Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ebrulum bence çok problemliyim diye asla düşünme
hepimiz gün içince biçok şeyle uğraşıyoruz
2 tane yetişkin erkek çocuğun var
gelenin gidenin de çok muş maşallah
allah bugununu aratmasın
tabi senin stresli geçiyodur ama
hayat boyle işte belki size polyanacılık gibi gelebilir ama
ben yaşadığım herşeyde daha kötüsünü düşünüp
şükrederim inanın mesela senin yerinde olsam çok şükür
2 tane çocuğum var onlarla uğraşıyorum derim
belki diyosundur ki yerimde değilsin sana boyle soylemek kolay gelebilir diye
ozman sana soyle soyliyeyim mesela 22 aylık bi kızım var gece hiç kalkmazsa 7-8
defa kalkar e ben bütün gün işde uğraş eve git evde uğraş kızımla ilgilen uykusuzlık hatsafhada
ama bugune kadar çok şükür ki bigün bile isyan etmedim
hergün şükrettimki boyle bi güzelliğe sahibim
rabbim arattırmadı belki uzun oldu ama
içimden geldi yazman istedim

bende spora gitmeyi çok istiyorum ama maalesef ona vakit ayıramam.
bu leslie ile yürüyüş hiç sıkmıyor. kadın bıcır bıcır konuşuyor. sanki karşılıklı yapıyormuş gibi hissediyorum kendimi.
ebrunun plates cdsini de indirmiştim ama o çok sıkıcıydı

bu arada dorayla ebru bugün kaçak kaydirigubbakcemile

slm asiciğim. ben bu gün giremedim kusura bakma.
sabah bir msn açtım
abimin hanımı 3. ye hamileydi
9 aydır kız bekliyorduk ola ola gece bir erkek bebeği oldu.
sabah ona bakmıya gittik.
gelincede kmşum çıkmış onla lafladık. anca fırsat bulup girdim...:1hug:

ebrucuğum inan bende senin gibiyim. en ufak birşeyden nem alıyorum.
kızımın ceb telini kurcalıyorum. facesine bakıyorum msn sine girip bakıyorum. hatta arada gizli gizli günlüğünü bile okuyorum.

o günlüğünde neler yazmışsa onun istediği gibi bir anne olmaya çalışıyorum. nerde yanlış bişiler yapmışsa ona çaktırmadan yanlışlarını anlatıyorum.....
hatta bazen soruyor sen nerden biliyorsun diye bende arkamda bile gözüm var benim diyorummkaydirigubbakcemile3
çocuk yetiştirmek çok zor gerçektende allah ömürlerini versinama ne yaparsın. her hareketlerini takibe almak lazım. ben çocuğuma güveniyorum ama dışarıya güvenemiyorum. bunu sürekli ona aksediyorum........

hatta bazen diyorum çokmu geri görüşlüyüm ki diye.
dozu ayarlamak çok zor. ben ona hem arkadaş hem anne olmak istiyorum
gerektiğinde anne gerektiğinde arkadaş yaniiiiiii
bağzen bu durumu gerek dersane gerek okul öğretmenleriylede konuşuyorum . ama çok şükür onlara görede benim yaptıklarım normalmiş.
çocuğunuzun takiplerini bırakmayın diyolar.
bakalım bu şekil devam ediyoruz. çok büyükte bir sorunmuz yok ÇOOOOK ŞÜKÜR MEVLAMAA

ne çok umursamaz bir anne olmak istiyorum nede onu boğacak kadar üzerinde olmak istiyorummmm

konu çocuklar olunca çok uzun yazdım kusura bakmayın. benimde can alıcı norktam bu. yani damarıma basmışınızz:roflol:

diyetim iyi gidiyor....
sabah normal kahvaltı
ara öğünde hastanedeydim yarım kurabiye
öğlene
kabak kızrtması
3.4 dilim pattis.
çeyrek dilim ekmek
ara öğünde
1 incir

temizlikçi geldi hanımmmmmmmmm ...................
Güzel temzilik yapılır koltuk silinir cam silinir perde yıkanır ütülenir wc banyo fayans temziliği halı temziliği yapılır ben gibisini bulmazsınızzzzz benden söylemesi
günlüğüme cok bişi istemiyorum diğerleri gibi sadece sadece sadece sadece ama sadece bir öpücük verseniz yeterrrrrrrrrrrrrrrr
sapık karı demen sakınnnnnnnnn bdevadan iş yapıyom daha ne istiyonuz .)))))))))))))))))))
aaaaaaaaa

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ebrucum gel bana gel:)hem viyanada sana değişiklik olmuş olur:)
çocukların problemlerine üzüldüm canımcım.bu kadar sıkma kendini bak olan sana olur canımcım.üzülme bu kadar,bizde çocukken neler yaşamıştık.

jujucum sende kendini germe,çocuklar bi şekilde kendilerini savunmayı ögrenirler,üzülme canım kendini yıpratma:)

doracımseni tebrik ediyorum.benimkilerde aynısını bana yapmışlardı,dogru yoldasın canımcım:)ama sonradan bizimkiler çok sıkmışlardı beni çok bunalmıştım.

işte bunalmanın sonucu:başka ülkeye yerleştim:KK70:
(tabiki abartıyorum :roflol:)

detoks bitti ama ben değiştirerek başka bir diyet uygulamaya başladım.umarım bundada başarılı olurum.
sonuçtan mutluyum,kilo veriyorum.fakat gecenin ilerleyen saatleri hep karnım acıkıyo,kendimi durdurmak zor oluyo.ama vucüdum yavaş yavaş bunada alışıyor,
ben agustos ayında 50li sayılarda olacagım.çok inanıyorum kendime,Allaha çok şükür yavaşta olsa kilo verebiliyorum.bi aynamızda gelsin,size fotografımı çekip gösterecegim.sonra yazında before after yapacagım.hayal etmesi bile güzel):
herkese kocaman öpücükler
lütfen dış etkenlerden dolayı diyeti bozmayalım.sinirlenince hırsımızı lütfen spordan alalım.çooook rica ediyorum.ağlamayalım spor yapalım

detoks bitti ama ben değiştirerek başka bir diyet uygulamaya başladım.umarım bundada başarılı olurum.
sonuçtan mutluyum,kilo veriyorum.fakat gecenin ilerleyen saatleri hep karnım acıkıyo,kendimi durdurmak zor oluyo.ama vucüdum yavaş yavaş bunada alışıyor,
ben agustos ayında 50li sayılarda olacagım.çok inanıyorum kendime,Allaha çok şükür yavaşta olsa kilo verebiliyorum.bi aynamızda gelsin,size fotografımı çekip gösterecegim.sonra yazında before after yapacagım.hayal etmesi bile güzel):
lütfen dış etkenlerden dolayı diyeti bozmayalım.sinirlenince hırsımızı lütfen spordan alalım.çooook rica ediyorum.ağlamayalım spor yapalım

tebrikler modacığım. sinirlenince spor yapalım ıda tuttum. vereliniortakben genelde hırsımı bir çay yapar yanındada abur cuburdan alırımdaa:kedi:

günaydın günaydın günaydınndelikafadulden
sabah sabah gargalar şey:kedi: etmeden ben buradayım. ama geri yatmayı düşünüyorum.kaydirigubbakcemile3
uyuyamam ama yinede yatakta biraz tv izlerim
bu hafta 1 kilo vereceğim diye azmetmiştim ama tam adaptasyonlu yine olmadı.
ben evden çıkınca olmuyor yaa. enca evde iiyi yapıyorum....mafoldumben
bir kilo vermedim ama yarım anca verdim.
yinede spor yaptığım için vucutta toplanmalarım var.
sanki daha çok verimişim gibi görünüyorum ama tartı yalan sölüyor banaalsanaalsanasmile

yatak soğumadan uçuyorumm:eek: sonra yine gelirimolumunekankayizsmile

ebrucum gel bana gel:)hem viyanada sana değişiklik olmuş olur:)
çocukların problemlerine üzüldüm canımcım.bu kadar sıkma kendini bak olan sana olur canımcım.üzülme bu kadar,bizde çocukken neler yaşamıştık.

jujucum sende kendini germe,çocuklar bi şekilde kendilerini savunmayı ögrenirler,üzülme canım kendini yıpratma:)

doracımseni tebrik ediyorum.benimkilerde aynısını bana yapmışlardı,dogru yoldasın canımcım:)ama sonradan bizimkiler çok sıkmışlardı beni çok bunalmıştım.

işte bunalmanın sonucu:başka ülkeye yerleştim:KK70:
(tabiki abartıyorum :roflol:)

canım modacığım işte bende tam sıkan bir annede olmak istemiyorum.bu ikilemi kurmaktada çok zorlanıyorum. ve kendimide yıpratıyorum
kızıma sölüyorumda bende ilk kez 15 yaşına girmiş bir kız yetiştiriyorum sende ilk kez bu yaşta bir anne görüyorsun karşında.
sen beni anla bende seni diyorum. nerde yanlışım olursa sen bana anlat bende sana diyorum. konuşa konuşa halledelim sorunlarımızı diyorum. bir nevi bende senle büyüdüm kızım diyorum.

bakalım söylediği gibi şimdilik durumlar güzel gidiyor .
kızım her fırsatta seni çok seviyorum anneciğim diye boynuma sarılıyor. bu tip konuşmalar ona güven veriyor..
birde benim kızım yaşından çok daha olgun konuşuyor. sanarsınızki 20 25 yaşlarında
genel olarak konuştuğumda öğretmenleriyle siz kızınızdan hiç korkmayın o çok akıllı bir çocuk diyolar:nazar::nazar:
ama ben geleceğe yönelik çok kaygılıyım. şimdi gözümün önündeki bir okulda ve ben onu daha uzak semtlere yollayacağım...
allah herkesin çocuğunu korusun yarabbimmmmm:Saruboceq::Saruboceq:
ebru açmış konuyu ama görsün işte ben de müzdaribim :roflol::roflol:

ebrucuğum inan bende senin gibiyim. en ufak birşeyden nem alıyorum.
kızımın ceb telini kurcalıyorum. facesine bakıyorum msn sine girip bakıyorum. hatta arada gizli gizli günlüğünü bile okuyorum.

o günlüğünde neler yazmışsa onun istediği gibi bir anne olmaya çalışıyorum. nerde yanlış bişiler yapmışsa ona çaktırmadan yanlışlarını anlatıyorum.....
hatta bazen soruyor sen nerden biliyorsun diye bende arkamda bile gözüm var benim diyorummkaydirigubbakcemile3
çocuk yetiştirmek çok zor gerçektende allah ömürlerini versinama ne yaparsın. her hareketlerini takibe almak lazım. ben çocuğuma güveniyorum ama dışarıya güvenemiyorum. bunu sürekli ona aksediyorum........

hatta bazen diyorum çokmu geri görüşlüyüm ki diye.
dozu ayarlamak çok zor. ben ona hem arkadaş hem anne olmak istiyorum
gerektiğinde anne gerektiğinde arkadaş yaniiiiiii
bağzen bu durumu gerek dersane gerek okul öğretmenleriylede konuşuyorum . ama çok şükür onlara görede benim yaptıklarım normalmiş.
çocuğunuzun takiplerini bırakmayın diyolar.
bakalım bu şekil devam ediyoruz. çok büyükte bir sorunmuz yok ÇOOOOK ŞÜKÜR MEVLAMAA

ne çok umursamaz bir anne olmak istiyorum nede onu boğacak kadar üzerinde olmak istiyorummmm
BENCEDE DOĞRUSUNU YAPIYORSUN ZATEN EĞİTMENLERDE ÇOCUKLARINIZI TAKİP EDİN ARKADAŞLARI İLE TANIŞIN AMA TAKİP ETTİĞİNİZİ ONLARA BELLİ ETMEYİN DİYOR.... bende oğluma hem anne hem arkadaş hem kardeş olmaya çalışıyorum onun isteklerini babasından ziyade ben karşılıyorum... bizimki küçük günlüğü yok ama bazen kızıp odasına yolladığımda kendi kendine dertleşiyor sessezce dinliyorum ve nerede hata yaptıysam düzeltmeye çalışıyorum....

süpersin gerçektende..... özellikle detokslardan sonra insan daha bir istekli olur yemeye ama sende hiç bozulma yok.. süper valla....

gündaydın doracım... şaşardın günün ilk mesajını yazmaya alışkın olunca....

günaydın günaydın günaydınnnnnnnnn
ton cum sagol ya
senide görcez 10 15 yıl sonra :))))))))))))))))))))))
jujum ve doracım teşekkür ederim canm
modacım mayajım davet gönder gelcem koşa koşa :) uzaklara yalnızlıga ihtiyacım var :)))))))
iyiiyim iyi dünki moddan sıyrıldım
başka hım leslie yi indirdim asicim bulutum cooooook teşekkü ederim
bugün başlayacagım o na

günaydın arkadaşlar
akşam az tavuk haşlama ve bi tane çikolatalı tatlı yedim :kedi:
onuda az yediğim için yedim ve arada bişey yemedim
ve toplamda 3lt yakın su içtin

bu saat oldu hala bişey yemedim

e bak ikracım buda yanlış.... bunyen hala uyanmamış demektir... güne ne kadar erken başlarsanız okadar çasuk metabolizmanız yakmaya başlar diyor ender saraç... ve metabolizmayı hızlandıran şeylerle güne başlayın... e

erken kalkın....
yataktan kalkar kalkmaz hızlı hızlı bir kaç hareket yapın evin içinde koşturun felan diyor
acı yiyin acı da metabolizmayşı hızlandırıyormuş ben sabahları acı yeşil biberle yapardım önceden kahvaltımı şimdi vakit bulamıyourm

e bak ikracım buda yanlış.... bunyen hala uyanmamış demektir... güne ne kadar erken başlarsanız okadar çasuk metabolizmanız yakmaya başlar diyor ender saraç... ve metabolizmayı hızlandıran şeylerle güne başlayın... e

erken kalkın....
yataktan kalkar kalkmaz hızlı hızlı bir kaç hareket yapın evin içinde koşturun felan diyor
acı yiyin acı da metabolizmayşı hızlandırıyormuş ben sabahları acı yeşil biberle yapardım önceden kahvaltımı şimdi vakit bulamıyourm

canım çok haklısın da kaç gündür kızım geceleri çok huysuz
son dişleri çıkıyo sanırım tam yatağına koyuyorum ben yatıyorum uyanıyo
ayağımda sallıyorum yok huzursuzluk var sürekli
bende bayağı bi uykusuz kaldım
sabah babası babaannesine bıraktı
saata 9 a çeyrek vardı dedim 5dk. uyuyayım bi kalktım 9,30 hemen giyindim ve işe geldim
benim uykusuzluğum çok fena
şimdi kfles yiyorum

ara öğünüme de yaptım. 1 armut yedim. evlerimi toparlamaktayım. aslında ara öğün satimi geçirmişim. bu arada leyla sultan nerde kiii
asiyide gördüm ama yazamadı garibim hiçççsempatiksalakcinni

yemekte süt çorbası yarım pors.pilav ve tavuk yedim birde salata....

evet öyle jujucum
ama bende hiç bir şey yemedim şimdiye kadar
saat 10 30 bir kahve
bir dilim elma iki dilim portakal
öğlen makarna peynirli maydonozlu yagsız
bu kadar ama hiç acıktıgımı hissetmedim
sabah k flakes yiyeim dedim baktım sütün sonunu cocuklara doldurmuşum kaldı öyle ce marketede kim gitcek deidm
işte böyleee

dfff ya gene ensemde ağrı başlangıcı var... ne başlıyor ne bitiyor ne sinir bozucu..... aldığım ilaçlardan mı die düşünmeye başladım neyseki zon hapım yarın ondan sonra bekleyiş..................

X