Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

alsanaalsanasmile CADIYA BAK YA TAŞ TAŞ ÜSTÜNEE.... KISIM BEN SENİ DÜŞÜNÜYOM ÇOK FAZLA MİSAFİR AĞIRLIYON İDNLEN DİE.... bayanssulusmile

Gerçekten de Leylacım grupla yapmak çok güzel oluyor.Bende bir dönem gitmiştim.Ama kilo verince devam etmedim,evde de yapılamıyor..Sürekli de para vermek zor oluyor....Nasıl çare bulucam bende bilmiyorum...Evde hergün yürüyorum,bazen ek olarak bisiklete de biniyorum,ama sanki birşeyler eksik....Hala istediğim 2 kiloyu veremediğime göre....
oy oy oy hemen atlıyorum canm
ben içtim ama bir kayve ikincisi dokunmasın kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
şaka şaka senin elinden zehir olsa içilir fısıtkımmmmmmmmmmzemuszemus opuyorumnanaktan

Ayyy canımsın ya...Keşke yakın olsak da grup olarak içsek o kahvelerti ne güzel olurdu.opuyorumnanaktan

günaydınnn yada tünaydınnnnlar osssuuuuunnn
oooo herkes burda. tam zamanında düşmüşüm orta yere

ebrucum o leslie ile yürüyüşü ben indirdim. zamanın oldukça yapmaya çalışıyorum. 45 dakika sürüyor benim indirdiğim. 3 millik yürüyüş ve acayip zorluyor. tavsiye ederim. birazdan da link atarım.

tüm hasta olanlara acil şifalar dilerim

motivasyonunu kaybedenlere de acil motivasyonlar dilerim.

gerçi ben sabah kötü yedim ama motivasyon eksikliğinden değil. tam gaz devam ediyorum alimallahhh kaydirigubbakcemile3 eşim istedi. sen ye dedim. sen yemezsen ben tek başıma gitmem deyince yarım porsiyon börek de ben yedim. ama önceden hep tam porsiyon yerdim dikkatinizi bu noktaya çekiştireyim kaydirigubbakcemile3 ve ben onu eritirim heeçççç merak etmeyin. sabahın 8'inde yedim. yatmaya 16 saat vardı daha sempatiksalakcinni

alsanaalsanasmile CADIYA BAK YA TAŞ TAŞ ÜSTÜNEE.... KISIM BEN SENİ DÜŞÜNÜYOM ÇOK FAZLA MİSAFİR AĞIRLIYON İDNLEN DİE.... bayanssulusmile

oy oy oyyyyyyyyyyyyyy fısıtıkım ben sana br cümle söylemek istiyorum
ha bir eksikkkk ha bir fazlaaaaaaa
kapım herkeseeeeee heleki sevdiklerime sonuna kadar açık aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
kandrmaazsın benikaydirigubbakcemile3

Ben aramı 3 adet yulaflı ve yeŞıl Çayla yaptım... Bırazdan yemeĞe gıdeceĞım oradan da kıtapsana... OĞlan baŞımın etını yedı bakugan oyuncaĞı dıe... Bızım zamanımızda oyuncak herŞeydı elıne aldıĞın herŞey senın ıÇın oyuncaktı ama Şımdıkılerı doyuramıyoruz kıı....

at at asicim eger burdan yasaksa msn den at en zoru olsun 3 millik olsun eger en zoru oysa ama sadece bana ve diğer arkadaşlarıma at
sakın olaki doraya atma olurmu :)))))))))))))))))))))))))))))))))))) bak takım lideri olarak sakın diyorummmmmmmm söz dinle :)))))))))))))))))))))))) iğneyi göstercem ben ona

şimdi linki atıyorum. bana da oirpata atmıştı faceden
ama sen incele. benim 1 günümü aldı hangisini yapacağıma karar vermek. bayağı uzun sayfalarca akannehir

ben vücudun üst bölgesi için olanı ve hızlandırılmış 3 millik olanı indirdim canım. hızlandırılmışı yapıyorum vakit oldukça. inan hiç sıkıcı değil. hatta eğlenceli. ama akşam başka işimin olmaması gerekiyor tabii :1ninca: sabahları yaparım demiştim ama soğukta üşeniyorum yawww ohaoldumsmile

kuzum o kaçamak bu kaçamak eritiriz derken yerimizde sayıyoruz ne yazıkki bu arada ben snein önüne gectim sen benim bir arkamdasın listede ona göre
dora hanım dora hanım gördünmü 85. olunca başım göge ermedi lakin asiyi gectim zütrütü gectim kaydirigubbakcemile3

doğru ya 85. bendim alsanaalsanasmile
86. mı oldum şimdi 95 kişi arasında eyvahedigeldismile
eee verdiğim bütün kiloyu geri alınca bu oluyor. aslında o zaman analog tartıdaydım. dijitale terfi ettim. hatta 2 kilo falan oynadı. ama olsun. önemli olan ileriye bakmak. listede hızla yükselmeye karalıyım :lepi:

eğer tekrar katılmamış olsaydım 96. olacaktım kaydirigubbakcemile3

Tartın digital mi ebru yoksa normal tartı mı,digitalse pillerinde sorun vardır değiştir diyecektim....kaydirigubbakcemile5

pat diye konuya girmiş oluyorum ama nacizane bi tavsiyem var
mesela ben kaçamak yaptıysam eğer diğer öğünü ya geçiştiriyorum
yada çok hafif bişeyler yiyorum dengeler diye düşünüyorum
mesela pazar öğlen pizza yedim 2 dilim akşama hiçbişey yemedim
acaba ben mi yanlış düşünüyorum her öğünde bişeyler yemek mi gerekli

reglim yaklaştı ve ben yine şişmeye başladım ne yazıkki. halbuki cumartesi günü ve pazar sabahı tartıda 63,1 görmüştüm. bir daha tartılmadım ama şiştiğimi hissediyorum.

geceleri yatmadan önce kendime bir çay uydurdum onu içiyorum. ebrunun tarifinden çaldım aklinialirimsmile

öncelikle tane karabiber, karanfil ve kabuk tarçını birz kaynatıyorum. altını kapatıp beşi bir yerde atıyorum ve demlendiriyorum. geceleri tuvalete kalkmaya başladım bunu içtikten sonra. acaba yağlarımı mı eritiyorkineee aklinialirimsmile

Bende pat diye gireyim ikracım:rofloliyetisyene gidiyordum 4 ay önce..bir öğün kaçırırsak yani ekmek tarzı şeyleri diğer öğün salata ,meyve,sebze yemeği (ekmeksiz ) ve yoğurt ile geçir demişti....Ben bu şekilde yapıyorum....kaydirigubbakcemile5

bence hafif bir şeyler yenmeli ikracım

bende pazar kahvaltıyı kaçırdım biraz. akşam sadece ızgara balık + salata yedim az miktarda.

bugünde dengelicem gerçekten. kesin kararlıyım kızlar. gidecek bu kilolar. zayıf olucam başka yolu yok. canım da birşey çekmiyor zaten

Ay o wc işini hiç sorma,çok su içtiğimden mi,yoksa bitki ve yeşilçaydan mı bilemem orada yatsam daha iyi olacak....:roflol:

selam kıscazler .olumunekankayizsmile
ikra bendende pat diye bi cevap sana .kaydirigubbakcemile3
o pizza yedigin ögünden sonra diger ögünde aç kalma arkadaşların dedigi gibi hafif bişiler ye meyve ,salata ,sebze yemegi gibi.

yanlız . burda asıl konu ondan sonraki ögün deyil pizza yedigin ögün ... egerki pizzayla birlikte bol salata yesen zeten o ögünde bi nevi telafi edeceksin yerimseniben
eger sadece pizza yersen zaten depoya atmış olursun . sonraki ögünde az yemen buna engel olmaz .a.s
önemli olan pizzayi yedigin ögünde telefi etmek ...umarım anlata bilmişimdir .kaydirigubbakcemile3

sende yürüyüş yapıyordun dunnnn....sıkılaşmışsındır ama bu aralar yoğunsun,rahatsızlandın falan ara verdin...bi an önce toparlanda yarışımız galibini bulsun:jeyyar:

canım benim gittiğim ücretsiz,halk eğitiminyerimseniben

kızlar saat 1 de okul başlıyo daha hazırlancam,işe dalmışım...öptüm hepiniziii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…