Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

selam kızlar fisfisfis
yine kimsecikler yok. neden böyle olduk. sanırım kimsenin yazası yok benim gibi :uhm:

Jujucum Rabbim hakkında hayırlı olanı nasip etsin. inşallah bir an önce muradına erersin. birde bişey sorucam hapla mı korundun bu zamana kadar CADIARZU

ikraacım sende iyi gidiyorsun. öğlen yediğini akşam telafi etmişsin zaten. kızın nasıl. yemek seçer mi. ona yedirmek için pişirdiğin yemeklerden canın çekmiyor mu. benim çekiyor valla sempatiksalakcinni

modacım hayırlısı olsun. ama sinirlenecek kadar var. karşısındaki insan ona muhtaç diye böbürlenenlere sinir olurum. ne olurdu yani işini görseydi alsanaalsanasmile

doracım bravaaaa bravaaaa kaydirigubbakcemile3 sen de iyi gidiyorsun. 1 saat spor :lepi: incelmeyi kilomun azalmasına tercih ederim. önemli olan tartı değil. tartılırken kimse görmüyor ne de olsa kaydirigubbakcemile3

benim evdeki pc açılmıyor yaa :umursamaz: zaten son zamanlarda uğraştırıyordu açarken şimdi hiç açılmıyor. kaç gündür spor yapma azmim geliyor ama pc :umursamaz: bugün servise bırakıcaz. ben de spor yapmak istiyorum aklinialirimsmile

bugün kendimi çok şişman hissediyorum bilmiyorumkismile dün mikarı fazla olmamasına rağmen karbonhidrat ağırlıklı beslendim. sabah tartıldım. 62,4 çıktı. geçen haftadan beri 300 gram gitmiş :bbo: buna da şükür. bu hafta çok düzenli diyet yapamadım çünkü. bu akşam da büyük ihtimalle misafirliğe gidicez. hazırlık yapma dedim arkadaşa ama bakalım :kedi: mart sonuna kadar en fazla 61 olmak istiyorum. nisan sonu 58-59 mayıs sonu en fazzlllaaaa 57 :1rolleyes: haziran 2 ye erken rezervasyon yaptırdık. eğer izin konusunda aksilik yaşamazsak 2 haziranda kardeşlerimle beraber alanyadayız :lepi: biraz erken ama kardeşimin eşi o zaman izne çıkabilecek. o yüzden kesin kesin ama kesin zayıflamalıyımmm kaydirigubbakcemile2

evet aynen
hiç keyfim yok
dışardan takip ediyorum ama yazamıyorum üç gün iyi gidiyorum üç gün kötü acayibim
yeme düzenim alt üst
kahvaltı yapmadım onun yerine bbir dilim etimek li pasta yedim :KK43:,
akşamda yedim
allak bullak oldum
devam edemeyecegim böyle devam ederse
neyse
kilo bilriidmleri unutlmasın lütfen
ayrıca
misafirlerim gelcek yokum yine bugün
şevkinizi kaçırdıgım ında farkındayım üzgünüm

leyla oğluna ne oldu tatlım
jujum da allak bullak
of offfffff
bende öyleyim
oğlan sınava gircek istiyorum ki daha iyi olsn o istiyorki oynayayım dışarıda evde ders çalışma isteği yok bu konuya cok takıldım bende ders çalışamıyorum gelenden gidenden
allak bullakım yani

selam kızlar fisfisfis
yine kimsecikler yok. neden böyle olduk. sanırım kimsenin yazası yok benim gibi :uhm:

ikraacım sende iyi gidiyorsun. öğlen yediğini akşam telafi etmişsin zaten. kızın nasıl. yemek seçer mi. ona yedirmek için pişirdiğin yemeklerden canın çekmiyor mu. benim çekiyor valla sempatiksalakcinni

bugün kendimi çok şişman hissediyorum bilmiyorumkismile dün mikarı fazla olmamasına rağmen karbonhidrat ağırlıklı beslendim. sabah tartıldım. 62,4 çıktı. geçen haftadan beri 300 gram gitmiş :bbo: buna da şükür. bu hafta çok düzenli diyet yapamadım çünkü. bu akşam da büyük ihtimalle misafirliğe gidicez. hazırlık yapma dedim arkadaşa ama bakalım :kedi: mart sonuna kadar en fazla 61 olmak istiyorum. nisan sonu 58-59 mayıs sonu en fazzlllaaaa 57 :1rolleyes: haziran 2 ye erken rezervasyon yaptırdık. eğer izin konusunda aksilik yaşamazsak 2 haziranda kardeşlerimle beraber alanyadayız :lepi: biraz erken ama kardeşimin eşi o zaman izne çıkabilecek. o yüzden kesin kesin ama kesin zayıflamalıyımmm kaydirigubbakcemile2

asicim kızı sebze yemekleri dıında biçok şeyi yiyo çok şükür
sebze yemeklerini yedirmek tam bi işkence ikimizde
inatçıyız bazen ben bazende o galip geliyo
içtahsız çocuk bütükmek çok zordur seni çok iyi anlıyorum canım
allah kolaylık versin

yok asim şimdiye kadar ben korunmadım hiç....

ebrum canım sorma inş haftaya düzelicem....

kızlar etmeyin gözünüsü seveyim. gelen yazasım yok diyet moduna giresim yok diyor. bakın güneş yüzünü parlak olarak göstermiye başladı
yaza na kaldı. yazın ince kıyafetlerde etimizi budumuzu nereye sıkıştıracağız.sempatiksalakcinni kışın bari mantomuza gizliyorduk.:kedi:
arada böyle banada oluyor ama yeri geliyor hemen toparlanıyorum.
kendimi farklı ortamlarda düşünüyorum.....
işte o zaman dahada zayıflama isteği doğuyor içimde.kaydirigubbakcemile3

bir gün kaçırdık diye temelli salmayın kendinizi ertesi güne odaklanın. böylece dünü kurtarmış olursunuz.

ben şimdi çıkıyorum. eltime gideceğim. aslında yürüyecektim ama hava ayazmış eşimi aradım o bırakacak.
az yemeli gün diliyorum hem bana hemde sizeeeyerimsenibenŞeniz

doracığıma şiddetle katrılıyorum
yazı düşünelim kızlar incecik kıyafetlerimizi
tiril tiril elbiselerimizi
ordan burdan yağlarımız mı çıksın saklıyacak hiçbi kıyafetimiz olmayacak
kendimi salmayalım hepimiz zayıflayacağız yaza kadar inşallah

günaydın kızlar a.s.
2 gündür moral bozukluğu yaşadım,oğlum için yeni doktor arayışı içerisindeydim o yüzden burayı ihmal ettim...
bugün başka bi doktorla randevumuz var...akşama girmeye çalışıcam detaylarıyla anlatırım...

tekrar geçmiş olsun canım. hayırlı haberlerle gelirsin inşallah :1hug:

evet aynen
hiç keyfim yok
dışardan takip ediyorum ama yazamıyorum üç gün iyi gidiyorum üç gün kötü acayibim
yeme düzenim alt üst
kahvaltı yapmadım onun yerine bbir dilim etimek li pasta yedim :KK43:,
akşamda yedim
allak bullak oldum
devam edemeyecegim böyle devam ederse
neyse
kilo bilriidmleri unutlmasın lütfen
ayrıca
misafirlerim gelcek yokum yine bugün
şevkinizi kaçırdıgım ında farkındayım üzgünüm

bende okuyorum ama pek de fazla yazacak birşey bulamıyorum açıkçası. bende sinirliyim bugün biraz :umursamaz: hepimizde bir durgunluk var. umarım düzeliriz en yakın zamanda :1ninca:
ben önceki zayıflama deneyimimde çok tatlı yapardım. eşim tatlısız duramaz ama artık üşeniyorum valla. o zaman yaptığım tatlıları akşam değil sabah yerdim canım. ama kilo verebiliyordum. tabii yemesem belki daha hızlı verirdim. sen onu akşama kadar yakarsın merak etme :1hug:

asicim kızı sebze yemekleri dıında biçok şeyi yiyo çok şükür
sebze yemeklerini yedirmek tam bi işkence ikimizde
inatçıyız bazen ben bazende o galip geliyo
içtahsız çocuk bütükmek çok zordur seni çok iyi anlıyorum canım
allah kolaylık versin

benimki de sadece pilav yer evde kaydirigubbakcemile
allahtan kreşe gidiyor ve orada arkadaşlarıyla sebzeye kadar herşeyi yiyor. akşamları da biraz rahat davranıyorum bu nedenle. nasıl olsa vitaminini alıyor diye...
bir de hamburgeri çok seviyor. bende köftesini kendim yapıp hamburger ekmeğiyle yediriyorum. farkı anlıyor tabii :1ninca: ben hazırlarken köfteyi koyma diyor kaydirigubbakcemile sadece hamburger ekmeğiyle ketçep mayonez yiyecekmiş kaydirigubbakcemile3

yok asim şimdiye kadar ben korunmadım hiç....

ebrum canım sorma inş haftaya düzelicem....

oğlundan sonraki dönemi sormuştum canım...

kızlar etmeyin gözünüsü seveyim. gelen yazasım yok diyet moduna giresim yok diyor. bakın güneş yüzünü parlak olarak göstermiye başladı
yaza na kaldı. yazın ince kıyafetlerde etimizi budumuzu nereye sıkıştıracağız.sempatiksalakcinni kışın bari mantomuza gizliyorduk.:kedi:
arada böyle banada oluyor ama yeri geliyor hemen toparlanıyorum.
kendimi farklı ortamlarda düşünüyorum.....
işte o zaman dahada zayıflama isteği doğuyor içimde.kaydirigubbakcemile3

bir gün kaçırdık diye temelli salmayın kendinizi ertesi güne odaklanın. böylece dünü kurtarmış olursunuz.

ben şimdi çıkıyorum. eltime gideceğim. aslında yürüyecektim ama hava ayazmış eşimi aradım o bırakacak.
az yemeli gün diliyorum hem bana hemde sizeeeyerimsenibenŞeniz

aynen canım bende yazı düşünüyorum bilmiyorumkismile
sabah kalktığımda güneşi görürsem acele zayıflamalıyım diye düşünüyorum ama eğer hava bozuksa daha vaktim var diyorum kaydirigubbakcemile
öyle yada böyle bahar geldi bilmiyorumkismile incecik kıyafetleri giymeye çoook az kaldı kafamçokkarıştı

selam.
ben bu takımın eski üyelerinden biriyim; ama tanıdık kimse kalmamış galiba. grubunuz kaç kişi kızlar? eksik var mı acaba?

clementine sana en iyi cevabı ebrulum vericektir canım

sabah 2 dilim lıgth ekmek çeri domates
azda diyet peynir çay
arada kahve
öğlen balık ve 1 dilim lıght ekmek
akşamada balık var boshayallersmile

clementine tek kişilik yerimiz var
bol paylaşım yaparım diyosan gel bir bakalım canm
kilo vermeye azimliyim diyosa n
biz de daha önce hep takımlardaydık verdik kiloları yedik yedik şiştikkkkkkkkkkkkk

kızlar yarın için hesaplama sırası bizde
akşam ne zman acıklanması laızm sonuçların ? kesin bilmiyorum ya giremezsem bir şey olurda
o zman napcaz asi juju bu konudan anlar ama yoklar leyla sen girebilrimsiin ? yardımcı olacak kimse varmı yazsın rica ediyorum
of of
yoruldum ben
yarın erkenden bildirimleri yapalım kızlar oldumu cıkacagım çünki

ebrucum inşallah aksilik olmaz yarın. saat 17:30 a kadar burdayım ben. eğer yetişirse el atarım canım. ama evde internet yok benim :1ninca:

ikraacım son günlerde yediğin danetteleri saymazsak çok iyi besleniyorsun.
danette kaç kalori acaba sen bilirsin kesin CADIARZU
bir kase sütlaç kaç kaloridir tahmini. eşim isteyip duruyor. yapıcam da mutlaka yerim ben :kedi:

asicim üzerine yediklerim ne olacak ne yakması yahu
şiştim gittim iyice

ebuşumm sen o kadar misafir ağırladığın ve bir sürü hazırlık yaptığın haftalarda bile 1-1,5 kilo vermiş hatunsun aklinialirimsmile
buradan uzak kalmak bizim yaptığımız en büyük yanlış aslında :1ninca:
hepimiz toparlanmalıyız. sen düzenli girmeye başla bak yine eski haline dönersin aklinialirimsmile

ebrucum inşallah aksilik olmaz yarın. saat 17:30 a kadar burdayım ben. eğer yetişirse el atarım canım. ama evde internet yok benim :1ninca:

ikraacım son günlerde yediğin danetteleri saymazsak çok iyi besleniyorsun.
danette kaç kalori acaba sen bilirsin kesin CADIARZU
bir kase sütlaç kaç kaloridir tahmini. eşim isteyip duruyor. yapıcam da mutlaka yerim ben :kedi:

canım çok haklısın bu hafta danetteler 3 veya 4e çıktı
ama emin ol çikolatadan bile daha az kalorisi
bitterlisinde 110 koloricik var bilmiyorumkismile
hiç şekerli bişey yemediğim için onu yiyorum
beynimizin şekerede ihtiyacı var bunun arkasınamı saklanıyorum acaba laelaelaelaelae
sütlacın bi poesiyonunu 200gr düşünürsek 280 kolari var canım
ama tabağın yarısını yersen yada küçük bi kase
140 kalori

**** 2.TAKIM 148 .ETAP ****
dora( 71.5 /
samanyolu( 64.8 /
moda makyaj ( 68.0
EBRULUM ( 80.8 /
asi_bulut( 62.7
missnewmoon( 70.0
LeyL35 ( 74.0 /
*JUJU*( / 72.1
ikraaa( 85.6 /
zümrütüanka ( 78.5 /
TonTonTonDardanelTon( / 68.3

"2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 796.3 /

Son düzenleme:
Kızlar iyiakşamlar,

Ben artık hiç paylaşımda bulunamıyorum.Diyete de konsantre olamıyorum akşam yemeği saatlerim 6 dan sonraya sarktığından beri.Regl olacam ondan mı bilmiyorum kilom 1.800 arttımafoldumben

ışten gelince bi de evde çalışıyorum.Bu bir süre böyle olacak maalef msn bile açamıyorum:sinifsinif:

O yüzden ebruşum bana geri dönemk üzere ayrıldı yazar mısın canımcım?
Hafta sonları paylaşımda bulunurum yine size.

Hepinizi seviyorumolumunekankayizsmile

modacım o karıyı saçından tutup şöle bir iki kıvırmadan gelmeseydin keşke.... nasıl olsa kayıt yapmamış için rapatlardı....

ama imrendim valla üniv... hayatı yaşamadığım için ben böle okuyanlara imreniyorum...
ay canım keşke yapabilsem yapardım kadına.sinir etti beni.istersen başlayabilirsin canım.ben 27 yi bitirdim,aynı sırada oturdugumuz ögrenciler 20 yaşındalari,ama benım için problem değil.onun için istersen neden olmasın...
günaydın arkadaşlar
modocım hakkaten sinir bi durum profesörle görüş bence
ikracım yok konuşamam profesörle,iş bu aptal sekreter kadında bitiyo,bu yaparsa oluyo yapmazsa olmuyo:KK43:
modacığım gerçekten çok üzücü bir durumla karşılaşmışsın canım......

allah emklerini zayi etmesin. inşallah bir şekilde kabül edilirsin.:Saruboceq:
amin doracım

modacım hayırlısı olsun. ama sinirlenecek kadar var. karşısındaki insan ona muhtaç diye böbürlenenlere sinir olurum. ne olurdu yani işini görseydi alsanaalsanasmile

ay burdakiler böyle,kendilerini birşey sanarlar.çünkü biz yabancıyız ya,onlar avusturyalı ya.sanki küçük dağları o yaratmış...gıcık kadın
zaten yurtdışında yabancı olmaya gör,hemen seni ezmeye çalışırlar.pis şeyler..

neyse her işte bir hayır vardır diyorum.o pis kadını Allaha havale ediyorum.

ebrucum sana kızdım.o pasta ne oluyo?
kahvaltı yerine pasta olurmu?
1 dilim pasta için 10 km yol yürümen lazım.
yapma böyle,sen bi hedefine ulaş,o zaman arada kaçırırsın pasta.ama şimdi olmaz :eek:lmaz:
ama darılma bana böyle diyorum diye tamam mı,napayım iyiliğini istiyorum olumunekankayizsmile

bugün ben neler yaptım?
bugün koçişle ikea ya gittik ve sonunda aylardır yolunu beklediğimiz aynamızı aldık.eve getirdik.
jelatınını çıkardık.ben aynaya bakayım dedim.şok
o nasıl bi görüntüdür Allahım,meğer ben fil mişim,benim haberim yokmuş.ben bu görüntüyle bide insan içine çıkıp dolaşmışım.aman Yarabbi.iyyy kendimden nefret ettim.aynaya bakamıyorum resmen.resmen bildiğin şişkoyum ya.varmı ötesi
şişko modacı şişko modacı,
çocuklar böyle dalga geçseler yeridir ...
o popom 2 dünya büyüklüğünde,jenifer lopez halt etmiş.o kimmiş benim koca popom dururken.
hele göbeğim,ay anlatamayacağım,o ne yağ başlamış bi göbektir.yok anacım bende kas yok.bildiğin yağ.
ama bu düzen böyle gidemez.kendimden utandım,tiksindim.
dahada sıkı bi diyet yapıcam.ve havalarda burada güzelleşmeye başladı,fitnesse daha sık gidicem.bu halde insan içine çıkamam.
yani kızlar bugün aynayı almakla bana iyice gaz geldi.
lütfen kendiniize ayna önünde bakın.hatta bakabiliyorsanız çıplak bakın.ve ne halde oldugunuzu görün.ve diyetinize 4 elle sarılın.bu düzeni bozun.bu yağlarla olmaz bu hayat.
böyle kızlar işte.hepinizi çooook öpüyorum.

bildirimimi yapıyorum.bu hafta kilo verememişim.68 im.şişkonun tekiyim.ama siz görün,nasıl kilo vericem ben.

X