Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Canım gerçekten üzüldüm,ne aksi kadınmış yaalsanaalsanasmileSıkma canını herşerde bir hayır vardır....

QUOTE]

canım sıkmıyorum artık.her işte bir hayır vardır diyorum.

leyl cım cok gecmiş olsun.Allah tarafından çıkmış bu profesor karşınıza,o doktora kalsa ne olurdu,düşünmek bile istemiyorum.nasıl doktormuş anlayamadım....
umarım maddi sıkıntı çekmeden herşey yoluna girer.

güzel haberlerim var sizlere.
dün aynada kendime gördükten sonra bi gaz geldi bana anlatmam.bugün bütün gün arkadaşımla yediklerimizin hesabını birbirimize veriyoruz.erken kalkmamız için uyarıyoruz.fitness içi uyarıyoruz.
çok iyi oldu.
bu gün yediklerim.
sabah
2 dilim kepek ekmek ve 1 dilim yogurtlu peynir(çok çok ince)
bol su
12.00 gibi fitness taydım.
bol su
15.00 gibi 200gr çilek yedim
sonrasında yeşil çay.
2 tane pirinç patlagı yedim.(burdakilerin boyutu tr ekinden daha küçük)
18.00
yarın demetmi deyeyim bilemedim.aldığım bir demet çiöçek gibi olan brokolının yarısını haşladım.tam 1 kase çıkıyo.
üzerinede 0.1 light yogurt 1 bas sarmısak
daha sonra yeşil çay ve pirinç patlagı.
bide canım tatlı istedı,yogurtlu pirinç patlagı yedim:)
bol bol su.
haftaya tekrar bi detoks yapıcam.haftaya 66 olmalıyım.
aynada kendime doya doya bakmak istiyorum.
bakamıyorum şimdi,şişkoluktan ölüyorum.annem bile 2 kilo vermiş,ki annem 58 kilo.şimdi 56 olmuş.ben şişkoyum.annemin yanında dana gibi duruyorum.
ama bu düzeni artık bozdum.bakalım bu modacıyı yazın gördüklerinde ne olucak :)hehehehe

sevgili arkideşlerimb:)
kimler günlük sporunu yaptı?
yada bu hafta kaç gün spor yaptınız?
hastalık dışında mazeret yok.
modamakyaj geçtiğimiz haftanın 3günü spor yaptım
dora?
samanyolu?
ebrulum?
asi_bulut?
leyl35?
juju?
ikra?
zümrütüanka?
tontontondandanelton?
varmı unuttugum.hadi arkadaşlar silkelenelim,artık bahar geldi,daha fazla hareket edelim.sadece az yiyerek gitmez.atalarımız ne demiş:)
nerde hareket orda bereket:KK70:
bu arada samanyolu,asi ve ikrayı tebrik ederim:)

günaydın arkadaşlar
modacım harikasın bu şekilde gidersen yaza
istediğin formda olursun canım
benim spor yapmaya vaktim yok ama akşam 15-20 dkç
mekik ve karın hareketleri yapıyorum
hocamda eşim zemuszemus
akşam bi kase çorba içtim
bi topda dondurma yedim

leyl cım cok gecmiş olsun.Allah tarafından çıkmış bu profesor karşınıza,o doktora kalsa ne olurdu,düşünmek bile istemiyorum.nasıl doktormuş anlayamadım....
umarım maddi sıkıntı çekmeden herşey yoluna girer.

çok sağol canıma.s.biz de öyle düşündük zaten...inşallah canım tekrar teşekkürler:1hug:

Modacım ben hemen hemen hergün yapmaya çalışıyorum fakat geçen hafta çok yoğun olduğum için sadece 2 gün aerobik kursuma gidebildim...

hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
dünden beri kimse yok hiiiiiii
evet gelelim bana ben bugün çooooook azimliyim
dün pikniğe falan gittik akşamda arkadaşlarla bize geldik o yüzden giremedim üzgünüm
bugün kahvaltıda bir dilim ekmek yedim kendimi şiştikçe şişmiş hiseeetiim o yüzden bu hafta yeni bir sayfa açıyorum hayatıma bugünden itibaren :))))))))))
6. tkımı takip ediyorsunuz degilmi montignac amcamla bende tanışmayı düşünüyorum bu hafta yarın inşallah
işte şimdilik böyle
dolma yapıyorum mutfaktayım :)))) görüşmek üzre kızlar
spor demiş modacım makyajım canım ben düzenli yürüyüşe cıkmaya calışıyorum amma velakin ne baş grım bitti bu hafta ne de halsziliğim aksattım tabiki de
evde yürüyecegim inşallah söz verdim kendime yoksa halim harrap aynaya falan bakılacak gibi degil
senin yazıları okurken ben kendimden utanıyorum inan
aynaya bakıp kendini kötü hissediyorsun ya o kiloyla ben nasıl hissediyorum dersinnnnnnnn ????????

ikracım tebrik ederim.15-20 dakika da olsa spor spordur alkisalkisalkis
leylcim haftanın 2günü yapıyorsan sürekli muhteşem olur.senide tebrik ediyorum. alkisalkisalkis
ebrucum ayna konusu çok felaket.ben 58 kilolardayken bu kiloya çıkınca.aynaya haliyle bakamaz oldum.ebrucum senin de nasıl hissettiğini taa yüreğimde hissediyorum.çok kötü bi his.bir daha bu hisleri duymayalım.hep ideal kilomuzda olalım inşallah:)
ebrucum bende fıtnesse gidemediğim zamanlar leslie yi yapıyorum..

ve size güzel haberlereim var.67 olmuşum.yani artık tablomdaki sayıyım.çok güzel.şu an daha da sıkı sarılıyorum diyetime.ve günlük tutuyorum kızlar.
buraya yazmasam bile yediklerimi günlüğüme hergün yazıyorum.

bugün sabah:
1 dilim kepek ekmeği
1 haşlanmış yumurta
3 zeytin
1 dilim yogurtlu peynir
çok az ekmeğin üstüne sürmek için yogurtlu light krem peynir

ara:1 pirinç patlağı
2 küçük lokum(kuruştan daha küçük)

akşam:1,5 kase bulgur pilavı
1 yemek kaşığı haşlanmış ve fırınlanmış tavuk
1 yemek kaşığı 0.1 yağlı yogurt

ara: 1 yeşil çay

aktivitem :
saat 13.00 ten 20.ye kadar ev temizliği.ter içinde kaldım kızlar.

ebrucum denenmiş diyetler kısmından ben detoksu yaptım.ayranlı falan.tavsiye ederim.2 gün yapılıyor.
ben 2 kilo verdim.ama ben 2 günden sonra detoksa benzer diyette yaptım.gerçekten karnım indi o detoksla.
yapmak isteyenlere tavsiye ederim.moral oluyo insana:)

günaydın kızlar 2 gündür kk ya giremedim.......:kızgın:
bugünde giremeseydim msn ye yazacaktımmmmm
ama çok şükür
2 gündürde kaçamaklarım olmadı desem yalan olur....
kızımın doğum günüydü ona babasıyla süprüz hazırladık.
kızım sandıki kutlamıyacaklar... hatta unuttuğumuzu bile sanmıştıııı

cumartesi akşam tartlıdım durummm felakettii.
ama sabahta tartıldımmmmmmm ve durum çokta fena değildi. şükürki kilo almamışımmmmdelikafadulden
sanırım çok yürüdüm onun etkisinden olsa gerekkiiiiii
eğzersizlere devammmmmkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

günaydın arkadaşlar
hafta sonum full temizlikle geçti
akşamada misafirlerim vardı
diyetimi bozmadım sabah sadece 2 tane kendi yaptığım açmadan yedim
ama küçüklerdi ekmek hic yemedim
öğlen yok geç kahvaltı yaptığımız için
akşamda yaptığımyemeklerden hiç yemedim
sadece az tavuk ve pilav
herkese bolll kilolarımızın gittiği bi hafta diliyorum

günaydın kıslar.... hafta sonu aylardan sonra ilk defa mangal partisi yaptık çeyrek ekmek arası köfte ve mantar yedim... inş aşırıya kaçmamışımdır .... tartılmıyorum bu aralar canım sıkılmasın die.... ..

ikacım gayet güzel ilerliyorsun maşallah takımda en kilolu sendin sanırım ama bu gidişle arayı kapatacaksın gibi... baksana ben bile vermiyorum alıyorum sürekli....

doracım senin adına sevindim kaçamak sonrası kilo almadığını görünce seviniyor insan ama arada düşünüyorsun kaçamak yapmasaydım belki vermiş olacaktım die....

modalakyaj detoks dedinde becerebilirsem bende yapayım istiyorum çünkü buna çok ihtiyacım var....

ebrummmmmmmmmmm valla tam motive gördüm seni canım darısı bana ... acak banada bulaştır anam...

LEYLACIM çok geçmiş olsun ama çeşit çeşit insan olduğu gibi çeşit çeşit dr var allah yardımcımız olsun kötü insanların eline düşürmesin her şeyin hayırlısı önemli
mrb kızlar a.s.
çok üzgünüm bu hafta pek katılımım olmadıbenneyaptımki
konu olarak merakta bıraktım sizleri...
bugün sabah erkenden girdim ama 1 haftalık birikmiş işler olunca anca yazabiliyorum...
sorunumuz oğlumun sağlığıyla ilgili değil çok şükür...sorunumuz doktorumuz:kızgın:
2 sene önce oğlumda dışarıya çıktığında ya da evde perdeyi açıp dışarıya baktığında gözlerini kısarak bakması dikkatimi çekmişti...2 doktora götürdüm hiçbir şeyi yok dediler...1-2 ay sonra sol gözde kayma başladı ve gene başka bir doktora götürdüm..doktor sağ göze 1,sol göze 1,5 numaralı gözlük yazdı ve tembellik olduğu için kapatma tedavisi uygulanacak dedi..bende doktora daha önceki doktorların birşeyi olmadığını söylediklerini söyledim..doktorda beni çocuk gözünde uzman bi profösöre yönlendirdi...elimizdeki imkanları zorlayarak gittik...ege üniversitesi hastanesindeki görevi devam ettiği için ameliyat söz konusu falan olduğunda sosyal güvencemizdende faydalanabilecektik...muayenemizi yaptı 3 ve 3,5 nolu gözlük yazdı,sağlam gözede günde 1 saat kapatma uygulaması yapılacak dedi...2 sene boyunca 4 ayda 1 kontrole gittik...bu sürede gözlük numaramız arttı ama tembellik gerileme gösterdi...son gittiğimiz kontrolde gözlük numarasında artış olmamış ve tembellik tamamen geçmiş...bizim için en önemlisi tembellikti,çok şükür:Saruboceq:sol gözde gözlüğe bağlı olmayan bi kaymamız var buna cerrahi müdahale gerekiyor ve bize ege üniversitesinde değil,özelde yapacağını söyledi...1-2 ay içerisinde ameliyatını olmalı dedi ve paket fiyatımız 3000 lira dedibenneyaptımkine diyeceğimizi ne yapacağımızı şaşırdık...gözlükçüye gittim hastanede yapması gerekirdi,bu para bu ameliyat için çok dedi...2-3 doktora danıştım aynı şeyi söyledi...doktorla telefonda görüştük biz bu ücreti karşılayamayız diye..doktor bu seferde 7 yaşına kadar yolu var bu ameliyatın demesinmi:kızgın:daha önce ameliyat gecikirse tembelliği geri gelebilir demişti...benim için arada güven diye birşey kalmadı açıkçası...
bizde tedavide geldiğimiz aşamadan gerilemek istemediğimizden başka bi profa gittik...bu doktor bizi o kadar rahatlattıki anlatamam...bi havalı görüntüsü varki ama bi o kadarda mütevaziboshayallersmile2-3 yere telefon edip görüşmeler yaptı... bize çeşitli alternatifler sundu...en son Atatürk eğitim ve araştırma hastanesindeki klinik şef yardımcısı doktor arkadaşına not yazdı Alperenin operasyonuyla ilgilenmeni rica ediyorum diye...Pazartesi günü gidicez nasipse,bakalım doktor ne diyecek...bu haftam doktor peşinde koşmakla geçti açıkçası...aksi gibi Alperende üşüttü...öksürük,burun tıkanıklığı....

neyse...hep hayırlısını isteriz ya biz de öyle olduğunu düşündük...Allah bi şekilde bizi bu doktordan uzaklaştırdı...

:Günaydınlarrr:lepi:
ya özledim sizi daha önce şifre sorunundan giremedim onu hallettik derken internette problem oldu 2 günde öle giremedim yalnız kaldım buralarda ama beni hiç özlememişsiniz:gitme:ee desenize az girersen bizde seni özlemeyiz diye:eek:lmaz:
neyse bu gün sabah 2 dilim ekmek çok az yumurta peynir ve yeşil çay içtim

evet şekerlerim iyiyim güzelim mutluyum :)
gayet motiveyim ha gayret temnzilik içindeyim :)
kk ya girişlerde problem yaşaıdıgınızı biliyorum bende yaşıyorum çünki :KK43:
evet kk ya saldırı düzenliyorlarmış ondan dolayıymış bu problem ama gecici oldugundan eminim e bu kadar popüler sitenin bu tür sorunları elbette olacak degilmi ama
akşam iki tane kabak dolması yedim ama minickti doydummu hayır doymadım
sabah kahvaltı peynirli yumurta yedim bir dilimn ekmek le böğürtlen recelinin tadına baktım bir ıhlamur içtim şimdilik bu kadar :)
işleri bitireyim akşam arkadaşlara gececgiz
herkesi öpüyorum yine gelcem yazmaya :) çocuklar gelcek yemege şimdi kalkmam laızm
modacım beni anladıgına eminim canım :)
ben bir şeyler yapcam ama şu pcnin başına bir oturup etraflıca bir araştırma yapmam gerekiyor senin detoksada bakarım benim azimlenmem için böyle bir şey şart canım
jujum bizde cumartesi pikniğe gittik ben senden daha cok yemişim e bu gövdeyle ancak dimi :))))))))))))))
hadi ayda yılda bir olcak öyle şeyler sen sıkma canını oldumu bir tenemmmmmmm
bu arada inanın kızlar gögüs agrısı cekiyorum sırt agrısı cekiyorum bir deçoooooook üşüyorummmm bana bişiler oldu cok sık wc kullanıyorum
ama iyiyiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :)))))))))))))))))))

zümrütcüm özlememmek degil canım bak kimse doğru düzgün girmemişkiiiiii
ondan dolayı cansıım hafta sonu malum
oky

zümrüt hoşgeldin canım
bu aralar çok giren olmadığı için

sabah yarım açma ama küçücüktü kendi yaptığım
bitanede kurabiye yedim

arada kahve ve elma

yarın ayranlı olan detoksa bende başlamayı düşünüyorum
hatta not ettim şimdi hepsini akşam hazırlıyacağım
bakalım 2 kilo verebilcekmiyim
moda vermiş o topikteki çoğu arkadaşda vermiş
inşallah bende verebilirim

jujucum,ikracim.bence gercekten ise yariyo o detoks.biz zaten diyet icinde oldugumuz icin,daha da olumlu sonuc verdiginin kanaatindeyim.ben verdim 2 kilo sizde yapin.bide aksam en 21ile22 arasi son kaseyi iciyorsunuz.sürekli metabolizma calisir halde oluyo.
ben simdi elma diyetini uygulamayi düsünüyorum.dun geceden beri elma diyetini mi yapsam yoksa tekrar detoksa mu yapsam karar veremedim.ama elma diyetini denemek istiyorum.zaten yaparsam elma diyetini aksama yazarim.
bugun kahvaltida 1,5 dilim kepekli ekmek
1 dilim yogurtlu peynir.
3 cherry domates
6 zeytin(zeytinler biraz fazla oldu)
simdide yesil cay icmem lazim ama,islerim var,onlarim halledeyim,iceyim sonra.

X