Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

***2.TAKIM- 147.ETAP****

dora( 72.0/ 71.5 / 0.5 / 0.69&#37:KK66:
samanyolu( 64.4 /
moda makyaj ( 68.5 / 68.0 / 0.5 / 0.73 % )
EBRULUM ( 82.0 / 80.8 /1.2 / 1.46 % )
asi_bulut( 63.8
missnewmoon( 70.0 / 70.0 /0.0 / 0.00 % )
LeyL35 ( 74.8
*JUJU*( 72.6 / 72.1/ 0.5 /.0.69%)
ikraaa( 87.0 /
zümrütüanka ( 79.0 / 78.5 / 0.5 / 0.63 % )
TonTonTonDardanelTon( 68.3 / 68.3 / 0.0 / 0.00 % )
2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 734.1

Son düzenleme:
:eek:klava::roflol::roflol::roflol:
bende fark ettim biliyormusunn. bir ara larayla böyle bir atışmamış olmuştu ama malesef o yendi. ama bukezlaelaelaelaelae kaptıramam kurusa kalmaaaaalülülülülülü
ah canımmmmm ... tabi sen kimi karşına aldğını bilmiyorsun ondan böle heveslisin.... alsanaalsanasmile
:roflol: ben olsam bulmadan uyumazdım. takıntılıyım ya işte:hulya:

benim kaçamakta çok fenaydı. keşke dünü hatırlatmasaydın
dün eşim bugün yola çıkacak iş gereği
ona birşeyler almak için çarşıya çıktık. oralarda yürü mürü derken acıktık.
ben sadece simit yedim öğleyi bu şekil
akşamada 1 koca dilim kadayıfı götürdüm.
başkada birşey yemedim.
şu 2 gün kaçamaklarım oldu o yüzdende fazla veremedim .
hata tamamen bendeee.
:kedi::kedi:
alsanaalsanasmilealsanaalsanasmilealsanaalsanasmilevalla aferin kadayıf haaaaa kaç kaloridir hiç düşündün mü?????? 500 cal den aşağı ise ben meltem değilim ..
effferin sana bende 2 de yatttım :KK43: midem deli gibi kazındı ama hiç bişi yemedimmmmmmm :eek:
e bulabildinizmi hediyeyi kaydirigubbakcemile3

canısım teşekkürederim bir toparlayaylım bugün erkenden kaçmam laızmkaydirigubbakcemile2

kız gofretti sadecenek 150 kac felan...... :sinifsinif:

bu arada bulamadık..... yok yok yok ümidi kestim....... hani evde bazaların altı çekyatların altı mutfak dolabı balkonlara bile baktım yok yok yok.... dolmuşta unuttun diyorum eşime başka çözüm yolu gelmiyor aklıma

oooooooooo kaptana bak beeeeeeeeee yürüüüüüüüü kim tutar seni... 1,2 az mı valla biz böle dora ile kaçamak maçamak 0,50 takılalım millet 1,2 versin

oooooooooo kaptana bak beeeeeeeeee yürüüüüüüüü kim tutar seni... 1,2 az mı valla biz böle dora ile kaçamak maçamak 0,50 takılalım millet 1,2 versin

:kedi::kedi::kedi:
vallaha öleee.
birde bu hafta benimkide yok can sıkıntısından yemezsem iyidirrr.
ne yapsamki kendimi sporamı versem sıkıldıklayınnnnn. utandım kendimdennnnnnn:kedi:

evet bugün pek iyiyiim bundan dolayı tartı dahada gülecek o 85. sıralara ben sorcam kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
leslie yede başlıcam sıkılaşcam daha cok incecik hatun olcam
siz kalın öyle kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
oy kıyamam tabikide kalmayın
dora kalsın ama gitmiş kadayıflarıda yemiş bir de diyyor birinci benim
kızım ben burda duruken ne haddineeeeeeee kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

huuuuu seste vermiyolar
evet kızlar leyloş asi ikra samanyolu bekliyorum hadi hızlı gelin teker teker gelmeyin topluca gelin ben hepinizle ayrı ayrı ilgilenirim :)))))))))))))))))

valla öle ebrum birde utanmadan beni geçemezsin diyor bana babababababababa... kadayıfı yiyen sanki benim....aklinialirimsmile

ebrucuğum. haklısın canım. bu hafta kendimden bayağ utandım. yeterince yüzüm yerlerde geziyozzaten sende beni daha fazla ezme yaaaaaaaa:kedi::kedi:
aslında dün o tatlıyı yememin sebebi vardı. birilerine kızdım sinirden yedimmmmmmm:kedi:

huuuuu seste vermiyolar
evet kızlar leyloş asi ikra samanyolu bekliyorum hadi hızlı gelin teker teker gelmeyin topluca gelin ben hepinizle ayrı ayrı ilgilenirim :)))))))))))))))))

hahaha:roflol::roflol: bugün çok pozitifya hanımefendi dile kolay 1 .2 verdi pek bir havalı:nazar:
hepimzi süründürcek görünüyormafoldumben

valla öle ebrum birde utanmadan beni geçemezsin diyor bana babababababababa... kadayıfı yiyen sanki benim....aklinialirimsmile
ayy yeterince deşifre oldum sen bari yapma jujummm:roflol::roflol:

afiyetler olsun dimi jujucummmmmmm doraya
hatta daha cok sinirlensin dhaa cok yesin eksi kilo bildirsinnnnnnnnnnn
cok canice oldu sadist ebru :))))))))))))))))
yoky yok kıyamam ben sana tamam sustum afiyet olsun yemişsin bir kere içine girip geri çıkartacak halimiz yok ya benimde canım cok istedi bak şimdi :))))))))))))))))
bende bir bardak portakal suyu içtim cocuklara sıkarken hadi dedim bende içiiim başka da bişi yemedim cakkıdı cakkkıdı sakız cigniyom :pPPP

hahaha:roflol::roflol: bugün çok pozitifya hanımefendi dile kolay 1 .2 verdi pek bir havalı:nazar:
hepimzi süründürcek görünüyormafoldumben

ayy yeterince deşifre oldum sen bari yapma jujummm:roflol::roflol:

hı hıııııııııııııııııııı sen çatla da patla sen git kadayıf yeeeeeee kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
benim havam yerinde aklinialirimsmile aklinialirimsmile :eek: :eek:
leyla hanımdan cok büyük bir sürpriz olmazsa :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi:birinci hep benimmmmmmm kadayıf yemiyom çünki kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
ya bişi sorcam hiç takılmadı mı bogazına jujumla ebrumunda canı ceker deyi kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

günaydın arkadaşlar
kilo verene herkese tebrik ediyorum
ebrulumu ayrıca tebrik ediyorum 1.2 süper valla
ben akşambi tabak çorba az salata bi tane haşlanmış patates yedim
arada da bi tane küçük muz yedim

sabah büyük bi heyecanla tartıya çıktım ve tam 85,6 geldim kaydirigubbakcemile2
umarım kilo vermelerimiz her hafta boyle devam eder

Son düzenleme:
***2.TAKIM- 147.ETAP****

dora( 72.0/ 71.5 / 0.5 / 0.69%)
samanyolu( 64.4 /
asi_bulut( 63.8
LeyL35 ( 74.8
ikraaa( 87.0 / 85.6 / 1.4 / 1.84 % )
2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 734.1

ikracım tebrik edeirm canım afferin snaa sen zaten yeme düzenin falan harikasın tekrar tekrar tebrik ederim
bu haftaki takımımııın birincisini açıklıyorummmmmmmmmmmmmmm
ikraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
tebrik ediyorum :nazar: :nazar::nazar::nazar: a.s. a.s.
ay bakın aklıma ne geldi kendi takımıızın içinde de birinci ikinci ve sonuncuyu belirleyelim deşifre edelim
olurmu

modamakyaj arkadaşımızın doğum gününü kutluyorum sevdikleriyle nice senelere inşallah

doracım zannetmiyorum canım çabuk mezun olamam hedef 70 çünkü daha vermem gereken
16 kiloya yakın bi kolam var ayrıca kadayıf mı dedi biri ben çok severimde
ama yarım ye olur mu sempatiksalakcinni

jujucumunda gofretini unutmadım ama o 225 kaloricik bişey onu yakmak için
1 saat yol yürümesi gerektiğini bilse asla gemezdi ama olur arada dimi kaçamaklarada
ihtiyacımız var

Son düzenleme:
ikracım tebrik edeirm canım afferin snaa sen zaten yeme düzenin falan harikasın tekrar tekrar tebrik ederim
bu haftaki takımımııın birincisini açıklıyorummmmmmmmmmmmmmm
ikraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
tebrik ediyorum :nazar: :nazar::nazar::nazar: a.s. a.s.
ay bakın aklıma ne geldi kendi takımıızın içinde de birinci ikinci ve sonuncuyu belirleyelim deşifre edelim
olurmu

saol ebrulum kaydirigubbakcemile2
süper fikir bizi daha fazla motive edebilir :hulya: :hulya:

samanyolummmmmmmmm cok sevindim seni gördüğümeeeeeeeeee günaydın canım hoşgeldin
ne kadar gitmiş yağlardan yoksa gitmemiş mi ay
ayyyyyyyyyy bir saattir yazcam diyorum kalıyorrrrrrr
modacım makyajım doğum güünn kutlu olsun canım hayat yaprakların hep yeşil canlı ve taze kalsın herşey gönlünce olsun daha nice senelere mutluluklar içinde sevdiklerinle beraber girersin inşallahhhhhhhhhhhhhhh

ya daha kiçlo bildirimi yapmayanlar var ama
ben açıkladım birinciyi
de
:KK43:
mesajlarda içacıcı konuşmamış ta bildirim yapan arkadaşlar ona istinaden yani

***2.TAKIM- 147.ETAP****

dora( 72.0/ 71.5 / 0.5 / 0.69%)
samanyolu( 64.4 / 64,8 / -0,4 / 0 ,62%)
asi_bulut( 63.8
LeyL35 ( 74.8
ikraaa( 87.0 / 85.6 / 1.4 / 1.84 % )
2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 734.1

:sinifsinif::sinifsinif:mafoldumbenmafoldumben

ANACIM KOOOSSS KOSA KADAYIFIN YANINOA benim mini minimini miniminiminnacık gofrete mi taktınız....:hulya:

X