Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ya çok pardon da aklıma gelmişken sorayım siz bitter çikolatayı nasıl yiyorsunuz zehir gibi bişi bu hiç yemem daha iyi yedikten sonra agzımın içi acıyor resmen ben sevmiyom böyle tadları ya ıyyyyyy aklıma tadı geldi :))))))))))))))))))))))))
sevenler kızcak şimdi bana

Aaa ben Çıkolatanın her tÜrlÜsÜne bayılırım bıtterı de ayrı bır tat valla onu da yerım

bende bitterden başka çikolata yiyemem
zaten bitter çikolatayka maviyeşilin diyet çikolata arasında
çok az kolari var bence yemek isteyenler bitter çikolata yemeli

ohaoldumsmile ohaoldumsmile
:sinifsinif: :sinifsinif: :sinifsinif:
:eek:lmaz: :eek:lmaz: :eek:lmaz: :eek:lmaz:
:kızgın: :kızgın: :kızgın: :kızgın: :kızgın:
:eek:klava: :eek:klava: :eek:klava: :eek:klava:
:lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :
kötükedihüso kötükedihüso kötükedihüso
a.s a.s a.s a.s a.s a.s a
:tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato:
kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile
bilmem anlatabildimmiiiiiiiiiiiiiiiiii kaydirigubbakcemile3
hemde çok şey anladım sen beni çok seviyonnnn

Gerçekten de Leylacım grupla yapmak çok güzel oluyor.Bende bir dönem gitmiştim.Ama kilo verince devam etmedim,evde de yapılamıyor..Sürekli de para vermek zor oluyor....Nasıl çare bulucam bende bilmiyorum...Evde hergün yürüyorum,bazen ek olarak bisiklete de biniyorum,ama sanki birşeyler eksik....Hala istediğim 2 kiloyu veremediğime göre....

Ayyy canımsın ya...Keşke yakın olsak da grup olarak içsek o kahvelerti ne güzel olurdu.opuyorumnanaktan
aa sen 2 kilo içinmi çabalıyonnnn. birşey kalmamışki sendeee

Ben aramı 3 adet yulaflı ve yeŞİl Çayla yaptım... Bİrazdan yemeĞe gİdeceĞİm oradan da kİtapsana... OĞlan baŞımın etİnİ yedİ bakugan oyuncaĞı dİe... Bİzİm zamanımızda oyuncak herŞeydİ elİne aldıĞın herŞey senİn İÇİn oyuncaktı ama Şİmdİkİlerİ doyuramıyoruz kİİ....
o bağukandan bıktımm bıktımm bıktımm.
5 tane aldık 6 .cıda gözümüzz
kuzum o kaçamak bu kaçamak eritiriz derken yerimizde sayıyoruz ne yazıkki bu arada ben snein önüne gectim sen benim bir arkamdasın listede ona göre
dora hanım dora hanım gördünmü 85. olunca başım göge ermedi lakin asiyi gectim zütrütü gectim kaydirigubbakcemile3
ama beni geçememişin.:1closedeyes::roflol:

bitteri bende çok severim. beyaz çikolatadan nefret ederim yağ yiyormuş gibi ne o yaa iğğğğğ

ya benim seni gecmem için daa cooooooooooooooook aç kalmam laızm :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

sabah kleks yedim arada yeşil çay ve kahve
öğlende çorba içicem daha yemedim
doracım beyaz çikolata hakkında aynı görüşteyim banada yağ gibi geliyo
ağzıma sürmem

ha bu arada hemen kilo çizelgesi yapıyorsun çabuk ol dora bu bir emirdir :)))))))))))))))))

sabah kleks yedim arada yeşil çay ve kahve
öğlende çorba içicem daha yemedim
doracım beyaz çikolata hakkında aynı görüşteyim banada yağ gibi geliyo
ağzıma sürmem

ya ben bu kleks işini bir rayına oturtamadım :KK43:((((((((((
bsit bişi ya ondan galiba biizm agır kahvaltılarla ugraşmamız gerekiyor:eek:lmaz: kaydirigubbakcemile3
dolapta duruyor zavallım
neyse ben akşam yemegi olarak üç beş gün devam etsem ona dimiguclubacismile

samanyolum baştaki yeşil beyaz yelek var ya işte onu bende cok begendim ama artık hiç kimseye hiç bir şey yapmayacagım çok yaptım zmanında
neyse meltemimin bebegine yapacagım inşallah demi fıstıkım meltemimmmmmmmmm ona bir degil beş yaparım hemde :)))))))))))))))
hem o bana gelcek bir gün eşiyleeeeeee :pPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
neyse gelecekte bir gün gelecek :))))))))))))))))))))))))))))))
ne alaka dicekler şimdi samanyolunu yakaldım da o alaka :)))))))))))))
gel diyince geldi canımın içi

Ya ben dırendım oĞlana bakugan almıcam dıe... Gormıtı denen acayıp hayvanlardan 24 tane aldırdı..... Bakfganıda bır alırsam devamını ıster dıe dırendım dırendım ama dayanamadım... Okulda oyuncak toplama kampanyası vardı kullanılmayan oyuncaklarınızı getırın oyuncaĞı olmayan Çocuklara yollayalım allah sıze ıstedıĞınız oyuncaĞı verır demıŞ bır velı... Bızımkı evde ne var ne yok oynamadıĞı oyuncakları topladı gÖtÜrdÜ.. AkŞam gelmıŞ sız almazsanız almayın allah bana ıstedıĞım bakuganı verecek demez mı... ıÇım cız ettı valla .. Gıttım aldım ama ben aldım demıcem odasının balkonuna yada kapının ÖnÜne koyacam kım koymuŞ bılmıyorum dıcem...

ya ben bu kleks işini bir rayına oturtamadım :KK43:((((((((((
bsit bişi ya ondan galiba biizm agır kahvaltılarla ugraşmamız gerekiyor:eek:lmaz: kaydirigubbakcemile3
dolapta duruyor zavallım
neyse ben akşam yemegi olarak üç beş gün devam etsem ona dimiguclubacismile

öğlendede yiyebilirsin ben bazen sabah bazen oğlen yiyorum
hoşuma gidiyor benim özellikle çikolatalı olanları tavsiye ederim

Ya ben dİrendİm oĞlana bakugan almıcam dİe... Gormİtİ denen acayİp hayvanlardan 24 tane aldırdı..... Bakfganıda bİr alırsam devamını İster dİe dİrendİm dİrendİm ama dayanamadım... Okulda oyuncak toplama kampanyası vardı kullanılmayan oyuncaklarınızı getİrİn oyuncaĞı olmayan Çocuklara yollayalım allah sİze İstedİĞİnİz oyuncaĞı verİr demİŞ bİr velİ... Bİzİmkİ evde ne var ne yok oynamadıĞı oyuncakları topladı gÖtÜrdÜ.. AkŞam gelmİŞ sİz almazsanız almayın allah bana İstedİĞİm bakuganı verecek demez mİ... İÇİm cız ettİ valla .. Gİttİm aldım ama ben aldım demİcem odasının balkonuna yada kapının ÖnÜne koyacam kİm koymuŞ bİlmİyorum dİcem...

allah mı koymuş dicek çocuk yada ruhani bişi sempatiksalakcinni
bilmem ben öyle dmezdim sanki meltemcim

bu konuda inanılmaz hayırcıyım bizimkilerde sagolsun ısrar etme huyları hiç yok gariplerimin :)

OY OY OY KIYAMAM SANA...... RABBıM HAYIRLISI ıLE VERSıN DE RIZKINI DA VERıR ıNŞ.... EEEE SENDE TEYZESı YAPICAN BıŞıLER ARTIKIN...

bu arada öğlen 2 kaşık salata 1 kaşık et kavurma 1 kaşık yoğurt yedim çıktım çarşıya gideceğim için... irmik tatlısına da hiç dokunmadım...

ya valla evde bişiler hazırlayıp misafir ağırlayanlara imreniyorum yaaa ben her seferinde hazırlıksız yakalanıyorum pastaneden alıyorum mecbur.... dün misafirler haber yolladı yarın size gelecez die... akşam gittim evin tozunu al orayı toparla burayı toparla her odayı gezecekleri için gıcır gıcır ettim ama bende bittim... eee bugüne ne hazırlayabilirdim ki.. offff offff arada aklıma esiyor kurabiye felan yapim derin dondurucuya atım die ama üşengeçlik nie yapmıyorsam

yok kıs allah koydu dermiyim.. işte senin istediğini duyan birisi almış koymuş buraya demekki biz evde yokken felan dicem....

Kızlar bir yandan evi toplamaya devam ediyorum.Oğlum evden çıktı,odasına girilmiyor...mafoldumbenKaybolmadım yani buralardayım....
aa sen 2 kilo içinmi çabalıyonnnn. birşey kalmamışki sendeee:
Ya Doracım 2 kilo ama yapıştı mübarek vermek bir yana alıyorum üstüne..Boyum 1,65 62 olmak yetecek bana,sonra yüzüm çok çöküyor....

EBRUCUM
Ben % 70 kakao olanı alıyorum o dahada acı oluyor,daha az kilo yaparmış ....Yani daha doğrusu kan şekerini az yükseltirmiş.....
LEYLACIMKeşke bende öyle bir yer bulsam,kaç ay ücretsiz gideceksin,sonra ücret mi ödemen gerekiyor....

Son düzenleme:
jujucum eğer kendin yapmak istesen bikaç pratik tarif önerebilirim
çok da güzel oluyolar

kullanılmayan oyuncaklarınızı getİrİn oyuncaĞı olmayan Çocuklara yollayalım allah sİze İstedİĞİnİz oyuncaĞı verİr demİŞ bİr velİ... Bİzİmkİ evde ne var ne yok oynamadıĞı oyuncakları topladı gÖtÜrdÜ.. AkŞam gelmİŞ sİz almazsanız almayın allah bana İstedİĞİm bakuganı verecek demez mİ... İÇİm cız ettİ valla .. Gİttİm aldım ama ben aldım demİcem odasının balkonuna yada kapının ÖnÜne koyacam kİm koymuŞ bİlmİyorum dİcem...
Bence velinin söylediği de yanlış olmuş arkadaşım,sende Allah yollamış gibi söylersen hep bir beklenti içinde olur ,istediği olmayınca da inancı sarsılır diye düşünüyorum...Tabii bu benim fikrim....Yada tecrübem diyelim...opuyorumnanaktan
samanyolum baştaki yeşil beyaz yelek var ya işte onu bende cok begendim ama artık hiç kimseye hiç bir şey yapmayacagım çok yaptım zmanında
neyse meltemimin bebegine yapacagım inşallah demi fıstıkım meltemimmmmmmmmm ona bir degil beş yaparım hemde :)))))))))))))))
hem o bana gelcek bir gün eşiyleeeeeee :pPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
neyse gelecekte bir gün gelecek :))))))))))))))))))))))))))))))
ne alaka dicekler şimdi samanyolunu yakaldım da o alaka :)))))))))))))
gel diyince geldi canımın içi

Yani kaptan dediğin böyle olur,beğendiğim yelek örneklerine kadar biliyor...:roflol:Valla yakalandım.Açıklamalı model bakıyordum ebrucum,bir arkadaşa örecektim bulamadım....:1hug:

X