ölçü alma fikrine bittim be tatlım. hiç üşenmemişin santi santimine her noktanı ölçmüşün:roflol:

evet tam 40 dakkami aldi olculme sırnaşık şey
ama boyle daha cok sorumluluk duyuorum simdi. ve artik yalnizca kilo vermek hakkinda degil, incelmek hakkinda da dusunuyorum. sen de yap cnm. ben haftada bir kez olculcem pazartesileri :lepi:

günaydın kızlarrrr
benim diyet iyi gidiyor gibi. akşam sadece biraz kuruyemişten fazlaca kaçtı gibi oldu ama üzerine hemen 1 kupa ıhlamur içtim. yarım saatte eğzersiz yaptım.
ben bu diyeti sevdim. hem aç kalmıyacağımm hemde inşallah kilo vereceğim:lepi:

bu arada niye kimse birşeyler yazmıyor.kötükedihüso yoksa hepiniz hedeflerinizimi yakaladınızkötükedihüso:roflol:

evet tam 40 dakkami aldi olculme sırnaşık şey
ama boyle daha cok sorumluluk duyuorum simdi. ve artik yalnizca kilo vermek hakkinda degil, incelmek hakkinda da dusunuyorum. sen de yap cnm. ben haftada bir kez olculcem pazartesileri :lepi:

seninki 40 dakikaysa canım benim bende iki katı olduğuma göre bu 80 dakika demektirkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
ben üşenirim oturupta kefenlik ölçer gibi ( allah korusun )ölçüm yapmaya:roflol::roflol::roflol:

günaydın arkadaşlar
günaydın doracım senin diyetinin güzel gitmesini sevindim
benim detoks hikaye oldu sadece 700 gr vermişim
ama ben hafta 1 veya üstü kilo verebiliyodum zaten
demekki benim bünyem detoksu kabul etmiyo eski sistemimde devam

doraya katılıyorum diyetimiz kötü gitse bile buraya yazalım ki birbirimizi motive edelim kızlar
çok boş kalıyo burası

motivasyonum sıfır..... istemeden kilo alıyorum iice yerlerde sürünüyor motivasyor....

takımlara girerken şevkle girmiştim sorumluluk duygum depreşsin die ama hala 4. takımımdaki ortamı yakalayamadım... giren yok çıkan yok ben dahil buna... içimden gelmiyor nasıl olsa girsem de aynı girmesem de diyorum...

kızacaksınınz belki ama takıma da bir hayrım yok varla yok arası bişiyim şu anda ,...

kopma noktasın dayım yani.....

kızlar peki bu şekilde nasıl olucak
bana ebrulum bol bol paylaşım yapacaksan ve çıkmayacaksan gel demişti
ben oyle bi şevkle geldimki
ama ben geldiğimden beri sürekli bi durgunluk var
öncesini bilemiyorum dağılacak mı bu grup

canım ikra ya valla olan sana oldu.... takımı toparlamakta sana kaldı anlaşılan

ben niyetliyim canım ama kimsecikler yok
sanırım benimde elimden bişey gelmez artık

takımın ciddi bir toparlanmaya ihtiyacı var... oldu oldu olmadı kendime yeni bir takım kurucam benr.....

evet kesinlikle bişiler olmalı
ben bu duurmdayken size yardım etmem mümkün degil maaalesef takımı şevklendirecek bir lider seçmeye başlayın önce derim ben
artık problemli kadın profilinden sıyrılmak istedikçe içine daha cok gömülüyorum özür dilerim elimde olmadan
yarın kilo bildirimlerini yapın ben de listeleri göndereyim
kendinize yeni başkan secin sımsıkı sarılarak diyetlerinize yolunuza devam edin benden bu kadar
saglık sorunlarım var bir de buraya vakit ayıramıyorum kusura bakmayın arkadaşlar
herkese hayırlı günler diliyorum kilo bildirimlerini unutmazsanız sevinirim
ebrulum takımdan ayrıldı :)

ebrulum geçmiş olsun senin takımdan ayrılmanı hiçbirimiz istemeyiz
başka bi lider olur sende bizler gibi girersin
ama ben kimsenin lider olacağınıda düşünmüyorum
tek sende sorun değil genel havada rehavet var

saghol ikra cım
bunun farkındayım asid e yok sabahtan beri dorada
jujumunda iştahı yok leyloşunda
eskiden böyle degildi elbette ama işte biz cogumuz eskiden kilo veripte geri alanlar olunca herhalde sıkıldık mı bilemiyorum havalarda güzelleşiyor herkes yerinde durmak istemiyor herkesinde kendine göre problemleri var belkide
yok ikracım ben takımdan tamamen ayrılıyorum
uygulayamadıktan ve yapamdıktan sonra yer işgal etmenin bir anlamı yok :KK43:
dora asi juju leyloş takım lideri olabilir ha yok biz olmayalım derlerse sen yapabilrsin iştahım kuvvetin yerinde canım
tamamen bırakmış degilim sizi elbette yanınızdayım her daim ama vakit ayırmam laızm kendime
artık yoruldum :KK43:

haklısın ebrum geri kilo alıp gelenler olduğumuzdanmıdır nedir bir türlü adapte olamadım kendim adıma....

az önce de dedim bir devrim olurda takım toparlanırsa amenna ama bende gidiciyim

kızlar çok olumsuz şeyler yazmışsınız :KK43:
valla ben takıma giremesemde sırf burayı düşünerek diyetime sıkısıkı sarılmış vaziyetteyim,bırakıpta kilo almayada hiç niyetli değilim....
1-2 haftadır kk da sorun var sanırım...başka sitelere rahatça girebilirken kk ya giremiyorum...dün mesajı yazdıktan 3-4 saat sonra girmeye çalıştım ama olmadı,sabah desen öyle...bi tek bendemi bu problem yoksa sizlerdede varmı?
bunun dışında ben de olanlar şöyle; aklım oğluma takık,basit bi operasyon olsada benim için öyle olmuyor,şimdiden endişelenmeye başladım...bir de fotoğrafçılık sektörü havaların ısınmasıyla birlikte yoğunlaşır,bu işlerlede uğraşıyorum...
takıma yeni giren yani ilk defa giren arkadaşlar haklı olabilirler motivasyon konusunda ama biz tecrübeliler artık bişeylerin farkındayız,olumlu karşılamalıyız....,
bu hafta motivasyon düşer,öbür hafta tavan yapar...
Ebrucum bırakmana hiç gerek yok diye düşünüyorum,gün boyu burada olmak zorunda değilsin,böyle bişey yok...günde 1-2-3 msj yeter...yetmezmi?diyet işini bi tek buradaki motivasyona bağlarsak işimiz yaş diye düşünüyorum...moda nasıl kilo veriyor?çok mu katılımı var sanki....iş beyinde bitiyor...
takımı bırakmak,takımı dağıtmak,takım değiştirmek gibi düşünceler yerine buraya bağlı olmadan sorumluluk kazanıp bu hafta verdğim kiloyla arkadaşlarıma süpriz yapıcam ya da herkesi şaşırtıcam,en çok kilo veren ben olucam... gibi düşüncelerle hareket etsek?
gözünüz hep yemeklerdemi?size tavsiyem bol bol su için,canınız bişey istedikçe yerine su için...kilo afedersiniz ama büyük tuvaletle atılmıyor,idrarla atılıyor....

Son düzenleme:
bu arada bugün yediklerim:
sabah 1 dilim ekmek,1 dilim peynir,2 çatal yumurta,3 zeytin...
öğlen 4 yemek kaşığı bakla,1 dilim ekmek...
akşama balık ve salata var inşallah...
1,5 lt su içtim...

X