Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ebrum geçmiş olsun paşalara iyi bak kıs ....gamyoncuiremsu....
edacım RAbBIM kayınbabayın şifasını versin inşallah canım .......:Saruboceq:

delikafadulden sanda geçmiş olsun .. orbişim ..... ben 17 yaşında çektirdim 20 ligim birini hemde deri altından .akannehir baş diş hepsi zor neremiz agrısa canımız orda dimi ya ....akannehir
bediş sen nerelerdesin bacım .Şeniz

kac gündür dişim agrıyodu ebru dün dişimi aldılar benden((((

orbiş gecmiş olsun da girer haber verir dimi insan
:umursamaz:
benimde 20 lik dişim çekildiğinde tarifi mümkün olmayan acılar yaşadım dişi çıkaramadılar etleri bistüri ile kestiler sonra agzımın uyşuklugu gecmiyor iki gün bekledim çıldırcam agzım uyuşuk kaldı tekrar dr gittim etleri kestiler ya sinirlerde tahrip olmuş bir snee b vitanmnii kullandım hala dudagımın bir kısmında hissizlik var maaallesef
oy üzden cok iyi anlıyorum
gecmiş olsun

edacım rabbim kayınpederine şifa versin inşallah :Saruboceq:
orbişim sana da geçmiş olsun. face de yazacaktım unuttum kafamçokkarıştı
ebrucum senin ki de çok fenaymış ya kafamçokkarıştı neler çektirmişler sana :bbo:
ateş konusuna gelince ben hiç ateşlendiğimi bilmem o yüzden sadece küçükken oluyor sanıyorum bilmiyorumkismile

aebenim hoşgeldin canım Şeniz

kütonun da adı geçmiş ama yazmamış. kız cadı çok özledim seniiii opuyorumnanaktan

evet asicim küto da burdaydı ama selam vermeden gitti
alkan da gelmiş bakıyordu bak onuda yakaldım öyle gelipte ben takıma girmek istiyorum diyip gitmek varmı
oysa herkes ne kadar sevinmişti alkan geliyo diye

yanlış yaptım üzgünüm benim de diş et altındaydı uyuşturdular ama bi aletle üstünü açmaları yokmu offff ki of çok zormuş bunu ögrendim

ossun burdan didin canım:)

sendemi erken cıkaranlardansın benimde öleydi et altında yaygınmış bu durum yahu neyseki dr m muhtesemdi

ebrucuğummoğluşuna geçmiş olsun canım
şimdi ivediki izlersen neşelenirsin leylacığım. bayağ komik görünüyor gibi. ama ben o adamı sevmiyorum nedenseeee

edacığım kayınbabana büyük geçmiş olsun. onun şimdi bol morale ihtiyacı var canım.

ayy kıyamamm sanada geçmiş olsun. inşallah bu diş acısı senin iştahınıda kaparrrsırnaşık şey

slm kızlar.
benimde yoğunluk halen devam ediyor.
kayınvalidemin göz ameliyatı yarına ertelendi.
diyeim iyi.
bu hfta yine inceliyorum.delikafaduldendelikafadulden
fazla kalamıyacam benim oğlan tepemde oyunda oyun diye zırlıyorrrrklava:klava:

Merhaba arkadaşlaropuyorumnanaktanİnternet ve modem arasındaki sorun yüzünden giremedim,biraz önce sorun giderildi dediler bakalım görücez...sempatiksalakcinni
Geçmişi okuyup geleyim bakalım neler olmuş....

Sağol Hamuşum verdiğin bilgiler için.Özellikle havuç ve turba yağ koyulması gerektiğini bilmiyordum.....Ayrıca kilo vermene de sevindim....opuyorumnanaktan
Canım yakmışsın zaten yediklerini...Kilo vermene de çoook sevindim....
Canım ya babbana geçmiş olsun,umarım daha iyidir.eğer çok yoğunsanda unutabilirsin...Zaman zaman hepimizde oluyor.Vitaminini eksik etme....opuyorumnanaktanOğlun nasıl oldu,mevsim tam hastalık havası,bir sıcak bir soğuk...
Geçmiş olsun canım,Allah kolaylık versin....

Orbişim sana da geçmiş olsun canım...Diş çektirmekten korkarım ama morfini etkisi geçtiğinde iğne yerinin acısı daha kötü gelir bana....opuyorumnanaktan

Bu arada birşey dikkatimi çekti,kimse yokluğumu farketmemiş.....:a015:

dışardan takipteyim de mesajını görüğnce girdim canım
şimdi şöyle söylicem sonrada iğnelkeyici diceksiniz ama
yoklugunuzun farkındayız ama galiba alışkanlık yaptı bizde yerimseniben
hep yok oluyonuz ki ortadannnnnnnnnnnnnnn :umursamaz:
Şeniz

iğnemi allah seni nedim sana koca dişi yerinden alıyolar dert olmuyo bi iğne hemi nie öle diyon bea fark etmeseler geldinde sözler iğneleyici olmaz dimi fark ediyolar farkediyolar :)

ne iğneden ne serumdan ne de başka bişi den bıçak altına yatmaktan vs vs asla korkmam ben
evet aynen öyle farkediyoruz emin olun

Allah kolaylık versin,şifa versin inşallah canımcım:teselli:bugünlerde geçer inşallah!
bizde seni çok seviyoruz,her zaman yerin varyerimseniben

geçmiş olsun canııımmma.s.benimde 21 yaşımdayken çekildi 4 ü de...gömük haldeydiler,öndeki dişleri yamultmaya başlayınca kesikle çektiler..baya zor oluyo

şimdi ivediki izlersen neşelenirsin leylacığım. bayağ komik görünüyor gibi. ama ben o adamı sevmiyorum nedense

herkes çok komik olduğunu söylüyor,bakalım...1 ve 2. sine gitmiştik,seriyi bozmayalımyerimseniben

Bu arada birşey dikkatimi çekti,kimse yokluğumu farketmemiş.....:a015:

:mymeka:aşkolsunlmaz:
Ebru hep bas bas bağarmıyomu buralardaaaa nerdesiniz diyeeee...
Ebrunun dediği gibi artık alışkanlık oldu galibaaaa,bak Edayı bile sormamışız..

öğlen yemeğim;1 tuzlu,2 tatlı kurabiye,1 kupa 3 ü birarada:kedi:

samanyolucumm gerçekten farkediliyor yok olanlar ama birşey söylenmiyor artık haklarında bilmiyorumkismile çünkü hergün düzenli giren kişi sayısı oldukça az sempatiksalakcinni

leylacım hadi bakalım nasıl geçecek ivedik. bu biraz daha terbiyeliymiş galiba laelaelaelaelae
bu arada ekledim seni. ama sakın facede buralı olduğumu belli etme kaydirigubbakcemile2 ben kendim ve göbeğim dışında bilen yok bunu :roflol: :roflol: :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…