Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

:KK70: sağolsun ebrum soktu aklıma kk ya geri dönme işini... onun döndüğünü duyunca hadi meltem seninde ihtilacın var dedim birden....kk ya yazmak bile başlı başına motive benim için şimdiden yürüyüşlerime nasıl başlasam ne etsem ne yemesem die düşünmeye başladım....

valla aebenim keşke bende gitmeseymişim,,,,,

bir mola verdim ama dolduk geldik
evet ya siz aynı şehirdeydiniz dimi ......
jujum yeşil çay sana iyi geliyordu diye hatırlıyorum ......bence hemen spora başlama ilk başta diyetle kilo ver sonra ekle sporu ...kaydirigubbakcemile2yeni kilolar oldugundan çabuk diger üzülme ....olumunekankayizsmile

herşeyi bırak canm hayırlı uğurlu olsun allahım gönlüne göre versin sakın sıkma canını zaten istiyormuşsunuz anladığım kadarı ile an azından eşin istiyormuş
bak ne güzel doğumdan sonra verirsin kilolarını oldumu canm biz her zman senin yanzındayız tabi sne bizi bırakmazsan oldumu tatlışım ay ne güzewl bebiş geliyo
takımımız ikinci kez anne oluyor kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
maytap bir hamus iki
hamuscum maytabımız vardı oda zayıflarken hamiş kalmıştı kaydirigubbakcemile3 inşallahhhhhhhhhhh karabiberiminde olur bir tene daha kaydirigubbakcemile3

canım çok teşekkür ederim.seni ve diğer arkadaşlarımı tanımak benim için çok büyük bir onurdu.hepinizi çok sevdim.bana çok yardımcı oldunuz.bu arada 77 ye düştüm.kısa bir sürede 3 kilo vermekle hiçbir şeyin imkansız olmadığını gördüm.bu sizlerin sayesinde oldu.hepinize çok teşekkürler.ebrucum 9 ay sonra eminim sen ve diğer arkadaşlarım mezun olursunuz.olaki burda olursanız beni tekrar bu güzl ortamınıza alırmısınız?hakkınızı helal edin.beni unutmayın.senağlamaben arada sırada uğrarım.bebişim için dualarınzı eksik etmeyin olur mu?sizleri çok seviyorum.....hamiş hamuş.:CüvCüv:

Hamuşçum tebrikler canım benim.İşallah sağlıklı bir bebişim olur.Ebruşum günaydın sana da.Ben fazla duramayacağım bugün İş görüşmesine çağırıldım taa anadolu yakasına çok alatacaklarım var sonra öpüldünüzzz

çok teşekkür ederim.canım arkadaşım,sizleri hiç unutmayacağım ve çoook özleyeceğim.arada uğrar hatırlatırım,beni unutmazsınız dimi?sizlerle tanışmak benim için çok büyük mutluluk ve onurdu.hepinizi çoook seviyorum.kolay gelsin,tez zamanda mezuniyet haberlerinizi almak dileğiyleeee.:CüvCüv:

:KK70: sağolsun ebrum soktu aklıma kk ya geri dönme işini... onun döndüğünü duyunca hadi meltem seninde ihtilacın var dedim birden....kk ya yazmak bile başlı başına motive benim için şimdiden yürüyüşlerime nasıl başlasam ne etsem ne yemesem die düşünmeye başladım....

oy canısım benim hepimiz aynıyız sıkma canını bende diyorum emek emek verdik te nasıl geri geldi şimdi yine vermeye calışıyoruz
ama azimliyim bu sefer eskisinden dhaa iyi olcak
olcakta o kadar dikkat ediyorum az az veriyorum yaş 30 oldu ondanmı acaba
başla başla yürüyüşlere falan bende düzenli yapıyodum ama iki gündür yapamıyorum oğluşum hasta evde

evet ya siz aynı şehirdeydiniz dimi ......
jujum yeşil çay sana iyi geliyordu diye hatırlıyorum ......bence hemen spora başlama ilk başta diyetle kilo ver sonra ekle sporu ...kaydirigubbakcemile2yeni kilolar oldugundan çabuk diger üzülme ....olumunekankayizsmile
evet aynı şehirdeyiz şeker hatta tanıştık bilem biz yüz yüze göz göze kayve yudumladık
ama laf aramızda jujuda icraaat yok birde taşındı uzaklara şimdi hiç icraaat yok sadece telde msn de işte

asim patronmu var ?sesin çımıyor güzelim .
asim evet bugün ortada yok :KK43:

canım çok teşekkür ederim.seni ve diğer arkadaşlarımı tanımak benim için çok büyük bir onurdu.hepinizi çok sevdim.bana çok yardımcı oldunuz.bu arada 77 ye düştüm.kısa bir sürede 3 kilo vermekle hiçbir şeyin imkansız olmadığını gördüm.bu sizlerin sayesinde oldu.hepinize çok teşekkürler.ebrucum 9 ay sonra eminim sen ve diğer arkadaşlarım mezun olursunuz.olaki burda olursanız beni tekrar bu güzl ortamınıza alırmısınız?hakkınızı helal edin.beni unutmayın.senağlamaben arada sırada uğrarım.bebişim için dualarınzı eksik etmeyin olur mu?sizleri çok seviyorum.....hamiş hamuş.:CüvCüv:

oy canım benim bire tanesim herşey gönlünce olsun ay terkediyor gibi olmuş konuşman daha doğrusu yazışman her zman bekleriz bir tanesi biiz habersiz bırakma emiiiiii
bizde snei çooook sevdik kısmet degilmiş bebişimiz engelledi ama olsun
hamişlikten sonra biz burda olmasakta cuma yarışmları bitmiş bile olsa bunu başaracagına eminimmmmmmmm sana inancım sonsuzzzz bunu unutma emi canım
beni hiç unutma kızarım snaa opuyorumnanaktan

bende o gün listeere baktım 6. takımın bu karı diyorum listede yok nasıl mezun olcam diyo anlamamıştım elvancım
jujuyu ben çagırdım zati akıllım neden 6. takıma kaptırayım böyle süper bilinçli bir elemanı
hem oda kaptanlık yaptı anlar benim halimden katılımı bol olurrrr katkısı da büyük olur takıma
demi jujucummmm

canım benim face adresim yok
alayım diyorum sonra vazgeciyorum
sevemedim şu face i
diğeri tamamdır
valla benim kadınlar kulübüne girdiğimi bilmeyen yokkk :roflol::roflol::roflol:
beni, bırak eşim sayesinde bilmeyen yok herkese diyor benim hanım kk ya kavuştu ya zayıflıyor yine diye:roflol::roflol:

kaydirigubbakcemile3Allah iyiliğinizi versinkaydirigubbakcemile3 kk ya kavuştu,zayıflıyokaydirigubbakcemile3

bu sabah canım hiçbirşey istemiyor,tuhafım,şaşkınım,endişeliyim,mutluyum,korkuyorum,sevinçliyim,karmakarışığım,kayır kafayı yemedim,sadece HAMİLEYİMMMM...

:1ninca:şok oldum resmeeennn,amaaaa çok ta sevindiiimmmmopuyorumnanaktan
teyze oluyoruz yaniiii,oy oy ne güzeeeellll...
Allah sağlıklı sıhhatli kavuştursun inşallah bebeğinizeeee:emir_bebek:

evet takıma iki arkadaş çagırdım bile zaten zümrütü herkes tandıı artık sıra bekliyordu canım cım
birde jujum leylacım sne bilirsin 4. takım eski kaptanıydı oda almış kiloları biz gibi oda gelcek inşlalah bakalım
ben mutfaktayımmmmmmmm

jujuyu tanımazmıyım canııımmmm,tanıyorum tabikiiii...hoş gelmiiiişşşşopuyorumnanaktan

slm..kızlar.....

malesef aldım o verdiğim yıllarımı harcadığım her ay gr gr gittiğine sevindiğim kiloları....

olmadı yapadım koptum... ilk 6 ay iyiydi de ipin ucu bir kaçtı taçış o kaçış yakalayamadım.... ama artık böle olmucak dedim geri döndüm... el atın bana anacım....

valla aylardır 2 pantolondan başka bişi giyemiyorum ... almıcım alıdrsam yeni ciciler kiloyu veremem diyom ama utanıyorum artık iki pantolon birini çıkar diğerini giyy....

neysem kabul edildim mi bilmeyom ama tartımın pili bitti bugün yarın halleder tartılıp son kilomu da sölerim.....

aeben valla şaşırdım seni hala buralarda görünce... bu kız çoktan mezun olmuştur diyordum ama....hadi hayırlısı sona gelmişin

Juju hoş geldin canımopuyorumnanaktanhepimiz aynı durumdayız...dediğin gibi ben de kendime bişey almadım,2-3 giysiyi değiştirip duruyomzemuszemus

çok teşekkür ederim.canım arkadaşım,sizleri hiç unutmayacağım ve çoook özleyeceğim.arada uğrar hatırlatırım,beni unutmazsınız dimi?sizlerle tanışmak benim için çok büyük mutluluk ve onurdu.hepinizi çoook seviyorum.kolay gelsin,tez zamanda mezuniyet haberlerinizi almak dileğiyleeee.:CüvCüv:

ay canım sen gelirsin gene buraya,mrb dersin bize...hamiş topiğine devam edersinyerimseniben

bu arada benim reglim 3 gün gecikti ne oldu bana yaaaa...hepimiz teker teker gitmeyelimdekaydirigubbakcemile3 ya aslında ben de bebek varsa adını david capirfield koyarız falan diyoz eşimlekaydirigubbakcemile3öyle bi fıkra vardı,bilirmisiniz bilmem:jeyyar:

mrb kızlar...
dün akşam ivedikte gülmekten karnım ağrıdıııı :))
3. sü daha güzel olmuş bence...bir de hiç küfür yok...Yahşi Batı baştan sona küfürdü...
bugün sabah 1,5 lt suyumu içtim,yarım gevrek yedim,aerobiğe gittim...12 de oradan geldim...
su içmeye devam ...
birazdan akraba ziyareti yapıcaz,kardeşim görsün gitmeden yakınlarımızı diye...
birde Ebrucum ben bu hafta gene kilomu yarın bildiricem çünkü cuma günü 11 de havaalanında olmamız gerekiyo...

bana bakkkkkkkkkkkkk juju hanımmmmmmm kötükedihüso
seni var ya ya zayıflatcam ya zayıflatcammmmmmmm kötükedihüso
hem sen yeşil tişörtlü haline geri mi dönmek istiyorsunnnnnnnn
hayır ben seni o halinle degil gri tonlu gömlekli halinle görmek istiyorum duydunmuuuuuuuuu
üstüme gelme kaçarım maaçarım ne biçim laflar bunlar oyarım sneiiiiii :eek:klava:
:roflol: :roflol: :roflol:
deneme süren falan yok kzıım cumaya listedesin ne içiyon ne yiyon yazıyosun artık diyet modundasın dikkat et kendine:umursamaz:

aciil bir soru sizler 20 lik dişinizi cekildiğinde baş ağrısı oldumu benim yüzüm kocaman ve basım agrıyor ...

toplucanak hoş bulduk arkadaşlar... ilk günler kıtılımım az olsada toparlarım sonraları.... eeee uzak kaldık baya ısınma turları atım.,.

bismillahirrahmanirrahimmmmmmm.......................

kısım dur yangından malmı kaçırıyon daha sağlıklı tartılmadım baleme... nası cuma listede olucam gel bunu haftaya erteleyelim... ama şu dk itibari ile ne yedim ne içtim yazcam sözzzzz

mrb kızlar...
dün akşam ivedikte gülmekten karnım ağrıdıııı :))
3. sü daha güzel olmuş bence...bir de hiç küfür yok...Yahşi Batı baştan sona küfürdü...
bugün sabah 1,5 lt suyumu içtim,yarım gevrek yedim,aerobiğe gittim...12 de oradan geldim...
su içmeye devam ...
birazdan akraba ziyareti yapıcaz,kardeşim görsün gitmeden yakınlarımızı diye...
birde Ebrucum ben bu hafta gene kilomu yarın bildiricem çünkü cuma günü 11 de havaalanında olmamız gerekiyo...

leylacım tamam canım no problem
kolpaçinoyu izleyin şafak sezerin bol küfürlüüüüü eyvahedigeldismile :roflol:
hiç sevmemmm
ama bu fena degildi küfürleri saymazsak :roflol::roflol:
ivediki bende hiçççççç sevemedim adamın görüntüüsünden gıcık kapıyorum :roflol: :roflol:
yediklerin süper gevrek ne yarım olan ?
oy yine yok leyla hanım hayırlısıyla şu misafir işleriniz bir bitseydi bakın aebenin diline düştüm yine yalnızmısın diye :roflol:

aciil bir soru sizler 20 lik dişinizi cekildiğinde baş ağrısı oldumu benim yüzüm kocaman ve basım agrıyor ...

hım unuttum ki baş agrısı degilde sanki şişlik bende de vardı ve uyuşma gecmemişti orbişim ay kıyamam ya dikkat et ilaç falan vermedimiiiiiiiii dr

toplucanak hoş bulduk arkadaşlar... ilk günler kıtılımım az olsada toparlarım sonraları.... eeee uzak kaldık baya ısınma turları atım.,.
at at ama fazla ısınma burda ısıtırız biz seni :roflol:

bismillahirrahmanirrahimmmmmmm.......................

kısım dur yangından malmı kaçırıyon daha sağlıklı tartılmadım baleme... nası cuma listede olucam gel bunu haftaya erteleyelim... ama şu dk itibari ile ne yedim ne içtim yazcam sözzzzz

efferin bak herşeyin başı bismillah hadi bakalım gözel bir giriş yaptın tebrik ederim devamı da allah allah allah nidaları ile dolu olsun da gümbür gümbür gel emiiiiiiiii :roflol::roflol:
yangından mal kaçırmıyorum kilolardan seni kaçırmaya calışıyorum canım cım :roflol::roflol:
haftaya neden erteliyoruz ki anlamadım zaten senin son mezun oldugun kiloyla başlayacaksın yani 10 küsür kilo almış olarak yani bu hafta sonuncu etcen takımızıı
ha bu hafta ha öbür hafta ne farkederki allah allah ya
aldım snei liseteye diyorum kurtulamazsın benden lülülülülülü naniknanik :lepi: sengözlerimebaksanab :dance: kötükedihüso

ya bu iş hala böle mi devam ediyordu ama ama haksızlık canımcım ben baya ara vermişütim

ay canım benim yaaa inşallah geçerde kurtulursun:teselli:
benim baş ağrısı,yüz şişmesi gibi sorunlarım olmamıştı ama uyuşukluk geçtikten sonra çene ağrısı çekmiştim...

leylacım tamam canım no problem
kolpaçinoyu izleyin şafak sezerin bol küfürlüüüüü eyvahedigeldismile :roflol:
hiç sevmemmm
ama bu fena degildi küfürleri saymazsak :roflol::roflol:
ivediki bende hiçççççç sevemedim adamın görüntüüsünden gıcık kapıyorum :roflol: :roflol:
yediklerin süper gevrek ne yarım olan ?
oy yine yok leyla hanım hayırlısıyla şu misafir işleriniz bir bitseydi bakın aebenin diline düştüm yine yalnızmısın diye :roflol:

gevrek...hmmm şöyleee....biz İzmirliler simite gevrek derizdeeeekaydirigubbakcemile3
buraya yazarken hep dikkat edip simit diye yazıyordum,bak gördünmü dil alışkanlığı işteyerimseniben

gevrek...hmmm şöyleee....biz İzmirliler simite gevrek derizdeeeekaydirigubbakcemile3
buraya yazarken hep dikkat edip simit diye yazıyordum,bak gördünmü dil alışkanlığı işteyerimseniben

bende gevrek ne olaki dedim hani kahvaltılık gevrekler var ya onlardan mı yedi acaba dedim kendi kendime yarabbi ya bildiğimiz simitmiş:roflol::roflol::roflol:

bende gevrek ne olaki dedim hani kahvaltılık gevrekler var ya onlardan mı yedi acaba dedim kendi kendime yarabbi ya bildiğimiz simitmiş:roflol::roflol::roflol:

:roflol:
benim eşim rizeli...halen alışamadı,gevrek-simit meselesine...
biz ağızda dağılan şeye deriz gevrek gevrek olmuş diye diyip dururkaydirigubbakcemile3

X