Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

günaydın arkadaşlar
dün öğlede sonra arada bi elma
akşamada fırında tavuk yaptım hiç yağsız ondan yedim
ama dün uzun zamandır istediğimiz arabamızı aldık çok şükür
eşimde tatlı almış sadece 2 tane şerbetli tatlı yedim ama küçücüktü valla :kedi:
ama eritmek içinde çabam oldu 100 tane alt karın mekik 100 tane üst kerın mekik
bacak hareketleri bayağı yaptım
ebrulumun da bizi bırakmamasına çok sevindim :lepi: hihoyyyt
herkese hayırlı günler diliyorum

ayrıca bu saat oldu hala bişey yemedim
birazdan lahana suyu yaptım onu içicem
ondan sonrada kfaleks yerim

günaydınlarrrrrrrr
öğlen oldu ama sabah oğlişimi yolladıktan sonra kursa bir güzel uymuşum dokunmamışlar sagolsunlar şu saat olmuşş
henüz kahvaltı yapmadım ne var ne yok diye bakayım dedim
ikra san kızamıyorum çünki bende akşam pasta yedim hehehhe ama yemesek herşey daha güzel olcakkkkkkkkkk
hareket yapmanız çok güzel düzene oturtmak laızm kızlar
doacım evet süper valla imrendim acıkcası doranın burda ve böyle moralli oluşu banada iyi geliyor hehhehehe
kız şişt
3 kilo mu vercegine eminmsiin yarış yapalımmı ne dersin leyla da gelsin
birinci belli sonuncu kim
hehheheheh,
sanki dejavu oldu :)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Uzun bir aradan sonra eski bir alışkanlığımıza geri dönüyoruz.. Bundan sonra her ayın ilk etabında, yarışmacı üyelerin bugüne kadar verdikleri kiloların hesaplandığı ve kilo kayıp oranlarına (&#37:KK66: göre sıralama yapıldığı "Bugüne Kadar Kim, Kaç Kilo verdi?" listemizi yayımlamaya başlıyorum.
ılk listemiz 146. etap verilerine göre hazırlanmış olup, linki tıklayarak inceleyebilirsiniz.
http://www.kadinlarkulubu.com/11951800-mesaj21.html
Sözkonusu listede, yarışmacıların yarışmaya giriş tarihlerini ve bugüne kadar kaç kilo verdiklerini öğrenebilirsiniz.

Bu listede bana göre en önemli şey, bu işin eğer istenirse başarılabileceğini gösteriyor olması..
Listenin üst sıralarında yer alan arkadaşlarımız, başarının canlı kanıtları.. Hepsini bu vesile ile tebrik ediyorum. a.s.

Dedim ya, uzun bir süre ara vermiştik.. Aranızda tanımadığın bir çok yeni üye var. Malum.. Paylaşım alanını takip etme alışkanlığını kazanmamış olabilirler.. ışte bu nedenle de sadece bu aya mahsus olmak üzere her takım topiğinde sözkonusu gelişmeyi duyurmak istedim.

Önümüzdeki ay, listedeki sıralamanızın yükselmesi dileğiyle, sağlıklı zayıflamalar dilerim.

Not : Gerek başlangıç tarihinizde, gerek kilo bilgilerinizde, gerekse nickinizin yazım şeklinde sizi rahatsız eden en ufak şey için bile temas kurmaktan lütfen çekinmeyin. Mesajlarınızı paylaşım alanına yazın ki görebileyim.. yerimseniben

abooooooooooooooooooooooooooooooo
püskütüm lokumum hiç eyi etmedin
yukunamadım görünce kahrımdan
şimşekler caktı beynimde:KK43:((((((((((((((((((((((

Selam kizlaaar :teytey: nasilsiniz nasi gidio bakim?
bu gun gec kalktim, yani 12-30da :dance: ( bu arada orda saat 12ken burda 2 oluyor. yani 2 saat fark var)
2 brdk ilik suyumu ictim , 2 tam cevizimi yedim, 1 domates, 1 kk kadar beyaz peynir, 4 zeytin, yarim dilim kepek ekmek yedim :lepi:
haftasonu oldugu icin spor da yapa bilcem bu gunlerde. her kese bol kalori harcamalar dilegiyle :-)

O çakan şimşekler seni başarıya taşıyacak.. gör bak ebrulumcum.. opuyorumnanaktan

inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhh
vallhi çok kötü oldummmmmm alsanaalsanasmile alsanaalsanasmile
inşallah diyorum püskütüm :Saruboceq:
tamma tamam kendimi hemen topluyorum
hani şu takımlardan herbiri gelip yazıyor ya bana hiç gerek yok her giren görcek rezilliği şimdi kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
ölüm orucuna başlıyorummmmmmmm şu saat itibari ilekaydirigubbakcemile3 bilmiyorumkismile :Saruboceq:
:lepi: bende birinciliğe oynamazsammmmmmm:lepi:kaydirigubbakcemile3

valla bu benim için utanç listesi oldu :KK43:((((((((((((((((((( tavan yaptı utancım

bence bu seni daha da hirslandirmali. hem 2008den bu yana hesaplanmis seninki. Ben de 2 bucuk sene falan once 55-56 kiloydum, ama simdi 69.
Uzulme cnm, bence bu sana daha da moralolmali. yani zayif oldugun zmnlari hatirlatiyor. demek ki incecik ola biliyorsun. Bazi kisiler vardir hic ince olduklarini gormemislerdir. Hep sisman olmuslardir, onlar pes etmeden devam ediyorlar. Senin icin simdi kilo vermek daha kolay olmali. Hadi cnmmm moral bozmak yooook. :dance:

Selam kizlaaar :teytey: nasilsiniz nasi gidio bakim?
bu gun gec kalktim, yani 12-30da :dance: ( bu arada orda saat 12ken burda 2 oluyor. yani 2 saat fark var)
2 brdk ilik suyumu ictim , 2 tam cevizimi yedim, 1 domates, 1 kk kadar beyaz peynir, 4 zeytin, yarim dilim kepek ekmek yedim :lepi:
haftasonu oldugu icin spor da yapa bilcem bu gunlerde. her kese bol kalori harcamalar dilegiyle :-)

sen nerdesin ki söyledinmi ben mi kaçırdım demekki daha doğudasın ha pardon ya azeriiym demiştin demi ama çok düzgün yazıyorsun be ya

inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhh
vallhi çok kötü oldummmmmm alsanaalsanasmile alsanaalsanasmile
inşallah diyorum püskütüm :Saruboceq:
tamma tamam kendimi hemen topluyorum
hani şu takımlardan herbiri gelip yazıyor ya bana hiç gerek yok her giren görcek rezilliği şimdi kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
ölüm orucuna başlıyorummmmmmmm şu saat itibari ilekaydirigubbakcemile3 bilmiyorumkismile :Saruboceq:
:lepi: bende birinciliğe oynamazsammmmmmm:lepi:kaydirigubbakcemile3

İşte budur! :teytey: :lepi:

Ama ölüm orucuyla değil tabii.. yerimseniben

bence bu seni daha da hirslandirmali. hem 2008den bu yana hesaplanmis seninki. Ben de 2 bucuk sene falan once 55-56 kiloydum, ama simdi 69.
Uzulme cnm, bence bu sana daha da moralolmali. yani zayif oldugun zmnlari hatirlatiyor. demek ki incecik ola biliyorsun. Bazi kisiler vardir hic ince olduklarini gormemislerdir. Hep sisman olmuslardir, onlar pes etmeden devam ediyorlar. Senin icin simdi kilo vermek daha kolay olmali. Hadi cnmmm moral bozmak yooook. :dance:

valla hırslandırdı :emir_bebek:
ton ton cum
ay vallahi dumur oldum
cık cık cıkkkkkkkk :sinifsinif:

ay ben şimdi kalkıyorum son gaz temz<ilik yapıyorum yemek yapıyorum kalori harcıyorum önce üzerimi başımı degiştirmekle işe başlıyorum azcık sürüneyim sürüştüreyim hastalık modundan cıkayım dimi ama makyajlı makyajlı da amma temzilik yapılır haaaaaaa :))))))))))
ama önce kendimi iyi hissetmem laızm dimi ama
evet kızlar çok ciddyim hatırlatın bir an vazgecersem rezilliğimi bana
hemen kendimi toparlıyorummmmmmm

ay ben şimdi kalkıyorum son gaz temz<ilik yapıyorum yemek yapıyorum kalori harcıyorum önce üzerimi başımı degiştirmekle işe başlıyorum azcık sürüneyim sürüştüreyim hastalık modundan cıkayım dimi ama makyajlı makyajlı da amma temzilik yapılır haaaaaaa :))))))))))
ama önce kendimi iyi hissetmem laızm dimi ama
evet kızlar çok ciddyim hatırlatın bir an vazgecersem rezilliğimi bana
hemen kendimi toparlıyorummmmmmm

Hey beee. iste budur :lepi:

Ha bu arada daha takima alinmadim galiba ama belirtmeden de edemicem artik .
Aylik baglantim bitcek bu gunlerde bu gun ya da sabah ola bilir. o yuzden giremiye bilirim. Geldigimde umarim kendimi kapi onunde bulmam kaydirigubbakcemile3

X