Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Kızlar selamm;
iznliyim evimdeyim mis gibi
Regl dim cuma bilkdirimi yapıldığında,bitti şimdi bu sabah tartıldım,indim bi daha tartıldım,yine inanmadım bizim emektar analog terazide tartıldım.nerdeyse evde çığlık atacaktım::lepi:kaydirigubbakcemile2
Evi toplayıp gelecem müjdeli haberi vermek istedim

Şşşt asicim yok öyle gitmek.Toplayacan kendini hatta işyerinde zıplayacan sonra da yakalanacan benim gibi,laelaelaelaelae.Çalışırken zor oluyor diyet gerçekten ama ben kocaman bi çanta aldım metroda tramvayda zorlanıyorum accık ama kepek ekmekli sandviçimi,elmamı,bitki çaylarımı yanımda gezdiriyorum.İşyerinde de saçmasapan yemek çıkarsa salata yiyorum hatta o kadar yemek sıkıntısı oluyo ki bazen pilavla salata yediğim oluyo ya da çorbayla,ama salatanın glisemik endeksi düşük olduğu için pilavla dengeliyor.Ç,nliler bu sebepten pilav yese de zayıfsositososito.Ebruşumun formülü çayımda misler gibi koktu.Emreyle aram kötüydü evet 4 gün konuşmadık,o uyandırma da gezmeye gidelim diye kandırmak içindi.Kandım mııı:uhm:
Evet kandım,gamyoncuiremsu bayağıdır görüşemiyoruz da.Bi de bosbol giyinmemiştim dün Bakıpta demesin mi.Bel oyuğun çıkmış ortaya diye,şişkoluktan belim,kalçam,simitlerim birbirine girmiş olduğu için.
Pek bi mutlu oldum.Bi de gömlek almış bana sevgililer günü hedayesi XL bedenkafamçokkarıştı
Dedeim beni XL ye mi layık gördün.klava:Espri tabi benim göğüslerim büyüktür accık gömlekler kapanmaz ondan gömlek giymem ama bu rahat rahat oldu.Bi kuru dal almadı banaa demeyecem artık

Hadi ben kaçtım daha ev toplayıp yürüyecem komşunun evine portmanto kurdular onu bekledim o sebepten herşey gecikti öpüldünüzzzopuyorumnanaktan

merhabalar.öğlen menüm,1 kepçe ezogelin çorba,4 kaşık pirinç pilavı,4 kaşık susuz tarafından nohut yemeği.ara öğünüm 1 adet zencefilli,zerdeçallı greyfurt ve 1 adet kepekli galeta....

çabuk geeeellll merak etttiiiimmmmmm:dance:

merhabalar.öğlen menüm,1 kepçe ezogelin çorba,4 kaşık pirinç pilavı,4 kaşık susuz tarafından nohut yemeği.ara öğünüm 1 adet zencefilli,zerdeçallı greyfurt ve 1 adet kepekli galeta....

canım çok güzel,dengeli besleniyorsunnn

tereyağ mı :uhm:
o neki zümrütcüm :uhm:
ben onun tadını çoktan unuttum kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
diğerleri çok güzel efferin benim ebruşumaaaaaaaa Şeniz

ebusum biliyorsun kansızım ya dr çok az tereyağ yememi önerdi tereyağ dediğysem bıçak ucu :gitme:

sakın sıkma canını asicim bozuldugu yerden devam zararın neresinden dönersen kar bu nu sakın unutma oldumu tatlım kıymatlım

öyle mi dersin ebrucum. ama böyle de almasam da yerimde sayıp duruyorum. hep aynı hep aynı. son aylarda kayınvalidemde yiyorduk yemeği çoğunlukla. ama şimdi artık evimizde yicez :umursamaz: biraz daha kolay olacak. başka yerde çok ısrar edilince hoşlanmıyorum. çok canım istemese de yiyorum. evimde rahat rahat yaparım diyetimi ohhh :hulya:

Arkadaşlar nasılsınızz iyii günler sizee benn 2 gün yine annemlerdeydimm akşamm geldimmm
bugünn eşim evde kaçak giriyorumm yarınnn gelirimm işlerimm çokk fazlaaa

annenlerle ne kadar mesafede oturuyorsun merak ettim edacım bilmiyorumkismile
ben evlendiğimden beri bir tek kardeşimin kına gecesi akşamı kaldım sempatiksalakcinni annemde öyle gidip kalmazdı bir yerde. alışmamışız biz. eşimi evde bırakıp hiç bir yere gidemiyorum şimdi bilmiyorumkismile

sağol asicimopuyorumnanaktan
canım haftasonları biraz daha fazla su içmeye gayret et...su içtikçe iştah kapanıyo zatenkafamçokkarıştı bi de yediğin şeyin tadı yutana kadar unutmayerimseniben

haklısın leylacım. takıma girmeden önce bir ara o kadar kafaya koymuştum ki ısrarlara bile kanmıyordum. az da yesem aynı tadı alıyorum, çok da yesem aynı tadı alıyorum diyebiliyordum :lepi: ahh ahhh kaydirigubbakcemile

ebrucum geçmiş olsun öncelikle olumunekankayizsmile
ama gerçekten durum vahim gibi görünüyor akannehir
bende de unutkanlık var ama bu kadar değil. tahlillerini yaptırsan iyi olur. bir de araştır bakalım neler iyi geliyormuş. bana da söylersen sevinirim kaydirigubbakcemile5

misscim hep diyorum işyerinde zıplasam diye ama bir türlü fırsat olmadı. evde de ip atlamaya fırsat bulamıyorum. iş güç derken bakıyorum yatma saati gelmiş de geçmiş bile akannehir
dün gece de geç yattım. bir de gece çok uykum bölündü. sabahtan beri başım çatlayacak gibi ağrıyor :sinifsinif:

senin şu esprilerine bayılıyorum canım kaydirigubbakcemile3 çok eğlenceli hatunsun vesselam kaydirigubbakcemile3

nasıl düzeldi mi aranız bari. ne iş yapıyor senin emre merak ettim sempatiksalakcinni

Slm tekrardan,bi geçmişi okuyamadım valla,hava güzel birazdan çıkıp yürüyecem aktardan alışverişimide yaparım çubuk tarçınımı zencefilimi.Mercimek koydum ateşe pişti pişecek gelince onu yicem.Kahvaltıyı komşumuz sağolsun 2 de yaptım.Resmen emrivaki yaptı kadın ama ona da bişi diyemiyorum evlere temizliğe gidiyo iş çıkınca apar topar çıktı gitti.eve gelecek ustaların başını beklemekte bana kaldı.Kilomda 70.200 son tartılmada

Leylişim boyozu nerden biliyosun diye sormuşsun.Turizmciyim ben olsun o kadar,bi de fazla gezerim,yöresel kültürlerede de meraklıyımdır nerde ne var bilirim genellikle.
ızmirde yaşamışlığımda var ege ü çeşme meslek y.o da 1 sene okudum.Dalyanköyde Bornova da da akrabalarım var.Çok güzel bir şehir.Ferah insanları medeni velhasıl hiçbiryeri Çanakkale ye değişmem.Diyetim olmasa giderdim şimdi iznimde ama oraya gidince birilerine misafir olduğum için diyet yalan oluyo bi de çok yeriz biz orda,sınıf arkadaşlaımın çoğu 70 ve üstüydü zayıf olanlara git sen bizden değilsin derdik.

Asiciğim benimki A-101 marketlerinde mağaza sorumlusu.AÖF de olsa 4 yıllık işletme mezunu ve halinden memnun değil mali müşavir mi olsam diyo da muhasebeyi sevmiomuş bende sevmezdim.Annemde sen yüksek yapçam diyosun adam marketçi nasıl olcak bu iş diyor:uhm:Bende bilmiyorum aslında nasıl olcak ama düşün düşün çıkamıyorum içinden,Kimsenin doktorluğuna mühendisliğine babasından gelen parasına güvenipte evlenilmeyeceğini çok iyi biliyorum.Ama anne gönlü işte şöyle duruşu iyi bir damat istiyor ona da bişi diyemiyorum.Ay neyse çenem düştü çıkıp yürüyorum ben.

zümrütüm yakutum menün harika canım. tereyağı bende arada bir fındık büyüklüğünde yerdim ama bilmiyorumki kilo yapıyormu yoksa yapmıyormu leylacığım. ama sağlık için( beyin hücrelerini yenilediği için) nadirde olsa almamız gerek diye duymuştum.

cips yedim ama 700 kalori filandı. akşama kadar hiç acıkmadım kiiiiivereliniortak

slm kızlar.
az önce madımak yiyeceğim demiştim ama alt kat komşuma indim. oda buğday haşlamış hedik yapmıştı.
1 tabak hedik yedim.....sırnaşık şey
sonrada yarım dilim kek....
gelincede 1 bardak su içtim.:içelim:

misciğim mesleğin çok güzel canım. ne güzel değişik değişik yerler görüyorsunnnboshayallersmileboshayallersmile

eş durumuna gelince her anne iyi bir işi olan damat ister ama önce insanlık önemli canım..........
iyi bir işi olmuş insan olmamış buda sorunnnnnkötükedihüso

asiciğim bu gün seni pek mutsuz gördüm bebişim. arada bir olur sen de biliyorsun bunu. bu gün kendini diyet yapamıyacak gibi hissedersin yarına toparlarsın..Şenizyerimseniben
azmin elinden birşey kurtulamamış. biraz sabırlı davran canım. bakkk yazada az kaldı o simitler ya eriyecek yaeriyecekkkŞeniz

Kızlar gittim 1 saat sporumu alışverişimi yaptım geldim.Parktaki aletlerede çıktım
eve gelince tavuk sote,mercimek yarım dilim köy ekmeği bi de sağan,turp maydonoz yedim.Zeytinyağı sirke ve acı biberle acıda metobolizmayı hızlandırır diyorlar,ben sevdiğimden yiyorum.

Doracm ben işim gereği gezmiyorum.Geziyorum bi bahane bulup.ışim kapalı tıkalı ofiste insan bile gördğüm yok.Değişim olcak ama kısmet tabi

Öpüldünüz şekerlerr

herkese merhaba,hepiniz iyisinizdir inşallah.arkadaşlarım benim kilolarda yavaş yavaş gidiyor.inanamıyorum.çok mutluyum.

bu arada akşam yemeği menüm.haşlanmış küçük bir parça tavuk,4 kaşık pilav,salata.ama daha yemedim.eşimi bekliyorum.20:00 a kadar gelmezse ben oturup yiyeceğim.geç bile kaldım

Bende çok mutluyum hamuşçum hem senin adına hem kendi adımahihoyyyt
4 kapsül acı çikolatayla yemek sonrası çayımı içtim şimdi uyku bastı bi de üstüne.
Ebruşçum geçmişi anca okuyabildim.Babana çok geçmiş olsun tez vakitte sağlığına kavuşsun.Unutkanım diye de üzülme dönem dönem bana da olur.ışyerinde bu sebepten üstüme gittikleri de olmuştur.O kadar yoğun bir hatunsun ki hayranım zaten enerjine
Ginkgo biloba diye bi bitki var unutkanlığa iyi geliyor.Doğadan ın ginkgolu çayıda var hatta,tablet olarak da satılıyor.Aklında bulunsun şekerim.Ales çalışsam iyi olacak.Lara nerde yafff:uhm:Harikayı zten unuttuk,moda ailesiyle

ayyy ne güzel missciğim,bol bol gez.ayrıca menünde çok güzel.turp ve havuç gibi A vitamini taşıyan sebzeler mutlaka yağ dökülerek yenmelidir.çünkü A,D,E,K vitaminleri yağda çözünen vitaminlerdir.yani 1 damlada olsa mutlaka yağ eklenmeli...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…