Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Ha bu arada daha takima alinmadim galiba ama belirtmeden de edemicem artik .
Aylik baglantim bitcek bu gunlerde bu gun ya da sabah ola bilir. o yuzden giremiye bilirim. Geldigimde umarim kendimi kapi onunde bulmam kaydirigubbakcemile3

valla ton cum böyle azimli paylaşımcı olursan sorun yok
bunu söylemen iyi oldu ne kadarlık bir kesinti olcak bu hem neden kesiliyor ki anlamadım ben ne kadar giremeyeceksin bunlarıda cevaplandırısan kendişni kapı önünde görmezsin kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Cnm tam olarak ne zmn kesilecegini bilmiyorum. 1 aylik odemistik baglantinin parasini. bu gunde yarinda falan bitiyor 1 ay. aylik parasini odeyince gene accaklar. ama tatil gunleri calismadiklari icin. bi de burda 8 mart gunu- yani pazartesi de tatil olcak bayram yha ondan. onun ici kesilirse eger sali girebilcem ancak. :CüvCüv:

orda niye pazartesi tatil kadınlar günü için mi nie ki aklım karıştı smiley aklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3
,
öyle kısa bir kesinti ise problem yok canım ama nolursa olsun cuma bildiirmine gel yoksa mıhlarım kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Eevet cnm kadinlar gunu oldugun icin :lepi:
kaydirigubbakcemile3 tmm cumaya kdr coooktan actirmis oluruz baglantiyi a.s

Eevet cnm kadinlar gunu oldugun icin :lepi:
kaydirigubbakcemile3 tmm cumaya kdr coooktan actirmis oluruz baglantiyi a.s

ay ne güzelya o gübü kadınlara tatil etcekler aslında bütün kadınlara ama iş yapmayacaklar gel keyfim gel bir elleri yağda bir elleri balda hahahhaay yok yok çok kalori olur demi şişmesinler
ay ya neden burda tatil degil :sinifsinif:
leyloşummmmmm hg

evet. kdinlarin hesabina erkekler de tatil yapcak. ohhh okul yok. bol bol spor yaparim. :lepi:
bilmem orda da olsa ii olurdu eft a.s

Kizlaaar ben cikiyorum. Doktora gitcem bagirsaklar icin. rontgen cektircem bakalim ne cikcak bilmiyorumkismile
Bol kalori yakmalar dilerim. grsz opuyorumnanaktan

9 . dora ( 9,0 / 11% ) ~ 05.10.2007
23 . missnewmoon ( 5,0 / 7% ) ~ 08.01.2010
28 . *JUJU* ( 4,8 / 6% ) ~ 05.10.2007
39 . LeyL35 ( 3,7 / 5% ) ~ 15.02.2008
76 . ikraaa ( 1,0 / 1% ) ~ 26.02.2010
77 . samanyolu ( 0,6 / 1% ) ~ 04.07.2008
82 . moda makyaj ( 0,0 / 0% ) ~ 08.01.2010
85 . asi_bulut ( -0,3 / 0% ) ~ 18.01.2008
89 . zümrütüanka ( -1,0 / -1% ) ~ 17.08.2007
98 . EBRULUM ( -12,0 / -17% ) ~ 26.09.2008
EVET TOPLAM 98 KıŞı VAR BEN DE 98. YıMMMMMMMMM
DORAMI KUTLUYORUMMMMMMMM ÖPÜYORUM ÇOK

ay ay seni böyle görünce ne sevindim anlatamam
Şenizhep böyle kal yerimseniben

bizim 1 ayımız doldu dimiiii? 3,5 kg vermişim 1 ayda...Ebrucum ve Doracım sizler kaç kg vermişsiniz?yarış tekrar başladı dimiyerimseniben

hoş buldum şekerimmmopuyorumnanaktan

hmmmm:kedi:2 seneden beri verdiğim kiloya bakkaydirigubbakcemile3

kahvaltım 1 dilim ekmek,2 dilim peynir,4 zeytin,1 çay kaşığı pekmez...2 lt su içtiiimmm...
bugün işlerimiz yoğun o yüzden öğlen yemeğim gecikecek gibi...şu resimleri halletmem gerek...

abooooooooooooooooooooooooooooooo
püskütüm lokumum hiç eyi etmedin
yukunamadım görünce kahrımdan
şimşekler caktı beynimde((((((((((((((((((((((
:roflol: durum iyice ciddileşti desenizyaaaa:kedi:
iyiki börek yapınca sadece tadına bakıp kalktımm:lepi:

valla bu benim için utanç listesi oldu ((((((((((((((((((( tavan yaptı utancım
ben şimdi tam analamadım. listeler yenidenmi düzenleniyor. eğer öyleyse vallaha dahada dikkatli olacağım artıkkk:lepi:

evet ya. ne öyle kuru kuruya kadınlar günü. oysa o gün farklı olmlı. erkekler yemek yapmalı ev süpürmeli çamaşır ütü yapmalıki kadınlarda 1 gün beylik sürmeliihihoyyyt:jeyyar:

sen şimdi beni niye kutladın ebru. hedefi yakaladımda boşu boşunamı kendime eziyet ediyorum kiii:roflol:

eğer şubatın 5 inde yarışa başlamışsak ben 2 vermişim o dönemden beri.alsanaalsanasmile
hatta yanlış bakmadıysam leylacığım sende 2 vermişin.
ebru 3 vermiş oluyor.
yinede birde siz kontrol ediniz

bu ayda yarışa varımmmm
ben 72 ile başlıyorum
ebru 82
leyla 74.8vereliniortak
hadin gazanız mübarek olsun.
4 hafta sonra cuma günü görüşmek üzereeee:jeyyar:

Kızlar merhaba ben geldim
Zor 1 hafta geçirdim,tüm sınavlarımı da verdimaklinialirimsmile kredi satış temsilcisi olmaya hak kazandım sositososito

Kilo konusuna hiç girmeyelim.Hiç kilo vermediğim gibi bi de yemek saatim bozuldu diye midemi bozdum. reflümü azdırdım kafamçokkarıştı.

Aldım mı almadım mı net bir bilgim yok çünkü inanılmaz gaz yüklüyüm:1no2:
Hamile arkadaşım gazımm diye kıvranıyor ben de onun kadar kıvranıyorum eve gelsem sıcak suya ayaklarımı soksam diye diye akşamı zor ettim dün.Bi de çok yemişim dün bugünde yedim.Cezam ne ise razıyım.

Yarından itibaren tam gaz devam edecem.Ama şimdiki işyerimde internet olmayacak haliyle de gündüzleri paylaşım yapamayacağım:çok üzgünüm:

Akşam eve gelince yazacam herşeyi.

Gidip banynun yerlerini sileyim 1 haftada neler olmuş şöyle kuşbakısı bakacağım.Sizi çok özledimopuyorumnanaktan

hııı doğruuuu ben yarışmaya başlayacağımız hafta 1,5 kg vermiştim,onu hesaba katmıyoruz tabiii:bbo:
yani 1. miz Ebruuuuuu:hooray:
görüşürüz bakalım:jeyyar:

hoş geldin canıma.s.
zorlu bi hafta geçirdin olacak o kadaryerimseniben
sen işine başla,işin düzene girsinde,gerisi kolay...
akşama ağır bişeyler yeme,dikkat etlmaz:

ben kurabiye canavarı oldum çıktım vallakafamçokkarıştı
yemek yemeğe fırsatım olmadığından 3 tane çubuk tuzlu kurabiye yedimfisfisfis

Çiçekler için teşekkür leylacımopuyorumnanaktan

Yarım saat önce 1 kase sebzeli mercimek çorba,1 enginar(patates ve havuçlarını neden yemediğini sordu annişim)4 yk kadarda bulgur pilavı yedim yazmıcam diğer yediklerimialsanaalsanasmile

akşam yemeğim,4 yk bulur pilavı,2 yk yoğurt :)

evet ya. ne öyle kuru kuruya kadınlar günü. oysa o gün farklı olmlı. erkekler yemek yapmalı ev süpürmeli çamaşır ütü yapmalıki kadınlarda 1 gün beylik sürmeliihihoyyyt:jeyyar:

zaten burda kadinlar gunu gelince 2-3 gun onceden hediyeler almaya baslariz :lepi:
mesela yarin parti verio siniftaki kizlaria siniftan erkeklerin hepsi.bi arakadasimizda toplancaz ve bi surru yemekler olcak. mangal yapcaklar, lahmacun pizza, bi suru kek pasta tatli, bir suru abur cubur, cips falan . uff ya . aslinda gitmek istemiodum. cunki gidersem mecburen yicem o kalorili seylerden. ama arklar kac kere arayip israr ettiler. insallah fazla kacirmam yarin eyvahedigeldismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…