Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Günaydın herkese,
kocaelicim gene üzgün suratta olacağım.spor listesinde ve tabiki kilo listesinde.
Çok üzgünüm çoook

2. TAKIM **92. ETAP**

Kocaeli (60/60/0/0.00% )
singing kettle (72/72/0/0.00% )
clementine212 (57.3/57.3/0/0.00%)
çiçek (63.5/63.5/0/0.00%)
handemi (71.7/70.8/0.9/1.26%)
bahar_0186 (67.5/67.5/0/0.00%)
misirunu (63.5/63.5/0/0.00%)
Karmen2 (83/83/0/0.00%)
EN-FUR-TU (71.8/72.5/-0.7/-0.97%)

2. TAKIM TOPLAM KİLO (610.3/610.1/0.2/ 0.03%)

2. TAKIM **92. ETAP**

Kocaeli (60/60/0/0.00% )
singing kettle (72/72/0/0.00% )
clementine212 (57.3/57.3/0/0.00%)
çiçek (63.5/63.5/0/0.00%)
handemi (71.7/70.8/0.9/1.26%)
bahar_0186 (67.5/67.5/0/0.00%)
misirunu (63.5/63.5/0/0.00%)
Karmen2 (83/83/0/0.00%)
EN-FUR-TU (71.8/72.5/-0.7/-0.97%)

2. TAKIM TOPLAM KİLO (610.3/610.1/0.2/ 0.03%)

hayırlı cumalar kardeş kaderdaşlarımız. listeniz doğrudur efenim. bizim de bir arkadaşımız kalsın. tamamlanınca sizlerin incelemesine sunacağız :)). bu hafta bizim durum pek iç açıcı değil maalesef :KK43:.

hayırlı cumalar kardeş kaderdaşlarımız. listeniz doğrudur efenim. bizim de bir arkadaşımız kalsın. tamamlanınca sizlerin incelemesine sunacağız :)). bu hafta bizim durum pek iç açıcı değil maalesef :KK43:.

Teşekkürler spacecım. Pek değil, hiç açıcı değiliz bu hafta:çok üzgünüm:

yok kocaeli cim bizim durum pek iç açıcı değil. geçen haftaki birincilikten sonra hezimet yaşamayalım da :KK43:. neyse bizim adımıza bu hafta dinlenme haftası olsun bari. gelecek hafta asılalım hem siz hem biz.

kızlar selam... sanırım bildirim yapmayan bi bizim takım kaldı...spacem habersiz gibi oldu sabit geçtim baby'yi ama daha fazla bekletmeyelm herkesi dedim...

kardeş takımcım kontrol ederseniz sevinirim a.s.

12.TAKIM **93. ETAP SONUÇLARI**

spacegirl: (63.0) / 63 / 0 / 0,00%)
Fiyuce: (59,1) /59.6/ -0.5/ -0.85%)
baby_nurse: (66,6) / 66.6 / 0 / 0%)
Gkcn:KK43:56.1) /56 / 0.1/ 0.18%)
Molihua:KK43:62.4) / 62 / 0,4 / 0,64%)
sbnmcsm:KK43:68,8) / 68,7/ 0,1/ 0,15%)
cimcime81 :KK43:100.1) /99.6 / 0.5/ 0.50%)
_demet_ : (73,5) / 73,5/0 /0,00 %)
12.TAKIM TOPLAM KİLO: (549,6) / 549.0 / 0.6 / 0.11%)

slms kızlar nabersengözlerimebaksanab
bugün 30 dk yürüyüş yaptım:dance: sabah klasik kahvaltımı yaptım 2 dilim ekmek peynir iki zeytin
öğlen bir sandviç yedim akşamada barbunya yicem

uzun zamandır görmediğim bir arkadaşımı gördüm bugün
gözlerime inanamadımdelikafadulden bu senmisin dedi tabi o en son 84 lerdeyken görmüştü beni -tatlicadiarzu-
acaip motive oldum:lepi:

şimdi oğlumu uyuttum light colamı alıp biraz kitap okicam yemeklerimi yaptım işlerim yeni azıcık dinlenim dimiyerimseniben
neyse kızlar görüşürüz :enbuyukkk:

Bu hafta 11. olmuşuz kızlar. Yanılmıyorsam aldığımız en kötü derece.:çok üzgünüm::çok üzgünüm: Gitgide altlara indik. Umarım Mart ayına güzel bir giriş yaparız.
Bu sabah 3 dilim etimek, peynir ve zeytin yedim.
Öğle: 2 dilim tavuk ve salata
Ara: peynir, ekmek
Akşam: yoğurt ve çorba.
Bende birazdan diyet kola içeceğim. Çok yorgunum kızlar. Bütün gün bilgisayarın başından kafamı kaldıramadım. O yüzden yazıp kapatıcam bilgisayarı. Şididen hepinize iyi haftasonları geçirmenizi diliyorum. İyi akşamlarr

uzun zamandır görmediğim bir arkadaşımı gördüm bugün
gözlerime inanamadımdelikafadulden bu senmisin dedi tabi o en son 84 lerdeyken görmüştü beni -tatlicadiarzu-
acaip motive oldum:lepi:

Sana yazmadan çıkmak istemedim Handemim. Negüzel bir duygudur o. Çok sevindim senin adına. Bir zamanlar bende yaşamıştım. ahh ah.. Ama yine yaşayacağım...

İYİ AKŞAMLAR KIZLAR
kocaelicim çok teşekkür ederim canım.dün moralim çok bozuktu.hem regli dönemim hemde annem gidiyor diye biraz duygusallaştım sanırım.bide kaynanamın geleceğini duyunca dahada sinirlendim.
kilo verebilen arkadaşları tebrik ediyorum.darısı başıma diyorum.

mrb arkadaşlar.. dün yazamadım çünkü spordaydım:dance: 1,5 saat spor yaptım ve bol bol yürüdük arkadaşlarla. diyette iyi gitti sayılır ufak tefek kaçamaklar dışında:eek:
bugünde klasik kahvaltım ile güne başladım arada 1 elma yedim.
bugün evde spor yapacağım çünkü yağmur yağıyor. ya 2 haftadır yağmur durmak bilmedi:çok üzgünüm:
neyse bu bana engel olamaz spora devam..kaydirigubbakcemile2
handemi buarada seni tebrik ederim tek kilo veren sensin:teytey: ama bizde bu hafta vereceğiz..
görüşmek üzere arkadaşlar iyi hafta sonları..

Günaydın kızlarr. Bende bu sabah güzel bir haftasonu kahvaltısı ile günüme başladım. Tek fazla olan 2 lokmacık yediğim kaymak ve bal. Haftasonu akşamları kaçamak olmaması için kendimi diyet kolaya vuracağım.:jeyyar: Birazdan da gidip alışveriş yapacağım. Hava çok kapalı hiç spor yapma isteğim yok. Sabah erken kalkıp evi toparladım, 3 çeşit yemek yaptım. Bulaşık ve çamaşırlarla ilgilendim ve pasif jimnastik kemerimi kullandım. Spor yapmış sayabilirmiyim kendimi?:nazar:

Haftasonu nedeniyle hiç kimse uğramamış buraya..Bugün öğleden sonra malesef buraya yazamayacağım bişeyler yedim.:1ninca:

iyi akşamlar
annem bugün gitti.ama giderken bana ekşili dolmasından yapıp gitti ben nasıl kilo vercem yaaaaakafamçokkarıştısenağlama

iyi geceler fıstıklı kurabiyelerim.sözde cumartesi günündne itibaren paylaşımlarıma başlayacaktım ama bugün misafirlerim vardı ve 1 gün daha sekteye uğramış oldum.sonuçlara baktımda takım 11. olmuş malesef.haftayada benim sayemde sonuncu olacak ama sonra hepimiz her hafta 300-500 gr da olsa vericez dimi? bakın mart geldi şunu şurasında yazada bişey kalmadı hani.hepinizi öpücüklere buğuk kaçıyorum ve yarın sabah takımın en ağır topu olaraktan tekrar zayıflama maratonuna başlıyorum.sevgiler saygılar sen kalın efenim a.s.

Günaydın kızlarr. Bugün hiç rejim diyet vs lafı duymak istemiyorum,abartmadan canımın istediğini yiyeceğim. Abartırsam midem genişler sonra topla toplayabilirsen...Sebebide Ptesi ciddi bir başlangıç yapmak istemem. 1 ay boyuncada hiç kaçamak yapmak istemiyorum. Çünkü artık Mart ayındayız. Tatile çıkmama sadece3 ay kalmış. ...
Silvişim itiraf et kaç kilo aldın??sengözlerimebaksanab Durdun durdunda pazar günümü başlıyorsun rejime.. Hep Pazartesi başlanır ama:roflol:

canım malesef aranıza 85.0 kilo dönüyorum.bugün de acil bi işm çıktı istanbula gidiyorum bakalım yollarda halim ne olacak :) akşama büyük ihtimalle evde olurum bikça sayfada geçmişe bakarım ama şimdi çıkmam gerek.artık takım tam tekmil ayakta olsun kabus geri döndü :roflol:

selam kızlar herkes iyi gibi bu hafta dinamik ve enerjik geçen hafta sonu gibi değiliz en azından. benim bu hafta sonu pek iştahım kesildi bir kaç olay yaşadım canımı sakan. üzüldüm yaa gene sonlarda yer almışız.
silviyacım ben seni pek aratmıyorum galiba. sen yokken bu takımın kabusu benim galiba 83 kiloyla. hayırlısı bakalım inş kilo vereceğiz.

iştahım kesik olduğu için pek bişiler yiyemedim arkadaşlar. hafta içi inş. böyle devam ederim. acısı falanda çıkmaz sanırım böle durumlarda genelde kötü yiyorum yaa. herkese iyi hafta sonları canlar.

kızlar ,
ne söyliyeceğimi bilemiyorum.
kendi adıma sılviş giderkende ben burda böyleydim. gelirkende böyleyim.,
sanki üzerime giydim çıkaramıyorum.
şu kilolardan kurtulma vakti.beynimizemi kazıyalım.
şimdi yemekten kalktık ve ben ayran önerisi ile midemi fazlasıyla doldurdum.
iyide niye bu kiloda duruyoruz.
benimki kaçamaklardan kaynaklanıyor.
hareketsizlık değil ama spor yapmamaktan kaynaklanıyor.
sebeplerini bilyorsam çözümlerinide biliyorum.
ve yalnız değilim sizler varsınız.

mrb kızlar 2 gündür paylaşımda bulunamıyorum kusura bakmayın. şehir dışından misafir geldi onlarla ilgileniyorum. kaçamak yapmamaya dikkat ediyorum ama misafirin yanında olmuyor sen yemezsen bizde yemeyiz gibi sözler duymaktan gerçekten sıkıldım ama yapacak birşey yok. dün diyeti bozmadım sayılır. bugün ise güzel bir kahvaltı ile güne başladım enerji toplamamam lazım. inş. bugün de kazasız belasız atlatılır.
spor yapamadım ama gece yarısına kadarda oturmadım sürekli koşuşturmaca içindeydik.
inş. bu hafta kilo verebilirz ve bu kötü sonuçtan kurtuluruz. kendinize iyi davranın kızlar görüşmek üzere..Şeniz

X