Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

aebenim koruma programı nasıl oluyorkine :uhm:
ben hep vermeye çalıştım hayatım boyunca :sinifsinif:
ya aldım ya verdim bilmiyorumkismile
dengeliyorum asim zaten montinin 2. aşaması bu yönde . ama kaçırdıgımda olmuyor deyil hani o zamada ertesi gün dengeliyorum ....
eminim zordurrrrrrrrr :roflol:
kimi kime anlatıyon ki biz hepimzii verip te koruyamayanlardanız farkınbdamısın elvan hanımmmmmmmmm zor inanın diyo ya :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
az olmadıgını zaten biliyroum canm kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
arada lafı soktugun içinde ayrıca teşekkür ederim ama senin kaadr olamm ki hiç :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

he yaşlanıyonnnnnnn kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
yok be ne yaşlanması sen yoktun ki bu olaylar yaşandıgında aynı takımda oldukmu biz hiç
yoksa ben mi yaşlanıyorum kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
:kedi::kedi::kedi:bak şimdi utandım ...:eek::eek:

yanlız ben seni bi ara 6. takıma aldımya len popon yemedi kilo vermeyi ara verdin baya bi sonra yazdın başvuru popigine jujum aldı seni.. bak hatırladım ..sempatiksalakcinni
evet asicim aynen canm
gerçekten devam etmek istemeyen arkadaşlar varsa acık yüreklilikle söylesin kimseyi zorla tutmayacagım artık
ne zman bitcek problemleri onuda bilmiyoruz ki
harika nerde ne olacak kimsenin bir bilgisi yok takımdan cıkarsak yarın gelse olmaz işte ne yapcaz yol gösterin herkes önerisini sunsun
lara içinde aynı şey gecerli
ne zman bitecek problemi pc yapılacakmı
msn ye de gelmiyor
:eek:lmaz:
mesaj bırakın kıslar işinize karışmak gibi olmasında .. kendi sayfalarına not bırakın . eger
katılımda bulunamıycaklarsa açıklama yaparlar zaten ve izin isterler ama içlerinden mecburiyetten giremeyenler varsa tabi bunuda göz önüne almak lazım ...:1hug:

kanımca üç haftadır bekliyoruz asicim hatta harikayı dört haftadır desem yeridir dimi :roflol:
bu cumaya kadar olarak degiştirmek istiyorum herkes için uygunsa
ya toplanacak bu takım ya toplanacak cumaya kadar liseteden cıkacakları söyliim
her mzna kapımız açıktır düzenli katılım yapacakları zman aramzıda yer alabilirler
harika ve lara zman belirtmedikleri için
ayrıca takımdan cıkma k istiyorum motive olamıyourm paylaşım yapamıyorum diyenler de rica ediyorum bir adım öne gelsinler ayda yılda bir giripte iki cümle yazmakla olmuyor bu işlerkötükedihüso
fazla mı kötü oldum ne:roflol:

harika sana bir mesaj bırakmıştı ama ne olduğunu hatırlayamıyorum şimdi :kedi: netinde mi sorun vardı kafamçokkarıştı
harika zaten 1 haftadan daha az katılımda bulundu buraya yanlış hatırlamıyorsam. ama muhabbeti güzeldi aklinialirimsmile devam ederse kapımız açık olsun etmeyecekse de söylese ama nasıl CADIARZU

lara da tatilde girebiliyordu ama şimdi pek fırsatı olacağını sanmıyorumbilmiyorumkismile

karabiber de bebek istiyor :emir_bebek:

moda girer kanımca evine dönünce. gelince sorarız iyice bayanssulusmile

oirpata motivasyonum yok diyordu. o da gelince kesin bir karar versin. diyet yapıyor mu onu da bilmiyoruz :1ninca:

dengeliyorum asim zaten montinin 2. aşaması bu yönde . ama kaçırdıgımda olmuyor deyil hani o zamada ertesi gün dengeliyorum ....

:kedi::kedi::kedi:bak şimdi utandım ...:eek::eek:

yanlız ben seni bi ara 6. takıma aldımya len popon yemedi kilo vermeyi ara verdin baya bi sonra yazdın başvuru popigine jujum aldı seni.. bak hatırladım ..sempatiksalakcinni

mesaj bırakın kıslar işinize karışmak gibi olmasında .. kendi sayfalarına not bırakın . eger
katılımda bulunamıycaklarsa açıklama yaparlar zaten ve izin isterler ama içlerinden mecburiyetten giremeyenler varsa tabi bunuda göz önüne almak lazım ...:1hug:

bismillahirrahmairrahim
bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile
ne dion kız sne
sen beni ne zman altıncı takıma aldınnnnnn :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
kızım sen yoktun altıncı takımdaaaaaaaaa liderde bendim maytap ayrıldı liderlilk bana ve periye kaldı sonra ben takımı toparlayacagım diye yazılar dökütürrken alınnalar oldu ve tartışma çıktı
öyle degilmiydi yahu asicim sen bak bari
sonra biz tartıştık altıncı takımda ben artık burda durmam deyip ayrıldım takımdan
sen yoktun ki bunların hiç biirnde
kanımca sen yaşlanıyorsunnnnnnnnn :1shok: :roflol: :roflol:
sonra ben cuma yarışmasına yazdım jujum da cagırdı sonra ben hiç 6. takıma gelmedimki akıllım aklinialirimsmile

harika sana bir mesaj bırakmıştı ama ne olduğunu hatırlayamıyorum şimdi :kedi: netinde mi sorun vardı kafamçokkarıştı
harika zaten 1 haftadan daha az katılımda bulundu buraya yanlış hatırlamıyorsam. ama muhabbeti güzeldi aklinialirimsmile devam ederse kapımız açık olsun etmeyecekse de söylese ama nasıl CADIARZU

lara da tatilde girebiliyordu ama şimdi pek fırsatı olacağını sanmıyorumbilmiyorumkismile

karabiber de bebek istiyor :emir_bebek:

moda girer kanımca evine dönünce. gelince sorarız iyice bayanssulusmile

oirpata motivasyonum yok diyordu. o da gelince kesin bir karar versin. diyet yapıyor mu onu da bilmiyoruz :1ninca:

evettttttttttt canım
harika netim yok ben size haber etcem dedi aama ne zman ve nasıl haber etcek yok ortada
eger cumaya kadar gelmezse takıumdan cıkar söyliim bildirim saatine kadar beklerim sonra adına geri dönmek üzre ayrıldı yazarım yada diskalifiye
lara içinde aynı şeyler gecerlidir istemem aramızdan ayrılmasını ama haberimizde yok ne zmana kadar bekleyecegimize dair
samanyolucum lütfen daha dikkat canm lütfen rica ediyorum
orbiş motivasy6on sıfır farkındayım gün boyu hiç pc açmıyormusunuz sizzzzz
evet şu an dişin çekildi agrıların var anlıyorum snei ama ya bundan öncesi
lütfewn hadi toparlanın artık
modadan umarım iki gün içinde cevap alırız yoksa onada cok kızacagım
evine dönsün artık döndüysede bize haber eden yok

bismillahirrahmairrahim
bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile
ne dion kız sne
sen beni ne zman altıncı takıma aldınnnnnn :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
kızım sen yoktun altıncı takımdaaaaaaaaa liderde bendim maytap ayrıldı liderlilk bana ve periye kaldı sonra ben takımı toparlayacagım diye yazılar dökütürrken alınnalar oldu ve tartışma çıktı
öyle degilmiydi yahu asicim sen bak bari
sonra biz tartıştık altıncı takımda ben artık burda durmam deyip ayrıldım takımdan
sen yoktun ki bunların hiç biirnde
kanımca sen yaşlanıyorsunnnnnnnnn :1shok: :roflol: :roflol:
sonra ben cuma yarışmasına yazdım jujum da cagırdı sonra ben hiç 6. takıma gelmedimki akıllım aklinialirimsmile

evet bende öyle hatırlıyorum ama o zamanlar aeben varmıydı yokmuydu onu hatırlamıyorum kaydirigubbakcemile3

evet bende öyle hatırlıyorum ama o zamanlar aeben varmıydı yokmuydu onu hatırlamıyorum kaydirigubbakcemile3

yoktu kuzum ya
he birde beni 6. takıma almış mış tam yaşlanmış buda haberi yok bak hele şuna kaydirigubbakcemile3
bir laf vardı neydi
ha evet evet hatırladım kedi olmadan fare yakalamaya calışıyor :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
:eek:lmaz: :eek:lmaz: :eek:lmaz: :eek:lmaz: :eek:lmaz: :eek:lmaz:ben senle dora sayesinde tanıştım canm sonrada hemşoluk sayesinde
diye hatırlıyorum umarım ben yaşlanmamışımdır da sen yaşlanmışsındır :roflol::roflol:

yoktu kuzum ya
he birde beni 6. takıma almış mış tam yaşlanmış buda haberi yok bak hele şuna kaydirigubbakcemile3
bir laf vardı neydi
ha evet evet hatırladım kedi olmadan fare yakalamaya calışıyor :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
:eek:lmaz: :eek:lmaz: :eek:lmaz: :eek:lmaz: :eek:lmaz: :eek:lmaz:ben senle dora sayesinde tanıştım canm sonrada hemşoluk sayesinde
diye hatırlıyorum umarım ben yaşlanmamışımdır da sen yaşlanmışsındır :roflol::roflol:
şimdi çıkıcam müsait bi zamanda bakayım listelere ...:uhm: sanki ben öyle hatırlıyorum ...:uhm:
neyse hangi taım ne farkeder maksat gönüller bir olsun ..

anam şimdik nie eski defterleri açtınızki anamadım ben...............

bide neden herkesin çizelgesi yok bence şart olmalı

53. etapta dörüdncü takıma girmişim 52. etapta ise bildiriimimi 6. takımdan yapmışım
6. takımda olanlar
. TAKIM(Onuncu)
zümrütüanka ( 68.0 / 68.0 / 0.0 / 0.00&#37:KK66:
AlloLola ( izinli )
asi_bulut ( 58.5 / 57.5 / 1.0 / 1.71%)
superisi06 ( 65.0 / 64.5 / 0.5 / 0.77%)
kütahya ( 84.0 /84.0/0.0/0.00%)
dilara48 ( 73.5 / 73.5 / 0.0/ 0.00%)
sweetly-m ( 88.9 / 90.3 / -1.4 / -1.57%)
lara ( 61.3 / 61.8 / -0.5 / -0.82%)
jasmin1 ( 92.5 / 92.5 / 0.0 / 0.00%)
EBRULUM4.takıma transfer oldu
aynen böyledir canım
unutkanız dediysek te herşeyi unutmamışız
bak sne hiç yoksun ortada :)))))))))) dur sen ne zman piyasaya cıkmışın onada bakayım bir:))))))))))))

arada 54. etap kayıp büyük ihtimal sen o zman girmişsin 6. takıma benim yerime :)))))))))))))))
olmaz jujucummmmmmmmmmmm kim yaşlanmış bakmamaız laızm hahahahahayyyyyyyyyyyyyyyyyy
evet haklsıın benim bile yok çizelgem

ben gider öptüm sizi akş bakmaya calışrıım ba bay az yiiyin oldumu kzuucuklar
aeben biliyon işte huy bu degişmez gıcıklık var birz :))))))))))))))))9

ya kıslar bir ara içli köfte tarifi isticem sizden ama ölçü ölçü olacak ... herif tutturdu herkesin karısı yapıyor sen neden yapmıyorsun die....

3 su bardağı ince bulgur
1 su bardağı irmik
1 su bardağı un
ince bulguru irmiği suyla ıslat içine salçasını baharatını at sonra yogurmaya başla baya yogurduktan sonra içine bir yumurta kır ve ununu at sonra tekrar iyice yogur
yumurta terci,he göre kokuyor falan diyorlar ama hiç te kokmuyor valla benim köftelerim harika oluyor :) bir kerem
işte bu kadar şekerim tarifte bişi yok öenmli olan içine yerleştirmekte ;:KK66:
tamamm mı tatdım
ben gittim ba aby
ha kıyma bir gün önceden olcak ha unutma oky

Bu arada birşey dikkatimi çekti,kimse yokluğumu farketmemiş.....:a015:
samanyolum ben kendimi bile fark edemiyorum canım giriyormuyum giremiyormuyumm
bu aralar haketen çok yoğun geçiyor günlerim.
ama az kaldı
samanyolucumm gerçekten farkediliyor yok olanlar ama birşey söylenmiyor artık haklarında bilmiyorumkismile çünkü hergün düzenli giren kişi sayısı oldukça az sempatiksalakcinni

leylacım hadi bakalım nasıl geçecek ivedik. bu biraz daha terbiyeliymiş galiba laelaelaelaelae
bu arada ekledim seni. ama sakın facede buralı olduğumu belli etme kaydirigubbakcemile2 ben kendim ve göbeğim dışında bilen yok bunu :roflol: :roflol: :roflol:
ben hiç sinemaya gitmedim biliyormusunuz. acaba orda dahamı farkı oluyor biri bana anlatsın kızlarrr
canım çok teşekkür ederim.seni ve diğer arkadaşlarımı tanımak benim için çok büyük bir onurdu.hepinizi çok sevdim.bana çok yardımcı oldunuz.bu arada 77 ye düştüm.kısa bir sürede 3 kilo vermekle hiçbir şeyin imkansız olmadığını gördüm.bu sizlerin sayesinde oldu.hepinize çok teşekkürler.ebrucum 9 ay sonra eminim sen ve diğer arkadaşlarım mezun olursunuz.olaki burda olursanız beni tekrar bu güzl ortamınıza alırmısınız?hakkınızı helal edin.beni unutmayın.senağlamaben arada sırada uğrarım.bebişim için dualarınzı eksik etmeyin olur mu?sizleri çok seviyorum.....hamiş hamuş.:CüvCüv:
hamuscügüm senin adına çok sevindim canım allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsinnnn
mrb kızlar...
dün akşam ivedikte gülmekten karnım ağrıdıııı :))
3. sü daha güzel olmuş bence...bir de hiç küfür yok...Yahşi Batı baştan sona küfürdü...
bugün sabah 1,5 lt suyumu içtim,yarım gevrek yedim,aerobiğe gittim...12 de oradan geldim...
su içmeye devam ...
birazdan akraba ziyareti yapıcaz,kardeşim görsün gitmeden yakınlarımızı diye...
birde Ebrucum ben bu hafta gene kilomu yarın bildiricem çünkü cuma günü 11 de havaalanında olmamız gerekiyo...
sağlıcakla gitte gel leylacığımmmmm
e sen gel de takımı canlandır diye cagrıdım bende zaten :KK70:
güzelim kızlar firar
herkesin bir sebebi var toplancaz ama nasıl bende bilmiyom

makinelerin hayırlı olsun ekmek yapma makinesini kesinlikle kullan saglıklı ekmekler yap kendine kepekli ekmekler yap canm
az kaldı bekleyin firarın biri gelecekkk

53. etapta dörüdncü takıma girmişim 52. etapta ise bildiriimimi 6. takımdan yapmışım
6. takımda olanlar
. TAKIM(Onuncu)
zümrütüanka ( 68.0 / 68.0 / 0.0 / 0.00%)
AlloLola ( izinli )
asi_bulut ( 58.5 / 57.5 / 1.0 / 1.71%)
superisi06 ( 65.0 / 64.5 / 0.5 / 0.77%)
kütahya ( 84.0 /84.0/0.0/0.00%)
dilara48 ( 73.5 / 73.5 / 0.0/ 0.00%)
sweetly-m ( 88.9 / 90.3 / -1.4 / -1.57%)
lara ( 61.3 / 61.8 / -0.5 / -0.82%)
jasmin1 ( 92.5 / 92.5 / 0.0 / 0.00%)
EBRULUM4.takıma transfer oldu
aynen böyledir canım
unutkanız dediysek te herşeyi unutmamışız
bak sne hiç yoksun ortada :)))))))))) dur sen ne zman piyasaya cıkmışın onada bakayım bir:))))))))))))

ayy ebru bu yaptığın oldumu şimdiii:umursamaz: kiloma baktımda nasıl üzüldümmm.
bu arada takıma öncelikle sen gelmiştin canım. sölemeden geçemiyeceğimmmkaydirigubbakcemile5

slm kızlar. öğlen girecektim misafir gelince fırsatım olmadı.
bugün komşumun birisi tartılmaya gelmiş ve bana sen kilo vermişinn dedikaydirigubbakcemile2

yeme düzenim gayet güzel. yazmaya gerek görmüyorum çünkü tam diyetisyen edasındayım.
günlük 100 tane step yapıyorum ama annemin kızgın bakışları arasaındakötükedihüso
neren kilolu diyorda başka bişi demiyor:1ninca:
jujucuğum senide aramızda görmek ne güzel diyeceğim ama keşke bu şekil değilde ziyaretçi olarak görseydim.:roflol: neyse tatlım inşallah yeniden inceleceğiz.
biz neler başarmadık. bunumu başaramıyacağızzzz:1rolleyes:
bu arada kaç kilo etle geldin sorabilirmiyim:roflol:

kızlar asininde dediği gibi artık kim kalıcı kim gidiciyse bu iş belli olsun ebruda bu kadar zorlanmasın yaa.

isteyen yine takımda kalsın ama misafirimiz olarak kalsın. hiç olmazsa nerdeki niye gelmediki diye meraklanmamıza gerek kalmazsempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

arada 54. etap kayıp büyük ihtimal sen o zman girmişsin 6. takıma benim yerime :)))))))))))))))
olmaz jujucummmmmmmmmmmm kim yaşlanmış bakmamaız laızm hahahahahayyyyyyyyyyyyyyyyyy
evet haklsıın benim bile yok çizelgem
etapmı kayıp...:roflol::roflol::roflol:
yav okiş yaşlandim belkide .ohaoldumsmileohaoldumsmileohaoldumsmileyok yok hala şügar bir karıyam ...:dilcikar::dilcikar:
ben gider öptüm sizi akş bakmaya calışrıım ba bay az yiiyin oldumu kzuucuklar
aeben biliyon işte huy bu degişmez gıcıklık var birz :))))))))))))))))9
ŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz

samanyolum ben kendimi bile fark edemiyorum canım giriyormuyum giremiyormuyumm
bu aralar haketen çok yoğun geçiyor günlerim.
ama az kaldı

ben hiç sinemaya gitmedim biliyormusunuz. acaba orda dahamı farkı oluyor biri bana anlatsın kızlarrr

ayy ebru bu yaptığın oldumu şimdiii:umursamaz: kiloma baktımda nasıl üzüldümmm.
bu arada takıma öncelikle sen gelmiştin canım. sölemeden geçemiyeceğimmmkaydirigubbakcemile5

evet pazara az kaldı inşallah sırnaşık şey
allah allah gör görrrrrrrrrr ben de gecip bakıyorum kendi kilomada utancımdanyerin dibine geciyorummmmmmmm

slm kızlar. öğlen girecektim misafir gelince fırsatım olmadı.
bugün komşumun birisi tartılmaya gelmiş ve bana sen kilo vermişinn dedikaydirigubbakcemile2

yeme düzenim gayet güzel. yazmaya gerek görmüyorum çünkü tam diyetisyen edasındayım.
günlük 100 tane step yapıyorum ama annemin kızgın bakışları arasaındakötükedihüso
neren kilolu diyorda başka bişi demiyor:1ninca:
jujucuğum senide aramızda görmek ne güzel diyeceğim ama keşke bu şekil değilde ziyaretçi olarak görseydim.:roflol: neyse tatlım inşallah yeniden inceleceğiz.
biz neler başarmadık. bunumu başaramıyacağızzzz:1rolleyes:
bu arada kaç kilo etle geldin sorabilirmiyim:roflol:
afferin kız sanaaaaaaaaaaa
yav ne etiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii yağ onlar yağğğğğğğğğğğ
jujum beni öldürcek :1shok::roflol::roflol::roflol:

kızlar asininde dediği gibi artık kim kalıcı kim gidiciyse bu iş belli olsun ebruda bu kadar zorlanmasın yaa.

isteyen yine takımda kalsın ama misafirimiz olarak kalsın. hiç olmazsa nerdeki niye gelmediki diye meraklanmamıza gerek kalmazsempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

evet son karar bekliyoruz herkesten
lutfeder de girerseniz takıma lütfen cevap yazınız varmsıınız sonuna kadar paylaşıma
yokmusunuzzzzzzz
kötükedihüso

etapmı kayıp...:roflol::roflol::roflol:
yav okiş yaşlandim belkide .ohaoldumsmileohaoldumsmileohaoldumsmileyok yok hala şügar bir karıyam ...:dilcikar::dilcikar:

ŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz

etap kayı degilsede ben göremedim b,r ileri gittim bir geri yok yokkkkkk kaydirigubbakcemile3
ha efferin kabul ettiğin için :roflol: :roflol: :roflol:
söz di,nle kzıım :roflol::roflol:
eminim şugarsındır benim gibi :roflol::roflol::roflol:

X