Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

hadi hayırlısı canım aman kasma kendini sürekli onu düşünme neyse hayırlısı o olsun

kasmamak elde değil... özellikle aşılama yapılacağı için elimde değil tutacakmı tutmayacakmı.. Her baş dönmesinin her miğde bulantısını hamilelik mi acaba die yorumluyorum hep... Neyse kısmet bakalım...

Yemekte yayla çorba
1/2 patates oturtma
1/2 bulgur pilavı yedim.

selam kızlar

bugün geç kaldım yine işim çoktu.

ellerim de üşümekten karıncalanıyor zaten. çok zor yazabiliyorum. bir de ince giyinmişim ısınamıyorum bir türlü. bu sabah bizim evin oralarda kar vardı sempatiksalakcinni

diyet süper. kesin yerleştirdim kafama. ZAYIFLAYACAĞIM. tamamen moda girmiş durumdayım. dün sabah kahvaltısı hariç :kedi: olarak önüme sunulan herşeyi geri çevirebiliyorum. aferin bana :lepi: cumartesi akşamı yatmadan önce tartıldım. bir de dün sabah tartıldım. kilom bayağı düşmüş :hooray: ama enteresan olan sabahla akşamın aynı çıkması. neyse kilo düşsün de gerisi önemli değil sengözlerimebaksanab
reglimi belkiyorum. 3-4 güne kadar olmam lazım. eğer bir de bu şişmiş halimse değmeyin keyfime :sm_cool:

jujucum hayırlı olsun. umarım allah gönlüne göre verir

bir listeleri gördüm ama bana da biraz karışık geldi :1ninca:

günaydın kızlar... geçmişi henüz okuyamadım bir ara bakıcam... bugün aşılama tedavim başladı.. yumurta çatlaması için ilaçlarımı alıyorum .. bakalım hayırlısı

hadi bakalım canım hakkında allah hayırlısını versinnnnnnndelikafadulden

slm kızlar.
bu sabah kendimi toparladım. ben zayıflayacağım zayıf olacağım istediğimi alacağım ve giyeceğimmmm:lepi::sm_cool:

arkadaşlar günaydın
jujucum rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inşaalh gönlünden geçeni nasip eder inşallah
sabaha kötü başladım arkadaşlar
dün alışveriş merkesinde yemek yediğimiz yerde cüzdanımı unutmuşumsabah çantamı açmamla farkettim önce aklıma gelmedi ama başka bi yerdede çantamı açmadığım için orda olabilir diye düşünüyodum
bayağı üzüldüm çünkü içinde bi miktar para kredi kartlarım kimliklerimiz
ve eşimle benim alyansımız ve tektaşım vardı dün elimi sıktı diye çıkarıp cüzdanıma koymuştum
hemen sabah eşimle takrar gittik çok şükür ki alıp kasaya koymuşlar oyle sevindim ki
hemen o arkadaşlara pasta aldım
eşimede kahvaltı ısmarladım
tabi bende onunla beraber bende faydalandım 2 börek ama çok büyük değildi bide çay içtim

dün kahvaltıda 3 zeytin 2 dilim kepekli ekmek birazda diyet eynir yedim
arada yarım muz
öğlen 2 dilim pizza ve ayran içtim ama akşam yemek yemedim
işte boyle kızlar

normal bir kahvaltının ardından ara öğünde 1 koca bardak su
1 domatest 1 salatalık ve bir lokma ekmek attım ağzıma.
öğleye mantar et karışık sote yiyeceğim
bugün bende regl olmuşum. cumaya kadar şişliğimde iner inşallahh

sabah tartıldım iki hafta nce 89 kilodum için bu sabah tam 85,8 çıktım inanamadım
bidaha çıkım sonuç aynıydı çok sevindim hatta bu sevincim bile boğazımda kaldı ama şimdi saha mutluyum tam 3,2 kilo vermişim :emir_bebek: :lepi:

selam kızlar

bugün geç kaldım yine işim çoktu.

ellerim de üşümekten karıncalanıyor zaten. çok zor yazabiliyorum. bir de ince giyinmişim ısınamıyorum bir türlü. bu sabah bizim evin oralarda kar vardı sempatiksalakcinni

diyet süper. kesin yerleştirdim kafama. ZAYIFLAYACAĞIM. tamamen moda girmiş durumdayım. dün sabah kahvaltısı hariç :kedi: olarak önüme sunulan herşeyi geri çevirebiliyorum. aferin bana :lepi: cumartesi akşamı yatmadan önce tartıldım. bir de dün sabah tartıldım. kilom bayağı düşmüş :hooray: ama enteresan olan sabahla akşamın aynı çıkması. neyse kilo düşsün de gerisi önemli değil sengözlerimebaksanab
reglimi belkiyorum. 3-4 güne kadar olmam lazım. eğer bir de bu şişmiş halimse değmeyin keyfime :sm_cool:

jujucum hayırlı olsun. umarım allah gönlüne göre verir

bir listeleri gördüm ama bana da biraz karışık geldi :1ninca:
ya listelerde tam benim girmemi buldu dicem tam olacakk.... ben bu listelerde boy gösterdim die çar çabuk gitmiştim yoksa hedefim 60 kiloya inmekti.. ben geldim gene liste karşımda.. yok bu sefer yılmıcam ama...

asicim seni böle motive görmek ne güzel... bu tür yazılar okudukça motivasyonu kaybolan bile geri kendine geliyor...

bu arada sağol canımcım inş iliçlar kilo almama neden olmaz...
hadi bakalım canım hakkında allah hayırlısını versinnnnnnndelikafadulden
sağol canım hayırlısı bakalım 17 sinde gidicem doktora 2-3 gün sonrada aşılamayı yapırım demişti...
slm kızlar.
bu sabah kendimi toparladım. ben zayıflayacağım zayıf olacağım istediğimi alacağım ve giyeceğimmmm:lepi::sm_cool:
oooooooooo takım süper herkeste tam bir azim havası mevcut.. eeee malum havalar ısınıyor artık kiloları kasaklar kapatamıcak...:hulya:
arkadaşlar günaydın
jujucum rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inşaalh gönlünden geçeni nasip eder inşallah
sabaha kötü başladım arkadaşlar
dün alışveriş merkesinde yemek yediğimiz yerde cüzdanımı unutmuşumsabah çantamı açmamla farkettim önce aklıma gelmedi ama başka bi yerdede çantamı açmadığım için orda olabilir diye düşünüyodum
ve eşimle benim alyansımız ve tektaşım vardı dün elimi sıktı diye çıkarıp cüzdanıma koymuştum
hemen sabah eşimle takrar gittik çok şükür ki alıp kasaya koymuşlar oyle sevindim ki
hemen o arkadaşlara pasta aldım
eşimede kahvaltı ısmarladım
tabi bende onunla beraber bende faydalandım 2 börek ama çok büyük değildi bide çay içtim

dün kahvaltıda 3 zeytin 2 dilim kepekli ekmek birazda diyet eynir yedim
arada yarım muz
öğlen 2 dilim pizza ve ayran içtim ama akşam yemek yemedim
işte boyle kızlar

canım büyük geçmiş olsun ilk başta okurken benim bile yüreğim sıkıştı sanki ben kaybetmişim gibi...:sinifsinif:neyseki sonunu okudum da rahatladım.... zemuszemus

böle ufak kaçamaklar olur yeme düzeninde özlüyor insan normal hayatı.. aşırıya kaçmamaktır önemli olan ki sende kaçmamışsın anladığım kadarı ile..:1closedeyes:

mrb kızlaryerimseniben günümüz kutlu olsuna.s.
geçmişi okumadan yazmaya başladım,birazdan okurum...
sabah erkenden kalkıp,1 lt suyumu içtim,yarım saat sonra kahvaltı yaptım..1 dilim ekmek,1dilim peynir,4 zeytin,1 çatal tahin helvası..
sonra doğru aerobiğeee...2 saat oradaydım...
şimdi yetişmesi gereken vesikalık resimler var,onları hazırlayıp burada bi yaşlı teyzemiz var ona gidicez annemle...hep söz veriyoruz kadına ama bitürlü gidemiyoruz...
az önce 1 elma yedim..Hacer teyzeye kurabiye alıp gidicez,o bişey yedirmeden höndermez..onun için yemek yemeden gidicemyerimseniben

valla kızlar süpersiniz,herkes toparlanmış ne güzel:lepi:misscim sende toparlasın eminim:lepi:
bu ayın galibi benim,bunu böyle bilesiniz:jeyyar:çok kararlı ilerliyorum,kiloma çok fazla yansımada baya inceldim,eşim de farkettisositosositozemuszemus

Jujucum kendini çok fazla üzüyorsun gibime geliyo,hayırlısını istemek lazım değilmiyerimsenibenAllah kolaylık versin canım:teselli:

ikraa cüzdanına tekrar kavuşmuş olman ne mutlua.sne stres yapmışsındır gidip sorasıya kadar,geçmiş olsuna.s.

canım büyük geçmiş olsun ilk başta okurken benim bile yüreğim sıkıştı sanki ben kaybetmişim gibi...:sinifsinif:neyseki sonunu okudum da rahatladım.... zemuszemus

böle ufak kaçamaklar olur yeme düzeninde özlüyor insan normal hayatı.. aşırıya kaçmamaktır önemli olan ki sende kaçmamışsın anladığım kadarı ile..:1closedeyes:

saol canım sorma kalp sıkışması baş ağrısı ne ararsan vardı ama çok şükür sonu güzel bitti

ikraa cüzdanına tekrar kavuşmuş olman ne mutlua.sne stres yapmışsındır gidip sorasıya kadar,geçmiş olsuna.s.

çok sağol canım çok fenaydım sabah arabaya bindi gidiceğim yer 10 dk bitürlü geçmedi zaman ama çok şükür rabbime

kaydirigubbakcemile3 . evet bedava gaz. halbuki burda cook pahali kaydirigubbakcemile3
tmm cnm yarin tekrar gitcem doktora bakalim nolcak. haber verrim size de a.s evet burda bi ayri kutlaniyor.daha 8 mart yarin ama dunden bu yana 4 tane hediye aldim. kaydirigubbakcemile3 hele nevruzu demiom yha. nevruzda tam 8 gun tatil olcak. ne kaldi ki sunun surasinda dimi :lepi:
Bizde senin yanına mı gelsek ne,hediye falan almak bir yana günümü kutlayan bile yok....Canım eğlenmene çoook sevindim....
günaydın kızlar... geçmişi henüz okuyamadım bir ara bakıcam... bugün aşılama tedavim başladı.. yumurta çatlaması için ilaçlarımı alıyorum .. bakalım hayırlısı
Aman Jujum kendine dikkat et,stres yapma,inşaallah yakında müjdeli haberi alırız....opuyorumnanaktan
Yarın acilen toparlanmam gerek öpüyorum siziii
Bende bu sözü her akşam kendime söylüyorum....mafoldumben

selam kızlar

reglimi belkiyorum. 3-4 güne kadar olmam lazım. eğer bir de bu şişmiş halimse değmeyin keyfime :sm_cool:::

Darısı başımıza asicim,ne güzel yiyecekleri geri çevirebiliyorsan korkmna,gerisi gelir....opuyorumnanaktanBak kıskandım şimdi...:dilcikar

dün alışveriş merkesinde yemek yediğimiz yerde cüzdanımı unutmuşum sabah çantamı açmamla farkettim önce aklıma gelmedi ama başka bi yerdede çantamı açmadığım için orda olabilir diye düşünüyodum
Canım cüzdanını bulmana çok sevindim,kaybetmek ayrı üzüntü,kimlikleri de tekrar çıkartmak tam bir kabus oluyor maalesef...
haftada 3,2 kilo vermek çok güzel...ıyi gidiyorsun:nazar:

Son düzenleme:
valla ensemde sabahtan beridir bir baş ağrısı belirtisi ne başlıyor ne bitiyor.,... Bu nedenledirki yüzüm asık zaten oldum olası hiç sevmem baş ağrısını... ara öğününüm 1 adet muz idi.... yarına misafir gelecekmiş akşam evi toparlarım toz felan alırıım.. of ya ev yeni olunca her odayı tam tekmil elden geçirmek zorunda kalıyorum evi gezmek isteyecekleri için... sağolsun herifimde göstermedik yer bırakmıyor yav adam yatak odamı kimsenin görmesine gerek yok diyorum .. ama kime söylüyorum ki ben.. adam misafirleri bırak karşı daireyi görmeye gelene bile gelin eşyalı halini de görün deyip içeri alıyor.. dergah mübarek ....

samanyolum canım sağol... inş bakalım tutucakmı oda meçhul ...

valla ensemde sabahtan beridir bir baş ağrısı belirtisi ne başlıyor ne bitiyor.,... Bu nedenledirki yüzüm asık zaten oldum olası hiç sevmem baş ağrısını... ara öğününüm 1 adet muz idi.... yarına misafir gelecekmiş akşam evi toparlarım toz felan alırıım.. of ya ev yeni olunca her odayı tam tekmil elden geçirmek zorunda kalıyorum evi gezmek isteyecekleri için... sağolsun herifimde göstermedik yer bırakmıyor yav adam yatak odamı kimsenin görmesine gerek yok diyorum .. ama kime söylüyorum ki ben.. adam misafirleri bırak karşı daireyi görmeye gelene bile gelin eşyalı halini de görün deyip içeri alıyor.. dergah mübarek ....

samanyolum canım sağol... inş bakalım tutucakmı oda meçhul ...

Ayyy bu erkekler ne kadar anlayışsız oluyor,gerçekten yeni eve taşınınca çok zor oluyor.Bende 2 sene oldu şimdiki evime taşınalı,hala yeni gelenler olabiliyor,bende sinir oluyorum heryeri gezince.Aşılama inşaalah tutar canım,olumlu düşün olumlu olsun inşaallah....kaydirigubbakcemile5

saol canım evet kimlikler kartlar onlarada ayrı bi dertdi
kilo oranıma bende çok sevindim hatta cuma 87,5 dum acaba okadar verebilirmiyim ya tartı mı beni yanıltıyo acaba yinede 85,8 görmek bile güzel

arada öğünde hiçbişey yemedim sadece su
hatta bu saat oldu hala bişey yemedim gideyim en iyisi kfleks alıyım ben

bende onu dicektim az da olsa aralarda mutlaka bişi ye.. ikraa cım

haklısın jujucum işe geç geldik işlere daldım derken unutmuşum ama normal de yeşilçay elma yemeye çalışıyorum hatta bazen de iple çekiyorum .ok aç olduğum zman

ayy jujum çok hoşsun ya. demek yatak odana kadar gösteriyor:roflol::roflol:

bu arada benimde boynumda müthiş bir ağrı var.
sana geçmiş olsun hatta banada :roflol:
ara öğünümde 1 tane armut yedim:lepi:

öğlene zaten sölemeiştim soteyi hüplettim. çok azda bir ekmek yedim:sm_cool:

haklısın jujucum işe geç geldik işlere daldım derken unutmuşum ama normal de yeşilçay elma yemeye çalışıyorum hatta bazen de iple çekiyorum .ok aç olduğum zman

ikracığım vallaha maşallahın var. biz 2 aya yakındır 3 kiloyu zor verdşk sen 2 haftada verdinn:nazar:inşallah dahada devamı gelecek canımmm:teytey:a.s.

ikracığım vallaha maşallahın var. biz 2 aya yakındır 3 kiloyu zor verdşk sen 2 haftada verdinn:nazar:inşallah dahada devamı gelecek canımmm:teytey:a.s.

saol canım darısı hepimize inşallah benim çok kolay kilo alan ve çok kolay kilo veren
bi yapım var tabi yediklerime dikkat edersem daha önceden liseden sonra 84 çıkıp 2 ayda
70 düşmüştüm ve evlenene kadar da hep oyleydim doğum beni şaşırttı tekrardan
ama şimdi azimliyim inşallah hep beraber vericez kilolarımızı kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile5

X