Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

valla bugün iş çıkışı bende bitter çuku aldım kendime.ama ben kahveyle birlikte yemeği düşünüyorum.ardındanda 1 saat koşu bandımda yürüyeceğim inşallah.aslında bugün yoğun bir gündü ama biraz daha efor sarfetmeliyim.yani sadece yediklerimi azaltmakla olmuyor.

bu arada Ebrucuma msj göndermek istiyorum ama 50 msj sınırı varmış.çaktırmayın o sınıra ulaşmaya çalışıyorummm

evettttt bu son msjdı.50 sınırına ulaştım.ebrucum ve diğer arkadaşlarım artık sizlere hem ziyaretçi msjı hem de özel msj yazabilirim.yaşasınzemuszemus çömez olmakta çok kötü yahuuuu:kedi:

aaayyy canımmm 700 gr daha gitmiş çooook sevindiiimmmmŞeniz69 u görürsün çok yakında inşallah:lepi:
canım evleneceğin kişiyle anlaşman çok önemli...Doranın dediği gibi insanlık önemliyaniboshayallersmile

herkese merhaba,hepiniz iyisinizdir inşallah.arkadaşlarım benim kilolarda yavaş yavaş gidiyor.inanamıyorum.çok mutluyum.

yihuuuu eriyoruuuuzzzz,gitsin yağlaaaarrrr:sm_cool:

bu arada akşam yemeği menüm.haşlanmış küçük bir parça tavuk,4 kaşık pilav,salata.ama daha yemedim.eşimi bekliyorum.20:00 a kadar gelmezse ben oturup yiyeceğim.geç bile kaldım

benim menümde aynıııııyerimseniben

ayyy canım iyi ki bizimlesiiiinnnn,çoook güzel bilgiler veriyorsun,faydalanıyoruuuzzz çooook teşekkürleeerrrr:1hug:a.s.

amcamlar geliyomuşşş,ben kaçtııımmmm....
iyi geceler hepinizeee...uyurken bile yağlarınızı yakın inşallah :))

evettttt bu son msjdı.50 sınırına ulaştım.ebrucum ve diğer arkadaşlarım artık sizlere hem ziyaretçi msjı hem de özel msj yazabilirim.yaşasınzemuszemus çömez olmakta çok kötü yahuuuu:kedi:

:roflol::roflol::roflol::roflol:
allah iyiliğini versin emi dışarıdan okuyacaktım sadece ve nitekimde öyle yapıyordum ebrucuguma mesaj göndericem 50 yi gecmesini bekliyorum deyince ve elliyide gecince mesaj gönderdi herhalde deyip giriş yaptım ama mesajın yerinde yeller estiğinide görünce dumur olmuş vaziyetteyim:roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
herkesi tebrikkkkkk ediyorum
hiç iyi degilim bugün
kayınvalidemler görümcemler vardı şimdi gittiler bende yaktım bir sigara kızlara bir bakayım diye pc başına oturdum mutfak talan durumda oğlanın ödevleride var
halim harap
ben enerji dolu falan degilim bugün asicim çok yorgunum çokkkkkkkkkmafoldumben
hamsucum tebrik ederim miscim senide canım
leylacım canım hayatta o cipsi agzıma almam nefret ederim ben cipsten kokusundan lmaz: çocuklarımada yedirmem ıyyyyyy
doracım kızacak beşlki ama büyük paketi bitirmiş ya zevk meselesi tatlım kıymatlım ben sevmiyorum diye herkes sevmek zorunda degilki kaydirigubbakcemile5
herkese hayırlı geceler inşallah yarın güzel bir gün olur
lara nın pc bozukmuş yada neti mi gitmişti en son öyle yazmıştı cepten giriyorum diye
bilginize
bu arada bir dilim kek ve bir pogaca yedim :gitme: yerken hiç aglamıyordum ve cok ta canım istiyordu ben şişko ve iradesiz bir karııym mafoldumben
enerjimde yok mafoldumben
:a015:

oyy tatlım benim.böyle düşünmene çooook ama çok sevindim.iyiki sizlerde benimlesiniz,sizler benim hem şansım hem uğurumsunuz.hepinizi tanımadan çok sevdimmmmmm.a.s.

oyyyy benim bitanecik atom karınca kaptanım.valla senin hızına hiçbirimiz yetişemeyiz.mutfağı dert etme.benimde öyle,bi de ben yarın sabah erkenden işe gideceğim.sen rahat rahat temizler,düzenlersin.sıkma canını.özel msj konusuna gelince valla tam sana msj yazıyordum ki pc min şarjı bitti.ama gönderdim.bak bu saatlere kadar sana msj göndercem diye uyumadım.canım benim keşke hepimiz senin kadar iradeli olabilsek.unutma biz senden güç alıyoruz,ve tombiş olsakta güzel ve mutluyuz.ama zayıfladıkça daha da mutlu olcaz inşallah.cips konusuna gelince bazen çok canım istiyor ama çok düşkünlüğüm yok.bugün ben 1 adet baton bitter yedim.çok canım i,stiyordu ama.kendimize o kadarda zulmetmeyelim demi ama.ben ki hergün çikolata yiyen biriyken,ayın 16 sından beri ilk defa yedim.canım iyi geceler,yarın seni zipkın gibi,fişşek gibi enerji saçan bir halde görmek istiyoruz herzamanki gibi.çooook kocaman öpüyorum biricik kaptanım benimmmmm.a.s.

Tabi canım o kadar zulüm yok bedene,diyet bitince ne bulursak saldırırız sonra,sonra da hoop gelsdin kilolar.Mesela ben 65 kiloya inmiştim diyet ve akupunkturla,Ayten face de gördü o hallerimi.Macaristan a gitmiştim o zamanlar Türk yok,türk mutfağı hiiiç yoktu bulunduğum yerde.Bi döndüm döndüğüm akşam kebap+rakı istedim gerisini siz düşünün hiç anlamadan aralıktan hazirana7 kilo almıştım:S.

oy oy oyyyy çok sagol bir tanesi
ben yine iyi degilim oğlişim hastalandı gece biraz ateşlendi falan çok feci öksürüyor dr götürcem şimdi
herkese günaydınlar olsun
hamuscum o iş tamam dır
ya bu arada orbiş annesinden geldi peki nerdeeeeeeeeeeee
miscim ooooooooooooo maşşşallah rakılar falan afiyet olsun

günaydın kızlar

ebrucum oğluşa geçmiş olsun. kaç yaşa kadar sürüyor bu ateş yaa bilmiyorumkismile en korktuğum şey. allah korusun cümlemizin evlatlarını :Saruboceq:

dünkü negatif enerjim biraz dağıldı. dün gerçekten kötüydüm. estim gürledim valla sempatiksalakcinni bugün biraz daha iyiyim ve az da olsa inceldiğimi hissediyorum. gerçi sabah tartıldım. tartı pek iç acıcı değildi alsanaalsanasmile

mrb kızlar...
Ebrucum oğluşuna geçmiş olsun,Allah şifa versin canım...
bugün kendimi çok yorgun hissediyorum,hiç havamda değilim...
sabah 1 dilim ekmek,5 zeytin,1 dilim sucuk,3 kızarmış parmak patates yedim...
1,5 lt su bitti..
öğleden sonra oğluşumla okulumuz var..
akşamada kardeşim ve eşimle birlikte ivedik izlemeye gidicez nasipse...
görüşmek üzereee...
o kadar yorgunumki smileleri bile ekleyemedim :S

Arkadaşlarr sizdenn müsade istemeyee geldimmm özür dileyerekk benn yarışmadann çıkacağımm herhaldee çünküüüüü ,kayınbabamm dünn kanserde 3ncü ameliyatınııı olduu eşimlee akşamaa kadar hastanedee bekledikk.3 Haftadır kayınbabamm ameliyat oluyooo vee yarınn çıkarıpp köye gideceğiz eşimlee çocuklar annemde kalacakk o okula yollayacakkk.Ve sonraa bizee getireceğizz çünküü herhaftaa 2 gü nee bir randevuu var hastanedeee o yüzdenn fazllaa burdaa olamıyacağımm affınıza sığınarakk benii anlamanızıı istiyorumm canlarımmm sizlerii çokk seviyorumm umarımm birdahaa geldiğimdee banaa yer olurr,çokk stresliyimm vee kendimii hiçç birşeyee adeptaa edemiyorumm canlarımmm

canım benim ya coooook gecmiş olsun edacım allah şifalar versin inşallah
senin için hem yogun hemde çok yorucu günler var farkındayım allah kolayca atlatmanızıı nasip eder inşallah canım
her zman yanımzıdasın tamammı tatlım
seni çok iyi anlıyorum emin olabilirsin öpüyorum tatlım opuyorumnanaktan

canım çok teşekkür edeirm bademcikler kötü olmuş oğlanın
diyet ne yedim 5 zeytin yeşil tarafından :) sonra da bir lokma ekmek bir kayve şu saat itibari ile bu kadar
recep ivedik :) iyi seyirler canım
bende cok yorgunum valla allah iiyilikler versin enerji dolu ol inşallah

teşekkür edeirm canım benim
ateş hiç bitermikiii yaşı mı var onun güzelim benim bademcikler iltihaplandıgı zman ben de ateşleniyorum yanıyorum hemde :gitme:
hergünümüz aynı olmuyor işte asicim ben bugünde hiç iyi degilim meselamafoldumben

selamun aleykum:) diyet yapamıyom die sayıkladım ve vucudum al sana diyet sebebi die 20 lik dişimi aldı benden yetmezmiş gibi cenem kaymış bu da ayrı bi olay bendeki olaylar böyle ... eski acımı özler oldum simdi agrılar içindeyim ............................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…