Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

asicim lisetemize bir bakarmsıın canım
sen naısl olduda senin hesaplamayı yanlış yaptın anlamadım kaç defa kontrol ettim sende bir bakıver canım ya

samanyolunu tebrik ediyorum alkisalkisalkis alkisalkisalkisa.s.
haftaya hepimiz inşallah en az senin kadar kilo veririz

***9.TAKIM 148.ETAP***

BsRNzM74.6/-75.2/0.6/-%0.08)
Mev*Can62.0/61.5/0.5/%0.09)
berry3161.0/61.5/-0.5/-%0.8)
elvaven64.5/65.0/-0.5/-%0.8)
tazefasulye66.2/65.5/0.7/%1.1)
sevilaylay75.0/75.0/0.0/%0.0)
grübchen61.2/60.0/1.2/%2.0)
mezzoz68.0/68.0/0.0/%0.0)
ipo(82.8/83.8/1.0/-%1.2)

9.TAKIM TOPLAM KıLO (615.3/615.5/-0.2/-%0.03)

kızlar ben gidiyorum
asivcim işin var sanırım bakamadın herhalde canm bende tekrar kont edip yolladım
öpüyorum siiz

ebrucum kusura bakma bugün yanında olamadım. az öncede sayfayı açtım hemen aşağıya çektim kapatamadım bile. patron geldi yanıma. sabah da öyle tam başladım patron geldi. önce acele ettim sonra da kapattım. ben yeni kiloya bölmüşüm. sabah bu sonucu görünce çok sevindim. çünkü bu hafta hiç beklemiyordum bu kadar. ama bence birazı geçen hafta verdiğim kilodur. reglim bitiyor onun şişkinliği iniyor :1ninca:

evet kızlar diyete devam kilo veremeyenler üzülmüyo haftaya hepimiz en az
birer kilo verip birinci olucaz :lepi:
ben sabah çok az tulum peyniri 5 tane zeytin
2 dilim lıght ekmek
arada kahve
öğlen için hala düşünmekteyim boshayallersmile

gidemedim
:)
mat kurs hocası aradı akrabasının ameliyatı varmış hastanedelermiş haftaya telfi edelim dedi bende gidemedim
evet ne yedim bi küçücük kase kuru fasulye :)
bu kadar

yaz geldi ben hala giysilerime olmuyorm... canım sıkıloyor bişi de yapamıyorum sok hassas bir dönem çünkü emeklerim boşa da gitsin istemiyorum ama kilo da vermek istiyorum ben 70 lerde olacak kadın değilim adımın yanındaki kiloyu hiç yakıştıramıyorum kendime vesselam

hayır canım aşkoslun biliyorum işin oldugunu olmasa yanımda olaacgını oldumu bir tanessim sıkıntıya koyma kendini canm
inşallah daha cok verirsin haftaya yerimseniben

öyle moralim bozuldu ki anlatamam.bu dersi bu dönem alamayacagıma mı yanayım,yoksa kadının bana pislik gibi davranmasına mı yanayım,ne yapayım bilemedim.eve dönerken başladım tramvayda aglamaya.
[/COLOR]
Canım gerçekten üzüldüm,ne aksi kadınmış yaalsanaalsanasmileSıkma canını herşerde bir hayır vardır....
Canım ya inşaallah bu çektiğin sıkıntıların mükafatını alırsın...Vücudun ödem yapmıştır takma kafana...opuyorumnanaktan
Doğru Doracım beslenmeyi diyet değilde yaşam biçimi yaparsak kendimizi buralarda bulmayız....:roflol:

O yüzden ebruşum bana geri dönemk üzere ayrıldı yazar mısın canımcım?
Hafta sonları paylaşımda bulunurum yine size.

Hepinizi seviyorumolumunekankayizsmile
:a015::a015::a015:
Canım haberlerini bekliyoruz....:çok üzgünüm:
samanyolunu tebrik ediyorum alkisalkisalkis alkisalkisalkisa.s.
haftaya hepimiz inşallah en az senin kadar kilo veririz
Sağol canım valla benim içinde sürpriz oldu.Geçen hafta hergün tartılmıştım,veremediğim gibi aldımda.Bu hafta 2 kez tartıldım....sonuç daha iyi..:dance:.Diyetisyen de psikolojik demişti....

offfff içim sıkılıyor valla şefe laf atıyorum eve yollasın die ama tınlamıyor yaa...

sagol samanyolum inş alıcam .. ümidimi kaybetlmedim

offfff içim sıkılıyor valla şefe laf atıyorum eve yollasın die ama tınlamıyor yaa...

sagol samanyolum inş alıcam .. ümidimi kaybetlmedim

öncelikle kilo veren herkezi teprik ederim
ben bu gün nasıl olsa tartıldım diye bayağ bir aştım ama yarın böyle olmuyacak
canım sen inan kendine hayatı zehir ediyorsun. bu psikolojinle ne oğluna iyi bir anne olabilirsin nede kocana iyi bir eş..................
o yüzden artık bir an önce toparlan ve seni seven bir oğlun ve eşin olduğunu unutmaaa.
vereliniortak:asigim:

mrb kızlar a.s.
çok üzgünüm bu hafta pek katılımım olmadıbenneyaptımki
konu olarak merakta bıraktım sizleri...
bugün sabah erkenden girdim ama 1 haftalık birikmiş işler olunca anca yazabiliyorum...
sorunumuz oğlumun sağlığıyla ilgili değil çok şükür...sorunumuz doktorumuz
2 sene önce oğlumda dışarıya çıktığında ya da evde perdeyi açıp dışarıya baktığında gözlerini kısarak bakması dikkatimi çekmişti...2 doktora götürdüm hiçbir şeyi yok dediler...1-2 ay sonra sol gözde kayma başladı ve gene başka bir doktora götürdüm..doktor sağ göze 1,sol göze 1,5 numaralı gözlük yazdı ve tembellik olduğu için kapatma tedavisi uygulanacak dedi..bende doktora daha önceki doktorların birşeyi olmadığını söylediklerini söyledim..doktorda beni çocuk gözünde uzman bi profösöre yönlendirdi...elimizdeki imkanları zorlayarak gittik...ege üniversitesi hastanesindeki görevi devam ettiği için ameliyat söz konusu falan olduğunda sosyal güvencemizdende faydalanabilecektik...muayenemizi yaptı 3 ve 3,5 nolu gözlük yazdı,sağlam gözede günde 1 saat kapatma uygulaması yapılacak dedi...2 sene boyunca 4 ayda 1 kontrole gittik...bu sürede gözlük numaramız arttı ama tembellik gerileme gösterdi...son gittiğimiz kontrolde gözlük numarasında artış olmamış ve tembellik tamamen geçmiş...bizim için en önemlisi tembellikti,çok şükür:Saruboceq:sol gözde gözlüğe bağlı olmayan bi kaymamız var buna cerrahi müdahale gerekiyor ve bize ege üniversitesinde değil,özelde yapacağını söyledi...1-2 ay içerisinde ameliyatını olmalı dedi ve paket fiyatımız 3000 lira dedibenneyaptımkine diyeceğimizi ne yapacağımızı şaşırdık...gözlükçüye gittim hastanede yapması gerekirdi,bu para bu ameliyat için çok dedi...2-3 doktora danıştım aynı şeyi söyledi...doktorla telefonda görüştük biz bu ücreti karşılayamayız diye..doktor bu seferde 7 yaşına kadar yolu var bu ameliyatın demesinmidaha önce ameliyat gecikirse tembelliği geri gelebilir demişti...benim için arada güven diye birşey kalmadı açıkçası...
bizde tedavide geldiğimiz aşamadan gerilemek istemediğimizden başka bi profa gittik...bu doktor bizi o kadar rahatlattıki anlatamam...bi havalı görüntüsü varki ama bi o kadarda mütevaziboshayallersmile2-3 yere telefon edip görüşmeler yaptı... bize çeşitli alternatifler sundu...en son Atatürk eğitim ve araştırma hastanesindeki klinik şef yardımcısı doktor arkadaşına not yazdı Alperenin operasyonuyla ilgilenmeni rica ediyorum diye...Pazartesi günü gidicez nasipse,bakalım doktor ne diyecek...bu haftam doktor peşinde koşmakla geçti açıkçası...aksi gibi Alperende üşüttü...öksürük,burun tıkanıklığı....

neyse...hep hayırlısını isteriz ya biz de öyle olduğunu düşündük...Allah bi şekilde bizi bu doktordan uzaklaştırdı...

Son düzenleme:
leylcim sağlığı bile ticarete döken doktorları meslekden almalı gerekir aslında
var mı yok mu hiç sormuyolar
sonunda istediğiniz doktoru bulmuşsunuz canım
inşallah yavrunda kısa zamanda bu dertten kurtulur
çok büyük geçmiş olsun

çok sağol canıma.s.
evet ne yazıkki öyle...
gözlükçümüz sizin çocuğunuza olan düşkünlüğünüzü,ilginizi kullanmış 'bunlar her türlü bunu göze alırlar' diye düşünmüştür dedi:1ninca:benneyaptımki

leylacım cok gecmiş olsun
bu gibi durumlarda tek dr la kalmamak en iyisi aslında canm ya
özel hastaneler de sgk karşılamıyormu bir bölümünü ameliyatın ?
özle göz hastaneleri çok iyi bildiğim kadarı ile en azından burda öyle bir hastane var arkadaşımın kzııda göz kaymasından ameliyat oldu 2 sene önce şu an gayet iyi canım
endişe etme
allah hep iyilerle karşılaştırsın inşallah canm ben im

leyloşum buralardmaısın
liseteler e baktım şidmi hazrı degil
biliyosuznu benim kapımın ne zman calacagı belli olmaz birde ..........üzerinde duramayan bir kocişim olursa olacagı bu :))))))))))))))))))))
o yüzden tüm endişem
hayırlısyla şu günü bir atlataydım :)

yok canım zaten bu doktora kadar 3 doktora gitmiştim bu 4. idi...takibini tek doktor yapmalı diye buna devam ettik 2 sene...genede bişey diyemem,doğru teşhis koydu,tembelliğimiz düzeldi çok şükür...ben sadece ameliyatını sgkmızla yapmasada başka bi doktora yönlendirmesini isterdim...

bir süre daha buradayım canımopuyorumnanaktan

ebrucuğum bu işlerden hiççç anlammam canımm:kedi: çok acele yazıyorum benimk kapıda bacadaaaaa

anlasam emin ol yardım ederdimm. :kedi::kedi:

leylacığım henüz seni okuyamadım ama en kısa zamanda okuyup değerlendireceğimmmmm

evet hesap kitap işleride bitti
leyloşum tekrar ellerine saglık canım cım
bizde birincimizi belirleyelim dimi
[/C**** 2.TAKIM 148 .ETAP ****
dora( 71.5 / 71.5 / 0.0 / 0.00 % )
samanyolu( 64.8 / 63.4 / 1.4 / 2.16 % )birincimizzzz opuyorumnanaktana.s.
moda makyaj ( 68.0 / 68.0 / 0.0 / 0.00 % )
EBRULUM ( 80.8 / 81.0 /- 0.2 / -0.25 %)
asi_bulut( 62.7 / 61.7 / 1.0 / 1.59% ) ikincimizzzopuyorumnanaktan a.s.
LeyL35 ( 74.0 / 73.4 / 0.6 / 0.81% )
*JUJU*( 72.1 / 72.8 /-0.7 / -0.97 %)
ikraaa( 85.6 / 84.6 / 1.0 / 1.17 % ) üçüncümüz a.s.opuyorumnanaktan
zümrütüanka ( 78.5 / 78.5 / 0.0 / 0.00 % )
TonTonTonDardanelTon( 68.3 / 69.5 / -1.2 / -1.76 % )

"2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 726.3 / 724.4 /1.9 / 0.26 % )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…