Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

hım sende mi girmek istiyorsun gir peki ton cum
ama ben her zmna söylüyorum ve de doğru söylüyorum birinci belliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
sempatiksalakcinni seninki dereyi görmeden paçaları sıvamak oluyor galibaakötükedihüso

saol cnm beni 1ciliye layik gordugun icin kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::jeyyar:
orda durrr bakalımmmmmmm
sen önce partide yediklerini erittttt:eek:lmaz::roflol:

şte bu yanlış anlaşılmalar yokmu
alo kızım üzerine alınma hiç ben varken diyorum kedi olmadan fare yakalıyor bu ya
daha öncede girdiler benle yarışmaya ama görülldüğü üre sonuç belli bunda da öyle olcak bir kerem sen hiçççç üzerine alınma ha evet birinc, belli kalan üç kişiden birinci belki sen olabilirsin hahhahahahyy

:roflol::roflol::roflol:
biz bükemediğimiz eli öpmesinide bilirizz. tebriklewr ebrucuğum ama. anlamadığım ben verdim toplamda 3 kilo sende verdin 3 ben nasıl üst sıralardayımmmm. ama olsun orda durmakta güzel fazla kurcalamaıyımda dibe düşüp ebruyu gizlemeyim arkamda:roflol:

slm kızlar.
bu günsabah tan bu yana ben benden gitti .
normalde de ben pazar diyet yapmama ama bugün hayli kaçırdım doğrusu....
yarın toparlıyacam ama
yediklerime gelince çok ama çokkkkk.............. yazamammmmmmmmm utanırımmmmmmmm
bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

Son düzenleme:
slm kızlar.
bu günsabah tan bu yana ben benden gitti .
normalde de ben pazar diyet yapmama ama bugün hayli kaçırdım doğrusu....
yarın toparlıyacam ama
yediklerime gelince çok ama çokkkkk.............. yazamammmmmmmmm utanırımmmmmmmm
bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

artik olan olmus. hafta icinde son derece dikkat edersen yediklerine ve bol kalori harcarsan bi sorun teskil etmez diye dusunuom cnm a.s

Slm kizlar, ben 3. takimdan, SEMO gectigimiz hafta kilo veremedim ben...
cezam neyse cekerim!

Kizlar ben sisko nun baskani, patates in ta kendisiyim, balina nin akrabasi yim.
Kilo veremedim bu hafta, ayi gibi önüme geleni yedim ben!

iyi geceler kızlar,şimdiden herkesin kadınlar günü kutlu olsun kaydirigubbakcemile3

bu sabah(yani öglen diyelim 11.30 gibi yedik)

1,5dilim kepek ekmeği
1 yumurta
1 lipbalm büyüklüğünde küflü peynir,
1/2 lipbalm büyüklüğünde beyaz peynir
(bunların ikiisinin toplamı ancak 1 kibrit kutusu yapıyo)
3 tane önden bakıldıgında arkası görülebilecek kadar ince dilim pastırma
1 bardak 0.1 yağ içeren süt

ikindi vakti.
1tane prensses torte :kedi:
benim koçişimin perşembe dogumgünüydü kutlayamadık oyüzden bu gün kutladık.

akşam 18.00
2 servis kaşığı kadar pilav,
2 yk kadar sarmısaklı light yogurt
1 kepçe kadar nohut yemeği.fakat suyunu yemedim.sadece çatalla nohutlarını yedim.

gece:4 kayısı
bol su ve form çayı

önümüzdeki hafta kararlıyım daha ince giricem.meyve de satın alıcam.hadi hayırlı bakalım

Kızlar iyigeceler,
Ben yokken takıma yeni ark lar katılmış.Hoşgeldin ton ton ton dardanel tona.s.
Kızlar biri kulağımdan tutsun lütfen,eskisi kadar dikkatli değilim iplerim koptu resmen yaa:çok üzgünüm:
Yarın acilen toparlanmam gerek öpüyorum siziii

günaydın kızlar... geçmişi henüz okuyamadım bir ara bakıcam... bugün aşılama tedavim başladı.. yumurta çatlaması için ilaçlarımı alıyorum .. bakalım hayırlısı

9 . dora ( 9,0 / 11% ) ~ 05.10.2007
23 . missnewmoon ( 5,0 / 7% ) ~ 08.01.2010
28 . *JUJU* ( 4,8 / 6% ) ~ 05.10.2007
39 . LeyL35 ( 3,7 / 5% ) ~ 15.02.2008
76 . ikraaa ( 1,0 / 1% ) ~ 26.02.2010
77 . samanyolu ( 0,6 / 1% ) ~ 04.07.2008
82 . moda makyaj ( 0,0 / 0% ) ~ 08.01.2010
85 . asi_bulut ( -0,3 / 0% ) ~ 18.01.2008
89 . zümrütüanka ( -1,0 / -1% ) ~ 17.08.2007
98 . EBRULUM ( -12,0 / -17% ) ~ 26.09.2008
EVET TOPLAM 98 KİŞİ VAR BEN DE 98. YİMMMMMMMMM
DORAMI KUTLUYORUMMMMMMMM ÖPÜYORUM ÇOK

hımmmmmm şimdi sevineyim miiii üzüleyim miiiii..... Listede ilk 30 içerisindeyim.. süper... takımımda 3. sıradayım o da süper.... ama ben ilk 5 e girerek veda etmiş birisi olarak nasıl kabulleneyim bu durumu.... hedef ilk 20 ye girmek sonra ilk 10 sonra ilk 5 sonra ilk 3 .. sonra ba bayyyyyyyyyyyyaklinialirimsmile

günaydın kılzar yine yok ortada
evet kahavltımı yaptım standart ölçülerde
başım kalabalık rahatsızım da regl oldum bir hafta önceden iyice sapıttı düzenim ya hayırlsıı bakalım
karnım agrıyor :KK43:
doracım canm benim anlayamadıgım şu
ilk yarışmaya girdiğimiz kilolar baz alınmış anladıgım kadarı ile sen 3 kilo verdin bende 3 kilo verdim demişsin ya
şimdi ilk kilolar baz alındıysa ki yinede ben sonuncu oluyorum hehehhehe yada aynı oldugu için sondan ikinci üçüncü olmam laızm :)
burda bir karışıklık söz konusu gibi geliyor ya bana hayırlsıı -12 diyor o zman 70 le cıktım yarışmadan şimdi 82 kiloyum neysae karmaşık bir durum
jujummmmmm canım allahım gönlüne göre versin sıkma canını oldumu birtanem dşünüp durma

ebrucum sen bişi anlamadıysan bu durumdan ben hiç bişi anlamadım acaba yarışmaya girmesemmi ki

a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s.
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN FISTIKLARIM HER GÜNÜNÜZ KADINLAR GÜNÜ OLSUN

ebrucum sen bişi anlamadıysan bu durumdan ben hiç bişi anlamadım acaba yarışmaya girmesemmi ki

NASIL YANİ
ben de snein dediğinden bişi anlamadım
:)))))))))))))))
hayır hayatım benim söylemek istediğim açık ben 84 ile girmiştim yarışmaya şimdi 82 yim bende kaç oldugumu bilmiyom ya :)))))))))))))))) 2 kilo vermiş görünmem lızm çünki anladıgım kadarı ile yarışmaya ilk girdiğimiz kilo baz alınıyor o zman seninde - lerde olman laızm herhalde neyse ben püsküte yazdım zaten bir karışıklık varsa bakar püskütümopuyorumnanaktan

GÜNAYDINNNNNNNNNNN
nasılsınız bakayım hepinize gönlünüz ce bir gün diliyorum bol bol yağ yakacağımız bir gün olsun
sabah kahvaltımı her günkü gibi yaptım aslında o konuda da kararsızım artık aynı şeyleri yemekten sıkıldım yeni bir kahvaltı yaratmam lazım
öğlen ne yerim bilmiyorum çünkü bu gün bütün gün sokaktayım ve sürekli yürüyeceğim çünkü broşür dağıtmam lazım ne ara yemek molası veririm bilmiyorum heralde gene sadece sabah ve akşam yiyeceğim ama yanıma bir elma alacağım

NASIL YANİ
hayır hayatım benim söylemek istediğim açık ben 84 ile girmiştim yarışmaya şimdi 82 yim bende kaç oldugumu bilmiyom ya :)))))))))))))))) 2 kilo vermiş görünmem lızm çünki anladıgım kadarı ile yarışmaya ilk girdiğimiz kilo baz alınıyor o zman seninde - lerde olman laızm herhalde neyse ben püsküte yazdım zaten bir karışıklık varsa bakar püskütümopuyorumnanaktan

ebrucum ben yarışmaya katılmasam mı dedim

ya öle yada böle vereceğiz değilmi arkadaşlar kiloları bizden kaç kilo gittiyse yarışmada kazanan gene biz oluruz

günaydın kızlar... geçmişi henüz okuyamadım bir ara bakıcam... bugün aşılama tedavim başladı.. yumurta çatlaması için ilaçlarımı alıyorum .. bakalım hayırlısı

hadi hayırlısı canım aman kasma kendini sürekli onu düşünme neyse hayırlısı o olsun

NASIL YANİ

CANIM BÜYÜK İHTİMALLE YANLIŞLIK VAR PÜSKÜTÜ UYAR DÜZELTİR DİE DÜŞÜNÜYORUM....:hulya:

X