Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Ehem ehem.... Ben ara olarak bır bardak ayran ıÇıcım kıslar... AkŞam 45 dk yÜrÜmeyı planlıyorum...

valla yeni girdim ama takımda tık yok.......

bu arada bana ev hediyesi yeni ciciler gelmeye başladı kıslar....

1. ekmek yapma makinesi... kullanmaya başladım ve çok beğendim artık ekmeklerimi ona yapıyorum ve ince bir dilim tüketiyorum....

2. katı meyve sıkacağı... onu da dün getirdiler içindende 7 günde 3,5 kilo die bir diyet kitabı çıktı daha incelemedim ama sebze ve meyvelerin suyunu sıkarık tüketilen bir diyet sanırım... bir ara fırsat bulursam deneyeceğim....

bu konularda fikri olanlar varsa rica edeyim..

1. ekmek yapma makinesi... kullanmaya başladım ve çok beğendim artık ekmeklerimi ona yapıyorum ve ince bir dilim tüketiyorum....

2. katı meyve sıkacağı... onu da dün getirdiler içindende 7 günde 3,5 kilo die bir diyet kitabı çıktı daha incelemedim ama sebze ve meyvelerin suyunu sıkarık tüketilen bir diyet sanırım... bir ara fırsat bulursam deneyeceğim....

jujum evin hayırlı olsun bacım ....a.s.
ekmek yapma makinesi harika olmuş . tam buğday unları var ekemgini ondan yapmanı tavsiyederim . öyle 1 dl lede olmaz ya kavaltıda ye 2.3 dl....cokacimcoook
meyve sıkacagındada bol greyfurt suyu iç sabahları .....ilaç kulanmıyorsan .

e sen gel de takımı canlandır diye cagrıdım bende zaten :KK70:
güzelim kızlar firar
herkesin bir sebebi var toplancaz ama nasıl bende bilmiyom

makinelerin hayırlı olsun ekmek yapma makinesini kesinlikle kullan saglıklı ekmekler yap kendine kepekli ekmekler yap canm

Valla ÇeŞıt ÇeŞıt un altım ama beyaz ekmeĞın yerı baŞka ... Neysem sebze suyuyla hazırlanmıŞ kokteyl mı ıÇsem sabahları dıyom.... Hem az kal.. Hem saĞlıklı olur...

YENı EV ıı OLDU EKSıKLER GELıYOR DA 42" PLAZMAYA TALıP OLAN OLMADI HALENbilmiyorumkismilekaydirigubbakcemile3

aciil bir soru sizler 20 lik dişinizi cekildiğinde baş ağrısı oldumu benim yüzüm kocaman ve basım agrıyor ...
valla orbişim ..17 yaşındaydım üstünden bi 17 sene daha geçti hatırlamıyorum valla ...sırnaşık şey tek hatırladıgım dr. hart diye diş üstündeki eti kesişi ve çenemi sökercesine kelpetene sarıldıgın hatırlıyorum .:1ninca:eek:haoldumsmileohaoldumsmile
oy yine yok leyla hanım hayırlısıyla şu misafir işleriniz bir bitseydi bakın aebenin diline düştüm yine yalnızmısın diye :roflol:
naniknanik
bende o gün listeere baktım 6. takımın bu karı diyorum listede yok nasıl mezun olcam diyo anlamamıştım elvancım
jujuyu ben çagırdım zati akıllım neden 6. takıma kaptırayım böyle süper bilinçli bir elemanı
hem oda kaptanlık yaptı anlar benim halimden katılımı bol olurrrr katkısı da büyük olur takıma
demi jujucummmm
:dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar:

ben listeye merhaba ,hoşçakalın diye girecem akıllım :roflol:hemde bireyselde 1. olup adını duvarlara yazdıracam .... :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

asim kesin başında potron nöbette kıs senin . yoksa niye esirgiycem pebiş yazılaranı ......

valla orbişim ..17 yaşındaydım üstünden bi 17 sene daha geçti hatırlamıyorum valla ...sırnaşık şey tek hatırladıgım dr. hart diye diş üstündeki eti kesişi ve çenemi sökercesine kelpetene sarıldıgın hatırlıyorum .:1ninca:eek:haoldumsmileohaoldumsmile

naniknanik

:dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar:

ben listeye merhaba ,hoşçakalın diye girecem akıllım :roflol:hemde bireyselde 1. olup adını duvarlara yazdıracam .... :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

az degilsin :KK70: :eek:lmaz: :eek:lmaz: :eek:lmaz:
jujum pesssssss yani plazma ymış kızım millet nasıl geciniyor kıt kanaaat birde plazma diyo yaaaaaaa :eek:lmaz: :eek:lmaz:
:roflol::roflol:

selam kızlar
sabahtan beri takipteyim de ancak yazabiliyorum.
jujucum hoşgeldin. seni hatırlıyorum. sen şu ebuşu bizden çalıp 4. takıma alan kişisin kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
evin hayırlı olsun. 42" plazmaya talip olacak birini!!! bulursunuz inşallah kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

aebencim seni buralarda görmek çok güzel. bence sen 6. takımdan mezun olduktan sonra da bizim takıma misafir ol. kilon kaç oldu bu arada kaydirigubbakcemile2

orbişim geçmiş olsun canım yaa. diş ağrısı çok kötü. aslında benimde 20lik dişleri aldırmam lazım ama aman beklesin biraz daha

bu arada bugün çok motiveyim. kendimi zayıflıyor hissediyorum. hatta hissetmekle kalmayıp zyıflıyorum diye düşünüyorum. aslında tartılmadım ama göbüşteki düzelme hoşuma gidiyor :lepi:

Ehem ehem.... Ben ara olarak bİr bardak ayran İÇİcİm kıslar... AkŞam 45 dk yÜrÜmeyİ planlıyorum...

aferin snaa hem yürü hemde ara öğün olarak ayran secimin güzel 7 den sonra yasaklar var ona göre ye yemegini 7 den önce tamam mı sadece meyve serbest oda bir tanebuyrunnnnnnnnn

selam kızlar
jujucum hoşgeldin. seni hatırlıyorum. sen şu ebuşu bizden çalıp 4. takıma alan kişisin kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
evin hayırlı olsun. 42" plazmaya talip olacak birini!!! bulursunuz inşallah kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

aebencim seni buralarda görmek çok güzel. bence sen 6. takımdan mezun olduktan sonra da bizim takıma misafir ol. kilon kaç oldu bu arada kaydirigubbakcemile2

orbişim geçmiş olsun canım yaa. diş ağrısı çok kötü. aslında benimde 20lik dişleri aldırmam lazım ama aman beklesin biraz daha

bu arada bugün çok motiveyim. kendimi zayıflıyor hissediyorum. hatta hissetmekle kalmayıp zyıflıyorum diye düşünüyorum. aslında tartılmadım ama göbüşteki düzelme hoşuma gidiyor :lepi:
[/QUOTharikasın
benimde göbüşüm düzleşiyor bu arada kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
süpersin de gitsin şu patronda bizi de motive et kaydirigubbakcemile3
yav juju götürmediki b eni takımdaki duurmlardan dolayı ben cıkmıştım jujumda cagırmıştı kaydirigubbakcemile5

NE PıLEM EBRUMM..... EVE GELENLERı EKSıKLERı SÖLÜYOM AMA PLAZMAMA TALıP ÇIKMIYO....bilmiyorumkismile

selam kızlar

SAGOL CANIMCIM DA YOK ANAM ESRU BALIKLAMA ATLADIYDI KURTAR BENİ DİEE... VALLA GÜNAHIM YOK....

aferin snaa hem yürü hemde ara öğün olarak ayran secimin güzel 7 den sonra yasaklar var ona göre ye yemegini 7 den önce tamam mı sadece meyve serbest oda bir tanebuyrunnnnnnnnn
HADİ YA YASAKLAR KISMI OLMADI YASAK DEDİN Mİ BENDE TERS ETKİ YAPAR VALLA SÖLEYİM....

Juju hoşgeldin nasılsın*

ŞEBOMMMMMMMMMMMMMMolumunekankayizsmile BURADAMISIN SEN HALA CANIM NASILSIN

SAGOL CANIMCIM DA YOK ANAM ESRU BALIKLAMA ATLADIYDI KURTAR BENİ DİEE... VALLA GÜNAHIM YOK....

HADİ YA YASAKLAR KISMI OLMADI YASAK DEDİN Mİ BENDE TERS ETKİ YAPAR VALLA SÖLEYİM....

ŞEBOMMMMMMMMMMMMMMolumunekankayizsmile BURADAMISIN SEN HALA CANIM NASILSIN
bir dakka bir dakkaaaaaaaaaaaaaaa
ben cuma yarışmasına katılmak isteyenlere yazdım takımdan ayrılıyorum yeni bir yuva istiyorum diye sende bnei çagırdın ben kime yalvarmışımmmmmmm sempatiksalakcinni seni bu hale getiriirm :umursamaz: :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
ufak atta civcivler yesin kuşum a.s :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
sana yasak yok o zman serbestsin dhaa cok şişşşşşşşşşşş :eek: vereliniortak :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol: gece 2 ye kadar serbestsin sonra bırakırsın yemeyi mirmirmirmir :roflol:

X