Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

öğlen 1 kase çorba azda tavuk haşlama
arada 4 adet galeta yedim
bide 2lt yakın su

herkese iyi akşamlar

leylacım yaptığın hareketlerden bahsetsen biz de evde yaparız olmaz mı tüm takım olarak hareketleri yaparız yarışma bile yapabiliriz nedersin

bu gün ben gene kötü biriydim pis oburum ne olacak ama salı günleri dükkanda anca dışardan yediğim için kötü oluyor
sabah kelle paça çorba
öğlen tavuk dürüm
akşam tavuklu patates şimdi farkındayım öğlen ve akşam tavuk yemişim
hiç ara öğün yemedim bol çay şekersiz ve kahve içtim

aa oluyor mu ole? bilmiyorumkismile alejini bi sureligine onlicek bisi yokmu?
Ha bide sakin dert etme. Eger kismetse nolursa olsun anne olucaksin bitanem. Bak ne demis sair:
Kismet ise gelir Hint'den, Yemen'den,
KIsmet degilse ne gelir elden a.s

Insallah bu bebek senin kismetindir ablam :Saruboceq:

Selaaam kizlar. :teytey:
Bu gun yediklerim:
sabah: 2 brdk ilik su, 3 kuru kayisi
oglen: 3 brdk ilik su, 1 domates, 1 salatalik, 1 kk kadar beyaz peynir, 1 dilim siyah ekmek, 1 tane kofte
aksam: 2 brdk ilik su, 1 tabak sebze yemegi( havuc+kabak), yarim brdk yogurt, 1 dilim siyah ekmek
ara: 2 fincan form cayi, 1 dilim pasta, 2 brdk yogurt( seker ilave ederek yedim)
bi tane de portakal yicem. bu kdr:)

bak bu dönem önemli kendine engel ol yiyeceğin şeyleri yakmak için ne kadar çabalayacağını unutma...
:

canım cok dogru söylüyorsun,ama gercekten cok zor tutuyorum kendimi,hele de geceleri,mesela yine acıktım ben.midem çoook büyümüş çoook.zayıfken hiç acıkmazdım.azıcık yer doyardım.şimdi ooooo....

leslie ile evde yürüyüş progarmı diye bşi varmış ona takıldım ama net bir bilgi bulamadım yani programı inriemedim
canımcım bende leslie ile çalışıyorum.bazen 3 mil,bazende 2 mil yapıyorum.(tabi burda hava soguk oldugu günler,mesela bugünler hava -7 lerde oldugu için evde leslie ile çalışıyorum)diğer sıcak günlerde fitness e gidiyorum.

aklıma gelmişken sorayım aranızda lost-6 sezonu izleyen varmı ya ben bir türlü bulamıyorum bozuk linkler...

bende daha izlemedim.bide hd kalitesini bekliyorum.normalde diziport.com dan izliyordum.artık daha kaliteli izlemek istiyorum,son sezon oldugundan ayrıntıları kaçırmak istemiyorum.ama jujucum bulursam iyi linkler adresini yollarım:)

bu arada benim detoks devam ediyor.yarından sonra detoksa benzer bi beslenme planı uygulamayı düşünüyorum.bu cuma benim dogumgünüm o yüzden o gün daha da ince olmak istiyorum.
bide geçenlerde yine o zayıfladı dediğim arkadaşımla alışverişe gitmiştik.kabinde ben 40 beden denerken ona 34 bile oldu.ay çoook moralim bozuldu.yaza kadar kesin incelmem gerekiyor.her aklıma yemek geldiğinde onu düşünüyorum bu aralar.
düşünsenize begendiğim bütün kıyafetlerin içende o arkadaşım çok güzel duruyo ama ben denemeyi bile düşünemiyorum..
ama çoook azimliyim yaza çok iyi giricem.çok da güzel bikini alıcam kendime,ooooohhh fıstık gibi olucam.gerçi biraz balık etli fıstık olucam ama olsun,şimdiki halimden 1000 kat daha iyi olucak.
tabi bide regl olsam süper olucak.2 gün gecikti.patlama noktasındayım artık.yüzük bile zor geçiyor.ayakkabılarım giyerken sıkıyor o derece.artık regl olmak istiyorum...ve şişkinliğimin cumaya kadar inmesini istiyorum.

ve sizleri bol bol öpüyorum kaydirigubbakcemile3

GÜNAYDINLARRRRRRRRRRopuyorumnanaktan
güne 2 bardak su 2 dilim 7 tahıllı ekmek peynir yeşil çay ve 2 tane ceviz yedim
öğlen gene dışarda olduğum için şimdilik simit yerim gibi gözüküyor
akşamada kıymakı kabak yaptım
dün cilt bakımı yaparken yanımdaki arkadaşım sen geçen aydan bu yana baya zayıfladın dedi inanamadımzemuszemus çünkü bunu söyleyen bu hafta üçüncü kişi çok mutlu oldum anlatamam
:lepi:
bu gün kızımın veli toplantısı var süslenip oraya gideceğim akşama gelince görüşürüz kızlar

doğru söylüyorsun ne güzel söz.....

canım kafaya koydumu yemiyorsun aslında...

bu arada linkleri de bekliyorum....

akşas söz verdiğim gibi ikramlardan yemedim tek lokma bile sadace meyva kısmına katıldım....ama sinirden öldüm akşam... benim oğlumla birlikte 5 çocuk düşünün... hadi onlar tamam çocuk çocuk olsa başımın üstünde yeri var kırsın döksün de bir tanesi kesin sorunlu bir çocuktu.. eline aldığı tüm oyuncakları benim oğlanın kafasına atıp duruyor... bizim saftirikte nolmalde ağlaması lazımken bile bişi demiyor çocuk boyuna devam ediyor pat küt atmaya... ya anasına bakıyorum oğlum dur felan bişi demiyor.. bir sustum iki sustum dayanamadım biraz yüksek sesle söledim atma evladım başına geliyor görmüyormusun die... 5 dk sonra gene aynı ama... atıyor dellendim... bişide diyemiyorum misafir.. oğlan bana duyurmadan vızıldanıp duruyor... eşime bakıyorum (ki her seferinde uyarırım misafir geldiğinde kendinden geçe biliyorsun batu kavga bilmeyen çocuk eziliyor büyük çocukların yanında die) neyse eşim gene kendinden geçmiş en azından erkek olarak durun bakim böle oynanmaz dese daha etkili olur....

neysem yuttum yuttum misafirler gidince hem eşime hem oğlana çıkıştım boşalttım resmen içimi... oğlana diyorum oğlum canın acıyorsa ben bu oynu oynamak istemiyorum de neden katlanıyorsun... ses yok.... eşime diyorum ya sen hiç mi farketmiyorsun erkek olarak bir dur desen yeterdi "gene başlama meltem"....

bilmiyorum annelik içgüdüsü belkide.... belkide benim oğlanın şimdiye kadar kimsenin çocuğuna zarar vermemesine karşın gelen (bir iki ailenin çocukları sadece) çocuklardan canını atıcacak şeylere maruz kalıp sesini çıkarmaması yada ne bilim karşılık vermemesi içimi acıtıyor... baktım eşimde anlamıyor benim sinirler zaten tavan yapmış kimseye çaktırmadan gittim ağladım ... kendimce rahatladım hoşşş o sinir nasıl boşalacaktı yoksa ....

ama sinirimden konuşmuyorum şimdi eşimle valla ortada neden yok ama içim küs işte neden anlamıyor beni die.....

Tabi bu sinirle kalktım akşamdan kalan 1 böreği 4 kurabiyeyi yedim sonra frenledim kendimi yoksa dibini bulacaktım..."yapma meltem yemek çözüm değil dedim" çıktım evden.....

haaaaa birde cumaya en bir misafirimiz olduğunu dana öğrendim.... hemde tüm arkadaşları içerisinde en azılı çocuğa sahip olanı gelecekmiş.. Ki çocuk öle arsız öle şeddat ki beni bile tınlamıyor karşısında oynatıyor.. anası babasında tık yok... ne zaman bir araya gelsek benim oğlanı ne yapar ne eder ağlatır ya bişile vurur ya kendi döver... dövdüm demiyor tabi...

yani cuma kara günüm nasıl geçiricem bilmiyorum .... tüm oyuncakları kaldıracağım evden ve gözüm de o çocuğun üstünde olucak valla bu seferde ağlatsın azanlıcam annesini babasını dinlemedin isterlerse küssünler canım...

kusuru bakmayın ya böle doluyum daha sayfalarca yazarım ya boşverin birilerine anlatayım rahatlayayım dedim...

temizlikçi geldi hanımmmmmmmmm ...................
Güzel temzilik yapılır koltuk silinir cam silinir perde yıkanır ütülenir wc banyo fayans temziliği halı temziliği yapılır ben gibisini bulmazsınızzzzz benden söylemesi
günlüğüme cok bişi istemiyorum diğerleri gibi sadece sadece sadece sadece ama sadece bir öpücük verseniz yeterrrrrrrrrrrrrrrr
sapık karı demen sakınnnnnnnnn bdevadan iş yapıyom daha ne istiyonuz .)))))))))))))))))))
aaaaaaaaa

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

inanmıyorum sana esru yaaaa.... kadın temizlik için yaratılmış sanki....

bende hıncımdan mutfaktan çıkasım gelmiyor...

günaydın arkadaşlar jujucum takmamaya çalış diycem ama benim özelliklesinirlendiğim konu
misafir gelipte çocuklarıyla ilgilenmiyen annelere deli oluorum neyse canım yaram benimde büyük bukonuda

dün akşam bi tabak çorba
az salata 3tane ceviz yedim

sabahta 1 dilim tam tahıllı ekmek üstüne çok az diyet labne peynir
1 bardak da çay

ikracım gayet güzel ilerliyorsun....

doğru canım ama kendi evimde oğlumun sözünün geçmesi gereken yerde bile bunlar olunca dayanamıyorum... neysem bu konuyu kapatayım konuştukça gözlerim doluyor nedensiz....

saol jujucum sende çok güzel ilerliyosun
aslında buaradaki biçok arakadaşımız dikkat ediyolar
bence bu hafta kilo verenlerin sayısında bayağı bi artış olucak

Günaydın arkadaşlar,ancak yemek yaptım,evi toparladım,öğleden sonra arkadaşa gidicem de....Size bakmadan da duramıyorum......kaydirigubbakcemile3

ben onlardan olamayacağım galiba.... tartım hiç güzel şeyler göstermiyor bana....

yemekte 1 pors. domates çorba
1 pors. etli bezelye
1/2 pors. pirinç pilavı
1 kepçe yoğurt yedim ve şiştim resmen... yoğur şişirdi sanırım çünkü çok yemedim yada midem küçüldü...

.
Kesinlikle oyuncakları kaldır canım,oğluna da tembihle onların yanında istemesin diye...Ve gerektiğinde de çocuğu uyar,valla sinir olurum böyle annelere...Her çocuk saldırgan olmak zorunda değilki...Benimkiler de hep dayak yer,ezilirlerdi...Ev görüşmesini kaldırmıştım valla çoğu ile... Herkesin çocuğu kendine kıymetli ve özel...Aaaa bak sinirim oynadı şimdi...Batuma göz kulak ol,ezdirme....
Ayrıca verdiğin bilgiler çok güzel de ıspanağı yoğurtsuz yiyemiyoruz kii...Akşam bile öyle yedik...olumunekankayizsmile

delikafadulden daha helvaları eritmedin ne pogacası .......alsanaalsanasmile gözüm üstünde bak burdada takip ediyorum ..:jeyyar:
Ayy utandım valla,yemedim Aebenim merak etme....:kedi:Ajanlar ikiye çıktı:1ninca:

ya bekliyorum ki smaanyolu mesajını atsın da öyle cıkayım ama kımıldamıyormki hadi hızlı yaz :) habire yazıyor diyor az sonra düşcek ama :)))))))))))))))))))))))))))))))

temizlikçi geldi hanımmmmmmmmm ...................
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Yine mi temizlik,hemde büyük temizliğe kalkmışsın anlaşılan,lütfen çok yorma kendini...Valla bize de lazım iyi bvir bahar temizliği...Haftasonu artık....opuyorumnanaktan
saol jujucum sende çok güzel ilerliyosun
aslında buaradaki biçok arakadaşımız dikkat ediyolar
bence bu hafta kilo verenlerin sayısında bayağı bi artış olucak

Bende onların arasında olamayacağım ikracım,vermek bir yana alıyorum üstelik....eyvahedigeldismile

selam kızlar

ebru yine temizliğe girişmiş. zaten 2 lafından biri misafir, ikincisi temizlik :roflol:

jujucum anlattıkların karşısında birz utandım valla :kedi: benim oğlumda yaramaz biraz :kedi: bende o nedenle genelde çok samimi olduklarım dışında bir yere gitmemeye çalışırım. çünkü gittiğimde rahat edemiyorum. çok meraklı ve karıştırmayı seviyor. elleme oğlum, gel oğlum, otur oğlum demekten ne ben oturabiliyorum ne de konuşabiliyorum :1ninca:

yalnız oğlun saldırgan olmasa da kendini koruyabilmeli. hiç olmazsa uzaklaşsın yanından :umursamaz:

ben hiç tartılmadım ama şiştiğimi hissediyorum. reglimi bekliyorum. gerçi ne zaman beklesem gelmez ya benimki kaydirigubbakcemile hiç umursamayınca gelir. gelse de şişliğim inse diyorum ama bakalım. bugün yarın gelmesi lazım :1ninca:

dün akşam ufacık bir parça ıspanaklı börek yedim. aslında canım istemiyordu ama gözüm kalmasın dedim. sonra kendime çok kızdım ve leslie ile 45 dakika hızlandırılmış 3 mil yaptım. karnımı da streç filmle sarmıştım. spor bittiğinde streci çıkarttığımda sular akıyordu sempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…