Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

jujucum geçmiş olsun
ben arada bi kahve şimdide balık yiyeceği tamamen yağsız

canım dikkat etmeye çalışıyorum hele bide kilo verdikten sonra
biri mesela şunu yermisin dedidiğinde
asla diyorum okadar kilo vermişim
( sanki çok vermişim gibi kaydirigubbakcemile3 ama motive oluyorum işte )
bunu yiyipde bozamam rejimimi kaydirigubbakcemile3
eşimde sağolsun çok destekçi
leylcim bişey sormak istiyorum
bende spora gitmeyi çok istiyorum ama zamanım yok
ücretsiz kurs var bizim burdada ama işte çalışıyoruz akşam eve git kızımla
ilgile yemekev işi derken bana zman kalmıyo anlıyacağın
mesela ben her akşam toplamda 300 e yakın mekik yaapıyorum
eşimin gösterdiği gibi alt karın mekik üst karın mekik diyo bana
gerçekten yandığını hissediyorum
birazda bacak haraketleri yapıyorum
sence bunu bi faydası olur mu
yoksa az mı yapıyorum haraketleri

canım ısınmadıktan sonra istediğin kadar mekik çek hiç bir işe yaramıyormuş :1no2: en az 10-15 dk olduğun yerdede olsa yürümen gerek...

ara öğünüme de yaptım. 1 armut yedim. evlerimi toparlamaktayım. aslında ara öğün satimi geçirmişim. bu arada leyla sultan nerde kiii
asiyide gördüm ama yazamadı garibim hiçççsempatiksalakcinni

Doracım kk ya sabahtan bi girdim bişey yazamadım,şimdi 1,5 saat önce falan girdim bak anca yazabiliyorum...
Bizim işler Mart ayıyla birlikte yoğunlaşıyor,taaa ki kışa kadar...

dfff ya gene ensemde ağrı başlangıcı var... ne başlıyor ne bitiyor ne sinir bozucu..... aldığım ilaçlardan mı die düşünmeye başladım neyseki zon hapım yarın ondan sonra bekleyiş..................

geçmiş olsun canım,hapın yan etkisi olabilir:teselli:
inşallah mutlu edecek sonuçlar alırsınızyerimseniben

mrb kızlar a.s.
sabahtan beri kk yı açıyorum yazamadan çıkıp gidiyom,çok yoğunuz...
kahvaltım 1 dilim ekmek,1 dilim peynir,4 zeytin,4 çatal yağda pişmiş yumurtasempatiksalakcinni
arada bişey yemedim...
öğlen yemeğimde aceleye geldi...çeyreğin yarısı ekmeğe krem peynir sürüp yedim:1closedeyes:

selam kızlar

ikracım menülerin çok güzel. iş yerinde diyet yemekler bulabiliyor olman süper. kendine özel mi yaptırıyorsun yoksa CADIARZU

jujucum geçmiş olsun sana da. ama böyle öğlenleri pilavları götürmesen daha iyi olmaz mı sempatiksalakcinni çorba yemek salata yeter canım kaydirigubbakcemile2

bende sabah 2 dilim ekmekle kahvaltı yaptım 2 dakika içinde. ama kahvaltı yapmak çok güzel. çok tok tuttu beni. bundan sonra sabahları kahvaltıya vakit ayırmaya çalışacağım :lepi:

dün yediklerimi yazayım. artık hergün yazıcam :1ninca:
sabah küçük 1 elma
ara 5-6 küçük galeta
öğlen (ay çok güldüm kendime. inanın ne yediğimi hatırlamıyorum) + salata
ara yarım yoğurt
ara 1 armut
akşam 1 dilim ekmekle kahvaltı (eşimin canı kahvaltı yapmak istedi)

sabah tartıldım. ama wcye çıkamadan. yine tembelleşti bağırsaklar. 63,1 çıktım. pazar günü de 63,1 çıkmıştım kafamçokkarıştı eğer veremediğimi düşünmek canımı sıkıyor. umarım reglimi beklediğimdendir. hala bekliyorum da kaydirigubbakcemile3

canım ısınmadıktan sonra istediğin kadar mekik çek hiç bir işe yaramıyormuş :1no2: en az 10-15 dk olduğun yerdede olsa yürümen gerek...

saol canım bunu bilmem iyi oldu

ben bide dondurma yedim :kedi:
ama balık çok azdı yarım porsiyon bile yok tu

selam kızlar

ikracım menülerin çok güzel. iş yerinde diyet yemekler bulabiliyor olman süper. kendine özel mi yaptırıyorsun yoksa CADIARZU

jujucum geçmiş olsun sana da. ama böyle öğlenleri pilavları götürmesen daha iyi olmaz mı sempatiksalakcinni çorba yemek salata yeter canım kaydirigubbakcemile2

bende sabah 2 dilim ekmekle kahvaltı yaptım 2 dakika içinde. ama kahvaltı yapmak çok güzel. çok tok tuttu beni. bundan sonra sabahları kahvaltıya vakit ayırmaya çalışacağım :lepi:

sabah küçük 1 elma
ara 5-6 küçük galeta
ara yarım yoğurt
ara 1 armut

sabah tartıldım. ama wcye çıkamadan. yine tembelleşti bağırsaklar. 63,1 çıktım. pazar günü de 63,1 çıkmıştım kafamçokkarıştı eğer veremediğimi düşünmek canımı sıkıyor. umarım reglimi beklediğimdendir. hala bekliyorum da kaydirigubbakcemile3

canım olan yemekden yemiyorum kendim ne istersem yapıyorum
mesela bugun onlar balığı kızartma yedi ben buğulama genelde tavuk haşlıyorum zaten beni en çok tok tutan yiyecek hem kalorisi de az
bence reglinde dolayı şişkinlik olabilir canım sıkma canım

dfff ya gene ensemde ağrı başlangıcı var... ne başlıyor ne bitiyor ne sinir bozucu..... aldığım ilaçlardan mı die düşünmeye başladım neyseki zon hapım yarın ondan sonra bekleyiş..................

canım o bekleyişin so bulcak inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

kızlar kıusra kalmayın hiç keyfim yo
çocuk yetiştirmek o kadar büyük bir meziyetki
zaman zamn insanlar hep derler ya keşke hep küçük kalsalar diye evt cocuklar büyüdükçe o kadar cok zorlanıyor ki insan hiç iyi degilim
Canım ya sıkma kendini,inan 15 li yaşlarda bu günlerini de arayacaksın,insan resmen ajan oluyor,gizli takip,ne yapıyor,kimle arkadaş...Gerçekten zor...Ben büyük oğluma geçen gün Allah sana da senin gibi çocuk versin dedim,bana beddua etme diyor...Yani kendisinin kötü olduğunun farkında...:roflol:Zaten ben çocukla falan uğraşamam evlenmicem demez mi,,,,
canım dikkat etmeye çalışıyorum hele bide kilo verdikten sonra
biri mesela şunu yermisin dedidiğinde
asla diyorum okadar kilo vermişim
( sanki çok vermişim gibi kaydirigubbakcemile3 ama motive oluyorum işte )
bunu yiyipde bozamam rejimimi kaydirigubbakcemile3
eşimde sağolsun çok destekçi
yoksa az mı yapıyorum haraketleri
ıkracım gerçekten çok güzel gidiyor diyetin,yakında iyi sonuç alacaksın,bizi bırakıp mezun mu olacaksın ne...:1closedeyes:Ben demirbaşım zaten...:umursamaz:
slm asiciğim. ben bu gün giremedim kusura bakma.
sabah bir msn açtım
abimin hanımı 3. ye hamileydi
9 aydır kız bekliyorduk ola ola gece bir erkek bebeği oldu.
sabah ona bakmıya gittik.
gelincede kmşum çıkmış onla lafladık. anca fırsat bulup girdim...:1hug:
Gerçekten sürpriz olmuş,kız deyip erkek bebekle karşılaşmak...Allah analı babalı büyütsün inşaallah....opuyorumnanaktan
detoks bitti ama ben değiştirerek başka bir diyet uygulamaya başladım.umarım bundada başarılı olurum.
sonuçtan mutluyum,kilo veriyorum.fakat gecenin ilerleyen saatleri hep karnım acıkıyo,kendimi durdurmak zor oluyo.ama vucüdum yavaş yavaş bunada alışıyor,
ben agustos ayında 50li sayılarda olacagım.çok inanıyorum kendime,Allaha çok şükür yavaşta olsa kilo verebiliyorum.bi aynamızda gelsin,size fotografımı çekip gösterecegim.sonra yazında before after yapacagım.hayal etmesi bile güzel):
herkese kocaman öpücükler]
Detoks dan sonuç almana sevindim Modacım...Bakalım yeni diyetin ne sonuç verecek...Anlaşıldı sende bu hafta kilo vereceksin....:mymeka:

Canım inşaallah emeğinin karşılığını alırsın,müjdeli haberi merakla bekliyoruopuyorumnanaktanm....
selam kızlar

Bence de regl şişkinliğidir asicim.Yinede pazardan beri kilonda artış olmadığına göre zaten vermişsin....kaydirigubbakcemile5

kızlar kilo bildirimlerini unutmayalım yarın erken den bitirmek istiyorum tamam mı

ebru beni o kadar korkutmuşun ki eyvahedigeldismileanlatamam bir an bu gün cuma sandım ve kilo bildirimi yapmadım diye ödüm koptueyvahedigeldismile aman ebru beni mahfedecek diye bilg koştumalsanaalsanasmile

bu sabah saaat 4 ten beri ayaktaydım dün okulda kızım çok öksürmüş öğretmen diğer çocuklara ders anlatamamış biraz şikayet etti ben bu kadına hiç bir şey anlatamadım ama neyse eşim de korktu acaba ciğerlerinde bir şey mi var dr götür dedi sabah 7.30 da hastaneye gittik neyse sıramızı aldık bekledik dr geldi ciğerlerini dinledi kulakalrına baktı her şey normal dedi ama kadın o kadar surazsızdıki hiç bir şey sorulmuyor ben de bademcikleri alındı acaba ondan olabilir mi dedim söle kasını kaldır dı heral de odasın da buhar makinesi kullanacaksınız burun akıntısı geriye akıyor nezle etmiyeceksiniz (sanki benim elimdeymiş gibi) dedi ilaçlarını verdi eve geldik saat 10 dan beri de temizlik yapıyorum öldüm valla

Birdaha Ebru temizlik yapıyorum deyince ona acımicim:eek:lmaz:Acıyınca başıma geliyor....Bugün hiç temizlik yapmaya niytetim yoktu,ama telefon geldi,oğlumun birkaç öğretmeni akşam eve gelecekmiş,çalışma ortamını görmeye...Camlar rezil Sanki cama bakacaklarbilmiyorumkismile Evi süpür sil,yiyecek hazırla,pestilim çıktı...sempatiksalakcinni ..Valla yukarı katı sadece süpürdüm,aaa yukarı da çıkacak değiller ya...Ebru bir süre temizlik lafı etme....alsanaalsanasmile

sabah o kargaşada 1 simit ve çay içtim
öğlen tarhana çorbası içtim
ebrucum ben gene yarın 7 de evden çıkacağım kilo bildirrimimi şimdi yapabilirmiyim

bu sabah saaat 4 ten beri ayaktaydım dün okulda kızım çok öksürmüş öğretmen diğer çocuklara ders anlatamamış biraz şikayet etti ben bu kadına hiç bir şey anlatamadım ama neyse eşim de korktu acaba ciğerlerinde bir şey mi var dr götür dedi sabah 7.30 da hastaneye gittik neyse sıramızı aldık bekledik dr geldi ciğerlerini dinledi kulakalrına baktı her şey normal dedi ama kadın o kadar surazsızdıki hiç bir şey sorulmuyor ben de bademcikleri alındı acaba ondan olabilir mi dedim söle kasını kaldır dı heral de odasın da buhar makinesi kullanacaksınız burun akıntısı geriye akıyor nezle etmiyeceksiniz (sanki benim elimdeymiş gibi) dedi ilaçlarını verdi eve geldik saat 10 dan beri de temizlik yapıyorum öldüm valla

Allerji falan olmasın zümrütüm...Geçmiş olsun...:1hug:

Allerji falan olmasın zümrütüm...Geçmiş olsun...:1hug:

ben de öle tahmin ediyordum çünkü ben de de astım var ama kadın pek oralı olmadı asıl ben alerji testi yapar diye o hastaneye gitmiştim ama karşıdan yok dedi 2 hafta hala öksürürse gelirsin tekrar dedi

ebrucum geçen hafta 79 kiloydum bu hafta
78.5 KıLOYUM
NE OLUR OLMAZ BEN ŞıMDıDEN BıLDıREYıM DEDıM

günaydın günaydın günaydınnnnnnnnn
ton cum sagol ya
senide görcez 10 15 yıl sonra :))))))))))))))))))))))
jujum ve doracım teşekkür ederim canm
modacım mayajım davet gönder gelcem koşa koşa :) uzaklara yalnızlıga ihtiyacım var :)))))))
iyiiyim iyi dünki moddan sıyrıldım
başka hım leslie yi indirdim asicim bulutum cooooook teşekkü ederim
bugün başlayacagım o na

Ebrusum ozur dilerim ama beynimden ne geciosa onu soledim. tabi kimin ne olacagi belli degil. Allah bilir ben ne halde olucam 10-15 sene sonra. her halde bi timarhanede olurum sırnaşık şey
bi de leslie-yi ben de ilk denedim dun. sadece 14 dklik bi videoyla basladim. ama sureyi cogaltcam . kizlaaar gercekten cok keyifli ve hic sikilmadim. siz de deneyin bence a.s

selam kızlar

sabah küçük 1 elma
ara 5-6 küçük galeta
ara yarım yoğurt
ara 1 armut

listen gayet saglikli bence cnm
emin ol regl oncesi oldugundan ole cikiyor kilon. regl ol bitir bak nasi gitcek kilolar :lepi:

X