Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

hani bhen ? :gitme:

hım sende mi girmek istiyorsun gir peki ton cum
ama ben her zmna söylüyorum ve de doğru söylüyorum birinci belliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

şte bu yanlış anlaşılmalar yokmu
alo kızım üzerine alınma hiç ben varken diyorum kedi olmadan fare yakalıyor bu ya
daha öncede girdiler benle yarışmaya ama görülldüğü üre sonuç belli bunda da öyle olcak bir kerem sen hiçççç üzerine alınma ha evet birinc, belli kalan üç kişiden birinci belki sen olabilirsin hahhahahahyy

ben gayet dogru anladim cnm. birinci ben olcamm. booooooo naniknanik :lepi:

Kizlaaar ben cikiyorum. Doktora gitcem bagirsaklar icin. rontgen cektircem bakalim ne cikcak bilmiyorumkismile
Bol kalori yakmalar dilerim. grsz opuyorumnanaktan
geçmiş olsun canım,umarım hiçbişey çıkmaz.

doracım bende seni tebrik ediyorum.görüldüğü gibi ben verdiğimi geri aldım.neyse tekrar vericem,bu sefer arada istanbula gitmekte yok.
hadi bakalım:)

bu arada kızlar ben çok şiştim.hala regl olmadım.çok fenayım çok.bide kabızlık oldu.ayyy,kendimi korkunç kötü hissediyorum vede yorgun.ama yılmak yok.
1-2 gün inşalllah regl olurum,şişkinlikte cumaya kadar kalkarda bende rahatlarım:)
bide güzel bi haber,
benim koçiş kilo aldığından dolayı diyete başladı,artık benisabote edemiyecek,beraber diyet yapıcaz,oh oh:)

günaydın fıstıklar kahvaltım bir dilim ekmek krem peynir bir siyah zeytin bir tane bisküvi bu kadar yogun bir gün daha beni bekliyor görüşmek üzre
ha doracım seni neden kutladıgımı sormuşsun canm en iyimiz sensinde ondan listeye göre :)))))))
ton ton ton bagırsak filmi ne oldu ne cıkıt ?
moda hadi bakalım eşinde girmiş moda :))))))))))))))))
miscimmmmm hayırlı ugurlu olsun gözünaydın akşamları bol paylaşım o zman oldumu tatlım

oh işte budur,canım kaptanım seni seviyoruz hep böyle kal,..,hep böyle neşeli mutlu ol....:1hug:Yarışta yeniden başlamış gerçi sen kimin 1, olacağını biliyorsun di mi..yerimseniben

Doracım da toparlanmış,hepimiz gayret edersek bu ay 3 kilo veririz.Ben 3 kilo versem yeter bana valla...ay gaza geldim sizi böyle görünce...Hadi Doracım başarıcaz....

günaydın arkadaşlar
dün öğlede sonra arada bi elma
akşamada fırında tavuk yaptım hiç yağsız ondan yedim
ama dün uzun zamandır istediğimiz arabamızı aldık çok şükür
Canım arabanız hayırlı olsun,Kazasız belasız kullanın inşaallah...opuyorumnanaktanBu arada menün gayet güzel....Tatlıyı görmedim....:roflol::mymeka:

Tontonum sen bize güzel gaz veriyorsun,Baküden...:roflol:Bedava gaz daha ne isteriz ki...

Bağırsak filminin sonucu iyi çıkar inşaallah,bilgilendir bizi de olur mu tatlım.....:1hug:Ya burada kadınlar günü neden sizinki gibi kutlanmıyor,ben 1 gün hiç işş yapmadan keyfimce gezip tozmak istiyorum...çok şey mi istiyorum sanki....fisfisfis

Kızlar merhaba ben geldim
Zor 1 hafta geçirdim,tüm sınavlarımı da verdimaklinialirimsmile kredi satış temsilcisi olmaya hak kazandım sositosositoAkşam eve gelince yazacam herşeyi.

Başaracağından emindim Misim çooook sevindim,tebrik ederim....Yolun bayağı uzak olacak galiba ama olsun işini istediğin gibi ya gerisi önemli değil..opuyorumnanaktan.Akşamları haberlerini bekliyoruz....

Bugün çok başım ağrıyor nedense...Küçük oğlum maça gitmek istiyor stada,götürüp onu maça bırakcam,bende beklerken 3 saat alışveriş merkezinde dolaşıcam mecburen.Hiç de havam da değilim bugün:Bazen herşeyi benim yapmak zorunda olmam çok yoruyor beni....mafoldumben

sen hiç merak etme şekercim senin enerjin bir düşşün bak ben seni nasıl rezil ediyorum hadi bakalım ha şöle toparla bakalım kendini

sicim senin adına çok sevindim bir de ben yapabilsem ben de senin gibiyim bu bize kilo aldırıyor işte

benim pazar kahvaltılarım çok kötü oluyor kızlar ama ailecek sadece bir pazar kahvaltı yapabildiğimiz için
1 simit ve 1 boyoz yedim peynir ve süt içtim
öğlen omlet yedim çok az ekmeksiz
kötü biliyorum hele şimdi şu yarışma varken ama söz yarından itibaren dikkat edeceğim

Kizlaaar melapa ben geldimmm :teytey:. burda saat 20-50 ve az once geldim partiden. muhtesem gecti. hatta hayatimin en guzel gunuydu diyebilirim. acaip supper oldu. gerci bir az fazla yedim ama. aslinda her yemekten, salatadan tatlidan azcik aldim. ama o kdr cooook cesit vardi ki hepsinden tadip bitiremedik bile . zaen ortam da superdi. ev de cok rahatdi. ev demesek daha iyi olur 3 katli bi vila cok ama cok eglendim. gerci cok kalori aldim ama olsun o kdr gulduk oyunlar oynadik ve dans ettik ki kalorilerin yarisi gitmistir. ne yediklerimi yazmicam, hem caniniz ceker diye, hem de bi sayfayi tutucak kdr yedim o kdr. ama hepsinden azcik. 2 tane de hediye aldik. super bi fransiz parfumu ve cok guzel bi vazo parlak camdan isil isil ayhhh cok muyluyum cook :sm_cool:

kaydirigubbakcemile3 . evet bedava gaz. halbuki burda cook pahali kaydirigubbakcemile3
tmm cnm yarin tekrar gitcem doktora bakalim nolcak. haber verrim size de a.s evet burda bi ayri kutlaniyor.daha 8 mart yarin ama dunden bu yana 4 tane hediye aldim. kaydirigubbakcemile3 hele nevruzu demiom yha. nevruzda tam 8 gun tatil olcak. ne kaldi ki sunun surasinda dimi :lepi:

yoo o kdr da kotu deil bence. simit bir az cok olmus ama olsun. sabah yemissin zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…