Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ebru beni o kadar korkutmuşun ki eyvahedigeldismileanlatamam bir an bu gün cuma sandım ve kilo bildirimi yapmadım diye ödüm koptueyvahedigeldismile aman ebru beni mahfedecek diye bilg koştumalsanaalsanasmile
cadıııııııı cadı cadı
iyi oluyo sana
sen anladın onu
hg

eeeeeee nee olsa iki lafımın biri temizlik biride misafir kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
sempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
canım allah kolaylıklar versin ev hanımı demek işte tam bu dmeek ne hanımlık ama dimi kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

sabah o kargaşada 1 simit ve çay içtim
öğlen tarhana çorbası içtim
ebrucum ben gene yarın 7 de evden çıkacağım kilo bildirrimimi şimdi yapabilirmiyim
tabiki yap gebertirim alimallah

evetttttttttt yok özür dilemene gerek toncum merak etme
kendim kaşınıyorum bu cevaba hazrılıklıydım ama hayat zor ne diyem şimdi bekarsın
10 15 yıl sonra bizi daha iyi anlayacgına eminim canm
bende yapamaıdm leslie yi ya arkadaşlar falan geldi otur kahve faslı iş bitmiyor vs vs
ıspanaka temizlyecegim şimdi onu halledeyimde geceyim bari biraz

bildirimi gecede olsa yap lütfennnnn rica ediyorum
bu hafta adını da yazcaz ona göre

tmm cnm. bu gun 5 brdk su ictim ve az once de oglen yemegimi yedim. bi de 3 gundur buyuk wcye cikamiyorum. simdi senin msji gorunce hemen tartiya ciktim ve 69.8 kg ciktim. simdi o sayilmiyodur kilom dimi. gecen cuma 68.3 cikmistim ama sabah ackarnina ve wcye ciktiktan sonra. simdi nolcak bilmiyorumkismile

pilav diyorum ama iki yemek kaşığı anca yemişimdir.... vaten yiyemiyorum da şişiriyor hemen... ekmek yemediğim için zakıncası olmaz die düşündüm okadarcğıın....
geçmiş olsun canım,hapın yan etkisi olabilir:teselli:
inşallah mutlu edecek sonuçlar alırsınızyerimseniben
inşş inş.... valla kk dan çıkmıcam takımdan da çıkmam kovsanızda .. hem hamiş olurum hem kilo veririm...
jujucum geçmiş olsun
ben arada bi kahve şimdide balık yiyeceği tamamen yağsız
sağol ikracım.....
canım o bekleyişin so bulcak inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

amin amin yüce rabbim............. duy sen bu kulunu...

görümcemle konuştum o aşılama yaptırmıştı noldu tuttumu dedim.. doktor var gibi ama kesin belli değil 10 gün bekleyelim regl olmazsan tutmuştur demiş... inş.. tutar ona da dua ediyorum onun zamanıda geçti artık oldu oldu olmadı tüp bebek yaptıracak... görümcem 39 yaşında evlendi şimdi 40 oldu ...

bu gun yediklerim:
sabah: 2 brdk ilik su, 2 tam ceviz, 1 badem
ara: 6-7 tane ulkerin krakerinden, cok az cips( sinifta her kes yiyodu, ben de yedim )
oglen: 3 brdk ilik su, 1 domates, 1 salatalk, 1 kk peynir, yarim dilim siyah ekmek
aksam: 2 brdk forum cayi, 4 cay kasigi kati sut, 1 ceviz
1 tane de portakal yerim

kızlarrr sizi çok özlüyorum inanın:gitme:
ama yeni işime adapta olmaya çalışıyorum.2 gün oldu dün iş çıkışı sevgilimle buluştum bugün ananem geldi bi türlü yazamadım

Diyetimi hiç sormayın berbat gidiomirmirmirmir
Tabak tabak pasta börekı götürmüyorum tabi ama eskiye göre yiyorum.Hep yarın kaçamak yok deyip hep kaçamak yapıyorumklava:klava:klava:

Leslie yi bende yaptım 3 miles olanıından bi süre işallah yine başlarım.Çokta keyifli gelmedi bana ama hareket berekettşr sonuçta

Kilomda da hiçbir değişiklik yok 3 haftadır 70 im.Ebruşuma özeldende atarım

tebrikler modacığım. sinirlenince spor yapalım ıda tuttum. vereliniortakben genelde hırsımı bir çay yapar yanındada abur cuburdan alırımdaa:kedi:
doracim normalde ben öyleydim yemekten cikarírdim,ama artik sinirlenince spordan cikariyorum hirsimi daha hayirli oluyor:)
masallah doracim cok guzel bi annesin,Allah bozmasin diyorum.cok ilgili davraniyosun ve gayet akilli hareket ediyosun.bence dogru yolda ilerliyosun.tebrik ediyorum seni canimcim.senin tatli kizinin da sana seni seviyorum demesi cooook güzel.ben genelde ananeme derdim.süpersin doracim,masallah sana opuyorumnanaktan
süpersin gerçektende..... özellikle detokslardan sonra insan daha bir istekli olur yemeye ama sende hiç bozulma yok.. süper valla....
tesekkur ederim jujucum,evet detokstan sonra daha da bi istek geldi bana.böyle devam edicem,yani cok istiyorum:)
modacım mayajım davet gönder gelcem koşa koşa :) uzaklara yalnızlıga ihtiyacım var :)))))))
ay ebrucum sen iste hemen gönderirim ben daveti:)ama olmaz öyle tek basina,hepberaber gelin:)

Detoks dan sonuç almana sevindim Modacım...Bakalım yeni diyetin ne sonuç verecek...Anlaşıldı sende bu hafta kilo vereceksin....:mymeka:

samanyolucum evet sonuc aldim,coook iyi geldi bana.
söyle anlatayim.ben detokstan önce tekrar 70 oldum.aslinda bir onceki gun 69 dum.bende detoks uyguladim 68 e indim.yani 2 gunde 2 kilo tabiki gitmedi ama zaten 1 gundede 1 kilo alinmayacagindan,o görünen sayi gitti.
bu sabah tartilamadim.ama bence bugun 67,8 oldugumu düsüüyorum ama dedigim gibi malesef tartilamadim.
herkese detoksu öneriyorum yapin,an azindan 1 kilo gider.insan rahatliyo,gobegimdeki sislik indi.ama simdi detoksa benzer bi diyet uyguluyorum,bu diyetle daha fazla kendime hakim olup,daha az yagli ve insani hafif hissettirecek seyler yemegi planliyorum,yiyorumda.
bu arada kizlar bugun tartilamamamin sebebi sabah 8 den beri okuldayim son dersim 19.00 da bitti ve gece sadece 4 saat uyumustum,yorgunluktan tam anlamiyla ölüyorum.bide ustune esimin ailesi geldi.tabiki ben onlardan sonra geldim eve,napayim ancak dersim bitti.onlarda sasirdilar hergun böyle dersim oldugunu düsündüler.bende hergun degisiyo dedim.
o yuzden tartilmaya firsatim olmadi,ama yarin firsatim olursa sayet sabahtan,vede kiloda degisiklik olursa yazarim.(bide kizlar hala regl olamadim,aklima kötü kötü seyler gelemye basladi,gerci benim yumurtaliklarimda kist de var,ama ona ragmen herzaman zamanininda geliyordu)
vede samanyolucugumun da dedigi gibi bende kilo verdim bu hafta,mutluyum.
vede en önemlisi yarin benim DOGUMGÜNÜM:kedi:

herksei coook cok öptum opuyorumnanaktan

günaydınn kızlarr.yine açılışı ben yapayım
jujucuğum allah görümceninde seninde gönlündekini versin canım rabbim aratmasın çok zorrrrrrrkafamçokkarıştı

samanyolum amin canım aminnnn:1hug:

modacığım teşekkür ler canım. seninde doğum günün kutlu olsun nice yıllara tatlım .....a.s.

asiciğim senin bu regl ne oluyor ya. hiç düzenli değillllllll. genelde gecikmeli oluyor

ebrucuğum yetiştim canım yetiştimmmmmmmmm. listeyi getirityorummmm

misss sana ne oldu kuzum yaa. çok iradeliydin yaaklava:

leylacığım allah yardımcın olsun canım. desene artık sende bol bol kalori yakacaksınnsırnaşık şey

ikracığım
sen çok yakında mezun olursun

sende süpersin azeri kızı yediklerin harikaavereliniortak

zümrütcüğüm seninde bebişine çok geçmiş olsun canım. işte ne yaparsın bağzen çıkıyor böyle suratsızlar

Son düzenleme:
günahdıh doracacım... bu arada ii dileklerin için sağol...

yazmışken kilomu da bildireyim liste yok ama olsun....

*JUJU* ( 72,60 / 72,10 / 0,50 / 0,69 &#37

***2.TAKIM- 147.ETAP****

dora( 72.0/ 71.5 / 0.5 / 0.69&#37
samanyolu( 64.4 /
moda makyaj ( 68.5 /
EBRULUM ( 82.0
asi_bulut( 63.8
missnewmoon( 70.0 /
LeyL35 ( 74.8
*JUJU*( 72.6 / 72.1/ 0.5 /.0.69%)
ikraaa( 87.0 /
zümrütüanka ( 79.0 /

2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 734.1

Son düzenleme:
akşam bir kase çorba yanında 1 dilimden az ekmek yedim.... 7. kata ev hayırlamaya gidecektik hediyesinide 3 hafta öncesinde almıştık ama ara ara ara evi didik didik ettik aldığmız hediye ortada yok... küçük bişi de değilki görmeyelim çıldırıcaz eşimle.. o diyor bana sen koydun hatırlamıyorsun ben diyorum görmedim sen koymuşsundur die de sormadım diyorum... 1 saat evi talan ettik hediye ortada yok........ alam napacaz adamlara haber verdik gelecez die... yok nediyenizi kapbettik diyemeyiz ya ... neysem henüz kullanmadığım öle dursun bir köşede dediğim nevresim takımı vardı taç marka dedim valla bunu götürücez napalım kısmetlerinde yokmuş o hediye... neyse aldık gittik ikram felan yaptılar ama bir kurabiye yedim küsmesinler die.. birde elma... sonra eve döndük uyku kaçtı tabe bende aklımda hala nerede olabilirler var... baktım kavakyelleride başlamış izleyim dedim oda 1 de bitti... o arada acıktım bir çikolatalı gofret yedim... dün yaptığım tek hatalı yiyecek bu oldu biliyorum o saatte hemde... neysem...
sabah kahvaltı yapamadım geç kalktığım için malum uykusuzum hala şimdi poaça ve çay içiyorum....

yeni farkettim doracım kilolarımız hemen hemen aynı... valla seni sollamam lazım kusuruma bakmazsın herhalde...

günahdıh doracacım... bu arada ii dileklerin için sağol...

yazmışken kilomu da bildireyim liste yok ama olsun....

*JUJU* ( 72,60 / 72,10 / 0,50 / 0,69 %)

sanada günaydın jujum. listeyi hallettim canım. gerisini kaptanımız ve asinin güzel ellerine devrediyorummmsengözlerimebaksanab:icecream:

yeni farkettim doracım kilolarımız hemen hemen aynı... valla seni sollamam lazım kusuruma bakmazsın herhalde...

klava::roflol::roflol::roflol:
bende fark ettim biliyormusunn. bir ara larayla böyle bir atışmamış olmuştu ama malesef o yendi. ama bukezlaelaelaelaelae kaptıramam kurusa kalmaaaaalülülülülülü

:roflol: ben olsam bulmadan uyumazdım. takıntılıyım ya işte:hulya:

benim kaçamakta çok fenaydı. keşke dünü hatırlatmasaydın
dün eşim bugün yola çıkacak iş gereği
ona birşeyler almak için çarşıya çıktık. oralarda yürü mürü derken acıktık.
ben sadece simit yedim öğleyi bu şekil
akşamada 1 koca dilim kadayıfı götürdüm.
başkada birşey yemedim.
şu 2 gün kaçamaklarım oldu o yüzdende fazla veremedim .
hata tamamen bendeee.
:kedi::kedi:

effferin sana bende 2 de yatttım midem deli gibi kazındı ama hiç bişi yemedimmmmmmm
e bulabildinizmi hediyeyi kaydirigubbakcemile3

sanada günaydın jujum. listeyi hallettim canım. gerisini kaptanımız ve asinin güzel ellerine devrediyorummmsengözlerimebaksanab:icecream:
canısım teşekkürederim bir toparlayaylım bugün erkenden kaçmam laızmkaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…