Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ALLAH MUHABBETTİNİZİ ARTTIRSIN
aklinialirimsmile aklinialirimsmile
sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey

akşam yemegimi yemedim daha elimde olmayan sebeplerden dolayı öğlen bir kase mercimek çorba içtim ara öğün kahve diyelim bu kadar
ikracım gözünaydın bulunması zor aslında iyi insanlarmış bulanlar ve tesli,m edenler bu devirde
ödevler falan cok coucukların işim cok anlayacagınız
juju hanım juju hanımmmmmm ben,imde yatak odama kadar giriyorlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
gecin gecin buyrun müsait diyoruz kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
:eek:
leyloş hanım boşuna ümitlenmeyin derim ben sonra hüsrana ugrarsınız zemuszemus naniknanik

Son düzenleme:
kızlar yaa ben niye geldim biliyormusunuz günah çıkarmıya geldim:kedi::kedi::kedi:
bugün pisboğazlığımın kurbanı oldum. geçenlerde tv de laz böreği yapmışlardı. şu malüm günümde yanaştığı için acayip canım çekti. tabi bilmediğim bir şeydi bu
az önce denemeye kakrar verdim. hatta o günden beri aklımdaydı ama malzemem tam değildi
ve denedimmmmm
görüntü mükemmeldi. tadına gelince 1 çatal alır kalkarım dedim ama birde baktım ucuydu kulağıydıalsanaalsanasmile 1 dilimi götürmüşümmmbilmiyorumkismilebilmiyorumkismile
ve kendimden çok utanıyorummmmmm.
kendimi nerelere atsamkiiiiiiiii
:gitme:
en iyisi 12 ya kadar tepineyim bennn bana en büyük ceza şu anda tepinmektir ağrıyan boyunlaakaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

Kızlar iyigeceler,
Ben yokken takıma yeni ark lar katılmış.Hoşgeldin ton ton ton dardanel tona.s.
Kızlar biri kulağımdan tutsun lütfen,eskisi kadar dikkatli değilim iplerim koptu resmen yaa:çok üzgünüm:
Yarın acilen toparlanmam gerek öpüyorum siziii

Hos bulduk cnm :CüvCüv:
Ben tutarim. hatta tuttum bilee. kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile3

günaydın kılzar yine yok ortada
evet kahavltımı yaptım standart ölçülerde
başım kalabalık rahatsızım da regl oldum bir hafta önceden iyice sapıttı düzenim ya hayırlsıı bakalım
karnım agrıyor :KK43:
doracım canm benim anlayamadıgım şu
ilk yarışmaya girdiğimiz kilolar baz alınmış anladıgım kadarı ile sen 3 kilo verdin bende 3 kilo verdim demişsin ya
şimdi ilk kilolar baz alındıysa ki yinede ben sonuncu oluyorum hehehhehe yada aynı oldugu için sondan ikinci üçüncü olmam laızm :)
burda bir karışıklık söz konusu gibi geliyor ya bana hayırlsıı -12 diyor o zman 70 le cıktım yarışmadan şimdi 82 kiloyum neysae karmaşık bir durum
jujummmmmm canım allahım gönlüne göre versin sıkma canını oldumu birtanem dşünüp durma

Bence de yalnis belirlemisler siradakileri. mesela 1i diyelim 2 senede 5 kilo vermis, digeri 2 ayda. ama 2 senede veren on sirada duruyor. tam aksi olmasi lazim bence CADIARZU

bu gun hic diyet yapamadim malesef cok yedim sanki. yarindan daha dikkatli olcam. bu arada doktor sonucu: kolit ve bagirsak uzamasi. bi sure ilac tedavisi alcam, ise yaramazsa ameliyat oluncakmisim a.s

gcmiş olsun toncum kolit ve bagırsak uzaması
hım bagırsak uzaması ne ay uzuyormuymuş bagırsak
cahilliiğime verin :)
85 . EBRULUM ( 0,0 / 0,00% ) ~ 23.11.2007
bu arada evet yanlışlık varmış püsküt düzeltmiş ve demişki sonunculuktan kurtardın.
85. sıranın keyfine bak :KK43:(((((((((((
demesemiydim acaba kızlar ya :KK43:(((((((
neyse işte böyle
aferin sana dora okudum zaten mesajlarında canm sen böyle yapmazsan ben nasıl birinci olcam :)))))))))))

gcmiş olsun toncum kolit ve bagırsak uzaması
hım bagırsak uzaması ne ay uzuyormuymuş bagırsak
cahilliiğime verin :)
85 . EBRULUM ( 0,0 / 0,00% ) ~ 23.11.2007
bu arada evet yanlışlık varmış püsküt düzeltmiş ve demişki sonunculuktan kurtardın.
85. sıranın keyfine bak :KK43:(((((((((((
demesemiydim acaba kızlar ya :KK43:(((((((
neyse işte böyle
aferin sana dora okudum zaten mesajlarında canm sen böyle yapmazsan ben nasıl birinci olcam :)))))))))))

saol cnm. iste uzadikca uzuomus. en iisi keselim gitsin sırnaşık şey
yoo bence soylemekle ii etmissin cnm. zaten bi tek snein siran yalnis deildi ki. liste komple hatali gibi sempatiksalakcinni

ıııııYı AKŞAMLAR
umarım hepinizin günü iyi geçmiştir benimki çok yoğun ve yorucu geçti tam 4 saat hiç durmadan yürüdüm belim ağrıyor gene bana yürüyüş hiç yaramıyor bel fıtığım hemen ağrımaya başlıyor
öğlen yemeği nasıl yerim diyordum ama sağolsun diröktörüm kadınlar günü dolayısıyla bana yemek ısmarladı tavuk sote pilav ve cacık yedim ama hiç ekmek yemedim zaten o kadar yürümeye de yakmışımdır
akşam yemeğim 2 tane karnıyarık ve yoğurt ekmeksiz bir kaşık pilav yedim
saat 9 da da küçük bir muz yedim çünkü muz ağrılarıma çok iyi geliyor dikkat edin bak

şey yazmayı unuttum yarın ben bütün gün dükkanda olacağım için sabah bilgisayarı açamıyacağım ebrucum gelmedi diye kızma lütfen akşam gelince bol bol yazarım tüm takımı öpüyorum

bu gun hic diyet yapamadim malesef cok yedim sanki. yarindan daha dikkatli olcam. bu arada doktor sonucu: kolit ve bagirsak uzamasi. bi sure ilac tedavisi alcam, ise yaramazsa ameliyat oluncakmisim a.s

cok geçmiş olsun canım,umarım ilacla tedavını olursunda ameliyata gerek kalmaz.

dün gece forum sayfalarına bakarken detoks buldum.bugün başladım.2 günlük detokstayım kızlar.genellikle insanlar bu detoksla 1,5-2 kilo vermişler bakalım ben kaç kilo vericem.bide hala regl olmadım.şişkinlikten patlıyacagım.vede yumurtalıklarımda ağırıyor.
bide .çooook acıktımmm:KK43:
aklıma kötü kötü şeyler geliyor,buzdolabına dogru gitmek gibi.ama yapmamalıyım.çok uğraştım bu detoks için.
kızlar yarın sabah 6 da kalkıcam ikindi vaktine kadar okulda olucam.nasıı olucak yarın detoks hiç bilemiyorummm.hadi bakalım hayırlısı

herkese iyi geceler,ve de bol yağ yakmalı günler diliyorum kaydirigubbakcemile3

dün gece forum sayfalarına bakarken detoks buldum.bugün başladım.2 günlük detokstayım kızlar.genellikle insanlar bu detoksla 1,5-2 kilo vermişler bakalım ben kaç kilo vericem.bide hala regl olmadım.şişkinlikten patlıyacagım.vede yumurtalıklarımda ağırıyor.
aklıma kötü kötü şeyler geliyor,buzdolabına dogru gitmek gibi.ama yapmamalıyım.çok uğraştım bu detoks için.
kızlar yarın sabah 6 da kalkıcam ikindi vaktine kadar okulda olucam.nasıı olucak yarın detoks hiç bilemiyorummm.hadi bakalım hayırlısı

saol cnm. insallah dedigin gibi olur :Saruboceq:
insallah sen de istedigin kiloya kavusursun. detoks da ise yarar umarim. mucx :lepi:

Kızlar ii gecelerr,
Ben hala diyet moduna giremedim yaff:eek:klava:
Havalarda bi soğudu bi soğudu donuyorumm.:kızgın:seviyorum ben sıcağı ne olursa olsun.
Sabah 1 tost kaşar domates
bikaç tane küp kesilmiş izmir tulumu(yeni favorim)
3-4 zeytin

aç karnına da incir kurusu

öğlen

dürüm döner ayran

starbuck'S ta böğürtlenli cafe latte

akşam

4 yk kadar bulgur pilavı,2 yk yoğurt
1 enginar
lipton after meal çayı

daha sonra da
2 kupa çayla 1 tane profiterol

5 kg verdikten sonra bu yaptığım yani diyeti gevşetmek ii mi oluo diyorum bazen,siz ne dersinizz:uhm:

günaydın kızlara.s.
yarım lt suyum bitti şimdiden....
akşam 5 tane çıtır hamsi balık yedimzemuszemus

ALLAH MUHABBETTİNİZİ ARTTIRSIN
aklinialirimsmile aklinialirimsmile
sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey

akşam yemegimi yemedim daha elimde olmayan sebeplerden dolayı öğlen bir kase mercimek çorba içtim ara öğün kahve diyelim bu kadar
ikracım gözünaydın bulunması zor aslında iyi insanlarmış bulanlar ve tesli,m edenler bu devirde
ödevler falan cok coucukların işim cok anlayacagınız
juju hanım juju hanımmmmmm ben,imde yatak odama kadar giriyorlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
gecin gecin buyrun müsait diyoruz kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
:eek:
leyloş hanım boşuna ümitlenmeyin derim ben sonra hüsrana ugrarsınız zemuszemus naniknanik
anacım tamam anladım gezdirilir yatak odasına gelincede kapıdan bakarsın içeri dalmanın ne alemi var... yetmiyor birde yatak odasındaki banyoya sokuyor adamları yahu orası benim özelim yaaaaaa bir banyoda neye bakılırkı.. .... bir bakıyorum millet yatak odasında sohpet ediyor tam yeri ya...

ben sana gelirsem yatak odana bakmıcam sözzzzz....alsanaalsanasmile

kızlar yaa ben niye geldim biliyormusunuz günah çıkarmıya geldim:kedi::kedi::kedi:
bugün pisboğazlığımın kurbanı oldum. geçenlerde tv de laz böreği yapmışlardı. şu malüm günümde yanaştığı için acayip canım çekti. tabi bilmediğim bir şeydi bu
az önce denemeye kakrar verdim. hatta o günden beri aklımdaydı ama malzemem tam değildi
ve denedimmmmm
görüntü mükemmeldi. tadına gelince 1 çatal alır kalkarım dedim ama birde baktım ucuydu kulağıydıalsanaalsanasmile 1 dilimi götürmüşümmmbilmiyorumkismilebilmiyorumkismile
ve kendimden çok utanıyorummmmmm.
kendimi nerelere atsamkiiiiiiiii
:gitme:
en iyisi 12 ya kadar tepineyim bennn bana en büyük ceza şu anda tepinmektir ağrıyan boyunlaakaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile
ya nası becerdin onu... hımmmmmmmmmmmm karadeniz turunda yemiştim çok güzeldiiiii... eşim karadenizli ama annesi felan bilmiyor keşke bilselerdi.. bende denemeye cesaret bile edemem.....bu arada yaptığının mazur görülecek yanı yok inş kendini cizalandırmışsındır....
hayirli olur insallah cnm. basarilar a.s
soğol tonton... kafama taktığım tek şey alerjim... hapşuruk krizine girersem diyorum olumsuz etkiler.. bebeğin tutunmasını felan... halamda alerjik hapşuruklar yüzünden tüp bebeğini düşürmüştü...

bak bu dönem önemli kendine engel ol yiyeceğin şeyleri yakmak için ne kadar çabalayacağını unutma...

bu arada herkese günayşdın.........

akşam 2 içli köfte yedim 2 muz yedim.... bir avuç da çerez yedim biliyorum çerez fazla oldu ama dayanamadım.... bugün misafirlerim var ve söz veriyorum ikram ettiklerimden zerre kadar yemicem....

sabah 1 dilim ekmek arası ince bir dilim kaşar yedim... şimdide nescafemi içiyorum.....:içelim:

Günaydınlar 2 TAKIMIN FISTIK HATUNLARI ...:1hug:...
Ebrum geçenlerda hani k.k da türkü yarışmasımı vardı . Ben o gunden sonra giremedim ve tekrar o linkide bulamadım . Sen biliyordun galiba ....
Linki bana kopyalaya bilirmisin güzelim ya ...:uhm: TÜRKÜLER ÇOK GÜZELDİ ..boshayallersmile

günaydın arkadaşlar
ebrulum teşekkür ederim evet bu devirde iyi insan bulmak biraz zor sanırım ben şanslıyım
dün öğlen kleks arada kahve ve yeşil çay
akşamda bi tabak çorba az salata yedim
bi elma bide portakal yedim
150 üst mekik
120 alt mekik
ve bacak hareketleri yaptım

dün aerobic hocamız hareketleri artırarak yaptırdı,sonuç olarak bugün afedersiniz ama popomun üstüne oturamıyorumkafamçokkarıştıyarın gene var,bakalım hareketleri nasıl yapıcam bu haldekafamçokkarıştı
kahvaltım 1 dilim ekmek,5 zeytin,1 dilim peynir,1 ince dilim tahin helvası,2 çatal yumurta...
öğleden sonra oğluşumla okulumuz varyerimseniben

Günaydınlar 2 TAKIMIN FISTIK HATUNLARI ...:1hug:...
Ebrum geçenlerda hani k.k da türkü yarışmasımı vardı . Ben o gunden sonra giremedim ve tekrar o linkide bulamadım . Sen biliyordun galiba ....
Linki bana kopyalaya bilirmisin güzelim ya ...:uhm: TÜRKÜLER ÇOK GÜZELDİ ..boshayallersmile

günaydın canımcıma.s.

X