Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

hım...... aslında peşin konuşmayım ben yazim siz yorum yaparsınız yidiklerime... inş kısa sürede 65 görürün yoksa yaza giyecek bişiyim yok....

valla paldır küldür yuvarlanıyoruz şebnemcim aynı duumdayız bir ileri iki geri sayıp duuryoruz yermizde
kaptanlık gitmiyo otorite sıfırrrrrrrrrr :KK70:
e juju olsaydı saçımızı başımızı yolardı ben kimsenin saçlarını yolmadım henüz :roflol::roflol::roflol::roflol:
sen naıslsın ne alemdesinopuyorumnanaktan

Burdayım jujum maalesef, uzun zamandır 2 geri 1 ileri.

Ebrucum sen nasılsın, nası gidiyor kaptanlık.
şebom canım şuan kaç kilosun kız.....

bayadır kk da olduğundan artık baymıştır seni ama ayrılırsan sonun benim gibi olur söleyim

hepimiz aynı duumdayız sakın yeni kıyafet alma oldumu cicim aklinialirimsmile

anam alma alma da 2 pantolonla işe gelmekten gına geldi... yok zati almıcam da eskilere ahcık 66 kilo olursam girerim dar marohaoldumsmile

selam kızlar
sabahtan beri takipteyim de ancak yazabiliyorum.
jujucum hoşgeldin. seni hatırlıyorum. sen şu ebuşu bizden çalıp 4. takıma alan kişisin kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
evin hayırlı olsun. 42" plazmaya talip olacak birini!!! bulursunuz inşallah kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

aebencim seni buralarda görmek çok güzel. bence sen 6. takımdan mezun olduktan sonra da bizim takıma misafir ol. kilon kaç oldu bu arada
:lepi:
62 le noktayı koydum asim, bundan sonra koruma işi başladi benim için ....bu da kilo vermek kadar zor inanın .sempatiksalakcinni
ben heryerdeyim asim sizide bırakmam .kaydirigubbakcemile2

az degilsin :KK70: :eek:lmaz: :eek:lmaz: :eek:lmaz:
:roflol::roflol:
AZ oldugumu kim söyledi gı ..boşunamı seninle birbirimizin dilinden anlıyoruz .:jeyyar::roflol::roflol::roflol:
NE PıLEM EBRUMM..... EVE GELENLERı EKSıKLERı SÖLÜYOM AMA PLAZMAMA TALıP ÇIKMIYO....bilmiyorumkismile
kaydirigubbakcemile3
bir dakka bir dakkaaaaaaaaaaaaaaa
ben cuma yarışmasına katılmak isteyenlere yazdım takımdan ayrılıyorum yeni bir yuva istiyorum diye sende bnei çagırdın ben kime yalvarmışımmmmmmm sempatiksalakcinni seni bu hale getiriirm :umursamaz: :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
ufak atta civcivler yesin kuşum a.s :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
sana yasak yok o zman serbestsin dhaa cok şişşşşşşşşşşş :eek: vereliniortak :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol: gece 2 ye kadar serbestsin sonra bırakırsın yemeyi mirmirmirmir :roflol:
bi dakka ben olayları hatırlayamadım, çok ilginç böyle entrikaları genelde unutmazdın ya, yaşlanıyormuyum ne..ohaoldumsmile:roflol::roflol::roflol::roflol:

aynen ya giyebildiğim 2-3 pantolonum var kaydirigubbakcemile3 demekki yalnız değilmişim kaydirigubbakcemile3
utanıyorum bu durumdan tabii ama kalıcı olmasından iyidir herhalde aklinialirimsmile

aebenim koruma programı nasıl oluyorkine :uhm:
ben hep vermeye çalıştım hayatım boyunca :sinifsinif:
ya aldım ya verdim bilmiyorumkismile

62 noktayı koydum asim bundan sonra koruma işi başladi benim için ....bu da kilo vermek kadar zor inanın .sempatiksalakcinni

AZ oldugumu kim söyledi gı ..boşunamı seninle birbirimizin dilinden anlıyoruz .:jeyyar::roflol::roflol::roflol:

kaydirigubbakcemile3

bi dakka ben olayları hatırlayamadım, çok ilginç böyle entrikaları genelde unutmazdın ya, yaşlanıyormuyum ne..ohaoldumsmile:roflol::roflol::roflol::roflol:

eminim zordurrrrrrrrr :roflol:
kimi kime anlatıyon ki biz hepimzii verip te koruyamayanlardanız farkınbdamısın elvan hanımmmmmmmmm zor inanın diyo ya :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
az olmadıgını zaten biliyroum canm kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
arada lafı soktugun içinde ayrıca teşekkür ederim ama senin kaadr olamm ki hiç :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

he yaşlanıyonnnnnnn kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
yok be ne yaşlanması sen yoktun ki bu olaylar yaşandıgında aynı takımda oldukmu biz hiç
yoksa ben mi yaşlanıyorum kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

valla paldır küldür yuvarlanıyoruz şebnemcim aynı duumdayız bir ileri iki geri sayıp duuryoruz yermizde
kaptanlık gitmiyo otorite sıfırrrrrrrrrr :KK70:
e juju olsaydı saçımızı başımızı yolardı ben kimsenin saçlarını yolmadım henüz :roflol::roflol::roflol::roflol:
opuyorumnanaktan
:roflol::roflol:sizi gidi gestapolar.....anacım siz işi bilmiyosunuz yumşakça sarılıp enseden kapacak ve bırakmayacaksınız ..bide ayak bileklerine taş baglayacaksınız bakın o zaman gidiyorlarmı .......:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol: şaka bir yana ya valla gelen kayboluyor ne hikmetse bu her takımda böyle .eyvahedigeldismile

aynen ya giyebildiğim 2-3 pantolonum var kaydirigubbakcemile3 demekki yalnız değilmişim kaydirigubbakcemile3
utanıyorum bu durumdan tabii ama kalıcı olmasından iyidir herhalde aklinialirimsmile
oy kıyamam hepimiz aynıyız bende bir sürü şy daralttırdımmmm şimdi hiç bişi olmuyor yeni aldıgım cicilerim hariç pantolonların düğmeleri kapanmıyor fermöuarlar cekilmiyor :tomato: alsanaalsanasmile mafoldumben kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

aebenim koruma programı nasıl oluyorkine :uhm:
ben hep vermeye çalıştım hayatım boyunca :sinifsinif:
ya aldım ya verdim bilmiyorumkismile
inşallah snede korumaya girersin kzuum aebenimde ilk defa giriyor işte koruma programınada bişi oldum sanıyor catır catır catlatacak bizi ya kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
fazlamı kaçtı kaydirigubbakcemile3 aklinialirimsmile tıpkı sen dimi aeben kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol:sizi gidi gestapolar.....anacım siz işi bilmiyosunuz yumşakça sarılıp enseden kapacak ve bırakmayacaksınız ..bide ayak bileklerine taş baglayacaksınız bakın o zaman gidiyorlarmı .......:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol: şaka bir yana ya valla gelen kayboluyor ne hikmetse bu her takımda böyle .eyvahedigeldismile

ya harika yı aldık takıma harika gidiyordu kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 sonra kayboldu kızcagız
lara yı aldık takıma pc si bozuldu kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
karabiberi aldık hatalıklar cıktı :gitme:mafoldumben
modayı aldık memlekete gelesi ttutu firar oldu kaydirigubbakcemile3
hamusu aldıkbu hafta lisetemizdesin dedik hamiş oldu
orbişi aldık bir annesine gitti sonrada diş çektirdi kaybettik
doranın annesi kayınvalidesi hepsi toplandı
samnyolum ortada yok sonr kzııyor benim yoklugumu farketmediniz diye kaydirigubbakcemile3
talihsizlik kimde bir anlayabilsem kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 valla bir kaşık suyuyun içinde taş baglasam yine olmayacak bu işkaydirigubbakcemile3

amanin booooo..... kara büyü mü yaptılar kıs sana neye elini atsan kurumuş. ne bu böle...
bak bende kaybolursam terki diyar eyle yakma takımıda gelen gitmiş ne bu böle

ya harika yı aldık takıma harika gidiyordu kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 sonra kayboldu kızcagız
lara yı aldık takıma pc si bozuldu kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
karabiberi aldık hatalıklar cıktı :gitme:mafoldumben
modayı aldık memlekete gelesi ttutu firar oldu kaydirigubbakcemile3
hamusu aldıkbu hafta lisetemizdesin dedik hamiş oldu
orbişi aldık bir annesine gitti sonrada diş çektirdi kaybettik
doranın annesi kayınvalidesi hepsi toplandı
samnyolum ortada yok sonr kzııyor benim yoklugumu farketmediniz diye kaydirigubbakcemile3
talihsizlik kimde bir anlayabilsem kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 valla bir kaşık suyuyun içinde taş baglasam yine olmayacak bu işkaydirigubbakcemile3

muhteşem tespit kaydirigubbakcemile3

herkesin bir sorunu çıktı gerçekten bilmiyorumkismile

bari devam etmek istiyorlar mı istemiyorlar mı öğrenebilseydik kaydirigubbakcemile2

taş da bağlasak, kurallarda koysak hiçbirşey değişmiyor sempatiksalakcinni

amanin booooo..... kara büyü mü yaptılar kıs sana neye elini atsan kurumuş. ne bu böle...
bak bende kaybolursam terki diyar eyle yakma takımıda gelen gitmiş ne bu böle

gebertirim seniiiiiiiiiiiiiii
sen kaybolmazsın msnde bulurum olmadı telden bulurum olmadı işyerine giderim olmadı evini bulurum olmadı halanları bulurum
ama emin ol seni bulruummmmmmmmmkaydirigubbakcemile3 :umursamaz: kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

muhteşem tespit kaydirigubbakcemile3

herkesin bir sorunu çıktı gerçekten bilmiyorumkismile

bari devam etmek istiyorlar mı istemiyorlar mı öğrenebilseydik kaydirigubbakcemile2

taş da bağlasak, kurallarda koysak hiçbirşey değişmiyor sempatiksalakcinni

evet asicim aynen canm
gerçekten devam etmek istemeyen arkadaşlar varsa acık yüreklilikle söylesin kimseyi zorla tutmayacagım artık
ne zman bitcek problemleri onuda bilmiyoruz ki
harika nerde ne olacak kimsenin bir bilgisi yok takımdan cıkarsak yarın gelse olmaz işte ne yapcaz yol gösterin herkes önerisini sunsun
lara içinde aynı şey gecerli
ne zman bitecek problemi pc yapılacakmı
msn ye de gelmiyor
:eek:lmaz:

oy kıyamam hepimiz aynıyız bende bir sürü şy daralttırdımmmm şimdi hiç bişi olmuyor yeni aldıgım cicilerim hariç pantolonların düğmeleri kapanmıyor fermöuarlar cekilmiyor :tomato: alsanaalsanasmile mafoldumben kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

inşallah snede korumaya girersin kzuum aebenimde ilk defa giriyor işte koruma programınada bişi oldum sanıyor catır catır catlatacak bizi ya kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
fazlamı kaçtı kaydirigubbakcemile3 aklinialirimsmile tıpkı sen dimi aeben kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
:dilcikar::dilcikar:ya ya evet ilk dafaaaaa..yıllaaaaarrr sonraaa...:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:Şeniz

evet asicim aynen canm
gerçekten devam etmek istemeyen arkadaşlar varsa acık yüreklilikle söylesin kimseyi zorla tutmayacagım artık
ne zman bitcek problemleri onuda bilmiyoruz ki
harika nerde ne olacak kimsenin bir bilgisi yok takımdan cıkarsak yarın gelse olmaz işte ne yapcaz yol gösterin herkes önerisini sunsun
lara içinde aynı şey gecerli
ne zman bitecek problemi pc yapılacakmı
msn ye de gelmiyor
:eek:lmaz:

valla bende onların msni yok. harika face de girmiyor artık.
cuma günü belli olur kimin geleceği kimin devam edeceği. şimdi sadece cuma günü girilir ve kilko bildirimi yapılırsa olmayacak bu iş demektir. demekki girilebiliyor istenince. ama cuma da girmezlerse aslında o daha kötü bilmiyorumkismile bence haftaya cumaya kadar aktif olmayan üyeleri bekleyelim. değişmezse listeden çıkarlar ama takıma yazabilirler tabiiki

gebertirim seniiiiiiiiiiiiiii
sen kaybolmazsın msnde bulurum olmadı telden bulurum olmadı işyerine giderim olmadı evini bulurum olmadı halanları bulurum
ama emin ol seni bulruummmmmmmmmkaydirigubbakcemile3 :umursamaz: kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

alsanaalsanasmile korkulur valla senden... yaparmı yaparsın....

ya yeşile uzun bir ara vermiştim şimdi ilk defa içiyorum miğdem bulandı yaaaaaaaabilmiyorumkismile

valla bende onların msni yok. harika face de girmiyor artık.
cuma günü belli olur kimin geleceği kimin devam edeceği. şimdi sadece cuma günü girilir ve kilko bildirimi yapılırsa olmayacak bu iş demektir. demekki girilebiliyor istenince. ama cuma da girmezlerse aslında o daha kötü bilmiyorumkismile bence haftaya cumaya kadar aktif olmayan üyeleri bekleyelim. değişmezse listeden çıkarlar ama takıma yazabilirler tabiiki

kanımca üç haftadır bekliyoruz asicim hatta harikayı dört haftadır desem yeridir dimi :roflol:
bu cumaya kadar olarak degiştirmek istiyorum herkes için uygunsa
ya toplanacak bu takım ya toplanacak cumaya kadar liseteden cıkacakları söyliim
her mzna kapımız açıktır düzenli katılım yapacakları zman aramzıda yer alabilirler
harika ve lara zman belirtmedikleri için
ayrıca takımdan cıkma k istiyorum motive olamıyourm paylaşım yapamıyorum diyenler de rica ediyorum bir adım öne gelsinler ayda yılda bir giripte iki cümle yazmakla olmuyor bu işlerkötükedihüso
fazla mı kötü oldum ne:roflol:

alsanaalsanasmile korkulur valla senden... yaparmı yaparsın....

ya yeşile uzun bir ara vermiştim şimdi ilk defa içiyorum miğdem bulandı yaaaaaaaabilmiyorumkismile

yapmazsam adım ebru degil :roflol: :roflol:
oy mis gibi yeşil çay bende bulamıyorum teneke içiyorum ben diğerlerini sevmiyorum
poşet tadı geliyo agzıma:eek:lmaz::roflol:

X