Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Ya sana nasıl imreniyorum bilemezsin leyl.... Bende bir ara gitmiştim ayrobiğe ve ne güzel sıkılaşmıştım. Vucudumda oran orantı ortaya çıkmıştı keşke evimin yakınında olsa da gene gitsem...

gcmiş olsun toncum kolit ve bagırsak uzaması
hım bagırsak uzaması ne ay uzuyormuymuş bagırsak
cahilliiğime verin :)
85 . EBRULUM ( 0,0 / 0,00% ) ~ 23.11.2007
bu arada evet yanlışlık varmış püsküt düzeltmiş ve demişki sonunculuktan kurtardın.
85. sıranın keyfine bak :KK43:(((((((((((
demesemiydim acaba kızlar ya :KK43:(((((((
neyse işte böyle
aferin sana dora okudum zaten mesajlarında canm sen böyle yapmazsan ben nasıl birinci olcam :)))))))))))

tabi ben seni birazsevindireyim diye yedim zaten. bak ben yemeseydim sen nasıl o 1. lik tahtına oturacaktınkaydirigubbakcemile3 a pardon 85. miydi:roflol:

Ya sana nasıl imreniyorum bilemezsin leyl.... Bende bir ara gitmiştim ayrobiğe ve ne güzel sıkılaşmıştım. Vucudumda oran orantı ortaya çıkmıştı keşke evimin yakınında olsa da gene gitsem...
bende bu aerobiğe çok özeniyorum. grup olarak harika olurdu ama benimde yakınımda hiç yok malesefff:1no2:

herkese günaydın fıstıklarrrrrrrr
annem babam bugün gitti bende temzilik moduna girdim perdeler falan herşeyi bitirmem laızm
kahvaltım standart
akşam 69 60 aralıgındakiler birlikte zayıflıyorlara baktım ton sayesinde :)
leslie ile evde yürüyüş progarmı diye bşi varmış ona takıldım ama net bir bilgi bulamadım yani programı inriemedim
şimdi ton dan ricam lütfen sen arkadşlarından bulursan bizide haberdar edersen cok sevinirim tamam mı canım
fıstıklarım öpüyorum herkesi çok işim var
aslında yarım saattir burdayım da aeben yazmış ya link istemiş ona bakındım sonrada 4 numara kimmiş diye baktım uzadı da uzadı yazamadım
hepinizi öpüyorum
bendde kendimi sıkı programa sarıyorum bundan böyle heleki şu programa çok heveslendim baya methediyorlar denemme laızm
ba bay fıstıklarım

günaydın kızlar.
sabah kahvaltım klasikti. geri yattım
tv ye yatağımda bakmıya devam ediyorum. canım bugün yataktan hiç çıkmak istemiyor.
hayırdır diyor hayırlara veriyorum. üzerimde bir ölü toprağı serpili. ama artık canlanmam gerek dedim ve zorla kaltım....
hiç suda içmedim gidip 1 bardak su hüpletiyim bari
ara öğünümüde yapayımmmmcokacimcoook
hava çok sıkıcı yada ben sıkıcıyım bumuda bilmiyorum. bu gün benden hayır yok anlayacağınız.alsanaalsanasmile

tabi ben seni birazsevindireyim diye yedim zaten. bak ben yemeseydim sen nasıl o 1. lik tahtına oturacaktınkaydirigubbakcemile3 a pardon 85. miydi:roflol:
1no2:

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dalga gecmeyinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
zaten cok üzüldüm akşam püskütüm inceden beni iğneledi diye :sinifsinif:
sabah gözümü açtıgımda ilk düşündüğüm bunlar oldu :sinifsinif: :sinifsinif: :sinifsinif:

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dalga gecmeyinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
zaten cok üzüldüm akşam püskütüm inceden beni iğneledi diye :sinifsinif:
sabah gözümü açtıgımda ilk düşündüğüm bunlar oldu :sinifsinif: :sinifsinif: :sinifsinif:

tabi iğneler. iğnelemektete haklıda:roflol:95 likten 85 e yükselince başın göğemi erdi sanki:roflol: ayy bak sabah sabah moduma soktun benii:roflol::roflol:
bu benimde iğnelerle sen bu ay en az 5 verirsin gibime geliyorr:hooray:

Kızlar ii gecelerr,
Ben hala diyet moduna giremedim yaff:eek:klava:
Havalarda bi soğudu bi soğudu donuyorumm.:kızgın:seviyorum ben sıcağı ne olursa olsun.
Sabah 1 tost kaşar domates
bikaç tane küp kesilmiş izmir tulumu(yeni favorim)
3-4 zeytin

aç karnına da incir kurusu

öğlen

dürüm döner ayran

starbuck'S ta böğürtlenli cafe latte

akşam

4 yk kadar bulgur pilavı,2 yk yoğurt
1 enginar
lipton after meal çayı

daha sonra da
2 kupa çayla 1 tane profiterol

5 kg verdikten sonra bu yaptığım yani diyeti gevşetmek ii mi oluo diyorum bazen,siz ne dersinizz:uhm:

ooooooooooooooooooooo ipin ucunu salmaaaaa bak topla kendini hmen
salınca neler oluyor hepimzii biliyoruz artıkkkk lütfen bir tanem tamammı

:eek:ebru hanım kafamı kırmadan kaçıyorum.kaydirigubbakcemile

birazdan geri gelirim. bir hareketlenmem gerekkkkŞeniz:sm_cool:

tabi iğneler. iğnelemektete haklıda:roflol:95 likten 85 e yükselince başın göğemi erdi sankiayy bak sabah sabah moduma soktun benii
bu benimde iğnelerle sen bu ay en az 5 verirsin gibime geliyorr

ohaoldumsmile ohaoldumsmile
:sinifsinif: :sinifsinif: :sinifsinif:
:eek:lmaz: :eek:lmaz: :eek:lmaz: :eek:lmaz:
:kızgın: :kızgın: :kızgın: :kızgın: :kızgın:
:eek:klava: :eek:klava: :eek:klava: :eek:klava:
:lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :
kötükedihüso kötükedihüso kötükedihüso kötükedihüso kötükedihüso kötükedihüso
a.s a.s a.s a.s a.s a.s a.s a.s a.s
:tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato:
kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile
bilmem anlatabildimmiiiiiiiiiiiiiiiiii kaydirigubbakcemile3

jujummmmmmmmm hayatım demişsin ya ben sana gelince gezmeyecegim söz diye güldürme beni derim ben :))))))))))))))))))))
sen kim bana gelmek kim :))))))))))))))))))))))))))))))
hahahhahahhay
sen gel yatak odamadaki çekmeceleri bile gösteririrm ben snaa hehehheheheheh

jujummmmmmmmm hayatım demişsin ya ben sana gelince gezmeyecegim söz diye güldürme beni derim ben :))))))))))))))))))))
sen kim bana gelmek kim :))))))))))))))))))))))))))))))
hahahhahahhay
sen gel yatak odamadaki çekmeceleri bile gösteririrm ben snaa hehehheheheheh

KAŞINDIM BEN DİMİ.......aklinialirimsmile

AMA BAK YEMİNLE SÖYLÜYORUM EŞİME BAHSETTİM DEDİM BÖLE BİR ARKADAŞIM VAR ŞÖLE UYGUN BİR ZAMANDA AKŞAM OTURMASINA GİDELİM DİE.. ODA OLUR NİE OLMASIN DEDİ AMA İŞTE BENİMKİ VARDİYALI ÇALIŞTIĞINDAN DENK DÜŞÜREMEDİK...alsanaalsanasmile

KAŞINDIM BEN DİMİ.......aklinialirimsmile

AMA BAK YEMİNLE SÖYLÜYORUM EŞİME BAHSETTİM DEDİM BÖLE BİR ARKADAŞIM VAR ŞÖLE UYGUN BİR ZAMANDA AKŞAM OTURMASINA GİDELİM DİE.. ODA OLUR NİE OLMASIN DEDİ AMA İŞTE BENİMKİ VARDİYALI ÇALIŞTIĞINDAN DENK DÜŞÜREMEDİK...alsanaalsanasmile

hayatım canım ciğerim benim eşimde snei biliyor gerçi seni herkes biliyor benden yana kaydirigubbakcemile3 kk da tanıştım trt de çalışıyor falan gittim ziyaretine diye anlatmışımdır kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
bak gel bana bir gün kalıbımı basarım biizmkiler çok iyi anlaşacaklar aynı kafa yapıları çünki kaydirigubbakcemile3 muhabbetleri iyi olcak güven bana kaydirigubbakcemile3
ama bu konuda cok umudum yok neyse sen 2 senede başlangıcı yapmışsın iki sene sonra belki bir ihtimal beklerim kaydirigubbakcemile3

Sağol ebrucum iyiyim,biraz evi toparladım geldim.Hava çok soğuk ve sıkıcı bugün....Büyük oğlanda okuluna gitti şimdilik yalnızım gel kahve içelim....opuyorumnanaktan

evet canım sıkılaşma baya oluyor..dediğim gibi tartıda pek değişme yok ama herkes ne kadar çok kilo verdin diyiyor...kötü tarafı bıraktıktan sonrasıkafamçokkarıştı
inşallah kendi başımada devam ettirebilirim...

bende bu aerobiğe çok özeniyorum. grup olarak harika olurdu ama benimde yakınımda hiç yok malesefff:1no2:

grup olarak harika oluyor...kendi kendime olsam o kadar hareketi yapamam gibi geliyo...müzik eşliğindede süperhihoyyyt

Sağol ebrucum iyiyim,biraz evi toparladım geldim.Hava çok soğuk ve sıkıcı bugün....Büyük oğlanda okuluna gitti şimdilik yalnızım gel kahve içelim....opuyorumnanaktan

oy oy oy hemen atlıyorum canm
ben içtim ama bir kayve ikincisi dokunmasın kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
şaka şaka senin elinden zehir olsa içilir fısıtkımmmmmmmmmmzemuszemus opuyorumnanaktan

evet canım sıkılaşma baya oluyor..dediğim gibi tartıda pek değişme yok ama herkes ne kadar çok kilo verdin diyiyor...kötü tarafı bıraktıktan sonrasıkafamçokkarıştı
inşallah kendi başımada devam ettirebilirim...

grup olarak harika oluyor...kendi kendime olsam o kadar hareketi yapamam gibi geliyo...müzik eşliğindede süperhihoyyyt

hayatım benimde tartı aynıda manyamış tartı
oğlişim bile annecim sen zayfıladın dedi bana ;:KK66:
bir komşumda ısrarla diyo kaç kilo verdin diye yok diyorum ya daha 3 kilo belli bile olmaz benim yaglardan :)))))))))))))))))))))))

X